چگونه می توانید Coronavirus مدل به آن را اشتباه ؟موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در سیاتل مستقر در دانشگاه واشنگتن است بهترین سازمان در جهان در جمع آوری اطلاعات در مورد بیماری و نقشه برداری کردن که چرا ما بیمار قرار می گیرند. خود را در مطالعه بار جهانی بیماری است که یک تلاش مشترک است که ارزش دارد و مورد استفاده در هر کشور است. اما حتی برای این سازمان پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد به همه ما به عنوان یک نتیجه از Covid-19 یک کسب و کار روی حیله و تزویر.


مهمتر سازی و یا هر گونه تجزیه و تحلیل بستگی به اطلاعات است که می تواند جمع آوری شود. به ناچار IHME بهتر داده به احتمال زیاد نتایج Covid-19 در ایتالیا و اسپانیا که در آن گیر کرده اند به اوج خود رسید و از برای انگلستان و مدیر آن دکتر کریستوفر موری می گوید. حاشیه برای سازمان پیش بینی روزانه مرگ و میر در انگلستان بزرگ – ده برابر تنوع از 800 8,000 در نزدیکی قله آن پیش بینی خواهد شد اتفاق می افتد در حدود 17 مارس.

آنها IHME خواهد بود خواندن اطلاعات جدید در مورد مرگ و میر است که در آن می گوید: یک شاخص بهتر از آنچه در جریان است در هر روز نسبت به مورد ، این بدان معناست که حاشیه کوچک خواهد شد و پیش بینی تبدیل محکم تر به عنوان زمان می رود.

پیش بینی مرگ و میر در ماه اوت

این یک نوع متفاوت از مدل که از امپریال گروه ارائه مشاوره به دولت به دلیل آن خواهد شد به طور مداوم تکامل است. اما حتی شاهنشاهی کلید قفل و تا به حال به تغییر پیش بینی های خود را چند هفته پیش. معروف, توصیه های خود را متقاعد دولت را در فاصله فیزیکی ارشاد با شهرها بسته برای کسب و کار و مردم ماندن در خانه برای کاهش آنچه در آن بود ناگهان تبدیل به آشکار خواهد بود که غیر قابل قبولی بالا مرگ و میر.

انگلستان روزانه مرگ و میر نمودار

یک لحظه نخست وزیر بوریس جانسون درخواست شد مردم با علائم به ماندن در خانه به مدت هفت روز; چند روز بعد او دستور داده بود یک مستند. چه چیزی تغییر کرده بود و داده ها از ایتالیا تجربه از این بیماری همه گیر است که در آن بیشتر مردم بدحال تر از پیش بینی و از بیمه خدمات درمانی در مورد ناتوانی آن در مقابله اگر همان اتفاق می افتد باید در انگلستان است.

مدل ها تنها به عنوان خوب به عنوان داده ها که می رود به آنها. به عنوان زمان می رود در ما یک مقدار زیادی یاد بگیرند بیشتر در مورد نتایج این بیماری همه گیر در کشور در سراسر جهان و اثربخشی سیاست های کاهش بدترین نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>