چگونه رهبران حقوق مدني شروع Facebook ad تحریم


این شده است یک زمان آینده: چگونه رهبران حقوق مدني رشد خسته از مارک زوکربرگ ‘صحبت کردن به آنها و متقاعد شرکت برای جلوگیری از تبلیغات با Facebook پس از او حاضر به سرزنش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست

  • ‘شما نمی توانید دلیل با مرد,’ جرثقیل جانسون رئیس جمهور NAACP یکی از گروه ها در ائتلاف پشت تحریم گفت: سیاسی این هفته
  • بیش از 800 علامت های تجاری از جمله Coca-Cola, Starbucks و شرکت لگو که تا کنون کشیده تبلیغات از رسانه های اجتماعی غول پیکر
  • این بخشی از “توقف نفرت برای سود’ کمپین راه اندازی شده توسط یک تعداد از حقوق مدنی گروه در ماه گذشته
  • گروه های داوطلب خدمت سربازی به کمک شرکت های چند ملیتی به فشار Facebook به اجرای سیاست های جدید برای کمک به بلوک سخنرانی نفرت
  • تخمین زده می شود تحریم را تنها با قرار دادن دندانه در این شرکت $77 میلیارد فروش اما با 98 درصد از درآمد از تبلیغات تلفات می تواند به مراتب عالی
  • رهبران حقوق مدنی گروه پشت تحریم در حال حاضر گفت: این اقدام در خط لوله تا کنون پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخاب شد

رهبران حقوق مدني اند صحبت کردن در مورد چگونه آنها خسته از مارک زوکربرگ ” صحبت کردن را به آنها منجر آنها را برای متقاعد کردن شرکت های برای جلوگیری از تبلیغات با Facebook.

‘شما نمی توانید دلیل با مرد,’ جرثقیل جانسون رئیس جمهور NAACP یکی از گروه ها در ائتلاف پشت تحریم گفت: سیاسی این هفته است.

‘[Facebook] یک زمین پرورش برای نژادی نفرت قرار گرفتند.’

بیش از 800 علامت های تجاری از جمله Coca-Cola, Starbucks و شرکت لگو که تا کنون کشیده تبلیغات از رسانه های اجتماعی غول پیکر, پس از توقف نفرت برای سود’ کمپین راه اندازی شده توسط یک تعداد از حقوق مدنی گروه در ماه گذشته است.

گروه های داوطلب خدمت سربازی به کمک شرکت های چند ملیتی به فشار Facebook به اجرای سیاست های جدید برای کمک به بلوک سخنرانی نفرت منn در پی مرگ جورج فلوید را ‘قتل’ و در میان ملی حساب بیش از نژادپرستی است.

تخمین زده می شود تحریم را تنها با قرار دادن دندانه در شرکت فورچون با بلومبرگ پیش بینی آن را هزینه Facebook فقط 250 میلیون دلار از آن $77 میلیارد دلار فروش سالانه.

اما با 98 درصد از درآمد خود را که از تبلیغات و این شرکت قیمت سهم در حال حاضر رو به کاهش در هفته گذشته تلفات می تواند به مراتب بیشتر است.

رهبران حقوق مدني اند صحبت کردن در مورد چگونه آنها خسته از مارک زوکربرگ ” صحبت کردن را به آنها منجر آنها را برای متقاعد کردن شرکت های برای جلوگیری از تبلیغات با Facebook

رهبران حقوق مدنی گروه پشت تحریم در حال حاضر گفت: اقدام شده است در این خط لوله تا کنون پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده رقابت برای کاخ سفید در سال 2016.

این موضوع واقعا به ميدان آمد و در پاسخ به Floyd مرگ و پس از آن تظاهرات.

در مه 29 مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر به نظر می رسد که به تحریک خشونت علیه معترضان خواستار عدالت برای Floyd مرگ است.

‘هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل, اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:” او هنوز توییتی.

توییتر قرار داده و برچسب های هشدار دهنده بر روی برخی از رئيس جمهور در توییتهایی که آن تلقی سوء استفاده و یا تهدید و بر خلاف Facebook, Twitter, ممنوع, همه, مبارزات سیاسی, تبلیغات.

