چگونه بلومبرگ Bungled یک بحث است که او تا به حال شده است Prepped برای

Michael R. بلومبرگ قرار داده شده بود در ساعت قوم خود گفت: — برگزاری مسخره بحث جلسه با دستیاران و نشست در طول آماده سازی در نیویورک و پالم اسپرینگز کالیفرنیا.

مبارزات انتخاباتی خود را پیش بینی کرده بود که تعجب آور سوال در مورد ادعاهای خصمانه محیط کار برای زنان در شرکت خود توقف-و-frisk پلیس در شهر unseemliness دموکراتیک مدعی است که نوشته شده چک به جمهوری خواهان. و آقای بلومبرگ به رسمیت شناخته شده است که او می توانست به آنها پاسخ دهد و یا حداقل منحرف serviceably به اندازه کافی برای زنده ماندن.

اما آقای بلومبرگ است بحث عملکرد در چهار شنبه ثابت کرد بنابراین بدون زرق و برق که هر دو طرفداران و رقبای خود را شمارش ناگهان ترک مبارزات انتخاباتی خود را بیشتر لرزاند بیش از هر نقطه پس از او وارد مسابقه. در حالی که آقای بلومبرگ به دنبال پروژه پولادین آرام در روز پنج شنبه در یک نوسان از طریق یوتا او و تیم خود شده اند از چپ به توضیح یک comedown که در معرض برخی از او خواست بدهی.

هوارد Wolfson یکی از آقای بلومبرگ نزدیک ترین مشاوران روز پنج شنبه شانه سرزنش برای نتیجه بحث.

“من به رهبری بحث دبستان و من قبول مسئولیت کافی آماده شدن او را” آقای Wolfson گفت.

چند نفر به بلومبرگ کمپین صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث خصوصی نگرانی گفت که سابق شهردار نیویورک مشاوران به حال بی سر و صدا اذعان کرد که آقای بلومبرگ را به اتخاذ یک رویکرد کاملا متفاوت به بعد بحث در کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب.

آقای بلومبرگ خود را نشان داد قصد دارد به عزم حمله به حزب اسمی پیشتاز سناتور برنی ساندرز از ورمونت در تلاش برای تغییر تمرکز به مترقی فویل.

“چطور شد كه شما در شب آخرین شب؟” آقای بلومبرگ به شوخی به یک جمعیت از صدها نفر در دریاچه نمک شهرستان در روز پنج شنبه صبح. او هشدار داد که حزب “ممکن است راه را برای نامزدی کسی که نمی تواند پیروزی در ماه نوامبر است.”

“اگر ما را انتخاب کنید یک نامزد که تجدید نظر به یک پایه کوچک مانند سناتور ساندرز” او نتیجه گرفت: “این خواهد بود یک خطای مهلک.”

در عین حال اگر آقای بلومبرگ امیدوار بود در این هفته به ارائه اولیه به عنوان یک مرد نشان می دهد اولین بازی خود را روی صحنه به نظر می رسید تنها به تقویت رقابت خود را. بیشتر در حد متوسط همسالان در حال حاضر برافروخته در بلومبرگ کمپین مفهوم است که آنها باید در کنار او به نظر می رسید به خصوص پس از جسارت خود را لرزان شب حتی به عنوان درهم و برهم کردن از مرکز-چپ نامزدهای تهدید برای بهبود آقای ساندرز شانس racking تا پیروزی در شکسته میشه.

چه کسی واجد شرایط برای آینده 2020 دموکراتیک بحث ؟

در اینجا نگاهی که ساخته شده از برش برای آینده بحث است.

آقای بلومبرگ حضور نیز کمک القای تازه وضوح و انرژی به کمپین سناتور الیزابت وارن از ماساچوست که به دنبال او تاول بحث با ادامه حملات روز پنج شنبه در برابر شهردار سابق.

“من شرط می بندم او را در رسیدن به جیب خود و صرف $100 میلیون بیشتر در تبلیغات” خانم وارن گفت: “به نظر” “سعی کنید برای پاک کردن همه حافظه از آنچه شب گذشته اتفاق افتاد.”

اضطراب برای هفته ها در مورد چگونه نامزد خود را ممکن است تحمل بی رحم چراغ ریاست جمهوری بحث های آقای بلومبرگ است دایره بودند در هنگامی که احساس خطر در نتایج و مشتاق به محل شکست خود را در چشم انداز. تا آنجا که او تلاش می کرد او هنوز نشسته بر ثروت هیچ کس دیگری می تواند مطابقت با چاشنی انتخابات نقشه با تبلیغات گران اقدام به خرید و استخدام کارکنان است که طراحی خود را افزایش ایالتی و ملی پای صندوق های رای. چند رای دهندگان در ایالت یوتا منتقل نگرانی کمی در روز پنج شنبه در مورد انشعابات از یک شب پر سر و صدا.

