چگونه چین در حال ساخت Coronavirus مشکل حتی بزرگتر


سازمان بهداشت جهانی به تازگی اعلام کرد رمان coronavirus ظهور جهانی بهداشت اضطراری نیاز در سراسر جهان پاسخ. در عین حال یک گوشه ای از جهان رد شده است یک فرصت برای کمک به خود تخصص به آن تلاش و بهره مندی از تجربه و تخصص دیگران است. در جمهوری خلق چین دستور تایوان باقی می ماند قفل شده است و سازمان بهداشت جهانی این سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) و دیگر سازمان های بین المللی با نقش بازی در حاوی ویروس است. جامعه جهانی همچنان به توجه چینی خواسته های سیاسی افزایش احتمال که این ویروس را پیدا خواهد کرد شکاف در تلاش جهانی برای مهار آن است.

به خصوص در مورد توسعه در روزهای اخیر ICAO حساب توییتر را مسدود کرده است کاربران از جمله بسیاری از کارشناسان سیاست از فکر و علمی جوامع به tweeting در مورد تایوان ارتباط و یا عدم آن با این سازمان است.

برای مطمئن شود, ICAO مسئول تایوان محرومیت; گسل وجود دارد نهفته است مستقیما با چین و خارجی آن toadies. اما ICAO می کند باید مسئولیت به توضیح دهد که آیا این خطر وجود دارد در تایوان اطلاعات پرواز منطقه (FIR)—که در سال 2018 در خدمت 1.75 میلیون پرواز و نزدیک به هفتاد میلیون مسافر—تخمگذار خارج ICAO را اجراء و اگر چنین است, چگونه آن را کاهش آن خطر است. در این میان بهداشت جهانی بحران است که در آن مسافرت هوایی نقش کلیدی, اما, ICAO است eschewed که مسئولیت.

آیا این تلاش برای تعطیل کردن گفت و گو در مورد این مسئله به کارگردانی ICAO دبیر Fang Liu چینی ملی بود یا کار بیش از حد مشتاق رسانه های اجتماعی مدیر نامشخص است. اما در برخی از راه های آن را نیز در کنار نقطه.

خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im