'You can't reason with the guy,' Derrick Johnson, president of the NAACP, one of the groups in the coalition behind the boycott, told Politico this week. '[Facebook] is a breeding ground for racial hate groups'

‘شما نمی توانید دلیل با مرد,’ جرثقیل جانسون رئیس جمهور NAACP یکی از گروه ها در ائتلاف پشت تحریم گفت: سیاسی این هفته است. ‘[Facebook] یک زمین پرورش برای نژادی گروه های نفرت’

Leaders of the civil rights groups behind the boycott have said the Facebook boycott has been in the pipeline ever since Donald Trump won the race for the White House in 2016

رهبران حقوق مدنی گروه پشت تحریم کرده Facebook تحریم شده است در این خط لوله تا کنون پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده رقابت برای کاخ سفید در سال 2016

Unilever

Verizon

صدها نفر از شرکت ها از جمله یونیلور (سمت چپ) و Verizon (سمت راست) باید گفت که نمی خواهد خرید تبلیغات

شرکت های متعددی در حال توقف اجتماعی-رسانه ای صرف برای جلوگیری از نفرت برای سود کمپین

توقف نفرت برای سود کمپین راه اندازی شد حقوق مدنی گروه پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس باعث اعتراضات گسترده علیه تبعیض نژادی در آمریکا.

در علاوه بر این به استارباکس, ورایزون, Unilever و بن و جری شرکت های زیر خواهد مکث تبلیغات در رسانه های اجتماعی سیستم عامل:

کوکا کولا شرکت

نوشیدنی ساز خواهد مکث تبلیغات پرداخت در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی در سطح جهانی برای حداقل 30 روز مدیر ارشد اجرایی جیمز Quincey در بیانیه ای گفت.

لگو

“ما متعهد به داشتن یک تاثیر مثبت در کودکان و دنیای آنها را به ارث می برند. که شامل کمک به مثبت و فراگیر دیجیتال محیط عاری از تبعیض تبعیض و اطلاعات غلط,’ لگو افسر ارشد بازاریابی جولیا Goldin گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

Clorox Co

“به عنوان یک مردم-محور شرکت متعهد به ارزش های ما, ما احساس می کنید مجبور به اقدام در برابر سخنان نفرت انگیز که به اعتقاد ما افزایش خواهد یافت و از طریق تعادل از سال,’ شرکت گفت. این باعث ایجاد یک به طور فزاینده محیط ناسالم برای مردم و هدف ما-رانده شده علامت های تجاری.

Lululemon Athletica

‘ما خواهد بود با توقف پرداخت تبلیغات در Facebook و Instagram,’ شرکت گفت.

Levi Strauss & Co

‘ما و کامیون در حال پیوستن به #StopHateForProfit کمپین و توقف همه تبلیغات در Facebook و Instagram,’ پوشاک شرکت اعلام کرد.

Diageo Plc

بزرگترین ارواح ساز خواهد مکث همه تبلیغات پرداخت در سطح جهان در عامل رسانه های اجتماعی.

شمال صورت

فضای نام تجاری و یک واحد VF پارسیان گفت: این امر در کنار تمام Facebook متعلق به سیستم عامل.

“ما هستیم. ما در حال کردن @Facebook.’

Eddie Bauer

‘در حمایت از ‘#StopHateforProfit’ ابتکار, Eddie Bauer را تعلیق همه پرداخت می شود تبلیغات در Facebook و Instagram را از طریق پایان ماه ژوئیه موثر بلافاصله,’ لباس های فروشگاه های زنجیره ای گفت: در یک صدای جیر جیر. (https://bit.ly/2Yso440)

Goodby سیلوراستاین

“ما ملحق خواهد شد #StopHate4Profit و توقف ارسال در Facebook برای ماه جولای,’ تبلیغات آژانس گفت.

ماگنولیا تصاویر

فیلم توزیع کننده و استودیو شد اولین هالیوود شرکت برای پیوستن به این جنبش است. این شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر آن را متوقف تبلیغات در Facebook و Instagram شروع بلافاصله از طریق حداقل در پایان ماه ژوئیه.

پاتاگونیا

“ما را همه تبلیغات در Facebook و Instagram موثر بلافاصله از طریق حداقل تا پایان ماه جولای در انتظار اقدام معنی دار از رسانه های اجتماعی غول پیکر,’ فضای پوشاک با نام تجاری گفت.

Rakuten وایبر

‘وایبر را حذف تمام Facebook مربوط به نقاط تماس از برنامه های ما از جمله Facebook, فیسبوک, Facebook SDK و GIPHY و همچنین توقف همه هزینه تبلیغات در Facebook,’ جمال Agaoua مدیر اجرایی برنامه های پیام شرکت در بیانیه ای گفت در توییتر.

تجهیزات تفریحی

‘به صورت 82 سال, ما باید مردم را بیش از سود. ما در حال کشیدن تمام Facebook/Instagram تبلیغات برای ماه ژوئیه’ اری توییتی.

