چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شیوه های فیزیکی فاصله در مقابل سایر رهبران جهانیکs جهان همچنان به نبرد با رشد همه گیر وضعیت در ایالات متحده به سرعت در حال افزایش است. شده اند وجود دارد بیش از 55 ، 000 تایید موارد Covid-19 سراسر ایالات متحده تا کنون و در غیاب گسترده عمومی تست واقعی تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بالاتر است. پیش بینی نیست به دنبال خوب یا حتی اگر ما قطع آن نرخ انتقال در نیم حدود 650,000 مردم می تواند در نهایت آلوده در ماه های آینده با توجه به نیویورک تایمز.

در میان این بحران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف زمان قابل توجهی در مقایسه با ویروس آنفولانزا گفتن مردم او می خواهد آنها را پشت در محل کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و صحبت کردن در مورد بسته بندی کلیساها در عید پاک.

که تهمت نیست این وضعیت به طور جدی به اندازه کافی روشن به نظر می رسد. زمانی که رهبری یک کشور از طریق یک بحران اپتیک مهم است. این عکس ها از دیگر رهبران جهان در واکنش به Covid-19 همه گیر نشان می دهد تفاوت آشکار بین آنها چگونه و رئیس جمهور ایالات متحده مشاهده این وضعیت است.

ایتالیا
A press conference in Rome, Italy where the prime minister, Giuseppe Conte, announced extending coronavirus quarantine measures.

ایتالیا همواره یکی از کشورهای بدترین ضربه Covid-19 با بالاترین مرگ و میر در جهان است. اما ایتالیایی ها حداقل در حال حاضر تحت دولت موظف قرنطینه با دکتر حرف نیاز به ترک خانه. زمانی که مردم ترک شهرداران دیده می شود فریاد در آنها تماس آنها را احمق و تهدید آنها را با flamethrowers. و نگاه در اینجا نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته دیده می شود برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی وضع مناسب جسمی فاصله گرفته است.

آلمان
Angela Merkel makes a press statement on the spread of the new coronavirus on March 22, 2020.

این هفته آنگلا مرکل محدود مردم آلمان از نشست در گروه های بیش از دو. در اینجا او است وضع بدنی کافی فاصله سیاست در حالی که ساخت یک بیانیه مطبوعاتی در Covid-19. او رفت و به قرنطینه این هفته, هم, پس از او دکتر آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر همچنان به رفتن تست نشده برای روز پس از آلوده اعضای هیئت برزیل با حضور در شام با هم در Mar-a-Lago. سیاستمداران دیگر که ملاقات با همان اعضای هیئت برزیل – مانند سناتور ریک اسکات و لیندزی گراهام – قرنطینه خود را.

هلند
Dutch Prime Minister Mark Rutte, on 23 March 2020.

در اینجا یک عکس از هلندی, نخست وزیر, Mark Rutte و کابینه اش نیز تصویب فیزیکی مناسب فاصله سیاست. توجه کنید که چگونه با تمرکز همه آنها نگاه کنید و چگونه رفتار خود صحبت می کند به وخامت اوضاع.

دلار هنگ کنگ
Hong Kong Chief Executive Carrie Lam Holds News Conference on March 21, 2020 in Hong Kong, China.

در اینجا هنگ کنگ دولت حضور Covid-19 کنفرانس با پوشیدن ماسک. دوباره بهداشت ایمنی میباشد و نشان داد که چنین نیست.

انگلستان
Robert Jernick, Boris Johnson and Jenny Harries give a press briefing at Downing Street on 22 March.

انگلیسی احتمالا نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن نظر خود را در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. آنها دقیقا نمی نگاه 6ft از هم جدا. کوتاه با حروف بزرگ شعارها در هر منبر و حتی یادآور دهید تهمت متکی است در گذشته برای سخنرانی.

و در نهایت ما

در اینجا تصاویری از مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از کنفرانس های مطبوعاتی که در طی آن اجباری فیزیکی فاصله پروتکل است به دنبال ندارد.
Another on March 13rd.A press conference on March 23rd.

اگر تهمت نمی تواند نشان دهد که او طول می کشد اجتماعی فاصله به طور جدی در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد Covid-19, آیا او واقعا انتظار هر کس دیگری در جمعیت ایالات متحده به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im