چگونه Biogen شد Coronavirus ‘Superspreader’

بوستون — در اولین دوشنبه در ماه مارس میشل Vounatsos مدیر اجرایی شرکت دارو Biogen به نظر می رسد در ارواح خوب است. این شرکت جدید آلزایمر با مواد مخدر نشان دادن وعده پس از سال ها از موانع. درآمد هرگز بالاتر بوده است.

روی صحنه در نخبگان کنفرانس مراقبت های بهداشتی در بوستون آقای Vounatsos تبلیغ مواد مخدر “در سفر قابل توجه.” پرسید: اگر coronavirus که ravaging چین خواهد اخلال در زنجیره تامین و upend این شرکت بزرگ قصد دارد آقای Vounatsos گفت: هیچ.

“خیلی خوب,” او گفت:.

اما حتی به عنوان او صحبت کرد این ویروس در حال حاضر در سکوت گسترش در میان Biogen مدیران ارشد که نمی دانم آنها آلوده شده است روز زودتر در این شرکت سالانه رهبری نشست.

Biogen کارکنان, اکثر, احساس, سالم سوار هواپیما پر از مسافر. آنها را به خانه به خانواده خود را. و آنها انجام شده این ویروس را به حداقل شش کشور منطقه کلمبیا و سه کشور outstripping توانایی محلی مقامات بهداشت عمومی برای ردیابی گسترش یافته است.

این Biogen جلسه یکی از اولین نمونه در ایالات متحده از آنچه اپیدیولوژی تماس “superspreading حوادث” از Covid-19 که در آن یک جمع کوچک از مردم منجر به تعداد زیادی از عفونت ها. بر خلاف بدنام ترین خوشه از موارد ناشی از یک خانه سالمندان در خارج از سیاتل یا 40th birthday party in Connecticut این Biogen خوشه اتفاق افتاده در یک جلسه از متخصصین مراقبت های بهداشتی است که کار آن بود که برای مبارزه با بیماری و نه گسترش آن.

“باهوش ترین افراد در مراقبت های بهداشتی و توسعه مواد مخدر — و آنها را کاملا بی اعتنا به بزرگترین چیزی که در مورد خرد خود را در جهان” گفت: John Carroll, ویرایشگر از نقطه انتهایی اخبار را پوشش می دهد که در صنعت بیوتکنولوژی.

رسمی تعداد کسانی که بیمار— 99 از جمله کارکنان و مخاطبین خود را با توجه به ماساچوست وزارت بهداشت — فقط شامل کسانی که زندگی در آن کشور است. از تعداد واقعی در سراسر ایالات متحده است که قطعا بالاتر است. دو مورد اول در ایندیانا بودند Biogen مدیران. بنابراین اولین مورد شناخته شده در تنسی و شش از اولین موارد در کارولینای شمالی.

همه مردم در خارج از ماساچوست که نیویورک تایمز متصل به خوشه بهبود یافته اند. اما آن را غیر ممکن است برای برخی می گویند که آیا هر کسی که شد به شدت بیمار و یا مرده از گسترش این کنفرانس است.

در حقیقت بسیاری از مردم را مورد انتقاد Biogen تصمیم به ادامه آن جلسه رهبری در اواخر فوریه بود که با حضور معاون رئیس جمهور از کشورهای اروپایی در حال حاضر آمار توسط ویروس. دیگران در صنعت گسل Biogen برای بودن بیش از حد کم حرف در مورد شیوع.

حداقل دو نفر از مدیران ارشد شرکت باید آزمایش مثبت است. با استناد به نگرانی های حریم خصوصی این شرکت کاهش یافته است به نام آنها حتی به عنوان دیگر مدیران ارشد در زیست فناوری را فاش مثبت خود را تست.

در پاسخ به پرسش از نیویورک تایمز آقای Vounatsos خودداری می گویند حتی این که آیا او تا به حال تست شده برای Covid-19.

“او به طور کامل تمرکز بر ایمنی کارکنان تامین دارو به بیماران و پیشرو این شرکت گفت:” یک Biogen سخنگوی دیوید Caouette. “این طول می کشد مقدم بر شخصی خود را به سلامت.”

