چگونه آلاباما در سنای اولیه شد یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری مسابقه

منn در اوایل ماه نوامبر رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او می تواند سفر به تاسکالوسا., برای حضور در دانشگاه آلاباما-دانشگاه ایالتی لوئیزیانا بازی فوتبال. زمانی که نماینده Bradley بایرن سه دوره کنگره و سنای ایالات متحده نامزد از تلفن همراه آموخته از این طرح او بلافاصله به نام آلاباما تقویت کننده به نام جیم ویلسون خواهد بود که میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در جعبه لوکس در نزدیکی خط میانی در hooper. ویلسون به عنوان بخت آن را داشته است که یکی از بستگان دور و مالی طرفدار بایرن و بایرن فکر کردم شاید او می تواند او را به جعبه.

“من از او پرسیدم: ‘Ol’ cuz, ol’ buddy, ol’ رفیق” بایرن می گوید. اما ویلسون گفت Byrne است که او خود را به حال دسترسی به تنها سه بلیط که متعلق به او و همسرش و برادرش و بقیه شد و در حال حاضر تحت کنترل خود V. I. P. مهمان. بنابراین بایرن به نام کاخ سفید “را مورد ما است که ما می خواهم به در جعبه با رییس جمهور,” او می گوید.

بایرن که به واشنگتن با شهرت به عنوان یک اتاق بازرگانی جمهوری خواه بود که همیشه خیلی مشتاق به ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2016 پس از انتشار “Access Hollywood” نوار که در آن تهمت می تواند شنیده شود صحبت کردن در شرایط مبتذل در مورد زنان و مباهات مورد تجاوز جنسی بایرن به نام تهمت نظرات “شرم آور و وحشتناک” و استدلال کرد که تهمت بود “مناسب نیست به رئیس جمهور ایالات متحده است.” اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب بایرن مانند اکثر جمهوری خواهان سقوط در خط. پس از آغاز خود را در مجلس سنا نامزدی او رای داده بودند با رئیس جمهور نزدیک به 98 درصد از زمان.

در ماه اکتبر بایرن معرفی یک قطعنامه خواستار سه خانه کمیته ها به بررسی هانتر بایدن به معاملات کسب و کار در اوکراین. که در همان ماه او یکی از حدود 30 خانه جمهوریخواهان که قطع خانه هوش کمیته بررسی استیضاح توسط طوفان کمیته امن دفاتر; به طور معمول خفیف ادب او بنا به گزارش ها فریاد می زدند: در صورت آدام شیف کمیته رئیس. پس از آن 24 ساعت با توجه به بایرن کمپین رسمی خود بودند بهترین روز آنلاین صندوق جمع آوری به عنوان یک کاندیدای سنا.

بایرن استخدام اندی Surabian — سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کاخ سفید aide که در حال حاضر Donald Trump Jr., برترین مشاور سیاسی — به عنوان یک مشاور. او اخیر مبارزات انتخاباتی آگهی حملات نماینده Ilhan Omar, مینه سوتا, حزب دموکرات برای “ارزان 9/11” و khezri “برای dishonoring پرچم.” در مبارزات انتخاباتی او گفت که دموکرات “به خدا ایمان ندارند.” (در اجرا ناموفق برای فرماندار در سال 2010 بایرن خود را مطرح hackles مسیحی محافظه کاران هنگامی که او گفت که به اعتقاد او “در بخش هایی از کتاب مقدس که به معنای واقعی کلمه درست است و قطعات آن نیست.”) در 20 دقیقه کمپین گفتار در شمال آلاباما دریاچه شهر گانترزویل ماه گذشته بایرن در لباس یک طلا-دکمههای آبی جارچی و tasseled قهوه ای راحتی با استفاده از واژه “مبارزه” “مبارز” و “مبارزه با” بیش از 40 بار در مرجع به کار خود را به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت که او زمان زیادی را صرف مبارزه در کاپیتول هیل که او اغلب مجبور به جست و خیز ناهار. “کسی گفت:” چطور شما وزن بسیار از دست داده?.” او گفت: جمعیت است. “این دلیل است که من اصلا به غذا خوردن!”

