چگونه روز بین المللی زنان را در 111 سال


سکس اعتصاب sweary تی شرت و کیک وگان با بسیار صمیمی دکوراسیون: چگونه روز بین المللی زنان را در 111 سال

 • راهپیمایان را به خیابان های لندن برای روز بین المللی زنان امروز
 • مردان و زنان را تشویق به پوشیدن لباس قرمز در راه رفتن به میدان پارلمان
 • پخش Sandi Toksvig و مبارز بیانکا Jagger خواهد بود سخنرانان
 • فرج-شکل کیک و ‘f*** * * * از مردسالاری’ T-پیراهن های در دسترس خواهد بود

در سال 1909 یک خیابان در اعتراض هزاران نفر از قابل توجه ما کارگران نساجی الهام گرفته از روز بین المللی زنان. امروز مبارزه برای برابری خواهد بود مشخص شده در انگلستان توسط فرج به شکل کیک و مشهور شدند.

و در حالی که زمان برگزارکنندگان تبدیل شده اند ممکن است بیشتر خلاق در جشن زنان و مبارزه برای برابری جنسیتی, ریشه های جنبش را تکرار سنتی اعتراض جمعی در مرکز لندن امروز.

مردان و زنان را تشویق به پوشیدن لباس قرمز به عنوان آنها در ماه مارس به میدان پارلمان به برجسته چگونه کار زنان نگه می دارد زندگی روزمره رفتن’. پخش Sandi Toksvig و مبارز بیانکا Jagger خواهد بود سخنرانان.

Exotic dancers perform in Piccadilly Circus in central London during a demonstration against discrimination of sex workers held on International Women's Day

رقص عجیب و غریب انجام در Piccadilly سیرک در مرکز لندن در طول یک تظاهرات علیه تبعیض جنسی کارگران برگزار شد در روز بین المللی زن

حوادث مشابه انتظار می رود به رسم هزاران نفر در بریستول, کمبریج و ادینبورگ با کوچکتر جشن در سراسر کشور است.

برخی از نور دل طرف تساوی در لندن شامل ‘vulvalicious تزئین کیک’ یک زبان-در-گونه آشپزی کلاس می آموزد که چگونه برای تزئین کیک وگان به مانند یک فرج.

راهپیمایان حتی می توانید خرید ‘F*** * * * از مردسالاری’ T-پیراهن برای £18.

A T-shirt with a vulgar slogan which marchers can buy for £18

یک تی شرت با یک شعار مبتذل که تاکید می توانید برای خرید £18

راهنمای £20 رویداد در شرق لندن مرسوم آجر لین می گوید: “ما نمی تواند فکر می کنم از یک راه بهتر از تجلیل روز جهانی زن از تزئینات کیک وگان به نگاه فقط زرق و برق vulvae!’

در گلاسکو بازدید کنندگان را تشویق به پرداخت £19 تا خود را غرق در Linder استرلینگ را آوانگارد فمینیستی نمایشگاه باوئر از سعادت راه اندازی شده توسط این شهرستان در رابطه با این کتابخانه است.

در لندن میزبان رویدادها و احزاب خواهد بود رهبری March4Women رویداد به میزبانی برابری زنان حزب بنیانگذار Toksvig. خواننده Emeli Sandé, 1917 بازیگر فیلم George MacKay و هلن Pankhurst بزرگ نوه Suffragettes بنیانگذار Emmeline Pankhurst ظاهر خواهد شد در این تجمع است.

در جای دیگر فعالان در حال برگزاری یک کار جنسی اعتصاب در سراسر اروپا همراه با تظاهرات در لندن سوهو مربع خواستار فحشا به decriminalised.

Demonstration on International Women's Day, 1911

تظاهرات در روز جهانی زن سال 1911

یک مارس در ادینبورو نیز شامل تماس برای ‘مصرف اعتصاب’ با هدف تشویق مردم برای کاهش هزینه های خود را به آنچه که “شدت لازم برای بقای خود و فعالیت’. آن خواهد شد توسط یک تحریم از شرکت های که با استفاده از جنسیتی تبلیغات.

تحقیقات توسط ناتینگهام دانشگاه مدرسه کسب و کار نشان می دهد که تنها 51 درصد از زنان احساس راحتی مذاکره پرداخت بالاتر در مقایسه با 74 درصد از مردان است.

تکان دهنده, این تحقیق همچنین نشان داد که تنها 62 درصد از زنان و کارگران احساس کنند که می توانند دولت ارزش خود را به کارفرمای خود را در مقایسه با 82 درصد از مردان است.

چرا برابری هنوز دور

 • فقط 220 از 650 کرسی در مجلس برگزار شد ،
 • برآورد 303,000 زنان در سراسر جهان می میرند در هنگام زایمان یا در دوران بارداری در هر سال.
 • متوسط درآمد زنان 24 درصد کمتر از مردان سازمان ملل یافت می شود. برابری نمی شود تا 2059.
 • یک زن در سه قربانی جنسی و یا خشونت فیزیکی.
 • تنها 48 زنان اعطا شده است جایزه نوبل – 822 مردان است.
 • -فیلم های انتخابی سقط جنین منجر به 23 میلیون کمتر از دختران متولد عمدتا در چین و هند است.
 • یک زن در چهار امروز زنده بودم ،
 • ختنه زنان است که فکر را تحت تاثیر قرار 137,000 زنان و دختران در انگلستان است.
 • نود درصد از جمعیت جهان را نگه دارید برخی از تبعیض علیه زنان سازمان ملل متحد مطالعه نشان داد در هفته گذشته.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>