این شرکت در دفاع از دست زدن به آن از جلسه رهبری و پیامدهای آن گفت: آن را ساخته شده از بهترین تصمیمات آن می تواند با اطلاعات موجود در آن زمان.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • کشورهای تولید کننده نفت به توافق کاهش تولید به شدت.
  • سوالات loom در مورد بازگشایی اقتصاد: “شما نمی توانید فقط یک تاریخ انتخاب کنید و تلنگر از یک سوئیچ است.’
  • عید پاک را جشن گرفتند عمدتا در فاصله. اما برخی از کشیشان مقاومت است.

“برای یک شرکت که ماموریت است که برای صرفه جویی در زندگی می کند آن را بسیار دشوار است برای دیدن همکاران ما و جامعه به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری” آقای Vounatsos گفت: در اولین نظرات در مورد آنچه اتفاق افتاده در Biogen. “ما هرگز آگاهانه قرار داده و هر کسی در خطر است.”

تاسیس در سال 1978 و بر اساس نزدیکی بوستون Biogen کمک پیشگام صنعت بیوتکنولوژی متخصص در اسکلروز متعدد مواد مخدر. این شرکت بهترین و شناخته شده در حال حاضر برای کار خود را در امیدوار کننده برای درمان آلزایمر است.

آن داروی آزمایشی دیده می شد به عنوان یک پتانسیل مقدس — تا زمانی که این شرکت اعلام کرد حدود یک سال پیش که این دارو به نظر می رسد شکست در مقیاس بزرگ آزمایش. بیماران ویران شد. سهام این شرکت بینی-شیرجه.

اما در پاییز گذشته در یک خیره کننده برگشت Biogen اعلام کرد که تجزیه و تحلیل بیشتر داده ها پیشنهاد مواد مخدر در واقع کار در دوزهای بالاتر. آقای Vounatsos گفت: این شرکت برنامه ریزی شده به دنبال تایید سازمان غذا و داروی آمریکا “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” سهام افزایش یافت; این شرکت کشیده رکورد درآمد سالانه از حدود 14.4 میلیارد دلار است.

زمان Biogen سالانه رهبری جلسه در فوریه. 26 و 27 ارواح بالا بودند. پس از آن فشار برای ارائه.

اگر چه برخی دیگر از شرکت های بین المللی لغو جلسات در اطراف آن زمان Biogen مورد بحث هرگز انجام این کار است. شیوع خشمگین در چین اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است اعلام کرد در سراسر جهان همه گیر. از Feb. 21 جمعه قبل از نشست ایالات متحده تا به حال تنها 30 تایید موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بار. Biogen مدیران در آلمان و سوئیس و ایتالیا — که در آن وجود دارد فقط 20 مورد شناخته شده — بسته بندی کیسه های خود را.

در اولین شب حدود 175 مدیران جمع آوری شده برای یک شام بوفه و کوکتل در ماریوت طولانی اسکله مشرف به لنگرگاه بوستون. همکاران که تا به حال دیده نشده یکدیگر در یک سال دست تکان داد و رقابت برای زمان مواجهه با کارفرمایان است. اروپایی ها به عرفی بوسه بر هر دو گونه.

“این متاسفانه زمین مناسب برای پرورش یک ویروس گفت:” معاون سابق رییس جمهور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل روابط Biogen.

دو روز بعد مدیران ارشد بازگشت به دفاتر خود را. یکی سوار به یک مرکز تولیدی در کارولینای شمالی. دیگران پرواز بازگشت به اروپا است.

پیتر Bergethon رئیس دیجیتال و کمی دارو در Biogen رفت و خانه به همسرش عفونی-بیماری دکتر.

یک Biogen معاون رئیس جمهور در آلزایمر حق رای و همسرش با حضور در یک مهمانی زیر پنج شنبه شب در خانه یکی از دوستان در Princeton, N. J., با حدود 45 نفر دیگر.

