چگونه coronavirus شروع و از کجا آمد ؟ واقعا ووهان حیوانات بازار ؟در ذهن منشأ داستان coronavirus به نظر می رسد به خوبی ثابت: در اواخر سال 2019 کسی که در شرکت های معروف جهان Huanan غذاهای دریایی بازار در ووهان با یک ویروس آلوده شد از یک حیوان است.

بقیه بخشی از افتضاح تاریخچه هنوز هم در ساخت با Covid-19 پخش كردن, از اول که خوشه در پایتخت چین هوبئی استان به یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حدود 80,000 مردم تا کنون.

فیلم سهام از pangolins – پوسته پوسته پستانداران است که به نظر می رسد مانند یک anteater – را ساخته اند آن را به بولتن های خبری نشان می دهد این حیوان گذرگاهی برای این ویروس را قبل از گسترش آن به انسان است.

اما وجود عدم اطمینان در مورد چندین جنبه از Covid-19 منبع داستان است که دانشمندان در حال تلاش برای باز کردن از جمله گونه ای که تصویب آن به یک انسان است. آنها در حال تلاش سخت است چرا که دانستن اینکه چگونه یک بیماری همه گیر شروع می شود که یک کلید برای متوقف کردن یک بعدی.

پروفسور استفان ترنر رئیس بخش میکروب شناسی در دانشگاه موناش ملبورن می گوید: آنچه به احتمال زیاد است که ویروس سرچشمه در خفاش ها.

اما جایی که او به یقین می رسد و او می گوید.

در این فرضیه که این ویروس پدید آمده و در ووهان حیوانات زنده در بازار از یک تعامل بین یک حیوان و یک انسان ترنر می گوید: “من فکر نمی کنم آن را قطعی هر وسیله.”

“بخشی از مشکل این است که این اطلاعات فقط به عنوان خوب به عنوان نظارت” او می گوید:, و اضافه کرد که ویروس ها از این نوع در حال گردش در همه زمان ها در قلمرو حیوانات.

این واقعیت که این ویروس آلوده ببر در نیویورک باغ وحش نشان می دهد که چگونه ویروس ها می تواند حرکت در اطراف بین گونه های او می گوید. “درک وسعت از گونه های این ویروس می تواند آلوده مهم است به عنوان آن را به ما کمک می کند محدود کردن پایین که در آن ممکن است ما آمده است.”

دانشمندان می گویند آن است که بسیار محتمل است که این ویروس در آمد از خفاش اما برای اولین بار از طریق یک واسطه حیوانات در راه همان است که یکی دیگر از coronavirus – 2002 شیوع سارس – منتقل شده از خفاش نعل اسبی به مانند گربه civets قبل از آلوده کردن انسان است.
A pangolin

یک حیوان دخیل به عنوان یک واسطه میزبان بین خفاش و انسان است pangolin. اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت می گوید آنها “بیشتر به طور غیر قانونی معامله پستاندار در جهان” و باارزش خود را برای گوشت و ادعا خواص دارویی خود را در مقیاس.

همانطور که در طبیعت pangolins شده بودند در موجودی از اقلام فروخته شده در ووهان اگر چه این حذف می تواند آگاهانه آن را به عنوان غیر قانونی به فروش آنها.

“آیا فقیر pangolin شد به گونه ای که در آن شروع به پریدن کرد و آن را روشن نیست” ترنر می گوید. “این یا مخلوط در چیز دیگری مخلوط در یک فقیر pangolin یا آن را شروع به پریدن کرد به مردم و تحول در مردم است.”

پروفسور ادوارد هولمز از دانشگاه سیدنی بود که یک نویسنده در یک مطالعه که به بررسی احتمال زیاد ریشه این ویروس توسط به دنبال در آن ژنوم. در رسانه های اجتماعی او تاکید کرد که هویت این گونه است که در خدمت به عنوان یک واسطه میزبان برای این ویروس است که “هنوز نامشخص است”.

