چگونه Coronavirus تبدیل کرده انتخابات در سراسر ایالات متحده

از کاخ سفید به دادگاه شهرستان coronavirus همه گیر به شدت طرح میتوانست 2020 انتخابات است.

بسیاری از رهبران دموکرات در حال حاضر شک و تردید خود را حزب ملی کنوانسیون برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای در حالی که رئیس جمهور تهمت عزم راسخ برای برگزاری کنوانسیون حزب جمهوری خواه می تواند در برخورد با زندگی و مرگ واقعیت.

هر دو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور سابق آمده است. با احتیاط از برگزاری رویدادهای عمومی بیش از حد به زودی و ممکن است در تعامل کامل مبارزه تا در تابستان.

و صدها نفر از کنگره ایالتی و محلی نامزدها که همیشه تحت الشعاع ریاست جمهوری در سال در حال تبدیل شدن به نقش سامری خوب — با کمک مواد غذایی و استخدام افراد تازه کار در تلاش برای ماندن قابل مشاهده بدون اینکه نسبت به این بحران است.

ویروس است و اساسا تبدیل زندگی سیاسی در آمریکا تحت تاثیر قرار چگونه نامزد برقراری ارتباط با رای دهندگان جمع آوری پول از اهدا کنندگان و مقابله با مخالفان خود را. این است که در حال حاضر برای اولین بار در کشور مجازی کمپین به عنوان خطر بیماری جسمی جدا نامزدها از مردم آنها به دنبال نشان دادن و هل officeseekers از آقای بایدن در پایین به درخواست تجدید نظر به خانه نشین رای دهندگان و همکاران از طریق balky وب سایت فیلم ها.

حتی زمانی که بیشتر سنتی انتخابات رزومه ماهیت این مسابقه خواهد بود عمیقا متفاوت است.

شیوع است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 2000 زندگی در ایالات متحده و بیش از سه میلیون شغل محوری است که بهداشت عمومی را تهدید و رکود اقتصادی به خط مقدم در مسابقه و رای گیری در این سال است.

امتیازهای در هر سطح شروع با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته خواهد شد در چگونه آنها برای آماده سازی و کشور از طریق یک بحران است که تبدیل زندگی تقریبا هر رای دهنده وارونه است.

“این سوال که در حال رفتن به تسلط بر انتخابات: چگونه شما انجام در بحران ؟” گفت: نماینده تام کول جمهوری خواه از اوکلاهما که لغو صندوق-raisers و به جای برنامه ریزی تله تاون هال حوادث با مهمانان مانند کشيش در دانشگاه اوکلاهما مرکز علوم بهداشت.

در طول مدت انتخابات فصل خود است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی کوچک. مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری که به طور معمول در غالب پوشش خبری برای بسیاری از سال می تواند بیشتر شبیه یکی از بریتانیا شش هفته کلی انتخابات sprints. باید دو شرکت بزرگ آمریکایی نامزد بازگشت به استامپ قبل از سقوط آنها خواهد شد به احتمال زیاد شلوغ با گریم حسابداری از کشور بدترین بیماری همه گیر در بیش از یک قرن است.

نابرابری های منطقه ای در چگونه این ویروس در حال گسترش است می تواند معنی است که officeseekers ممکن است قادر به مبارزه در بخش هایی از کشور که کمتر سخت رسید. و اگر اجتماعی فاصله اقدامات در محل کاهش شیوع مدعی می تواند بازگشت به رژه و ضیافت مدار زودتر از برخی از پیش بینی است.

اما تا زمانی که گسترش ویروس را کند می کند وجود دارد که به احتمال زیاد به علاقه کمی به انتخابات ریاست جمهوری و حتی کمتر در دولت های محلی و نژادها است.

نماینده شان Casten دموکرات از ایلینوی است گلچین مبارزات انتخاباتی خود را تلفن بانک از لیست رای دهندگان 60 ساله یا مسن تر. به جای آنها بخواهید در سیاست سوالات یا ترومپت دستاوردهای خود را آقای Casten را داوطلبان بپرسید اگر آنها نیاز به هر گونه “بهداشت و ایمنی اطلاعات” و ارائه یک لیست از ارشد-تنها چند ساعت در سوپر مارکت محلی.

“هیچ کس می خواهد به بحث در مورد افکار من در قیمت گذاری کربن گفت:” آقای Casten بود که یک انرژی تجدید پذیر اجرایی قبل از او انتخاب شد به کنگره در سال 2018 است.

در حال حاضر وجود دارد به طور موثر است که هیچ انتخاباتی از هر نتیجه به رای دهندگان که در حال مصرف با خانواده خود ایمنی و رفاه است.

