چگونه آن را احساس می کنید در عنوان ‘خواب’ امریکا ؟ عجیب و غریب و گیج کننده | تعقیب کوین

ثانیه

ا آن را احساس می کنید در امریکا در حال حاضر ؟ من تعجب می کنم که آیا من سرمایه گذاری “ب” ؟ است که از لحاظ دستوری درست است ؟ بیشتر به نقطه به عنوان یک عنصر سبک انتخاب می کند و آن را اثبات چیزی به شما یا به من اگر من نمی? من اعتراف می کنم من نمی دانم هر بیشتر. این خرده بازی که بازی در ذهن من به عنوان یک آمریکایی است.

من نمی توانم صحبت می کنند برای همه مردم سیاه و سفید ، ما یکپارچه; شما به نظر می رسد به درک این در حال حاضر. من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند – به عنوان یک نویسنده. که تجربه حداقل من می دانم. به جای نگرانی در مورد مرد سفید که ممکن است قتل من را در خانه خود و یا در اجرای صبح چه طعمه بر من در این شب است که چگونه من ساخته شده این حکم به عنوان من پخش روز اگر آن را به اندازه کافی مربوط در آن دشمنی نژادپرستانه ظلم و ستم.

شما ببینید من مطرح شد در خانه از “شما می توانید هر آنچه شما می خواهید – با کار سخت” آپاندیس مانند کوبیدن بسته از یک پیانو. من هستم 33 ساله. من آموخته بود به افتخار بودن و من هستم. چند چیز وجود دارد که من بودن خودمان افتخار کنیم. هیچ آویزان حروف اضافه در اینجا فقط حقایق. من به دست آورده اند مستقیما به عنوان. من گذشته زنگ. من تحت فشار قرار دادند خودم را به بالا بردن دست به سرمایه گذاری یک جواب حتی زمانی که من مطمئن بود که من فهمیدم این سوال. من آموخته بود که ترس مانند نژادی و ظلم و ستم و یا همجنسگرا ستیزی بود به غلبه بر. راه رفتن سر خود را بالا برگزار شد مادرم به من آموخت. اجازه دهید آنها را تحسین و تبدیل شود قدرت خود را توسط خود را غیر قابل بحث انجام شده است. Play it again, Sam – کسی که می گوید همه چیز متفاوت خواهد بود و در زندگی بعدی. آنها به من نگاه کن و فکر می کنم ما تا چه حد می آیند. اما آنها در واقع?

من شنیده ام از پسر عموی من روز دیگر. She texted me تصویری از پسر او در اخبار. او معترض در مقابل کاخ سفید است. به این سخنگو گفت: “آنها ما را از شنیدن نیست.” دوست خود افزود: “زمانی که شما صحبت می کنید, آن را فقط کلمات به آنها.” فقط کلمات در واقع. من با خودم فکر کردم: من باید افتخار. افتخار می کنم که من پسر عموی کوچک, که او نیز جان سالم به در تیراندازی مدرسه فقط چند سال پیش در خیابان راهپیمایی ایستاده تا برای آنچه درست است. افتخار مادر خود را بیش از حد برای بالا بردن یک جوان سیاه و فرستادن او به دانشگاه به عنوان یک مادر تنها. اما به جای احساس کردم پوزش می خواهم من می خواهم موفق او. مثل همه ما بود.

من متاسفم که من 20 ساله پسر عموی – هم سن و سال من در کالج بود خودم انجام آنچه که من فکر کردم شما قرار است به انجام, “بالا رفتن زمانی که آنها به پایین” – به توسل به اعتراض در خیابان ها برای دفاع از ارزش خود را از زندگی است. من تعجب آنچه که پدر بزرگ من که به تازگی درگذشت فکر می کنم. یک unapologetically مرد سیاه و سفید از, Mobile, آلاباما, او مهاجرت شمالی مطرح شده و خانواده خود را با یک دختر وارد یک ازدواج میان نژادی و دیگری در حال رفتن به تبدیل شدن به اولین فارغ التحصیل کالج در خانواده است. نبود این پیشرفت ؟ آنچه تا به حال وعده خود و مادر بزرگ من دهه کار سخت در یک کارخانه کرایسلر در دلاور ساخته? آیا آنها در نظر بگیرید راهپیمایی در خیابان ها آن بود که یکی از سیاه برای اولین بار صاحب خانه در یک منطقه عمدتا بلوک سفید و پرتاب بزرگ, سیاه, پارتی, برای جشن, بیانیه سیاسی کافی است ؟ آیا “پاپ” سوال و سپس به عنوان من در حال حاضر چگونه بهترین بود ، تغییر شما می خواهید برای دیدن آنها می گویند.

