چگونه انگلیسی ها می توانید به تماشای ایلان موشک SpaceX تیراندازی سربار در ساعت 10.15 امشب


شمارش معکوس برای پرتاب: Elon Musk توییتهایی که SpaceX موشک دارای 50% شانس گرفتن امروز با بارش باران و رعد و برق پیش بینی شده برای مرکز فضایی کندی – بعد از چهار راه اندازی شد به نام با 17 دقیقه به رفتن

  • Elon Musk تاریخی فالکون 9 SpaceX راه اندازی خواهد شد و اولین پرواز سرنشین دار به فضا توسط یک شرکت خصوصی
  • آن به شرح زیر راه اندازی اولین سعی کنید روز چهارشنبه با توجه به آب و هوای طوفانی در اطراف کیپ کاناورال فلوریدا
  • امروز هوا نیز مخاطره آمیز اما ماموریت مدیران طرح را زودتر تصمیم گیری در آب و خطرات
  • به عنوان آن می ایستد 24-طبقه-بلند SpaceX Falcon 9 است که با توجه به بلند کردن در 3.22 pm به وقت شرق (8.22 pm انگلستان) امروز
  • آن را ارسال فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken در 19 ساعت سوار به ایستگاه فضایی بین المللی

تبلیغات

ایلان خصوصی موشک شرکت اسپیس ایکس است که امروز برای یک تکرار تلاش برای راه اندازی دو آمریکایی ها به مدار از فلوریدا برای یک ماموریت است که علامت خواهد بود برای اولین بار پروازهای فضایی ناسا فضانوردان از خاک ایالات متحده در نه سال.

آقای مشک گفت: آنها خواهد بود “اقدام به شمارش معکوس” با وجود 50 درصد آب و هوا لغو خطر’ نگرانی بیش از ممکن است رعد و برق و باران در اطراف مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال.

اولین پرتاب موشک فالکون 9 سعی کنید در روز چهارشنبه نامیده می شد با کمتر از 17 دقیقه در ساعت شمارش معکوس با توجه به آب و هوای طوفانی. امروز ماموریت مدیران برنامه ریزی شده را زودتر تصمیم گیری در آب و خطرات در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بی ارزش پوشیدن و خدمه با یکی دیگر از کت و شلوار و روز کامل راه اندازی و آماده سازی.

به عنوان آن می ایستد 24-طبقه-بلند SpaceX Falcon 9 است که با توجه به بلند کردن در 3.22 pm به وقت شرق (8.22 pm انگلستان) پرتاب فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken هوا در 19 ساعت سوار به ایستگاه فضایی بین المللی. آنها انجام خواهد شد وجود دارد در به تازگی طراحی شده خدمه کپسول اژدها, ساخت اولین پرواز خود را به مدار با انسان روی.

تاریخی پرواز به فضا توسط ایلان SpaceX است که انتظار می رود به تصویب پایین در امتداد جنوب غربی انگلستان افق دو ساعت بعد با انگلیسی ها قادر به دیدن آن برای چند دقیقه سفر از غرب به شرق در 10.15 pm.

از آن خواهد شد اولین بار یک شرکت خصوصی قرار است فضانوردان به فضا است و دوم تلاش برای راه اندازی پس از چهار پرواز بود سقط هنگامی که طوفان برتا نورد در خلیج مکزیک مانع در مسیر پرواز.

NASA and SpaceX are gearing up to send two American astronauts to the International Space Station aboard the American rocket. Pictured: The Falcon 9, with the Dragon capsule on top, is raised onto the launch pad in Florida on Tuesday

ناسا و اسپیس ایکس در حال آماده سازی برای ارسال دو فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی سرنشین آمریکا موشک. تصویر: فالکون 9 با اژدها کپسول در بالا مطرح شده است بر روی سکوی پرتاب در فلوریدا در روز سه شنبه

The SpaceX suits have been jointly designed by a Hollywood costume designer and by Elon Musk himself

این SpaceX مناسب شده اند به طور مشترک طراحی شده توسط هالیوود طراح صحنه و لباس و Elon Musk خود

سکوی پرتاب یکی از همان استفاده شده توسط ناسا آخرین شاتل فضایی پرواز سرنشین توسط آقای هرلی در سال 2011. از آن پس ناسا فضانوردان مجبور به دردسر سواری به مدار سرنشین روسیه سایوز فضاپیمای.