تبلیغات

زوکربرگ ناودان حرکت می کند زمانی که توییتر برای اولین بار برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن جیر و گفت آن را به رسانه های اجتماعی شرکت ها به عنوان داوران از حقیقت’.

‘هنگامی که مارک زوکربرگ انتقاد جک دورسی که متوجه شدیم حتی بیشتر از یک مشکل جدی تر از ما فکر” جانسون گفت: Politico.

زوکربرگ پس از آن برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با رهبران حقوق مدني در مورد Facebook آماده سازی برای سال 2020 انتخابات در ژوئن 1 – چیزی که در حال حاضر برنامه ریزی شده قبل از حوادث منجر به آن.

جانسون گفت: سیاسی زوکربرگ شد ‘تلاش برای صحبت کردن یکی از مهم ترین حق رای اقامه دعوی در این کشور در تماس هنگامی که او استدلال با رئیس جمهور NAACP حقوقی دفاع و آموزشی صندوق Sherrilyn Ifill بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها.

رشاد رابینسون مدیر اجرایی یکی از گروه های دیگر, رنگ, تغییر, گفت: سیاسی این بود که نقطه عطفی که در آن او گفت: “من نمی فهمم که چرا من را به آینده را به این جلسات با شما.’

رنگ تغییر شروع خانههای گلی خالی تحریم و در همان زمان رهبران مشترک حس رسانه ها, در حال خواب, غول, حس مشترک و ضد افترا لیگ شد و همچنین با داشتن مکالمات در مورد هل دادن برای یک ماه Facebook ad تحریم.

گروه – و همچنین موزیلا, NAACP, رایگان, مطبوعات, و, بعد, لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان ملی رسانه های اسپانیایی ائتلاف همه نیروهای پیوست را در رسانه های اجتماعی ،

“ما احساس می کردم که” چه چیز دیگری ما را به از دست دادن اینجا ؟ جانسون گفت.

‘ما شده است صحبت و جلسه با شرکت فایده ای نداشت. ما فکر کردم ما نیاز به انجام کاری.’

گروه برنامه ریزی تبلیغ تحریم و درست قبل از راه اندازی آن سازمان داده شد تعجب تقویت توسط مجلس نانسی پلوسی که گفت: در یک رویداد آنلاین در ژوئن 16 که “تبلیغ فوق العاده ای دارند اهرم’ بیش از Facebook.

StopHateForProfit سپس راه اندازی در ژوئن 17 و خواب غول توییتی #StopHateForProfit برچسب به آن بیش از 300,000 پیروان دعوت از آنها برای پیوستن به.

شمالی اول شد شرکت برای پیوستن به تحریم در ژوئن 19, شد و به سرعت به پیوست توسط امثال کبوتر هوندا و بن و جری.

سهام در پلت فرم سقوط کرد و به کمترین سطح خود در سه ماه به عنوان صدها نفر اضافه شده به تحریم.

این برخورد سنگین $7.2 میلیارد دلار به زوکربرگ را از ثروت شخصی هل دادن او را از سوم به چهارم در محل میلیاردرهای بلومبرگ شاخص و خروج او را با ارزش خالص $82.3 میلیارد دلار است.

ائتلاف مشخص شده است در 10 خواسته برای Facebook از جمله ‘پیدا کردن[ing] و حذ[ing] عمومی و خصوصی گروههای متمرکز بر سفید برتری نظامی و یهودستیزی خشونت توطئه هولوکاست کره زمین واکسن اطلاعات غلط و آب و هوای کره زمین،’

این گروه همچنین خواهان اجازه می دهد افرادی که تجربه آزار و اذیت شدید به صحبت با یک Facebook کارمند و به نام برای پلت فرم به موضوع بازپرداخت به علامت های تجاری که در تبلیغات نشان می دهد تا در کنار محتوای توهینآمیز و خارج است.

Facebook مدیران برگزار حداقل دو جلسه با تبلیغ در شنبه آستانه برنامه ریزی یک ماه تحریم شروع ژوئیه 1 در اخرین تلاش متقاعد کردن آنها را به تجدید دوره خود را از عمل است.

اما مذاکرات شکست پس از این مدیران ارائه هیچ جزئیات جدید در مورد چگونه آنها را مقابله با سخنرانی نفرت سه منبع به رویترز گفت.

آنها با اشاره به های اخیر مطبوعات و خسته کننده و تبلیغ در این تماس بر این باورند که این برنامه را.

در چهارشنبه زوکربرگ توافق برای دیدار با برگزارکنندگان از تحریم در یک حرکت ناامید از رسانه های اجتماعی شرکت برای مهار برگشت در درآمد از دست رفته.

