چگونه برنی ساندرز در نوادا

لاس وگاس — آنها نشان داد تا به صحرا سنبه دبیرستان در تیو برنی تی شرت به جلسه در روز شنبه صبح, انگیزه, ایده دانشگاه آزاد شهریه “مدیکر برای همه” و ساخت آن وعده: 78 ساله سفید سناتور ورمونت. برای ده ها عمدتا طبقه کارگر Latinos برنی ساندرز به نظر می رسید مانند یکی از خودشان یک کودک از مهاجران که می داند آنچه در آن به معنی دیده می شود به عنوان دائمی خارجی است.

برای حداقل یک روز در یکی از دولت های وعده داده شده سیاسی انقلاب از آقای ساندرز آمد به زنده زندگی, چند نژادی ائتلاف مهاجران و دانشجویان, لاتین, مادران جوانتر رای دهندگان سیاه و سفید و لیبرال ها و حتی برخی میانه رو که در آغوش ایده خود را از تغییر رادیکال و او را برداشته به پیروزی در نوادا قفقاز در روز شنبه.

بهره برداری از چنین جستم از رای دهندگان آقای ساندرز ارائه یک پیش نمایش از این مسیر است که او امیدوار است را به حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری: اتحاد آرایه ای از رای گیری بلوک در نژادی متنوع متحده در غرب و جنوب و از لحاظ اقتصادی در بسته بخش هایی از غرب و شمال غرب, همه, پشت, پیام اجتماعی و عدالت اقتصادی که او را موعظه برای سال.

مشاوران او استدلال می کنند که او دارای یک توانایی منحصر به فرد به انرژی رای دهندگان که احساس کرده اند ثانویه در حزب دموکرات مانند Latinos و افراد جوان و نوادا ثابت به همان اندازه — و می تواند تنظیم صحنه برای بزرگتر اجرای برنامه در مقدماتی مانند کالیفرنیا در مارس 3, به خصوص اگر زمینه کاندیدای میانه همچنان شلوغ و تقسیم شده است.

آقای ساندرز تحویل پیروزی او در سخنرانی شنبه شب در نوادا اما در تگزاس یکی از متنوع نیروگاهی در سه شنبه تقویم.

“آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به برنده شدن در این انتخابات با تقسیم مردم ما تا بر اساس رنگ پوست خود را و یا جایی که آنها متولد شده و یا مذهب و یا گرایش جنسی” آقای ساندرز گفت: در سن آنتونیو صحبت از رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را. “ما پیروز خواهیم شد زیرا ما در حال انجام دقیقا برعکس ما در حال آوردن مردم ما با هم.”

در ورودی سنجی در شنبه آقای ساندرز رهبری در این زمینه در سراسر بسیاری از گروه های جمعیتی: مردان و زنان سفید پوستان و لاتین تبارها اتحادیه و nonunion خانواده ها و آموزش و پرورش در سراسر سطح.

وسعت درخواست تجدید نظر خود را به مقدار یک هشدار در کسانی که در میانه دموکراتیک استقرار او اغلب ریل در برابر بسیاری از آنها بنا شده اند امید خود را برای یک توقف “ساندرز” تلاش بر این ایده است که او دارای یک, سیاسی, سقف درون حزب و نمی تواند رشد پایه خود را از طرفداران.

به عنوان اصلی معطوف به نوادا از لحاظ نژادی همگن تأثر از آیووا و نیوهمشایر در آن آقای ساندرز که رشد بیشتر توانمند در حالی که نامزدهای دیگر تلاش کرده اند. قوی نمایش آن در دو کشور را به طور قابل توجهی کمک کرد شهردار پیت Buttigieg و سناتور ctq از طریق شکستن با nonwhite رای دهندگان. معاون رئیس جمهور سابق آمده است. نام خود را از یک نامزد که می تواند به ساخت متنوع ائتلاف اما او در پشت آقای ساندرز در متنوع ترین نامزدی مسابقه تا کنون.

تنها آقای ساندرز با او سازش پیام است که طبقه کارگر آمریکایی ها تحت تاثیر بی عدالتی می تواند متحد در سراسر هویت قومی نشان داده شده است کشش در هر دو عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر و بیشتر سیاه و سفید و قهوه ای, نوادا.

موفقیت خود را در اوایل متحده شده است سازگار باشد و در لاس وگاس در شنبه caucusgoers گفت که قوام خود را در پیام یک چیز بود به خود جلب کرد که آنها را به حمایت از آقای ساندرز.