آنها جشن تعطیلات در Greek Orthodox calendar پایان فصل کارناوال با شیرینی خاص و رقص سنتی که درگیر نگه داشتن دست در یک دایره. اگر چه جشن در یونان شده بود لغو این حزب در نیوجرسی جلو رفت و از مقامات کاخ سفید تا به حال فقط در تلفظ این ویروس در ایالات متحده برای تحت کنترل است.

آن شب Allana تارانتو یک عکاس که تحت پوشش رهبری جلسه برای Biogen خود را جشن گرفت 42nd تولد با دوست پسر و زن و شوهر دیگر.

بیش از آن که آخر هفته, اگر چه برخی از افراد در این شرکت در حال حاضر شروع به احساس بیمار.

Jie Li 37 ساله biostatistician که مشغول به کار در آلزایمر با مواد مخدر, تیم, حال, لرز, سرفه و درد. او بیش از حد junior به حضور این شرکت در ایران شد اما رئیس او رفت و نشان داد تا در دفتر پس از آن.

در مارس 2, دوشنبه زیر شرکت افسر ارشد پزشکی ارسال یک ایمیل اطلاع رسانی به همه کسانی که با حضور در جلسه رهبری است که برخی از مردم کاهش یافته بود بد و گفتن آنها را به تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر آنها احساس بیمار.

“ما به سرعت نقل مکان کرد” آقای Caouette گفت.

هنوز هم که همان روز با شرکت چهار مدیران برتر با حضور در یک کنفرانس مراقبت های بهداشتی به میزبانی شرکت سرمایه گذاری Cowen. در یکی دیگر از ماریوت در بوستون آنها در جلسات در اتاق های هتل با سرمایه گذاران بالقوه. یکی دیگر از شرکت کنندگان که به ملاقات برخی از همان سرمایه گذاران گفت که او شنیده ام که اعضای Biogen تیم نگاه بیمار است.

در این کنفرانس نگرانی در مورد کوروناویروس نصب شده به عنوان کلمه گسترش است که برخی از شرکت ها از جمله راس و سیاتل ژنتیک لغو کرده بود ظاهر خود را. سه شنبه دومین روز از کنفرانس بسیاری از شرکت کنندگان متوقف شده بود با تکان دادن دست.

بعد سرمایه گذاران مطلع شدند که دو نفر از چهار Biogen مدیران در کنفرانس آزمایش مثبت برای ویروس.

در دفاع از شرکت خود تصمیم به حضور در این رویداد آقای Vounatsos گفت: “زمانی که متوجه شدیم تعدادی از همکاران ما بد شد ما نمی دانیم علت بود Covid-19.”

که سه شنبه Biogen تماس ماساچوست وزارت بهداشت و گزارش شده که حدود 50 نفر در منطقه بوستون و خارج از کشور تا به حال flulike علائم. Biogen کارکنان شروع به نشان دادن در اتاق اورژانس بیمارستان عمومی ماساچوست خواستار شد. به آنها گفته شد موارد خود را نمی برآوردن معیارهای تست در آن زمان از آنجا که هیچ کدام تا به حال سفر به یک نقطه داغ یا تا به حال شناخته شده مواجهه با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

بعد از تایید از بدترین وارد شده است. دو Biogen مدیران که به خانه بازگشته بود به آلمان و سوئیس که در آن آزمایش شدند و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس در حال آزمایش مثبت است.

در روز پنج شنبه این شرکت برگزار شد تماس با کارکنان آن و به اشتراک گذاشتن اخبار. همه بر اساس دفتر کارکنان شد به کارگردانی به کار از خانه.

در عین حال در همان روز Biogen اجرایی در بازدید از واشنگتن دفتر تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا یا Iea این صنعت بالا لابی ، به زودی پس از آن اجرایی آزمایش مثبت, باعث این گروه به نزدیک مقر آن برای تمیز کردن عمیق.

بعد از چند هفته تبدیل به یک تاری از Biogen کارکنان ترک casseroles در یکی دیگر درب خانه و بازرگانی اخبار در مورد کسی که تا به حال بد افتاده.