در برخورد و گفتگو پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات — در لایحه خریدهای و برنامه های کاخ سفید و ریاست جمهوری بازدیدکننده داشته است به کاپیتول هیل — بایرن می گوید که تهمت هرگز مطرح “Access Hollywood” قسمت با او. “وجود دارد یک دلیل او هرگز آن را به ارمغان آورد تا با من” بایرن به من گفت. “او فقط مراقبت می کند. او بیشتر علاقه مند به آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود.” وقتی که من پرسید که بایرن آنچه که او می خواهم بگویم اگر تهمت تا به حال آن را بالا می برد و او بلافاصله پاسخ داد: “من خراب کرد.”

در حال حاضر که او در حال اجرا بود برای سنا چنین ندامت مهم از ضرورت است. سنا صندلی در سوال این است که در حال حاضر اشغال شده توسط Doug Jones, یک دموکرات که شکست دولت سابق دیوان عالی کشور قاضی Roy Moore در سال 2017 انتخابات ویژه به جای جف جلسات پس از جلسات پایین پا برای تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل. آلاباما است که به طور کامل از حزب جمهوری خواه و دولت است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بهترین شات حزب جمهوریخواه شده است را انتخاب کنید تا یک کرسی در سنا در ماه نوامبر. شاید به این دلیل پس از بایرن ورود نه ماه پیش از این جمهوری خواه اولیه تا به حال تبدیل شدن به یک خونتان شلوغ امر است.

در نظر سنجی بایرن بود در حال حاضر عقب مانده به مراتب پشت اولین بار نامزد تامی Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی فوتبال. پشت سر آنها بود مور بود که به دنبال یک مسابقه برگشت با جونز. و سپس بمب ورود به جلسه خود که در روز پس از مجبور کردن به عنوان دادستان کل در میان مغلوب ساختن پیشی جستن پایدار خشم خود حمل از روسیه درخواست — و فقط دو روز قبل از آلاباما-L. S. U. بازی — تا به حال شروع به پریدن کرد به مسابقه قدیمی خود را در صندلی. جلسات این مطلب یک مشکل به خصوص توسعه برای بایرن است. هر دو سیاستمداران تگرگ از تلفن همراه و بسیاری از آنها را به اشتراک از همان استقرار جمهوری خواه حامیان; جلسات بود و حتی در ابتدا به حمایت بایرن نامزدی. آنها تا به حال یک زمان تلفن تماس در مدت کوتاهی قبل از جلسه ورود. “او بیشتر از صحبت کردن; من گوش دادن” بایرن به یاد می آورد. “او گفت:” برادلی من فکر می کنم من می خواهم برای به دست آوردن کرسی در سنا است.’ این چیزی است که او گفت: ‘من صندلی.” (یک سخنگوی جلسات انتخاباتی را انکار می کند او با استفاده از این عبارت.)

یک عامل بسیار مهم — حتی شاید عامل تصمیم گیری در این ایالت جمهوری خواه اولیه در مارس 3 به احتمال زیاد به کدام نامزد می تواند متقاعد کردن رای دهندگان جمهوری خواه که او بیشتر کورکورانه اختصاص داده شده به ناروا به دست آورد که Alabama با 28 امتیاز در سال 2016 و خالص تصویب امتیاز از 23 امتیاز دارد و دوم بالاترین از هر دولت است. و به هر دانش آموز از مغلوب ساختن پیشی جستن را دولت می داند رئیس جمهور به نفع است که اغلب یک تابع از نزدیکی. بنابراین بایرن بود آمدیم هنگامی که او برگ برنده را در لیست مهمان برای آلاباما-L. S. U. بازی — و بیشتر از آن زمانی که ورود در جعبه در روز بازی او را دیدم که او تنها کاندیدای سنا دعوت شده است. جلسات و مور صرفنظر از این بازی در دسترس نباشد. Tuberville شد در حضور اما گیر در یک جعبه لوکس چند درب پایین.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن از ورود به جعبه در مدت کوتاهی قبل از کیکآف به نظر می رسد در ورزشگاه را با صفحه نمایش های غول پیکر, او استقبال شد با صاعقه وار به سلامتی از جمعیت بیش از 100 ، 000. اما بایرن نمی پیدا کردن سر و صدا به اندازه کافی پر سر و صدا. او از صندلی خود و دیوانه وار دست تکان دادند دست خود را به جمعیت در حالی که فریاد می زدند: “بیشتر! بیشتر! بیشتر!” یک جلسه مشاور بعد تشبیه بایرن را به حرکت به یک تشنج.