یک مطالعه آماری در یک نگاه ویژگی های این ویروس است که تکامل یافته به فعال کردن آن را به چفت در را به سلول های انسان است. Pangolins قادر به توسعه این مشخصه اما طوری شد گربه بوفالو و گاو و بز و گوسفند و کبوتر.

مطالعه دیگری ادعا را رد pangolins به عنوان یک واسطه در دسترس نباشد چرا که نمونه ای از ویروس های مشابه گرفته شده از pangolins فاقد زنجیره ای از اسیدهای آمینه دیده می شود در این ویروس در حال حاضر در گردش خون در انسان است.

مطالعه هلمز در کار نشان می دهد که سناریو که در آن یک انسان در ووهان بازار تعامل با یک حیوان که انجام این ویروس تنها یک پتانسیل نسخه Covid-19 منبع داستان. یکی دیگر احتمال این که یک نسل از این ویروس شروع به پریدن کرد به انسان و پس از آن اقتباس شده بود آن را به عنوان گذشت از انسان به انسان است.

“یک بار به دست آورد و این سازگاری را قادر می سازد همه گیر را خاموش و تولید به اندازه کافی بزرگ خوشه ای از موارد به ماشه سیستم نظارت است که تشخیص آن” مطالعه گفت.

تجزیه و تحلیل از اولین 41 Covid-19 بيمار در مجله پزشکی لانست یافت که 27 از آنها قرار گرفتن در معرض مستقیم به ووهان بازار است. اما همان تجزیه و تحلیل نشان داد که اولین مورد شناخته شده از این بیماری نیست.

این ممکن است یکی دیگر از دلایل به شک تاسیس داستان.

پروفسور استنلی پرلمن پیشرو immunologist در دانشگاه آیووا و کارشناس قبلی شیوع کروناویروس که ریشه از حیوانات می گوید: ایده این لینک ووهان بازار تصادفی “را نمی توان رد کرد” اما که امکان “به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد” از آنجا که مواد ژنتیکی از ویروس شده بود در بازار یافت می شود محیط زیست است.

پرلمن گفت Guardian Australia او بر این باور بود وجود دارد یک واسطه حیوانات اما اضافه می کند که در حالی که pangolins هستند نامزدهای احتمالی آنها “ثابت هستند به کلید واسطه”.

“من شک دارم که هر تکامل [ویروس] رخ داده در میانی حیوانات اگر یکی وجود دارد. شده است وجود دارد هیچ تغییرات قابل توجهی در این ویروس در سه ماه از این بیماری همه گیر نشان می دهد که این ویروس به خوبی اقتباس به انسان است.”

به اصطلاح مرطوب بازار – که در آن زندگی می کنند حیوانات در حال معامله اند دخیل در شیوع بیماری های قبلی از coronaviruses خاص سارس.

دکتر میشل بیکر درمان در CSIRO که در مطالعات ویروس در خفاش ها می گوید: برخی از تحقیقات در Covid-19 ریشه باید پا کردن از آنچه که از گذشته شناخته شده.

اما “ما واقعا نمی دانیم که” چگونه دقیق اصل داستان این است که او می گوید: “وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از اتصال [به ووهان بازار] وجود دارد و افراد در معرض بازار که آلوده بودند.”

بیکر می گوید: “به احتمال بسیار زیاد” است که این ویروس سرچشمه در یک خفاش. “این سناریو به احتمال زیاد اما ما هرگز نمی دانیم. بازار تمیز شد کاملا به سرعت. ما فقط می توانیم حدس بزنیم.”

“این مرطوب بازارهای شناخته شده به عنوان یک مسئله زیرا شما باید انجام دهید گونه تعامل,” او می گوید. “این یک فرصت برای برجسته کردن خطرات ناشی از آنها و یک فرصت برای سرکوب آنها.”

ترنر می افزاید: “ما در بر داشت اجداد این ویروس اما داشتن دانش گسترده تر از coronavirus در گونه های دیگر ممکن است به ما تذکر می دهد در مورد تکامل این چیز و چگونه آن را شروع به پریدن کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>