“هر مسئله ای در منطقه است که تحت تاثیر این زمینه گفت:” نماینده Elise Stefanik یک جمهوری خواه که نشان دهنده مقدار از نیویورک وسیع شمال کشور است. “این رفتن به یک مسئله ی اقتصادی آن را برای رفتن به بالاتر اد موضوع آن را به یک مرز موضوع است.”

طولانی رفت و برگشت از تاریخ آمریکا پر شده است با انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفت که در طول زمان جنگ و تحول است اما کمی مدرن سابقه برای یک مبارزه آشکار در برابر یک پس زمینه از چنین گسترده ملی ترس است.

نزدیک ترین مقایسه ممکن است نیویورک شهرداری نژاد در سال 2001 زمانی که هفت. تروریستی 11 loomed در سراسر شهرستان را بست. در انتخابات ریاست جمهوری, سیاست, جنگ ویتنام, ترور حقوق مدنی و مبارزات شکل 1968 کمپین و به نظر می رسید به فاش کردن یک کشور در آینده از هم جدا.

اما برخی از مورخان معتقدند نزدیکترین نسبت به سال گذشته در کل کشور مصرف شد با یک موضوع واحد ممکن است در سال 1944 زمانی که خطر آلمان نازی و امپراتوری ژاپن به طور کامل بسیج شهروندان آمریکایی در پشت تلاش های جنگی.

“که آخرین بار وجود دارد این نوع از اختلال در زندگی روزمره ما و تغییر در آیین” گفت: Doris Kearns Goodwin ریاست جمهوری محقق اشاره کرد که میلیون ها نفر اعزام شدند و در اسلحه و کسانی که باقی مانده خانه زندگی می کردند با جیره بندی کالا. “اما حداقل مردم پس از آن می تواند به کار بخشی از تلاش برای برنده شدن در این جنگ است.”

سنجش فرصت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تصویر خود را به عنوان یک رهبر در زمان جنگ روزانه تلویزیونی اخبار جلسات. آن را به او داده یک دست انداز در پای صندوق های رای با تصویب رتبه بندی خزنده تا نسبت 50 درصد به عنوان مستقل و برخی از دموکرات ها تجمع پشت سر او در حالی که آقای بایدن که به احتمال زیاد نامزد دموکرات است تا حد زیادی غرق رئیس جمهور و حتی رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک.

“این یک لحظه تعیین,” هنری گفت: Barbour یک جمهوری خواه عضو کمیته ملی از می سی سی پی و اضافه کرد آقای ترامپ: “بیشتر به او اطمینان داد آمریکایی ها را به آنها می دهد حقایق و ارائه نتایج سخت تر از آن خواهد بود برای جو بایدن.”

یک مسابقه است که تبدیل به طور کامل در واکنش به سلامت فعلی و بحرانهای اقتصادی نیز می تواند ارائه دیگر مبارزات سنتی نشانگر کمتر مهم است — اگر آنها رخ می دهد.همه در همه ،

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با صدای بلند اصرار خود کنوانسیون را در در شارلوت, N. C., در اواخر مرداد ماه از آن باقی مانده است دیده شود که آیا این فرماندار دموکرات روی کوپر اجازه می دهد چنین گردهمایی بزرگ در ایالت پرجمعیت ترین شهرستان است.

دموکراتیک مقامات حتی بیشتر شک و تردید خود را در مورد کنوانسیون.

صدها نفر از محلی و دولتی کنوانسیون در حال حاضر لغو شده است و یا تبدیل شدن به ایمیل در تلفن و یا آنلاین حوادث. تاپیک بحث در میان برخی از دموکرات ها از برگزاری کنوانسیون ملی به صورت آنلاین و یا از طریق پست الکترونیکی با برخی از فعالان و صندوق-raisers بحث یک شب تلویزیون رویداد است که می تواند تکرار یک ستاره نکردم جوایز نشان می دهد.

“D. N. C. خواهید برای شروع با توجه به این که این کنوانسیون را به برگزار می شود, در راه های دیگر” گفت: Ken Martin, دموکراتیک رئیس در مینه سوتا است که رئیس جمهور یک سازمان از دولت دموکراتیک رهبران.

در حال حاضر دموکرات ها با استفاده از یک مجموعه از تبلیغات سعی کنید به یاد رای دهندگان از آقای تهمت اولیه اخراج ویروس, شدت, اما آن را دشوار است به طور گسترده منحرف کردن توجه از تهدید از لحظه ای.

برخی در حزب به باور رئیس جمهور خواهد شد در نهایت برگزار شد به حساب خود را آهسته پاسخ آشکار آسیب به اقتصاد و رنج می برند از نور جدید بحران را در مسائل داخلی در پاییز.