هنوز بایرن ابتدا تا به حال زمان سخت شدن نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور توجه در تقاضا بالا است. دیگر مهمانان داخل جعبه بسیاری از آنها با پوشیدن “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” کلاه swarmed او. بازدید کنندگان مانند آلاباما معاون فرماندار خواهد Ainsworth کاهش یافته است ، به عنوان تهمت و بانوی اول, Melania Trump, snacked در مخلوط آجیل و sipped قوطی کک رژیم غذایی مردم در خارج از جعبه شعار رئیس جمهور نام. “این یک کمی از یک هرج و مرج صحنه” بایرن می گوید. در یک نقطه در طول نیمه اول بایرن متوجه ریچارد شلبی ایالت آلاباما ارشد سناتور, که تایید شده جلسات buttonholing مغلوب ساختن پیشی جستن. “نبود مثل من از تماشای و یا هر چیزی” بایرن می گوید: “اما آن را باز و شما می توانید تعداد زیادی.” (“من به رئیس جمهور این است که من فکر می کردم جلسه بود که یکی از قوی ترین در مسابقه” شلبی بعد به من گفت.)

در نیمه دوم بایرن در نهایت شانس خود را. “رئیس جمهور اوباما و من ایستاده بودند وجود دارد و ما شروع به صحبت در مورد سنا نژاد” بایرن به یاد می آورد. “او می خواستم به می دانم که چگونه از آن می گذرد و من به او گفتم این بود که هست. او گفت: “من از شنیدن این خبر خوبی است.’ او گفت: “شما می دانید, من واقعا نمی خواهید جف به سناتور.’ من گفت: Yessir من می دانم که. او گفت: “من مطمئن امیدواریم که شما به خوبی انجام دهد بنابراین نگه داشتن کار سخت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن معافیت خود را به گردش در میان مهمانان دیگر. “درست قبل از اینکه او را ترک کرد و چند دقیقه به سه ماهه چهارم — من حدس می زنم او مجبور به ترک آنجا که امنیت و همه که او آمد به من گفت:” بایرن به یاد می آورد. “و او گفت: ‘برو ’em.” بایرن متوقف شد که اگر savoring حافظه است. “و من گفت: Yessir من خواهد شد.”

وجود دارد زمانی که مجلس سنا نژاد در آلاباما ممکن است تبدیل شده اند در مسائل ارتباط مستقیم به Alabamians. زمانی که جف جلسات برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 1996 یک مسئله عمده در این مسابقه بود و این واقعیت است که خود را دموکراتیک حریف یک سناتور بود مخالف شبه اصلاحات در دولت قوه مقننه. اما به عنوان احزاب تبدیل شده اند بیشتر یونیفرم, آمریکایی ها بیشتر از لحاظ جغرافیایی مرتب شده بر اساس ایدئولوژی و کابل, اخبار فراگیر تر حتی مدرسه-انتخابات هیئت باید تبدیل به رفراندوم ملی استدلال. و چند دولت در سطح انتخابات شده اند به عنوان ملی به عنوان آلاباما در سال 2017 جمهوریخواه اولیه که در آن نامزد شد پروکسی در مبارزه میان حزب جمهوری خواه جناح تقلا برای قدرت در بی قراری چشم انداز از مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ریاست جمهوری است.

