چگونه آمریکایی ها احساس می کنید در مورد کشور در حال حاضر: اضطراب است. امیدوار.

آماندا Vibelius اقامت در خانه روستایی در آریزونا عصبانی است و غرق شده است.

پدر او است مبتلا به دیابت یک بیماری است که هزینه کار او به دلیل coronavirus. به عنوان موارد به موشک وار رفتن در دولت او عصبی در مورد اجازه دادن به او 11 ساله دختر برای پیوستن به دوستان خود در زمین بازی. و او هشدار داد که او یک دکتر است که اگر او قرارداد virus او را بیرون کردن او از خانه به قرنطینه.

اما قابل توجه تعداد نا امید آمریکایی ها خانم Vibelius می گوید او همچنین امیدوار. یک جمهوری خواه-تبدیل-مستقل است که “با تکیه بیشتر و بیشتر دموکرات هر روز” خانم Vibelius فکر می کند یک جهش ممکن است به سرعت به عنوان طولانی به عنوان رئیس جمهور تهمت از دست می دهد در ماه نوامبر.

“از آن زمان بیش از حد طولانی به اقدامات احتیاطی و آن بازگشایی شد بیش از حد به زودی و به همین دلیل ما در حال گرفتن این خوشه,” او گفت:. کشور را به عقب خواهد آمد او گفت: “هنگامی که ما چگونه به خلاص شدن از دولت فعلی است.”

نزدیک به شش ماه پس از اولین مورد از coronavirus رسیده ایالات متحده اکثریت رأی دهندگان ثبت نام شده می گویند که آنها در حال مضطرب و خسته و عصبانی اساس یک نظرسنجی توسط نیویورک تایمز و سینا ، در عین حال حتی به عنوان آنها بریس خود را برای ماه ها از چالش ها از این ویروس در بسیاری از باقی می ماند خوش بینانه در مورد آینده کشور مشاهده این لحظه از همه گیر ویرانی اقتصادی و ناآرامی های اجتماعی به عنوان یک فرصت برای پیشرفت — یکی از آنها می تواند کمک به شکل.

نظرسنجی و پیگیری مصاحبه با پاسخ دهندگان نشان می دهد یک رای دهندگان بشدت هماهنگ به راه است که در آن بحران بهداشت و درمان و مشکلات اقتصادی باید چشمانداز به زندگی خود و به این ایده است که روند سیاسی و رای خود را — ممکن است چیزهایی را بهبود بخشد. معمول شخصیت مسابقات و ایدئولوژیک درگیری های انتخاباتی داده اند راه فوری شوک مانند از دست دادن شغل و یا دانستن کسی که فوت از Covid-19 و تصمیم گیری که آیا برای نگه داشتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به عهده دارد.

برای دیگر رای دهندگان تصمیم خیلی پیچیده نیست: آنها رد جمهور به دلیل شعارهای تفرقه و حمله به هنجارهای دموکراتیک.

خلق از این کشور به ندرت بوده است تا ادغام در سیاست های این کشور. تقریبا هر چهار سال سیاستمداران سعی کنید به انرژی حامیان با توصیف انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مهم ترین طول عمر خود را. برای یک بار رای دهندگان در واقع ممکن است به توافق برسند.

“به عنوان یک آمریکایی منظورم این است که برای قرن ها ما غلبه بر همه چیز” گفت: Troy, Howard یک مدیر کل از شارلوت, N. C. “و ما غلبه بر این. این که ما که هستیم.”

آقای هوارد گفت: در مصاحبه ای که او نا امید در مورد وضعیت فعلی کشور اما امیدوار در مورد دراز مدت — حداقل به این خاطر که او فکر می کند آقای ترامپ ضرب و شتم خواهد شد در ماه نوامبر.


چگونه رای دهندگان احساس می کنید در مورد دولت آمریکا امروز

هر شکل نشان دهنده یک نظرسنجی مخاطب.


تغییر در کشور خلق شده است سریع و قابل توجه است. پس از سال ها از رشد اقتصادی تنها یک سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی به اقتصاد مثبت مارکس. این ویروس تبدیل شده است چنان گسترده است که نزدیک به یک پنجم می گویند آنها می دانند که کسی که مرده است از آن — از جمله یک سوم از آفریقایی-آمریکایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس. پنجاه و هفت درصد از ثبت نام رای دهندگان بر این باورند که بدترین بیماری همه گیر است و در عین حال آمده است.