این شرکت همچنین ممنوع 250 سفید supremacist سازمان از Facebook و Instagram, او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت سرمایه گذاری قابل توجهی هوش مصنوعی فن آوری اجازه می دهد تا Facebook برای پیدا کردن نزدیک به 90 درصد از نفرت سخنرانی قبل از کاربران آن را گزارش.

“ما می دانیم که ما باید کار بیشتری انجام دهید و ما را به ادامه کار با حقوق مدنی گروه های گرم و کارشناسان دیگر به توسعه حتی بیشتر از ابزار و تکنولوژی و سیاست به ادامه این مبارزه’ سخنگوی اضافه شده است.

افرادی که در پشت در جلوگیری از نفرت به سود مبارزات انتخاباتی ؟

در ژوئن 17, رنگ تغییر همراه با NAACP, ADL, خوابیده, غول, مطبوعات آزاد و مشترک حس رسانه نویسنده, نامه درخواست شرکت برای توقف تبلیغات در Facebook در ماه جولای.

این چهره های کلیدی در پشت این سازمان ها:

رشاد رابینسون – رنگ تغییر رئیس جمهور

تاسیس در پی توفان کاترینا رشاد رابینسون پیوست رنگ تغییر در سال 2011.

Rashad Robinson

رشاد رابینسون

یک رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکا رابینسون شده است در پشت یک تعداد از سازمان ها طرح های از جمله کمپین به جلو و کمک های مالی از آمریکا قانونی شورای بورس (الک) یک سازمان مسئول برای ‘ایستاده خود زمین’ قوانین دخیل در فلوریدا مرگ Trayvon مارتین در سال 2012.

رابینسون همچنین در پشت این گروه تلاش موفق به متقاعد کردن کسب و کار از جمله مسترکارت و پی پال برای جلوگیری از پذیرش پرداخت از گروه های ملی.

از رسانه های اجتماعی تبلیغ تحریم وارد مبارزات انتخاباتی در برابر Facebook رابینسون اصرار آن بوده است مدت زمان طولانی آینده’.

‘Facebook داده است [تبلیغ] هیچ گزینه ای دیگر به دلیل عدم وقت و زمان دوباره به آدرس بسیار واقعی و بسیار قابل مشاهده مشکلات در پلت فرم خود را.’

جیم Steyer – مشترک حس رسانه ای مدیر عامل

Steyer آمریکایی حقوق مدنی, وکیل تاسیس مشترک حس رسانه ها در سال 2003.

Jim Steyer

جیم Steyer

غیر انتفاعی با تمرکز بر اثرات است که رسانه ها و فن آوری ممکن است بر کاربران جوان است.

Steyer نقش مهمی در عبور از یک سال 2005 قانون کالیفرنیا محدود کردن فروش بازی های ویدئویی خشن بود که بعد از آن رخ داد توسط دیوان عالی کشور است.

او همچنین حامی کالیفرنیا Eraser لایحه که اجازه می دهد تا کودکان در کشور زیر 18 سال خود را به حذف پست از وب سایت رسانه های اجتماعی.

Steyer گفت: تصمیم خود را برای حمایت از توقف نفرت برای سود کمپین تحریک تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“من اعتراف خواهد کرد ما انتظار ندارد که این امر را تا این حد به سرعت با بسیاری از مهم ترین تبلیغ در ایالات متحده و در سطح جهانی و پیوستن به در’ Steyer NPR گفت. آن را فقط نشان می دهد که آنها نا امید و که آنها نگرانی های ما در مورد هنجارهای دموکراتیک در مورد گفتمان مدنی و در مورد آنچه در Facebook و Instagram.’

جرثقیل جانسون – NAACP مدیر عامل

جانسون شد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی در اکتبر 2017.

Derrick Johnson

جرثقیل جانسون

او همچنین بنیانگذار می سی سی پی گروه غیر انتفاعی یک صدا Inc., که هدف آن بهبود کیفیت زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار از طریق تعامل.

جانسون با NAACP بود پشت 18 ژوئن 2020 دیوان عالی کشور مورد که در آن SCOTUS مانع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از rescinding این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه برای مهاجران جوان.

جانسون پس از لعنتی Facebook برای ‘آشکار بی اعتنایی سایت نشان داده می سی سی پی گروه غیر انتفاعی یک صدا Inc., که هدف آن بهبود کیفیت زندگی آمریکایی های آفریقایی تبار از طریق تعامل.

‘Facebook است که در نهایت صدمه زدن به اعتبار آن با آمریکا و هر شرکت است که می خواهد برای جلوگیری از انجام همان باید ارسال یک پیام است که ما دیگر نمی خواهد قبول دروغ در طول این زمان بحرانی.’

