چگونه جورج فلوید می میرند ؟ خصوصی کالبد شکافی شد, خفگی,

جورج فلوید, 46, درگذشت پس از دستبند به دست در خیابان در حضانت مینیاپولیس پلیس در روز یادبود. یک افسر در پاسخ به یک گزارش که آقای فلوید سعی کرده بود به پاس جعلی $20 bill کمک به نگه داشتن او را با خوابیدن زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

او در مدت کوتاهی پس از lapsing به بیهوشی.

اما تظاهرات همچنان به خشم در سراسر کشور خواستار عدالت برای آقای فلوید, دوئل, روایت پدید آمده در مورد علت دقیق مرگ او. شکایت کیفری حمایت از اتهام قتل برای افسر که با اشاره به Hennepin County معاینات پزشکی یافته های اولیه گفت: کالبد شکافی کرده بود با تخفیف پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق به عنوان علت آقای فلوید مرگ است.

اما در بعد از ظهر دوشنبه وکلا به نمایندگی از خانواده اش ارائه یک نسخه بسیار متفاوت از نحوه آقای فلوید درگذشت. در گفتن سه افسر پلیس در صحنه کشته شدن آقای فلوید و باید برگزار شد با عنوان جرم جنایی به عهده دارد.

خصوصی کالبد شکافی توسط پزشکان استخدام مهندس فلوید خانواده مشخص شد که او نه فقط به خاطر زانو در گردن او برگزار می شود در آنجا توسط افسر درک چوین — بلکه به دلیل دو تن دیگر از افسران که به پین کردن او با اعمال فشار بر روی پشت خود را. هر سه افسران اخراج شدند در هفته گذشته به یک چهارم افسر در صحنه است.

علت مرگ با توجه به خصوصی کالبد شکافی شد مکانیکی آسفیکسی و شیوه مرگ شد, قتل.

مدت کوتاهی پس از خانواده کالبد شکافی یافته بودند اعلام کرد, Hennepin شهرستان معاینات پزشکی منتشر شده خود را یافته نیز نتیجه رسید که شیوه مرگ شد, قتل. شهرستان نسبت به علت مرگ را “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی.”

به عبارت دیگر آقای فلوید قلب متوقف ضرب و شتم و ریه های خود را متوقف گرفتن در هوا در حالی که او در حال مهار توسط اجرای قانون است. این صفحه خلاصه ای همچنین اشاره کرد که آقای فلوید بود مست با فنتانيل و به تازگی با استفاده از متامفتامين ،

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

2 ساعت پیش
دور از Midtown را ضرب وشتم مسالمت آمیز مارس در بروکلین
2 ساعت پیش
‘شما نمی تواند تهدید خود را از مردم می خواهم که’
2 ساعت پیش
بیرمنگام گسیختن یک Confederate monument

شکایت کیفری گفت که کالبد شکافی “نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.” آقای فلوید, شکایت گفت: تا به حال اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا.

A 10-minute تلفن همراه تصویری از برخورد نشان داد آقای چوین برگزاری زانو خود را در پشت آقای فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. آقای فلوید بی توجه بود حدود سه دقیقه از برخورد و پس از او بارها و بارها gasped: “من نمی توانم نفس بکشم.”

این یافته ها توسط خانواده درمانی خصوصی بازرسان به طور مستقیم در تضاد با گزارش این بود که هیچ آسفیکسی گفت: دکتر Allecia M. Wilson, از دانشگاه میشیگان یکی از پزشکان که خود را مورد بررسی قرار بدن. شواهد فیزیکی نشان داد که فشار اعمال شده منجر به مرگ او, او گفت:. در یک مصاحبه دکتر مایکل بادن که او نیز در شرکت خصوصی شکافی وجود دارد گفت: همچنین برخی از خونریزی در اطراف حق کاروتید منطقه است.

