چگونه ctq ناگهان یک رقیب به ارزش حمله

لاس وگاس — در نزدیک به دو هفته پس از او standout بحث عملکرد در نیوهمشایر, حرکت پشت سناتور ctq از مینه سوتا به حال مواجه می شوند هرگز هیچ یک حفره.

با یک پشته از تاییدیه از روزنامه های محلی و ملی اغوا شده توسط او میانه پلت فرم شگفت آور سوم-پایان محل در نیوهمپشایر و تزریق پول نقد از $12 میلیون خانم Klobuchar بود ناگهان غرق در “بالا ردیف نامزد” punditry پچ پچ و جذب تازه — و اغلب اولین نگاه از رای دهندگان.

اما با که ناگهانی موفقیت آمد پژمرده تورنت نقد و بحث مرحله چهارشنبه شب از رقبا مانند سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind.

هر دو از آنها نظرسنجی جلوتر از خانم Klobuchar در سراسر کشور و در برخی از کلید فوق العاده سهشنبه ایالات مانند کالیفرنیا, اما آنها به دنبال توقف او ظهور و پیروزی حامیان او قبل از آن محوری بعد به عنوان سناتور برنی ساندرز ورمونت را تهدید می کند برای ساخت یک نماینده غیر قابل عبور منجر شود.

“آن را مانند یک ارسال آن توجه داشته باشید,” خانم وارن گفت: او به عنوان انتقاد خانم Klobuchar مراقبت های بهداشتی پلت فرم. “قرار دادن برنامه در اینجا.”

“شما رای دادند به زبان انگلیسی زبان ملی” آقای Buttigieg گفت: به عنوان او تبدیل به چهره خانم Klobuchar ایستاده به سمت چپ خود را. “آیا شما می دانید چه پیامی می فرستد که در به عنوان چند زبانه دولت به عنوان نوادا به مهاجران؟”

در خانم Klobuchar که مبارزات در حفاظت و بهبود قانون مراقبت مقرون به صرفه است و عمیقا شخصی داستان در مورد مبارزه برای دیگر بستری در بیمارستان پس از زایمان خانم وارن چهره یک رقیب جدید برای حومه, کالج تحصیل زنان تا حد زیادی تعدیل می شود که باید با تشکیل یک جدید و بسیار مهم بلوک از حمایت دموکرات رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

آقای Buttigieg می بیند یک نامزد در حال اجرا به طور کلی مشابه راهکار به برگزاری سالن های شهر و مصاحبه با فاکس نیوز, ضربه زدن “مدیکر برای همه” طرح ساخت مستقیم تجدید نظر از طریق یک میانه به لنز مستقل و برخی از جمهوری خواهان — که بسته است و در ظهور خود را به عنوان یک نسیم جایگزین برای آقای ساندرز.

“من فکر می کنم مردم به اشتباه زمانی که آنها می گویند که وارن و ساندرز هستند که رقابت در یک خط به این دلیل که رای دهندگان که در حال رفتن به قرار دادن وارن در یک موقعیت رقابتی در حال تصمیم گیری نیست بین ساندرز و وارن اما بین Buttigieg, Klobuchar و وارن” گفت: Addisu Demissie یک استراتژیست دموکرات و سابق انتخابات ریاست جمهوری مدیر سناتور کوری بوکر از نیوجرسی.

“سه نفر از آنها را من فکر می کنم در یک مبارزه در بسیاری از راه های برای کسانی که در کالج تحصیل رای دهندگان” او گفت:.

آقای Demissie گفت که آقای ساندرز پرشور و فداکار زیر ساخته شده تقریبا یک سوم از دموکراتیک پایه و کشیدن رای دهندگان را از او دور خواهد بود تقریبا غیر ممکن است. بنابراین سه تن دیگر از او گفت: به احتمال زیاد نگاه کنید به “کالج تحصیل در درجه اول سفید اما نه منحصرا سفید رای دهندگان” را به ساخت خود را به پشتیبانی می کند.

در نیوهمپشایر خانم Klobuchar دقت انجام کالج تحصیل رای با توجه به نظرسنجی های خروج.

خانم Klobuchar است ذکر او جریان ثابت از روزنامه حمایت به عنوان شواهدی وجود دارد که او می تواند درخواست تجدید نظر به کسانی که به امید دیدن یک نامزد معتدل را در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر چند تنها یک متریک با ناشناخته تاثیر بر رای دهندگان به دنبال تاییدیه خانم Klobuchar متصلب است تا و نه تا کنون دو مقدار از بسیاری از رقبای خود — است که برای دریافت یک پنجره را به چه خانم Klobuchar بلند پایه ای برای آنچه به نظر می رسد بسیار سریع افزایش از ابهام به پیروزی ملی نمایندگان.

نشستن در مقابل تا حد زیادی سفید و تحصیلکرده تحریریه در سراسر کشور ساخته شده از روزنامه نگاران که اغلب طولانی résumés از خود خانم Klobuchar قادر به ساخت یک پرتره از نامزدی او را به عنوان یکی که ساخته شد در دو حزبی رکورد در کنگره و می تواند درخواست تجدید نظر به مستقل.

“او electability و دو حزبی سابقه بودن قادر به حرکت از Washington سیستم یکی از بزرگترین عوامل در ما حمایت” گفت: Brendan McQuaid ناشر از نیوهمپشایر اتحادیه رهبر. “او شده است وجود دارد و آن را انجام داده و شناخته شده فهم و outs از چه کاپیتول هیل کار می کند که چیزی که بسیار مهم است برای یک عملکرد دولت است.”