لوتر عجیب و غریب, آنها, آلاباما, فرماندار منصوب کرده بود به عنوان جلسات موقت جایگزین شد نامزد سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت و جمهوریخواهان کسب و کار جامعه. “ما در Luther — پول تیله یا گچ” استراتژیست Karl Rove که گروگان یک مک کانل وابسته به فوق العاده PAC گفت: در آن زمان. Mo بروکس, چای, حزب, وابسته به کنگره تا به حال حمایت از رسانه های محافظه کار مشهور مانند Sean Hannity. درک بروکس به عنوان عجیب و غریب بزرگترین تهدید روو فوق العاده PAC فرار میلیون ها دلار در حمله به تبلیغات علیه او. در آلاباما مقدماتی اگر نامزد دریافت اکثریت رای بالای دو finishers پیشبرد به دور — که بدان معنی است که آسیب وارده بروکس مجاز Roy Moore آن را به رواناب در مقابل عجیب و غریب است. وجود دارد مور قادر به برنده شدن با پشتیبانی از بروکس و Hannity و همچنین Stephen K. Bannon که به تازگی در سمت چپ خانه سفید و دیدم مور مبارزات انتخاباتی به عنوان یک بنیادی مبارزه در برابر استقرار جمهوری خواه.

اعتبار…الی Durst برای نیویورک تایمز

مور شد و در حال حاضر بد کلی انتخابات نامزد به دلیل دور-دور-حق views. او تا به حال دو بار حذف شده از آلاباما دیوان عالی کشور یک بار برای امتناع از پایین دو تن ده فرمان بنای تاریخی او نصب شده در ساختمان دادگاه دوم زمان برای مطیع توسط دیوان عالی ایالات متحده تصمیم به قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان. او خیلی بدتر نامزد که برنده G. O. P. نامزدی های متعدد زنان معتبر متهم او را از نظر جنسی propositioning و در برخی موارد تعرض آنها در سال قبل زمانی که آنها جوان بودند در میان نوجوانان است. (مور رد تمام اتهامات.) بسیاری از جمهوری خواهان داشتن اکراه استعفا داد و خود را به حمایت از مور یک بار او نامزد رها شده او را پس از آزار جنسی کودکان ادعاهای منتشر شده است. مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که مور شد به احتمال زیاد به صورت یک اخلاق تحقیق و اخراج اگر او به واشنگتن است. Shelby اعلام کرد که او نمی خواهد رای برای مور و خواهد به جای بازیگران رای خود را برای نوشتن در نامزد شده است. او خواست به دیگران برای انجام همان و در پایان به 23,000 Alabamians انجام داد. مور از دست رفته توسط 21,000 رای.

یک روز صبح در اواخر ماه ژانویه اصلی ذینفع در سال 2017 شکست مفتضحانه نشسته بود در یک اتاق کنفرانس از سناتوری دموکرات کمیته کمپین در کاپیتول هیل. “مغز من واقعا ترشی” داگ جونز عذرخواهی کرد. او تا به حال شده است هزینه های بسیاری را در روزهای اخیر و اغلب شب در سنا مجلسی, خدمت به عنوان یک داور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه که در آن نقطه جونز گفت که او تا به حال گرفته شده 240 صفحه از longhand یادداشت در مجموعه مقالات. یک هفته بعد او را رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر از دیگر سناتورهای دموکرات که نماینده متحده تهمت برنده در سال 2016 مانند Kyrsten Sinema آریزونا یا Joe Manchin غرب ویرجینیا جونز شده است و شرکت کنندگان حاضر در حزب او را دعوا با رئیس جمهور. او رای دادند در برابر برت Kavanaugh دیوان عالی کشور تایید و یک لایحه است که باید متوقف بودجه فدرال از سقط جنین او رای دادند برای یک قطعنامه لغو تهمت اعلان ملی اضطراری در مرز جنوبی. یک تئوری در برخی محافل دموکراتیک است که جونز دانستن است که او در انتخابات پیروز شد و موقعیتی که وقت خود را در کاپیتول هیل است که به احتمال زیاد کوتاه است که مصرف یک YOLO رویکرد به سنا حرفه ای. دیگران گمان می کنند که جونز — که قبل از انتخابات خود را به سنا بهترین و شناخته شده برای کار خود را به عنوان وکیل ایالات متحده با موفقیت تعقیب دو نفر از اعضای Ku Klux Klan برای نقش خود را در سال 1963 بیرمنگام کلیسا بمب گذاری — ارسالیهای است برای تبدیل شدن به دادستان کل در آینده دموکراتیک دولت. “من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که با دیدن من که راه اما من آن را نمی بینم که در راه است،” “من توضیح است که من در رای گیری وجدان من.”