“او شده است گفت: همان چیزی که برای 40 سال — من به او اعتماد” گفت: Cristhian رامیرز 31 ساله و پشتیبانی فن آوری متخصص که شروع به کار داوطلبانه برای مبارزات انتخاباتی در ماه نوامبر. آقای رامیرز که چند نفر از دوستان با او شنبه در تمسخر این ایده که آقای ساندرز را به چالش در انتخابات عمومی ، مانند بسیاری از حامیان آقای رامیرز اول کشیده شده بود به آقای ساندرز پس از 2016. “چرا ما باید رأی متوسط ؟ ما در حال حاضر سعی کردم که زمان گذشته و ما از دست داده است.”

قوی در اول-in-the-West پارلمانی وزارت امور خارجه به نظر می رسید به نتیجه نهایی برای آقای ساندرز منحصر به فرد فلسفه سیاسی و مبارزات انتخاباتی خود تیم انتخاباتی استراتژی که بت بزرگ بر روی چمن — ریشه های کمک رسانی به Latinos و جمعیت مهاجر.

“ما شده است گفت: در حالی که نامزد حزب دموکرات نیاز به تعامل لاتین جوامع هر چه زودتر و اساسا” گفت: Marisa Franco, مدیر اجرایی Mijente یک سازمان اجتماعی است که حمایت آقای ساندرز. “اگر شما که پاسخ آنها درآمده است. و این چیزی است که ما دیدم امشب.”

در حالی که از لحاظ ایدئولوژیک لیبرال رای دهندگان و افراد جوان طراحی شده آقای ساندرز نسبت به رای مردمی پیروزی در آیووا و نیوهمشایر, نوادا نتایج اولیه نشان داد نامزد تجاری صحت می تواند فرهنگی تجدید نظر حتی به عنوان مبارزات انتخاباتی sparred بیش از “مدیکر برای همه” با آشپزی کارگران, اتحادیه اروپا, دولت, بزرگترین اتحادیه و یکی از قدرتمند ترین سازمان های دموکراتیک در سیاست است.

فعالان و رهبران که به تایید آقای ساندرز به خصوص افرادی که کار با مهاجرت جمعیت استدلال می کنند که تمرکز بر “برنی وارنر” — یک کاریکاتور از هواداران خود را که عمدتا سفید و مرد نتواند دامنه این کمپین کمک رسانی به لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شدند.

آنها را ستایش آقای ساندرز برای تبیین جهانی قاب بی عدالتی است که به رهبری او را به مکان نا معلوم در میان دموکرات زمینه: او اولین بار برای حمایت از یک مهلت قانونی برای اخراج, همواره برجسته گرفتاری مردم فلسطین در طول بحث و صحبت در مورد خود و خانواده را تجربه مهاجرت به عنوان یک راه برای ارتباط با رای دهندگان چیزی که او به ندرت آیا در طول سال 2016 اجرا شود.

هیچ جمعیتی یکپارچه البته و آقای ساندرز پشتیبانی همراه با شکاف در امتداد خطوط گسل سن و پیشرفت تحصیلی. اما اگر نوادا است که هر اندازه او قرار گرفته است برای آبکاری مقطع Latino رای دهندگان در راه است که زودتر داوطلبان انجام داده اند با رای دهندگان حزب دموکرات گردآوری یک مزیت است که می تواند کمک به ایجاد یک مسیر برای نامزدی.

اگر درخواست تجدید نظر آشکار در نوادا نتایج دارای یک جایزه بزرگ ممکن است در انتظار آقای ساندرز: نماینده غنی از ایالت های کالیفرنیا و تگزاس که متنوع دموکراتیک رای دهندگان شامل درصد بالایی از رای دهندگان از پیشینه مهاجرت.

“اگر شما متمرکز قصد و حمایت مداوم برای لاتینی ها و سایر رای دهندگان از رنگ شما می توانید برنده” گفت: Sonja دیاز, مدیر اجرایی, لاتینی سیاست و سیاست موسسه در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. “آنها را نه رای لاتین برای اعطا شده است.”

هنگامی که رأی گیری آغاز شد و در هفته گذشته ساندرز کمپین با ارسال نئون کامیون انفجار محلی رادیو اسپانیایی بر روی لاس وگاس خیابان اصرار مردم به نشان می دهد تا در ده ها تن از اوایل انجمن سایت. آنها جذب صدها نفر از مردم را به مسابقات فوتبال و سپس پیشنهاد به انجمن سایت به هر کسی که نشان داد تا. پس از ضربه زدن بر روی درب در حد لاتین محله در لاس وگاس در روز شنبه صبح ساندرز کمپین گفت: آن ارسال پیام های متنی و تماس های تلفنی به هر لاتین ثبت نام به عنوان یک دموکرات یا مستقل در دولت است.