دکتر Bergethon آلوده همسرش عفونی-متخصص بیماری های. در حالی که علائم خود شدند کنترل ترسناکترین بخش این عدم قطعیت دکتر Bergethon به یاد می آورد به تازگی در یک رویداد مجازی میزبانی دانشگاه روچستر.

“ما نمی دانیم که ما قرار بود برای بازیابی,” او گفت:. “ما نمی دانیم چه شد بعدی.”

خانم تارانتو عکاس که تاکنون در Biogen رهبری کنفرانس ندانسته به این بیماری به یک دوست در تولد او شام. او تا به حال احساس سالم ،

از چهار ده نفر که با حضور این حزب در نیوجرسی حداقل 15 بعد از آزمایش مثبت, به گفته مقامات بهداشت عمومی.

یک Biogen اجرایی کریس Baumgartner شد اولین Covid مورد در تنسی است. “من بیمار صفر” نوشت: Facebook. وی افزود: “تصور کنید که نیاز به مقابله با یک ویروس خیلی می ترسید آن را در حال حاضر کل جهان در آستانه هیستری جمعی.”

اولین موارد در ایندیانا و کارولینای شمالی بودند شرکت. یکی Biogen کارمند حتی انجام این ویروس به چین است.

پس از سقوط بیمار مبتلا به آنفولانزا مانند علائم خانم لی به نام یک آمبولانس و داده شد coronavirus آزمون با توجه به بهداشت عمومی رسمی در بلمونت مجلل بوستون و حومه که در آن او زندگی می کردند. اما قبل از او دریافت نتایج او رزرو پرواز به پکن شبانه روزی یک هواپیما با شوهر و پسر او را پشت سر خود کاخ سفید BMW و دیگر مظاهر زندگی آنها تا به حال ساخته شده در ایالات متحده بیش از 15 سال است.

“آنها باید از جان گذشته, گفت:” دکتر ویلیام Q. Meeker یک آمار استاد در دانشگاه ایالتی آیووا که تا به حال از نزدیک با خانم لی, شوهر, Yili هنگ همچنین آمار. زن و شوهر نگران بیشتر در مورد 2 سال خواهد بود که دور از خانواده در صورتی که هر دو بیمار با توجه به سابق و فارغ التحصیل مدرسه همکلاسی.

خانم لی در زمان دارو برای پنهان کردن نشانه های او و آشکار نیست وضعیت سلامت او به خدمه پرواز در هیئت مدیره پرواز هوایی چین و پکن کنترل بیماری در انتخابات گفت: در ماه گذشته.

پس از او فرود آمد در چین مقامات قرار داده و او را تحت بررسی برای “مانع پیشگیری از بیماری های عفونی” یک جنایت است که بنا به گزارش حمل یک حکم تا هفت سال در زندان است.

در پکن زن و شوهر دچار تب بالا و عفونت ریه و در بیمارستان بستری شد, Dr. Meeker گفت. او به تازگی موفق به دریافت یک ایمیل از آقای هنگ که گفته بودند recuperating اما که زندگی خود را “متفاوت خواهد بود در آینده.”

به نظر می رسد که همه Biogen کارکنان که بیمار بهبود یافته اند. گذشته از خانم لی که اخراج شد, همه بازگشت به کار آقای Caouette گفت.

Biogen اتحاد پیوست و پس از مبارزه با ویروس. این شرکت اهدا 10 میلیون دلار برای گسترش دسترسی به تست و ارائه مواد غذایی اضطراری و دنده محافظ برای کارگران بیمارستان.

مقامات شرکت گفت: مبارزه با این بیماری همه گیر است فقط آغاز: Biogen برای مثال نیز وارد مذاکرات با ویر تکنولوژی مورد ساخت یک درمان بالقوه برای Covid-19 دیگری دارویی مقدس است که می تواند مقدار بی حد و حصر از پول است.

سرژ Kovaleski جفری E. خواننده و سوزان Beachy کمک از نیویورک است. Austin Ramzy کمک از هنگ کنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>