بر خلاف خود را جمهوری خواه می شود, مخالفان جونز می کند لذت بردن از این فرصت را به بحث در مورد سیاست های ملی. او تایید کرده است جو بایدن در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری و گفته است که او قصد دارد برای حمایت از هر کس می شود حزب دموکرات نامزد, اما زمانی که من از او پرسیدم اگر که تمدید برنی ساندرز او تردید است. “آن را به سخت را برای من به یک full-throttle حمایت از برنی” جونز گفت: “از آنجا که بسیاری از چیزهایی که من در مخالفت با او و او واقعا به نظر من یک فرد مستقل و نه یک دموکرات است.”

جونز شگفت انگیزی قوی تصویب امتیاز از 41 درصد (با 35 درصد مخالفت) و دلخواهی جنگ قفسه سینه: تا پایان سال گذشته او مطرح کرده بود $7.5 میلیون پول بیشتر از همه خود خواه مخالفان ترکیب شده است. او باعث شده است که کبودی تلاش برای تعمیرات اساسی یک دولت حزب دموکرات که در سال 2017 شد در گفتن “بسیار ناکارآمد, افراد درحال آزمایش بدون پوسته از یک نهاد” با ناچیز بودجه کوچک کارکنان و هیچ زیرساخت ها است. و او در حال حاضر انتظار دارد که به کمک get-out-the-رای دادن و تلاش دیگر — چیزی مبارزات انتخاباتی خود مجبور به اجرا و پرداخت هزینه برای خود زمان گذشته است.

اما واقعیت این است که هیچ یک از این است که به احتمال زیاد به اندازه کافی برای نجات او آمده نوامبر. قبل از جونز پیروزی دموکرات ها بود نه برنده یک ایالت فدرال انتخابات در آلاباما پس از شلبی انتخاب شد و به مجلس سنا در سال 1992. (او روشن احزاب دو سال بعد.) جمهوری خواهان اعتماد به نفس 2017 شد یک انحراف و توجه داشته باشید که برگ برنده را در انتخابات این سال است. برنت Buchanan, اجرا می شود که جمهوریخواهان رای گیری شرکت Cygnal می گوید: “یک گونی سویا تا زمانی آن را به عنوان یک تحقیق بر روی برچسب آن را ضرب و شتم داگ جونز در سال 2020 است.” اما آلاباما خواهان حق انتخاب گونی سویا?

“ایجاد شده است هنوز هم شدیدا مخالف من” Roy Moore به من گفت یکی از های اخیر بعد از ظهر. تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او را از دست داده در سال 2017 مسابقه مور شروع به برنامه ریزی برای اجرای دوباره در سال 2020 قابل توجهی ترس از حزب خود. کوین مک لافلین, مدیر اجرایی ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته — که قطع روابط با مور 2017 کمپین پس از آزار جنسی کودکان ادعا می کند توصیف این گروه موضع رسمی در سال 2020 آلاباما در سنای نژاد به عنوان “A. B. R. M.: هر کسی اما Roy Moore.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید مور در سال 2017 کلی انتخابات ایستاده بود و با حمایت او حتی پس از اتهام آزار جنسی کودکان — اما دلسرد او را از در حال اجرا در این سال است. “Roy Moore نمی تواند برنده و عواقب ویرانگر خواهد بود” او توییتی در ماه مه به عنوان مور شد و با توجه به وارد شدن به مسابقه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور تر بود اشاره کرد. “شما به معنای واقعی کلمه تنها نامزدی که می تواند از دست دادن یک توافق صندلی در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن pro-ایالات متحده آمریکا, آلاباما” او توییتی در مور که در همان ماه. “اگر شما در واقع در مورد مراقبت #MAGA بیش از نفس خود را از آن زمان به سوار کردن به غروب آفتاب قاضی.”