برای ماه ساندرز مبارزات افتخار بود که برای اولین بار به سازماندهی و تبلیغ در تا حد زیادی لاتین محله نه فقط در لاس وگاس اما در Des Moines و شرق لس آنجلس. مبارزات انتخاباتی آگهی در اسپانیایی از زمان آغاز آن تمرکز فقط بر روی رای دهندگان بود که نشان داد تا به قبلی قفقاز اما کسانی که رای دادند در انتخابات ریاست جمهوری.

بسیاری از مردم که نشان داد در قفقاز به حمایت از آقای ساندرز گفت: مبارزات انتخاباتی خود تنها یکی از آنها تا به حال شنیده ام از. لاتین فعالان سیاسی — از جمله کسانی که در حمایت از نامزدهای دیگر — به طور معمول تحسین ساندرز کمپین برای انجام این نوع از گران فشرده کار توسعه آنها شده اند در تلاش برای متقاعد کردن دیگر نامزدها را برای سال. بیش از هر کس دیگری در انتخابات ریاست جمهوری آقای ساندرز است که نشان از قدرت رای دهندگان لاتین گالوانیزه پشت سر یک کاندیدای واحد.

آقای ساندرز درخواست تجدید نظر به نظر می رسد به خصوص قوی در غرب که در آن توانایی های خود را برای مهار و نه فقط Latinos بلکه لیبرال سیاه و آسیایی-آمریکایی رای دهندگان می تواند حاکی از قوی نشان دادن در کالیفرنیا که جایزه بیشتر نمایندگان از چهار اولیه رای گیری متحده ترکیب شده است.

Sanders تیم مدت ها گفت که در کالیفرنیا که در آن رای گیری اولیه در حال حاضر در جریان است و سنگ بنای آن مبارزه است. این سرمایه گذاری حدود 6.5 میلیون نفر در تبلیغات وجود دارد تا کنون از جمله بیش از 1 میلیون دلار برای زبان اسپانیایی تبلیغات. یک نظرسنجی از سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا منتشر شده در هفته گذشته نشان داد آقای ساندرز با 30 درصد آرا و آقای بایدن در دوم انتهایی نزدیک به 20 درصد است.

برای حمایت از آقای ساندرز در نوادا بود به خصوص قابل توجه شدید مبارزه با آشپزی اتحادیه که نشان دهنده 60,000 خانهدار bartenders, آشپز و دیگران که در کار قمار در اینجا. رهبری برای اتحادیه که عضویت بیش از 50 درصد لاتین کاهش یافته است به هر یک نامزد اما صرف هفته منتهی به حزبی انتقاد آقای ساندرز مدیکر برای همه برنامه چرا که این امر به طور موثر از بین بردن اتحادیه های باارزش بیمه درمانی خصوصی است.

اما در مصاحبه در روزهای اخیر بسیاری از رتبه بندی-و-فایل اعضای اتحادیه گفت: آنها پشتیبانی آقای ساندرز دقیقا به این خاطر از سلامت خود مراقبت پیشنهاد گفت: آنها می خواستند دوستان و بستگان خود را به همان نوع از دسترسی به مراقبت که آنها باید.

روز شنبه آقای ساندرز برنده در پنج از هفت جلسه در سایت بر روی نوار از دست دادن یکی به آقای بایدن و بستن با او در یک سایت دیگر — یک نشانه روشن است که این پیام ها از اتحادیه رهبری تا به حال تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

Ana Maria Archila co-مدیر اجرایی مرکز محبوب دموکراسی ملی جمعی از مترقی گروه گفت که او شنیده ام در تمام طول روز در مورد مردم رای گیری برای اولین بار.

او همچنین گفت که او انتظار می رود ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس به نوبه خود می تواند حتی بهتر است.

در رویداد های اخیر در لاس وگاس در راستای Latino رای دهندگان خانم Archila گفت که او خواسته مخاطبان به “چشمان خود را ببندید و تصور کنید در یک کشور که در آن ما یک هدف” با استناد به آقای ساندرز پشتیبانی برای یک مهلت قانونی برای اخراج.

“مردم شروع به گریه,” او گفت:. “ما هرگز شناخته شده است آنچه در آن احساس می شود در این کشور و نمی تواند در معرض خطر است.”

جنیفر مدینه گزارش از لاس وگاس و Astead W. هرندون از چارلستون S. C. نیک Corasaniti کمک گزارش از مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im