اما برای یک مرد درخواست دموکرات ها به اعتماد که او قادر و توانمند حریف برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — no nonsense, no surrender هیچ چمدان سنگین به اندازه کافی به او را تنبل نمایش در لاس وگاس می تواند مقدار به یک مشکل داده های نقطه تأمل در هر دو سیاسی خود استعداد و تیم خود را احساس می کنید برای سال 2020 لحظه.

نیل melissa sweet جانباز دموکراتیک استراتژیست است که برخورد گسترده با آقای بلومبرگ شهرداری گفت: شهردار سابق مشاوران انجام داده بود او را “دو زیانی.”

“شما می دانید که پسر شما خوب نیست در این نوع از مشارکت سیاسی به هر حال” آقای melissa sweet گفت: این استدلال که آقای بلومبرگ باید صرفنظر از بحث حتی پس از مقدماتی. “و سپس شما او را در راه آسیب است با رقابت است که انجام شده است چیزی جز این است.”

در میان دیگر نگرانی های متحدان باید اذعان کرد آقای بلومبرگ آسیب پذیری در تاریخ nondisclosure موافقت نامه ها در شرکت خود را با سابق کارکنان زن در میان اتهامات بدرفتاری. مشکل خود را در توضیح این توافق نامه است به احتمال زیاد باقی بماند متفقین گفت: به این دلیل ساده که وجود دارد نه به خوبی جواب او را می دهد. افراد نزدیک به این کمپین اذعان کرد که این موضوع تا به حال بالقوه به سایه نامزدی خود را برای هفته یا بیشتر از آقای بلومبرگ به حکومت اجازه زنان به صحبت می کنند و زمینه ای ادعا می کند در برابر او و شرکت او بسیار مضر است.

چهارشنبه شب او مبهوت از طریق یک دفاع به عنوان خانم وارن به شدت انتقاد کرد و او را برای کاهش به تشویق کارمندان سابق به جزئیات تجارب خود را علنا اگر آنها را انتخاب کرد. در یک نقطه, آقای بلومبرگ — امیدوار به تلقیح خود گفت: او نه متهم شده است از هر چیزی شنیع — اجازه داده که شاید زنان “نمی خواهم یک شوخی به من گفت.”

آقای بلومبرگ انتخاباتی بود اصرار سیاسی عملیاتی به بازیگران این بحث در خوش بینانه ترین نور ممکن است تاکید بر این که شمع در برابر او نشان داد که دیگر دموکرات ها در نظر گرفته او را به عنوان یک تهدید در حال رشد و برجسته مبادلات بعد از آن در بحث بین آقای بلومبرگ و آقای ساندرز که در آن آقای بلومبرگ رفتار خود را با اعتماد به نفس بیشتر.

برخی از آقای بلومبرگ مشاوران استدلال شد در خصوصی که زمینه ای استراتژیک شرط از شهردار سابق انتخاباتی تغییر کرده است به عنوان یک نتیجه از بحث: نامزدی خود را همیشه وابسته در بسیاری از دموکرات های اولیه رای دهندگان سرکوب بی خود را برای جنبه های خود را ضبط چرا که آنها درک او به عنوان یک نامزد قوی برای انتخابات عمومی.

اما یورش انتقادات علیه آقای بلومبرگ و عدم توانایی خود را به طور موثر تبرئه خود را در مرحله آزمایش برخی از مبارزات انتخاباتی خود را مرکزی مفروضات در مورد نقاط قوت خود.

تا پنج شنبه شب, کمپین تئوری مسابقه به نظر می رسید بازی را buttressed توسط صدها میلیون دلار در هزینه تبلیغات و یک پیام است که شهردار سابق دارای تجربه و سرسختی برای ارسال دموکرات ها به کاخ سفید است.

در حالی که اجازه می دهد که بحث انجام داده بود او را کمی خوب آقای بلومبرگ مشاوران کمتر خاصی است که آن را تا به حال کمک به دیگران نیز امید به درخواست تجدید نظر به میانه رو و مستقل رای دهندگان مانند پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

برخی از بلومبرگ مشاوران گفت: این یک انتخاب آگاهانه را تا حد زیادی خودداری از حمله به هر کسی که علاوه بر آقای ساندرز در بحث استدلال که سناتور ورمونت است که در آستانه یک توقف دستیابی به موفقیت اگر او برنده در نوادا در روز شنبه و یک پایان قوی در کارولینای جنوبی یک هفته بعد.