“همین جونیور است نه رئیس جمهور” مور acidly اشاره کرد. او نشسته بود پشت میز خود در مونتگمری خود با گروه غیر انتفاعی بنیاد قانون اخلاقی که او تاسیس 17 سال پیش مدت کوتاهی قبل از اولین برداشت از آلاباما دیوان عالی کشور به “بازگرداندن دانش خدا در قانون و دولت است.” سه داستان زیر در Dexter خیابان پیاده رو ایستاده بود و به تازگی ساخته مجسمه رزا پارکس. اما پنجره های کرکره ای در مور را بسته بودند محدود کردن نظر به محتویات که شامل رکود از مؤتلفه قهرمانان Robert E. Lee و استون وال جکسون و همچنین به عنوان یک مجموعه گسترده ای از ده فرمان کپی.

مور شد و فلسفی در مورد مخالفت رئیس جمهور است. “او تحت فشار قرار دادند توسط واشنگتن استقرار,” او گفت:. “شما رو به درک آنها را از قدرت حذف کند.” مور در تلاش است تا بهترین ها را از مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان خود را به نامزدی, ریخته گری خود را به عنوان یک فن اما freethinking یکی. “من فکر حمایت بسیاری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح,” او گفت:. “اما من فکر می کنم برخی از دیگران” — بایرن Tuberville حتی جلسات — “تر هستند: ‘من آیا هر چیزی که او می خواهد. من پرش از روی یک پل.’ من نمی خواهم که. من همیشه بوده اند بسیار مستقل است.”

در فوریه 2019 قبل از Trumps’ توییت 45 درصد از آلاباما خواهان بازدید مور مطلوب و 49 درصد بازدید او نامطلوب با توجه به Cygnal نظرسنجی. در ماه ژوئن نه طولانی پس از Trumps حمله او Cygnal یافت که خود را unfavorability امتیاز آلاباما در میان جمهوری خواهان بود مشخصی به 73 درصد در حالی که خود را favorability امتیاز به حال سقوط به 22 درصد است. “او می تواند در ترکیب برای دور دوم انتخابات اگر تهمت نشده بود بعد از او آمده” بوچانان می گوید. “او انجام می شود. آن را بیش از.”

مور به نظر می رسد به آن را می دانم. او به چند سخنرانی و مطرح ، در زمان او به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به refighting انتخابات گذشته از تلاش برای برنده شدن در این زمان یکی است. “این است همه چیز در مورد سال 2017,” او به من گفت. “من می دانم که وجود دارد یک تبانی — دموکرات ها و جمهوری خواهان نه تنها دموکرات ها.” او به من یک پرینت از یک توطئه Medium.com مقاله در مورد قرار تقلب در آن مسابقه شامل یک آنلاین کمپین دروغ و خواست من را به آن را بخوانید. این یکی از بسیاری از چیزهایی که من تصور است که به جمهوری خواهان توقف مورد Moore, حتی اگر آن را دقیقا نوع توطئه پردازی تهمت خود را به طوری که اغلب در آغوش گرفت.

به عنوان او صحبت کرد یک زن جوان رخنه کرد به مور را تلاش برای قطع مصاحبه ما. “من متاسفم” او زمزمه به مور “من نیاز به کارت خود را.” او گفت: او را به کیف پول خود را. “من اعتماد این دختر” او به من گفت. زن خندید و به سرعت خارج شد.

مور تبدیل به یک مرد جوان کمپین aide که نشسته بود پشت اتاق. “در حال حاضر او فقط در مورد من فکر می کنم او تبدیل شده 20. یا او 19 است؟” مور پرسید. من نگاه دستیار که نگاه به عنوان اگر او ممکن است بیمار می شود. “او هوشمند” مور رفت. “Golly او صحبت می کند برخی از چینی است.”

“واقعا!” دستیار گفت, کمک های آشکار در صدای او. مور به من توضیح داد که زن بود که به تازگی فارغ التحصیل خانه-معلم مدرسه ابتدایی است که در دفتر خود. او در ادامه به ستایش استعداد او سپس آهی کشید. “او یک دختر شیرین است,” او گفت:.