برای آقای مشک راه اندازی نشان دهنده یک نقطه عطف برای این موشک قابل استفاده مجدد خود شرکت پیشگام به spaceflight هزینه ای کمتر و مکرر.

چگونه SpaceX فضانوردان قرنطینه برای حفظ coronavirus خاموش ISS

قبل از راه اندازی قرنطینه دوره روش استاندارد برای هر پرواز به فضا.

خدمه اژدها فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی را به قرنطینه رفت on May 13 – دو هفته جلوتر از اصلی خود را برنامه ریزی پرتاب. به آنها داده می شود گزینه ای برای قرنطینه در خانه اگر اعضای خانواده خود را نمی خواهد آمدن و رفتن.

آقای Behnken و آقای هرلی ماند در خانه های خود – از آنجا که خانواده خود را در حال حاضر quarantining با توجه به همه گیر – تا زمانی که به آنها نیاز به گزارش به مرکز فضایی کندی در 20 مه با توجه به فضا پرواز در حال حاضر.

هر دو فضانوردان کردم دمای روزانه چک در هفته منتهی به جمعه را راه اندازی. تعاملات خود را با دیگران محدود شده است و هر کسی که برای آمدن به تماس با آنها نیز تا به حال برای دریافت روزانه دما را بررسی کنید.

در طول آموزش کارکنان مجبور به ماندن شش فوت دور از هر فضانورد و عینک و ماسک. کارکنان نیز نیاز به نگه داشتن قرنطینه پروتکل ماندن اجتماعی فاصله گرفته و پوشیدن دنده محافظ زمانی که آنها نیاز به از نزدیک ارتباط برقرار کردن با فضانوردان و حمایت از خدمه.

اگرچه فضانوردان در ادامه به تماس با یک دیگر بسیاری از تمرینات است که به طور معمول با دست آموزش و تنظیم شد و به جای آن حضور داشتند عملا توسط کارکنان.

آقای Behnken و آقای هرلی قرار گرفته اند حداقل دو coronavirus آزمون.

تبلیغات

و آن را اولین بار است که به صورت تجاری توسعه وسایل نقلیه فضایی و متعلق به اداره شده توسط یک نهاد خصوصی به جای NASA – انجام آمریکایی به مدار.

آخرین بار ناسا راه اندازی فضانوردان به فضا سرنشین یک خودرو با نام تجاری جدید بود که 40 سال پیش در آغاز برنامه شاتل.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در بازدید از مرکز فضایی کندی سه روز پیش برای راه اندازی اولین تلاش. آقای ترامپ گفت که او قصد دارد به ازای امروز دوباره امتحان کنید.

اگر این ماموریت است پاک و دوباره بعد از راه اندازی پنجره خواهد بود فردا بعد از ظهر با آب و هوا پیش بینی ظاهر می شود تا حدودی مطلوب تر برای آن روز.

آقای مشک آفریقای جنوبی متولد شده با تکنولوژی بالا کارآفرین که ثروت خود را ساخته شده در دره سیلیکون نیز اجرایی برقی خودروساز و تولید کننده باتری تسلا, Inc.

او تاسیس Hawthorne مستقر در کالیفرنیا SpaceX به طور رسمی شناخته شده به عنوان فن آوری های اکتشافات فضایی در سال 2002.