“ما به نظر می رسد تنها انتخاباتی است که می بیند که برنی آماده است برای گرفتن نامزدی حزب دموکرات در سه شنبه گفت:” کوین Sheekey آقای بلومبرگ است مدیر کمپین. “من مطمئن هستم که اگر وجود دارد یک تفاوت بین دیدن که خیلی دیر شده و acquiescing.”

آقای بلومبرگ بالا استراتژیست در میان بسیاری از دموکرات ها که به استناد جمهوری 2016 نامزد مسابقه به عنوان یک داستان عبرت انگیز. با پیشتاز آقای ترامپ که برخی در حزب در ابتدا یافت می شود غیر قابل قبول نامزدهای متعدد کوبیده یکدیگر به عنوان آنها مبارزه برای موقعیت خود را به عنوان بازمانده غیر مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین. و در پایان هیچ کدام به سمت چپ ایستاده به عنوان حزب به تدریج coalesced در اطراف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد — یک سناریوی بسیاری از سوگند که هرگز نمی تواند اجازه می دهد اتفاق می افتد.

در ایالت یوتا آقای بلومبرگ پیشنهاد کرد که آقای ساندرز خود را “دست تکان دادن و انگشت اشاره” رقیب شد در حال اجرا مبارزات انتخاباتی مبتنی بر بی پروا وعده های خالی.

پاسخ به طور کلی به حملات روز پنج شنبه در یک ساندرز سخنگوی مایک کسکا گفت: سناتور مخالفان “انداخته اند همه چیز را می تواند در او” از آغاز مبارزات انتخاباتی خود به اثر کمی دارد.

آقای بلومبرگ حوادث حداقل برخی از رای دهندگان به نظر می رسید متمایل به استدلال خود ،

“مایک یک uniter. برنی یک شکاف” گفت: کتی Littlefield بازنشسته داروساز که استادانی اضطراب مورد تقاضا غیر برنی نامزدها هنوز در این مسابقه است. “کسی که نیاز به آنها را از خواب بیدار کردن تماس. پنج وجود دارد از شما گره خورده است برای جایگاه دوم است. پنج نفر از شما هم نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. و من فکر نمی کنم برنی می تواند متحد دموکرات ها.”

اما روشن است که آقای بلومبرگ می توانید. او تصادفا گذاشته سر هر دو خطرات ناشی از پیوستن به یک مرحله کامل از رقبا که در حال صرف سال گذشته جوش خود را در بحث مهارت ها و چالش های منحصر به فرد در انتظار یک میلیاردر عادت به داشتن مکالمات در هر شرایط است.

“این بسیار سخت” آقای melissa sweet گفت: “هنگامی که شما به کسی که لزوما متمایل به آموزش و جهت است.”

پیش از بحث جانبازان از گذشته بلومبرگ مبارزات پیشنهاد او خواهد بود آماده مشاهده است که خود شهرداری بحث به طور کلی رفت و بدون حادثه بزرگ و اشاره کرد که او را فرستاده شده به طور منظم بازجویی از خبرنگاران در ماه های اخیر. “او از گرفتن سوال از مطبوعات هر روز” آقای Wolfson یکی از برترین مشاوران گفت: قبل از بحث است. “وجود دارد یک نسخه Q-رخ می دهد که به صورت روزانه است.”

در حالی که این فروم ثابت های مختلف جانور آقای بلومبرگ درخواست تجدید نظر به عنوان بالا-it-all اجرایی رسالت او را به برخی از رای دهندگان که نگران کمی در مورد ارزیابی خود اول بحث است. در سالت لیک سیتی در روز پنج شنبه رای دهندگان گفت: آنها بیشتر دلسرد توسط acrimonious تن در لاس وگاس از آنها توسط آقای بلومبرگ را ندانسته شب.

سوزان Chamberlin بازنشسته شهرستان دریاچه نمک کارگر که گفت او مردد در مورد رای خود در دولت اولیه در ماه آینده پیشنهاد کرد که آقای بلومبرگ ساخته شده بود بهترین از یک وضعیت دشوار است — نه مبارزه بیشتر با زور و اجبار نه اعتراض بیش از حد به عنوان رکورد او بود flamed.

“او تا به حال انتظار می رود که آنها فقط رفتن به شمع در” خانم Chamberlin گفت. “و هنگامی که آنها انجام می دهند که گاهی اوقات بهتر است فقط هنوز ایستاده و آن را.”

مت Flegenheimer گزارش از نیویورک الکساندر برنز از لاس وگاس و جرمی دبلیو پیترز از سالت لیک سیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im