اگر چه او تا به حال نه دسترسی به کامل معاینات پزشکی گزارش دکتر ویلسون گفت: “ما را دیده اند حساب از شکایت و بر اساس آن بله ما انجام یافته متفاوت است. برخی از اطلاعات من از خواندن این شکایت آمده است که هیچ شواهدی وجود دارد پس از سانحه آسفیکسی. این نقطه که در آن ما اختلاف نظر دارند. شواهدی وجود دارد در این صورت مکانیکی و یا ضربه به آسفیکسی.”

او اشاره کرد که او نمی باید دسترسی به سم نتایج نمونه بافت یا برخی از اندام های. کسانی که در مورد به احتمال زیاد به تغییر نتایج, او گفت:.

خصوصی پزشکان همچنین گفت که در هر زمینه ای شرایط آقای فلوید تا به حال نه او را بکشند و یا منجر به مرگ او.

“او در سلامت خوب” دکتر بادن گفت.

خصوصی کالبد شکافی به این نتیجه رسیدند که حتی بدون مدارک و شواهد از “زا” آسفیکسی مانند استخوان شکسته فشرده سازی ناشی از افسران هنوز هم رهبری به آقای فلوید مرگ با محروم کردن مغز از خون و اکسیژن را به ریه ها از هوا می باشد.

اما دکتر بادن اذعان کرد که فشار بود و نه لزوما قابل مشاهده در کالبد شکافی چون در آن زمان هر گونه پزشکان در بررسی از بدن فشار تا به حال منتشر شده است. او افزود که خراش ها در سمت چپ آقای فلوید صورت و شانه نشان داد چقدر سخت او در برابر فشار پیاده رو.

“این ویدئو واقعی است” دکتر بادن گفت.

پزشکان گفت: تعیین علت و نحوه مرگ شد و بر اساس بررسی شرایط از جمله تصویری, اما همچنین یافته های اضافی مشخص در کالبد شکافی.

“ما شواهد فیزیکی است که پشتیبانی از آن وجود دارد فشار اعمال خود را به گردن” دکتر ویلسون گفت:.w

دکتر بادن افزود: “نکته اصلی این است که ما هر دو می گویند این قتل به دلیل راه او را تسخیر کرده است.”

انجام معاینه برای خانواده بودند دکتر ویلسون مدیر کالبد شکافی و پزشکی قانونی خدمات در دانشگاه میشیگان و دکتر بادن بود که رئیس معاینات پزشکی برای شهر نیویورک در اواخر 1970s. دکتر بادن بهترین و شناخته شده به عنوان میزبان HBO سریال تلویزیونی “کالبد شکافی.” او همچنین خصوصی کالبد شکافی مایکل براون که کشته شد, یک افسر پلیس در فرگوسن Mo. در سال 2014.

آن است که غیر معمول نیست گفت: برای کالبد شکافی به گزارش متفاوت است. “این است و نه لزوما علم به این دارو. پزشکی است که یک هنر و یک علم است.”

بن Crump وکیل به نمایندگی از فلوید خانواده گفت: آقای فلوید مرگ شد نتیجه سه افسر پلیس که آمد به تماس فیزیکی با او فشرده سازی گردن و پشت.

آقای Crump گفت: آقای چوین باید به اتهام قتل درجه اول به جای اتهام کمتر از سومین قتل درجه او مواجه است و دیگر افسران باید “حد کمال از قانون است.”

او گفت که خانواده distrusting از مینیاپولیس اداره پلیس بر اساس, در بخش, در بررسی راه آن توضیح داد که چگونه آقای فلوید بازداشت شد و که آن را “تشویق” است که دادستان کل کیت الیسون از ایالت مینه سوتا شد مصرف بیش از دادستان است.

روز بعد از آقای فلوید مرگ پلیس در بیانیه ای با توصیف او به عنوان مظنون به جاعل که “به نظر می رسد تحت تاثیر” که “از نظر فیزیکی در برابر افسران” و کسی که در ظاهر به “درد و رنج پزشکی پریشانی.” هرگز آن را ذکر هر افسر نقش در مرگ او.

ساعت بعد یک گرافیک تصویری پدید آمده است که نشان داد به طور قابل توجهی متفاوت حساب.

نیکلاس Bogel-Burroughs کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de