خانواده هایی که پس از بحث آموزشی انتخاب در حال حاضر بحث در مورد اینکه آیا حضور در مدرسه را از گزینه. هنگامی که روال سفرهای انتخاب کنید تا یک گالن شیر در حال لود با سیاست از اینکه به پوشیدن ماسک. تظاهرات افغانستان باید تزریق جدید و گاهی اوقات دشوار است بحث در مورد مسابقه به مکالمات روزانه.چگونه رای دهندگان احساس می کنید در مورد کوروناویروس

هر شکل نشان دهنده یک نظرسنجی مخاطب.


در همان زمان بسیاری از رای دهندگان توصیف خود را به عنوان خوش بینانه در مورد امریکا. حتی به عنوان نرخ بیکاری در رسیدن به برخی از بالاترین سطح پس از رکود بزرگ بیش از هفت در 10 رای دهندگان معتقدند شرایط اقتصادی بهتر خواهد بود در یک سال است. شصت و هشت درصد از رای دهندگان می گویند که احساس می کنم امیدوارم مورد وضعیت کشور است.

بسیاری از جمهوری خواهان خشمگین هستند و امیدوار است که این کشور را دوباره بجای اول برگشتن در عرض یک سال, اما آنها چشم انداز بسیار متفاوت تر از دموکرات ها. جمهوری خواهان تا حد زیادی بر این باورند که رئیس جمهور ادعا می کند که ویروس “محو شدن” و شاید موارد یک نتیجه از افزایش تست. بار/سینا نظرسنجی نشان می دهد که انتظارات برای همه گیر شکستن در امتداد خطوط حزبی. بیش از سه چهارم از دموکرات ها فکر می کنم بدترین است که هنوز به یک دیدگاه مشترک با کمتر از یک سوم از جمهوری خواهان.

حتی به عنوان موارد افزایش در دولت ساندرا Derleth, 59, از ملبورن, ساحل, Fla., گفت: او فکر کشور “overreacted” به این ویروس در بهار.

“ما در حال مسمومیت بسیاری از اقدامات احتیاطی” گفت: خانم Derleth که از دست رفته کار خود را به عنوان معاون اداری در یک دانشگاه محلی. “من فقط احساس می کنم مثل هر بیماری یا بیماری یا آنفولانزا و یا اشکال وجود دارد رفتن به برخی از افرادی که آن را دریافت.”

فلوریدا در تنظیم یک رکورد روزانه برای یک روز coronavirus موارد در روز شنبه با تعداد در حال حاضر بیش از 130,000 در دولت است.

“پس از سقوط بازدید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می شود و انتخاب مجدد و هل دادن اقتصاد به جلو دوباره شاید ما شروع به دیدن برخی از مشاغل جدید در آینده گفت:” خانم Derleth که برنامه ای برای رای برای آقای ترامپ دوباره در ماه نوامبر.

به عنوان آمریکایی ها علامت روز با نرخ مرگ و تظاهرات و امواج از بیماری بی ثباتی از لحظه ای برگ باز احتمال این که افکار عمومی می تواند تغییر قبل از روز انتخابات.

در حال حاضر تمایلات تجزیه به شدت در اطراف خطوط حزبی. بیش از سه چهارم از بایدن حامیان می گویند که احساس می کنند “عصبانی” در ایالت کشور در حال حاضر بار/سینا نظرسنجی نشان می دهد در حالی که تنها 47 درصد از آقای ترامپ حامیان می گویند که آنها احساس همان. نزدیک به دو سوم از بایدن حامیان می گویند که آنها احساس “ترس” در مورد وضعیت کشور در مقایسه با حدود نیمی به عنوان بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان که می گویند همین است.

هنوز یک اجماع پدید آمده در اطراف پهن کشور باید برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

اعتبار…Caitlin o’hara برای نیویورک تایمز

با وجود دو رقمی بیکاری اکثریت در سراسر گروه های جمعیتی می گویند دولت فدرال اولویت باید برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی اگر این به اقتصاد لطمه می زند. جوانتر رای دهندگان و رای دهندگان را به دقیق ترین از نظر اجتماعی فاصله, قوانین, با بیش از چهار در 10 گفت: ارشاد برداشته شود بیش از حد به سرعت. تنها حامیان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت معتقدم که دولت باید با اولویت دادن به اقتصاد است.