آقای هرلی و 53 و آقای Behnken, 49, ناسا کارکنان تحت قرارداد به پرواز با SpaceX در حال انتظار باقی می ماند در ایستگاه فضایی برای چند هفته کمک یک دست خدمه مداری آزمایشگاه.

هوافضا غول پیکر بوئینگ شرکت تولید خود را راه اندازی سیستم در رقابت با SpaceX است انتظار برای پرواز خود را CST-100 Starliner خودرو با فضانوردان روی برای اولین بار در سال آینده.

ناسا تعلق می گیرد حدود 8billion به SpaceX و بوئینگ ترکیب برای توسعه خود را رقیب راکت.

در بریتانیا ملاقات کرده هوا روشن آسمان برای بسیاری از انگلستان امشب, ساخت موشک راحت تر به نقطه.

The route the spacecraft is expected to take over Europe is pictured above. It will be visible in the south-western part of the British night sky at about 10.15pm UK time, following the launch from Florida about two hours beforehand

مسیر فضاپیما است که انتظار می رود به بیش از اروپا است که در تصویر بالا. آن قابل مشاهده خواهد بود در جنوب غربی بخشی از آسمان شب در حدود ساعت 10.15 زمان انگلستان, پس از راه اندازی از فلوریدا حدود دو ساعت قبل از

This map shows the rough path the spacecraft is expected to take across the UK sky tonight, providing the launch goes ahead. It is expected to be visible between 10.15pm and 10.18pm tonight. Pictured left is the Crew Dragon spacecraft

این نقشه نشان می دهد که در مسیر فضاپیما است که انتظار می رود را در سراسر انگلستان, آسمان امشب, ارائه, راه اندازی پیش می رود. انتظار می رود تا قابل مشاهده شود بین ساعت 10.15 و 10.18 pm امشب. تصویر سمت چپ توسط خدمه فضاپیمای اژدها

NASA astronauts Robert Behnken and Douglas Hurley were strapped in the cabin of Crew Dragon Capsule ready for blast off when the launch from Florida was cancelled on Wednesday because of bad weather

ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس Hurley شد و بسته در داخل کابین از خدمه کپسول اژدها آماده برای انفجار خاموش هنگامی که راه اندازی از فلوریدا لغو شد روز چهارشنبه به دلیل آب و هوای بد

یک سخنگوی به MailOnline گفت: ‘پس از یک گرم و آفتابی در روز شنبه بسیار بریتانیا می توانید انتظار روشن شدن آسمان در شب شنبه با شاید کمی پایین ابر در حال توسعه در امتداد مرزهای اسکاتلند و Northumberland خط ساحلی بعد از آن در شب.”

Elon Musk said today they would be 'proceeding with countdown' despite a 50 per cent 'weather cancellation risk'

Elon Musk گفت: امروز آنها خواهد بود “اقدام به شمارش معکوس” با وجود 50 درصد آب و هوا لغو خطر’

مردم در سراسر جهان نیز می توانید به تماشای راه اندازی آن را به عنوان اتفاق می افتد در ناسا, کانال های تلویزیونی است که جریان در یوتیوب.

روز شنبه راه اندازی شد و با لغو کمتر از 17 دقیقه باقی مانده در ساعت شمارش معکوس به عنوان بد آب و هوا به معنای راه اندازی تا به حال به تاخیر چند ثانیه در اطراف مرکز فضایی کندی.

این به معنای آن را از دست رفته و مسیر خود را برای ورود در حرکت سریع ISS. ناسا فضانوردان آقای Behnken و آقای هرلی بودند بسته و آماده رفتن بود که آن را لغو.