جاناتان ” Greenblatt – مدیر و مدیر عامل ضد افترا لیگ

قبل از رفتن تا عدل ” Greenblatt خدمت در کاخ سفید به عنوان دستیار ویژه باراک اوباما و مدیر دفتر نوآوری اجتماعی و مشارکت مدنی.

Jonathan Greenblatt

جاناتان ” Greenblatt

به عنوان مدیر او به رهبری تلاش ها برای استفاده از سرمایه انسانی و سرمایه مالی را به توجه به راه حل جامعه با تمرکز بر مسائلی مانند خدمات ملی عمران, نامزدی, تاثیر سرمایه گذاری و سرمایه گذاری اجتماعی.

“Greenblatt درگیر شد, در تعدادی از اولویت های دولت از جمله تفنگ پیشگیری از خشونت. او در سمت چپ این اداره در سال 2014 و موفق شد توسط دیوید Wilkinson.

 “Greenblatt همچنین تاسیس برای همه خوب (AFG) منبع باز پلت فرم اختصاص داده شده به فعال کردن بیشتر آمریکایی ها به خدمت و داوطلب در درون جوامع خود.

مت Rivitz – خواب بنیانگذار غول

Rivitz در ابتدا عمل خواب غول به طور کامل ناشناس تا جولای 2018 زمانی که او شناسایی شده توسط the Daily Caller.

Matt Rivitz

مت Rivitz

رسانه های اجتماعی فعالیت های سازمان با هدف متقاعد کردن شرکت ها برای حذف تبلیغات از محافظه کار, اخبار رسانه های.

Rivitz مبارزات انتخاباتی آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نوامبر 2016 که در آن او به نام برای مارک های به تحریم Breitbart اخبار.

Rivitz با موفقیت متقاعد امثال AT&T و Kellogs به توقف تبلیغات در وب سایت های خبری با هزاران نفر زیر کت و شلوار توسط مه 2017.

خواب غول های درگیر در مبارزات انتخاباتی اعمال فشار و تبلیغ را رها o’reilly عامل پس از کشف پنج آزار و اذیت جنسی شهرک میزبان Bill o’reilly و فاکس نیوز که منجر به نشان می دهد را لغو.

جسیکا J Gonzalez – Co-مدیر عامل شرکت از مطبوعات آزاد

Gonzalez یک وکیل و نژادی عدالت مدافع بود که اعلام کرد به عنوان شرکت مدیر عامل در کنار کریگ هارون در ماه ژانویه سال 2020 است.

Jessica Gonzalez

جسیکا Gonzalez

سابق تاسیسات گیرنده Gonzalez شده است در پشت یک تعداد از تلاش ها برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از ساخت قابل توجهی کاهش به برنامه فراهم می کند که تلفن همراه-و-دسترسی به اینترنت برای افراد کم درآمد است.

او بخشی از تیم حقوقی است که لغو یک مغلوب ساختن پیشی جستن FCC تصمیم گیری در مورد بی طرفی خالص.

گونزالس نیز شرکت تاسیس تغییر شرایط ائتلافی از بیش از 50 مدنی و حقوق دیجیتال گروه است که با این نسخهها کار برای اخلال آنلاین نفرت.

در پاسخ به خبری که Facebook شد پرداختن به نگرانی های مطرح شده توسط توقف نفرت برای سود کمپین گونزالس گفت:

‘در حالی که این تغییرات مهم Facebook در حال انجام است حداقل برای جلوگیری از نفرت در پلت فرم آن است. ما باید با دقت تا اطمینان حاصل شود که زوکربرگ شرح زیر از طریق این وعده و ما حمل با ما مبارزه برای جامع تر تغییر در این شرکت از طریق کار ما با تغییر شرایط و جلوگیری از نفرت به سود ائتلاف.

‘Facebook باید درک کنند که امکان گسترش نفرت سخنرانی می آید در یک هزینه مالی. این کشور در حال تغییر است. ما در لحظه ای سرنوشت ساز در مبارزه برای حقوق سیاه و سفید و قهوه ای مردم است. مگر Facebook تغییرات طول می کشد و مراحل بسیار مهم برای جلوگیری از گسترش نژادپرستی و تعصب آن را همچنان به رنج می برند عواقب.

‘ما مبارزه برای عدالت در Facebook به مراتب بیش از. تا زمانی که نگاه ما به مراتب جامع تر اصلاحات به Facebook سیاست ها و شیوه های تبلیغ ما تحریم و فشار ما به Facebook به اتخاذ تغییر شرایط’ شرکت مدل سیاست را مختل نفرت فعالیت در آن سایت باقی خواهد ماند’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de