شما ببینید در این تازه “بیدار” امریکا – که اخبار رسانه ها و جنبش متحدان ناگهان نمایشگاه uncanny مهارت در واژگان ظلم – من این اشتباه معنا که یک دقیقه ما همه بازی از همان راهکار و در حال حاضر قوانین تغییر کرده است. برای ما قوانین استفاده می شود: شما با کار سخت شد نمونه سرکش در تعقیب خود را از تعالی است. آنها در بهترین حالت بی تفاوت و یا دیگری شگفت زده در استقامت خود را.

اما در حال حاضر ؟ آن را به عنوان اگر مردم سیاه و سفید هستند که bidden به نگاه کردن از زمینه های زندگی روزانه توسط نیروهای ساخته شده است که ما تمرکز فکر لازم است. به جز شما همیشه می دانستم که چه شد در حاشیه. شما در تلاش بودند البته به نگه داشتن در حال حرکت مانند شما آموزش داده شد. گرفتن وقت برای ترجمه بود بیشتر از نه اتلاف نفس. در حال حاضر برای جلوگیری از, برای تشویق به اذعان در محل کار چگونه این زمان لحظه مؤثر است شما به جلسات ستاد در مورد آن به خواسته می شود به شکل نهادی پاسخ. که واقعی است mindfuck.

من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید زمانی که من تا به حال برای متقاعد کردن مردم سفید حتی دوستان نزدیک از واقعیت تبعیض نژادی و موذی راه آن را نشان داد تا در زندگی روزمره من است. من به یاد داشته باشید بیش از حد برافروخته آه در من خشم در من یقین است که در هر اتاق من بود که نادیده گرفته شده و یا چیز دیگری را هدف قرار چون من سیاه بود. سخن من حتی پس از آن کافی نیست. در حال حاضر من به ندرت می تواند خود را مطابقت خشم.

به سیاه و سفید در حال حاضر پس از آن و شاید همیشه این است که به طور مداوم سوال که آیا شما به اندازه کافی نشان داد که چگونه نرم افزار-سیاه و سفید شما در حال انجام بخشی خود را انجام می شود آن را راه “راست” اما هرگز بدون همچنین نگرانی بیش از فروع آنچه در آن هزینه کرده است اگر شما قمار به اندازه کافی بالا. آن است که به شک توانایی خود را برای دیدن خط فاصل دیگر بین شما و تئاتر اعتراضی که سیری ناپذیر فشار به پست Instagram. شما انتظار می رود به ایجاد یک بیانیه و وجود خارجی چگونه شما احساس می کنید در برخی از راه فراتر از زندگی شما انجام داده ایم که شما فکر می کنید قرار بود خود را در بیانیه خود استراتژی است که در نهایت منجر شما به این نتیجه مانند شکل هشت یا مدار بسته.

چگونه آن را احساس می کنید سیاه و سفید در حال حاضر ؟ مثل این است که مانع در هر نوبت توسط متضاد دستورالعمل مجهز به یک راهکار در تقابل با لحظه ای. من سیاه و سفید, و این باید به من توهین. این است که چگونه من باید پاسخ را به عنوان یک فرد سیاه و سفید به عنوان یک صدا. یک صدا. مارس در خیابان اما خانه توسط حکومت نظامی و شکستن نیست هر چیزی به خصوص همه چیز خود را. آرام نگه داشتن سر خود را پایین. اجازه اقدامات خود را برای خود صحبت می کنند. به من بگو دوباره چه می گویند ؟ سرمایه گذاری “ب” و یا نگه داشتن آن را کوچک برای سازگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>