“دولت را مورد دادگاه به لغو A. C. A. طول می کشد در یک معنی متفاوت” گفت: پسر سیسیل اجرا می شود که یک دموکرات فوق العاده PAC با اشاره به قانونی تلاش برای اعتصاب کردن Obamacare را در تمامیت آن.

اما سوال بزرگتر برای آقای ترامپ ممکن است که آیا او می تواند به حفظ ظاهر یک رهبر زمان جنگ قادر به احضار آمریکایی ها به قربانی.

رئیس جمهور در حال حاضر نمایش داده می شود بی حوصلگی و رنجش است که می تواند آسیب و انتخاب مجدد او شانس شلاق فرمانداران امتناع از هر گونه مسئولیت را برای coronavirus بحران و نشان می دهد آمریکایی ها می تواند بازگشت به زندگی به طور معمول در یک راه است که کارشناسان می گویند می تواند باعث تشدید گسترش ویروس.

مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر بحث در مورد امکان یک رالی به سبک رویداد در یکی از کمتر تحت تاثیر متحده در اواخر ماه آوریل اگر چه یک مشاور گفت: کسانی که بحث های اولیه هستند.

در حالی که آنها ترجیح داده اند به استفاده از ماه قبل از آقای بایدن به طور رسمی ادعای نامزدی به تعریف معاون سابق رئیس جمهور را به نفع خود جمهوری خواهان به طور کلی معتقدم که این بحران انجام داده است کمی به کاهش آقای تهمت چشم انداز.

مبارزات انتخاباتی خود ادامه می دهد به جمع آوری پول آنلاین در سرعت سریع اما مقامات جمهوری خواه خصوصی اذعان شده است سخت تر برای جمع آوری پول بدون حوادث شامل رئیس جمهور.

صندوق جمع آوری شده است حتی سخت تر برای دیگر نامزدها در انتخابات که اغلب تکیه بیشتر بر بزرگ-دلار آمریکا-فرد رویدادها به جای اینترنت تقاضاها.

Corry سعادت یک استراتژیست جمهوری خواه گفت که او انتظار دارد صندوق جمع آوری بالغ برای فدرال نامزد از سه ماه اول سال به پایین در حدود 20 درصد از آنچه را که آنها می شده اند بدون این بیماری همه گیر.

در میسوری نیکول گالووی دولت حسابرس و دموکرات در حال اجرا است برای فرماندار. پنج شنبه شب برگزار شد او یک “مجازی ساعت کوکتل” توسط تلفنی با چند ده دعوت کرد.

با قاب عکس از سه فرزند او بیش از شانه های او خانم گالووی گفت: حدود 60 حامیان که میسوری را جمهوری خواه و فرماندار بوده است و پس از او رهبری در پاسخ به همه گیر, پاسخ به سوالات در مورد بودجه آموزش و پرورش و استادانی غم و اندوه است که او نمی تواند سفر دولت در فرد است.

در قاب کوچک در بالای صفحه نمایش حامیان می تواند دیده می شود ریختن و مخلوط کردن نوشیدنی. یکی میسوری اهدا کننده تا به حال توزیع یک دستور برای یک نوشیدنی به نام “حزب دموکرات” با الهام از مادری پسر هری ترومن را علاقه بوربن.

خانم گالووی است که به سختی تنها نامزد خلاق بودن.

در گرجستان Lynne Homrich یک جمهوری خواه در حال اجرا برای خانه, اعلام مبارزات انتخاباتی او را استخدام 20 نفر که تا به حال گذاشته شده از کسب و کار محلی و افزایش پرداخت کمپین کارکنان از پنج جلوتر از او در مارس 19 اولیه.

خانم Homrich سابق Home Depot اجرایی شروع به مرتب سازی از طریق ده ها تن از ایمیل های از مردم به دنبال کمپین کار کارمندان — که در عصر ویروس وسیله تماس تلفنی یا نوشتن مردم از خانه خود.

Hiral Tipirneni سابق پزشک اورژانس در حال اجرا برای کنگره در ایالت آریزونا گفت که او به صرف زمان فقط به اندازه توضیح جزئیات این بیماری همه گیر در تماس تلفنی چت تصویری و در طول Facebook Live sessions — به عنوان او را از درخواست از مردم برای رای دادن برای او در ماه نوامبر.

“آنها به سوالات پزشکی,” خانم Tipirneni گفت. “این یک زمان ترسناک و هر آنچه که من می توانید انجام دهید برای کاهش برخی از کسانی که ترس آن را یک مسئولیت اخلاقی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im