متعدد سرمقاله ستایش خانم Klobuchar صلاحیت و تجربه شاید به عنوان یک سیگنال به رقبای خود است که آنها نمی تواند او اجازه ضبط رفتن بلامنازع در بحث مرحله.

آقای Buttigieg به عنوان مثال به سرعت و به شدت در ایران یک آبروریزی های شرم آور توسط خانم Klobuchar زمانی که او نمی تواند نام رئیس جمهور مکزیک در مصاحبه با Telemundo.

او حمله کردند و او را آرا برای بسیاری از آقای تهمت قضایی نامزد در طول دو سال اول ریاست جمهوری خود را به عنوان و به عنوان حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به سر گمرک و حفاظت مرزی کسی آقای Buttigieg گفت: “یکی از معماران از خانواده جدایی سیاست.”

خانم Klobuchar تهدید به آقای Buttigieg را میانه تجدید نظر شود و زمین است که ریشه های خود را در میانه کمک خواهد کرد که پیروزی heartland متحده که رای برای آقای ترامپ در سال 2016 شد ملاقات با توافق گسترده ای از سرمقاله تخته.

“Electability ما درک انتخاباتی نقشه” گفت: Dan Borenstein این صفحه سرمقاله سردبیر شرق خلیج تایمز در کالیفرنیا است. “و به عنوان سرمقاله می گوید به کالیفرنیا کلی انتخابات است که نمی تواند تصمیم گرفت در اینجا. آن را به تصمیم در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا احتمالا.”

Left unsaid توسط بسیاری از تابلوهای این بود که خانم Klobuchar را ملال انگیز رای گیری با مردم رنگ به خصوص سیاه و لاتین رای دهندگان. او تاییدیه از روزنامه ها در آیووا و نیوهمشایر, ایالات, با تا حد زیادی سفید جمعیت شد بیشتر در رابطه با آینده نزدیک در این مسابقات و روزنامه های ملی اعتقاد او می تواند تا زمین را از دست داد.

“این یک نگرانی بزرگ” گفت: لیزا Falkenberg, معاون رئیس جمهور-ویرایشگر نظر در هوستون کرونیکل که به گفته خانم Klobuchar مورد نیاز برای ساخت مستقیم تجدید نظر به رای دهندگان به ویژه در مورد مراقبت های بهداشتی. اما او استدلال کرد, هنوز هم وجود دارد زمان.

“در واقع, سیاه, رای دهندگان شناخته شده بود عملی” خانم فلکنبرگ گفت. “آنها همچنین به دنبال یک نامزد است که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

خانم Klobuchar نیز مواجه دشوار بازجویی شنبه از چاک تاد یکی از بحث های مدیران با سابقه به عنوان یک شهرستان با دادستان مینه سوتا به خصوص این که آیا یک نوجوان سیاه پوست بود که به اشتباه به جرم قتل در طول دوره تصدی خود را به عنوان Hennepin County وکیل.

قاب به عنوان یک سوال در مورد اینکه آیا رکورد او را به عنوان دادستان شهرستان را تضعیف اعتماد با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان خانم Klobuchar دفاع او از دست زدن به این مورد تصریح کرد: او برای آن به بررسی و متعهد به کار برای به دست آوردن پشتیبانی می کند.

“من به حمایت از آفریقایی-آمریکایی ها در جامعه در هر انتخابات” او گفت:. “من تا به حال پشتیبانی قوی و پشتیبانی قوی از رهبری است. و که من آن را به دست آورده. و این به نظر من برای به دست آوردن آن است.”

در اینجا در نوادا به عنوان خانم Klobuchar به دنبال باقی می ماند مربوطه در یک دولت با یک قطعا جمعیت متنوع مبارزات انتخاباتی او شروع به در حال اجرا یک آگهی در اسپانیا است که اشاره به یکی دیگر حمایت از لاس وگاس خورشید.

در واقع تقریبا هر تبلیغ اجرا شده توسط Klobuchar کمپین در چند هفته گذشته به تبلیغ یکی از روزنامه تاییدیه. اخیر خود هفت شکل آگهی خرید در هفت سه شنبه متحده ویژگی های جدید تبلیغات است که به رخ کشیدن از او تاییدیه از نیویورک تایمز — که او مشترک با خانم وارن — و خورشید است.

ویراستاران در خورشید شناخته شده است که خانم Klobuchar و همچنین آقای Buttigieg مواجه نبرد دشوار با Latino رای دهندگان در دولت است. اما جستجو برای شناسایی چیزی است که می تواند کمک به او را از طریق شکستن آنها با اشاره به یکی دیگر جنبه از تجربه خود در واشنگتن: کار خود را بر اصلاحات مهاجرت.

“او کار بر روی اصلاحات جامع مهاجرت در سنا چیزی بود که به ما زده بودن ستوده به خصوص در جنوب نوادا که در آن است که مسئله بسیار مهم برای ما” گفت: Ric اندرسون, مقاله, سرمقاله, صفحه ویرایشگر.

او اضافه کرد که او فکر فقدان نسبی ملی و قامت بود و یکی از دلایلی که او تا به حال ساخته شده تاخت و تاز در میان مردم رنگ در نوادا است.

“ما واقعا لزوما تمرکز بر درخواست تجدید نظر به رای دهندگان اقلیت به دلیل صعود دشوار که او و شهردار پیت Buttigieg تا به حال فقط در گرفتن جایی که آنها در حال حاضر از نظر شناخت” آقای اندرسون گفت. “ما بالقوه وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im