Due to social distancing rules, the team could only say their goodbyes to their family on Wednesday at a distance

با توجه به اجتماعی فاصله, قوانین, این تیم فقط می تواند خود را می گویند خداحافظی به خانواده خود را در روز چهارشنبه در یک فاصله

NASA astronaut Bob Behnken waves to the crowd as he and fellow crew member Doug Hurley ride back from Launch Complex 39A after the missions was postponed on Wednesday due to bad weather

ناسا فضانورد باب Behnken امواج به جمعیت به عنوان او و دیگر اعضای خدمه داگ Hurley سوار از راه اندازی مجتمع 39A پس از این ماموریت بود به تعویق افتاد و در روز چهارشنبه به دلیل بدی آب و هوا

Matt Damon, The Martian - 2015

The white parts of the suit are made out of a type of Teflon, similar to that applied to the outer layers of the Apollo space suits. The black parts of the suits are made from 'Nomex' a fire retardant fabric similar to Kevlar, which is what NASA's orange 'pumpkin suits' are fashioned from.

این SpaceX مناسب شده اند به طور مشترک طراحی شده توسط هالیوود طراح صحنه و لباس و مشک خود را (در تصویر: مت دیمون در سال 2015 به مریخ; ناسا فضانورد باب Behnken پوشیدن SpaceX کت و شلوار راست)

SpaceX گفت: در یک صدای جیر جیر: ‘ایستاده از راه اندازی و امروز با توجه به نامناسب بودن آب و هوا در مسیر پرواز. بعدی ما راه اندازی فرصت است روز شنبه, مارس 30 در 3:22 p. m. EDT یا 19:22 UTC.’

آقای هرلی گفت: “ما می بینیم برخی از قطرات باران بر روی ویندوز و فقط نمیفهمد که هر چه در آن بود بیش از حد نزدیک به سکوی پرتاب در زمان ما به آن نیاز نمی شود.

‘درک که everybodys احتمالا کمی bummed ، اینا فقط بخشی از معامله است. … ما دوباره آن را انجام دهد من فکر می کنم در روز شنبه.’

انگلیسی فضانورد تیم Peake همچنین در زمان به توییتر برای ابراز ناامیدی خود را که راه اندازی برگزار نشد اما گفت که بینندگان هنوز هم می تواند دیده بان آسمان شب برای ایستگاه فضایی بین المللی.

The mission was cancelled as Storm Bertha rolled into the area of NASA's Kennedy Space Center in Florida. Pictured above is the rocket on Wednesday moments before the launch was cancelled

ماموریت لغو شد به عنوان طوفان برتا نورد به منطقه ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. تصویر بالا است که این موشک در روز چهارشنبه لحظات قبل از راه اندازی لغو شد

SpaceX founder Elon Musk (left) wearing a face mask with the SpaceX logo at Cape Canaveral in Florida on Wednesday

SpaceX بنیانگذار Elon Musk (سمت چپ) با پوشیدن یک ماسک صورت با SpaceX لوگو در کیپ کاناورال در فلوریدا روز چهارشنبه

موشک بود و انتظار می رود به تصویب در سراسر انگلستان آسمان از غرب و روز چهارشنبه در سمت راست از روی ماه – اما این دیدگاه تغییر کرده است با توجه به حرکت محور زمین.

این SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت را ببینید Falcon 9 rocket متصل شده و خدمه کپسول اژدها شلیک به فضا به عنوان بخشی از NASA Commercial Crew Program.

اگر موفق آن را به هموار کردن راه برای آینده همکاری میان ناسا و شرکت های تجاری و عصر جدید از سفر به فضا.

راه اندازی آخرین موجی از هیجان انگیز رؤیت در بریتانیا آسمان شب. در مارس 7 انگلیسی قادر به مشاهده سوم supermoon از سال که در آن ماه به نظر می رسد شش درصد بزرگتر از حالت عادی است.