بیش از سه چهارم از ثبت نام رای دهندگان می گویند که آنها همیشه و یا بیشتر از یک ماسک در زمانی که آنها انتظار می رود به درون شش فوت و یک نفر دیگر از جمله 60 درصد است که حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و 79 درصد از کسانی که زیر 30.

مردان بیشتر احتمال دارد به سبزه. تنها 46 درصد از مردان می گویند که آنها همیشه یک ماسک در مقایسه با 61 درصد از زنان است. این یافته ها تایید تحقیقات علمی نشان می دهد که مردان بیشتر احتمال دارد به انتخاب کردن از پوشیدن ماسک اعتقاد آنها به “سرد نیست” و یا “نشانه ضعف” حتی اگر مردان در معرض خطر مرگ ناشی از Covid-19 از زنان است.

در بیشتر به شدت تحت تاثیر متحده رای دهندگان احساس حتی بیشتر به شدت در مورد اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس. یک درصد بالاتر از رای دهندگان در ایالت آریزونا و فلوریدا که در آن عفونت خونتان می گویند محدودیت به اندازه کافی نمی رویم و کسب و کار در حال بازگشایی بیش از حد به سرعت.

اسکات Bertoglio, 33, حومه شهر فینیکس گفت: با توجه به ارسال از خود سه فرزند جوان بازگشت به مدرسه در پاییز, چرا که او نگران است که دولت نتوانسته است به اندازه کافی به اجرای قوانین حفاظت از سلامت خود مانند الزامی ماسک پوشیدن.

“ما اساسا به پناه در خانه” او گفت:, گرفتن یک استراحت از یک ارائه پاورپوینت در دفتر خانه خود را. “اما آریزونا است که مصرف آن به طور جدی و مدارس هستند گفت: ما قصد داریم برای باز کردن.”

هنوز این نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت رای دهندگان بر این باورند که هر اقتصادی درد ناشی از این ویروس خواهد شد به طور موقت. حتی در میان کسانی که زندگی در یک خانواده با کروناویروس مربوط به شغل زیان 81 درصد می گویند آنها انتظار می رود برای پیدا کردن کار در چند ماه آینده و یا در حال حاضر آن را به دست آورد.

اکثریت و یا در نزدیکی اکثریت در شش کلید نوسان متحده — آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین — کمی احساس اضطراب بیشتر در مورد بازیابی. تا حد زیادی رو بالاتر نرخ بیکاری نسبت به خیلی از نقاط کشور ثبت نام رای دهندگان در این کشورها می گویند که اقتصاد را به یک زمان طولانی برای بازیابی هنگامی که ویروس از بین رفته است. هنوز تنها در حدود یک سوم از کسانی که رای دهندگان حمایت از تظاهرات در برابر coronavirus مربوط به محدودیت.

اقتصادی و سلامت اثرات کاهش یافته است به طور نامتناسبی بر رای دهندگان از رنگ. یک سوم از رای دهندگان و 21 درصد از اسپانیایی ها می گویند آنها می دانند که کسی که مرده است از coronavirus در مقایسه با تنها 16 درصد از رای دهندگان سفید.چگونه رای دهندگان احساس می کنید در مورد اقتصاد

هر شکل نشان دهنده یک نظرسنجی مخاطب.


سیاه و اسپانیایی رای دهندگان همچنین bleaker مشاهده از کشور است. تنها یک چهارم از آمریکایی های سیاه و سفید و 34 درصد از اسپانیایی ها توصیف خود را به عنوان “افتخار” از دولت آمریکا امروز یک نمایش به اشتراک گذاشته شده توسط تقریبا نیمی از سفیده. بیش از هشت در 10 رای دهندگان می گویند که آنها احساس خستگی در مقایسه با 63 درصد از سفید پوستان است.

گی های چاق, Hampton, 62, یک بازنشسته از میلواکی گفت این بود: “غم بار” برای این کشور توصیف جهان به عنوان یک دولت از ناآرامی.

“در حال حاضر با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودن رهبر این کشور ما رو به زیادی نماز,” او گفت: به طور کلی عدم احترام در میان آمریکایی ها.

او گفت که او برنامه ریزی شده به رای دادن به آقای بایدن هر چند او کاملا مطمئن شوید که چگونه او در مورد او احساس.

“ما نمی دانیم که ما می توانیم اعتماد, که, بد, قسمت,” او گفت:, توصیف ذهنیت بسیاری از جامعه سیاه پوستان در منطقه است. “اما من اعتماد به خدا. تنها چیزی که من از طریق این.”