The launchpad at Cape Canaveral in Floirda is pictured above last Saturday. The rocket will lift off 8.22pm UK time

این گفتوگو در کیپ کاناورال در Floirda که در تصویر بالا آخرین شنبه. موشک را بلند 8.22 ساعت زمان انگلستان

The Falcon 9 will take off from Cape Canaveral on the other side of the Atlantic and be visible in the UK sky two hours later

فالکون 9 را از کیپ کاناورال در طرف دیگر اقیانوس اطلس و قابل مشاهده در بریتانیا آسمان دو ساعت بعد

Earlier this month the final supermoon of the year graced the skies. It is pictured above at Poolbeg Lighthouse in Dublin Bay

در اوایل این ماه نهایی supermoon از سال graced آسمان. آن است که تصویر بالا در Poolbeg فانوس دریایی در خلیج دوبلین

تغییر در ظاهر اتفاق افتاده است که آن مدار کاملا دایره معنی آن گاهی اوقات به نظر می رسد نزدیک تر است و گاهی اوقات به نظر می رسد بیشتر از حد نرمال است.

و در ماه گذشته مریخ و زحل و مشتری همه به نظر می رسد به چین در آسمان بالاتر از پایانی pink moon. از کنار سیارات – که از هم جدا شده توسط میلیون ها کیلومتر – باقی مانده در شکل گیری تقریبا یک هفته.

اما مدار خود و سپس ناشی از سه سیاره به طور جداگانه. آنها نمی خواهد به نظر می رسد در تراز وسط قرار دارد دوباره تا 2022.

مجاورت – نزدیک سه سیاره ظاهر خواهد شد تا 2022 – دستگیر شد بیش روستای کبهم در Gravesham کنت.

SpaceX چهارم کشتی فضایی موشک نمونه منفجر می شود به یک توپ از شعله های آتش پس از تحت فشار تست یک روز قبل از موشک فالکون 9 تنظیم شده است به انفجار خاموش برای ISS

ایلان نمونه اولیه موشک فضایی منفجر شده در یک سنگ اسمانی بزرگ قبل از آن در سمت چپ زمین شب گذشته.

گریز از مرکز میلیاردر شد تست خود شرکت SpaceX را کشتی فضایی موشک در تگزاس هنگامی که وسیله نقلیه پشت سر هم به شعله های آتش پس از شکست یک تست موتور.

این حادثه چند ساعت پس از SpaceX مشتعل موتور این خودرو که پس از آن تبدیل شد فرا گرفته در شعله های آتش. این می تواند دیده می شود در یک جریان زنده ثبت شده توسط ناسا سایت. وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه آسیب.

این چهارمین نمونه از SpaceX نسل بعدی موشک است که بخشی از Mr مشک را به جاه طلبی های انسان را به فضا سفر مقرون به صرفه است.

این شرکت از دست داده است سه نسخه قبلی این خودرو در طول تحت فشار تست که ناشی از راکت های فضایی به پشت سر و یا از داخل منفجر شدن.

می آید SpaceX پس از تلاش برای راه اندازی دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی در روز چهارشنبه نامیده می شد با توجه به آب و هوای بد.

The prototype Serial Number 4 vanished into a fireball at SpaceX's Boca Chica site in Texas Friday shortly the engine was ignited for a pressurized test

نمونه شماره 4 از بین رفته به یک سنگ اسمانی بزرگ در SpaceX را در بوکا چیکا سایت در تگزاس جمعه از مدت کوتاهی موتور مشتعل شد برای تحت فشار تست

This is the fourth Starship rocket that has been lost while testing - all of the the previous vessels also imploded during testing. It began smoking shortly after the test began

این چهارمین کشتی فضایی موشک که از دست داده اند در حالی که آزمایش – همه از قبلی عروق نیز درون منفجر در طول آزمایش. از آن شروع به سیگار در مدت کوتاهی پس از شروع آزمون

And in seconds was engulfed in a ball of flames. The SN4 had passed several important milestones during development, including a pressurization test that had foiled previous models

و در ثانیه بود فرا گرفته در یک توپ از شعله های آتش. این SN4 بود گذشت چندین نقاط عطف مهم در طول توسعه از جمله فشار تست که تا به حال کشف و خنثی مدل های قبلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>