در شب ژانویه در مدوبروک جف جلسات پرداخت مراجعه به Wintzell را صدف خانه kitschy غذاهای دریایی رستوران محبوب در آلاباما شعبه محلی بود که سایت ماهانه جلسه Marshall County حزب جمهوری خواه. چندی پیش گرفتن این مدافعان ” رای می شده اند یک نتیجه گیری برای جلسات. زمانی که او دوباره انتخاب شد به دوره چهارم در مجلس سنا در سال 2014 او برنده 97 درصد از آرا. اما در حزب جمهوری خواه است که تبدیل به یک فرقه از شخصیت جلسات دارای یک مشکل بزرگ: فرقه رهبر او متنفر است. پروژه خود را در مدوبروک و در همه جا دیگری بود که او را متقاعد سابق و امیدوارم در آینده ترکیبات در غیر این صورت.

حدود 150 نفر از آنها در آمریکا بزرگ دوباره کلاه و مغلوب ساختن پیشی جستن, تی شرت, لذت می برد, پلاستیکی, سبد ماهی سرخ شده و کف کاسه توت پینه دوز در حالی که جلسات regaled آنها را با داستان در مورد خود و سیاستمدار آنها را دوست داشت بیش از هر دیگر. وجود دارد زمان 15 سال قبل زمانی که جلسات اول ملاقات تهمت و پس از دعوت از او برای شهادت در یک کمیته فرعی سنا در مورد سازمان ملل متحد را طرح پر هزینه برای نوسازی آن در منهتن آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمیته فرعی او می تواند آن را ساخت بهتر و ارزان تر است. “او بهترین گواه من تا به حال دیده بود در کل زمان در سنا” جلسات به یاد می آورد. “من دور آمد حیرت زده کرد.” یا پنج شنبه شب نزدیک به ده سال پس از زمانی که تهمت بود در حال اجرا برای رئیس جمهور در یک ضد مهاجرت و ضد تجارت ضد جنگ agenda — دستور کار شکل در بخشی از جلسه مشاور استفان میلر که به کار رفته بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و جلسات پیوست و او را در یک تجمع در یک استادیوم فوتبال در هانتسویل. “او گفت: چیزهایی که من در مورد مراقبت,” جلسات گفت: “بنابراین من قرار داده است که کلاه و من تایید او. من اولین سناتور به انجام این کار است.”

اوایل تایید طلیعه جلسات به تهمت کمپین دایره درونی. خاطرات او از تجارب خود را وجود دارد شبیه پیری پاسخ همراه با اعلان را به یاد او روز سالاد با Motley Crue. “من صرف یک دسته از زمان سفر با او” جلسات گفت: در یک تقریبا رویایی با صدای. “او باور نکردنی انرژی است. او می خواهم به عقب بر گردیم در 1 ساعت در شب و در اینجا او در حال آماده شدن برای رفتن به روز بعد. او در تلفن روز بعد به tweeting. قابل توجه!” جلسات شگفت زده. “او بسیار دشوار است. چه Kanye West گویند ؟ من آن را دوست دارم. او گفت: “او اژدها انرژی!.” جمعیت بود که به طور کامل سفید و به نظر می رسد عمدتا در نزدیکی و یا در گذشته سن بازنشستگی پشت سر هم به کف زدن.

جلسات که 73 تا کوزه گوش است و از متوسط قد او تقریبا مانند جن یا پری با کیفیت. او مدت طولانی است که یکی از مهمترین stridently nativist چهره های جمهوری خواه سیاست — Bannon نام او را “مربی” — اما او دارای یک خفیف رفتار و نجیبانه تحمل است. هنوز جلسات را هم با تهمت او گفت: اساسا تغییر او. “او می تواند رنگ قدرتمند تصویر” جلسات به من گفت که من او را خواسته آنچه او آموخته بود از رئیس جمهور. “من می گویند” ما باید برای پایان دادن به بی قانونی در مرز ما باید این اساسنامه که نقض شده است و این خجالت است برای کشور ما.’ او می گفت: “ما قصد داریم برای ساخت یک دیوار.’ و هر کس قابل درک است که. او می گفت: “ما در حال رفتن به می گویند “کریسمس مبارک” دوباره. پیچ سمت چپ.’ و مردم انجام دهد. من رفته ام از راه من می گویند: “کریسمس مبارک.’ فقط پیچ آن.” جلسات منتظر بودند. “من فکر می کنم آن را به من جسارت کمی.”

خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل شد و جلسات رویای شغلی — قبل از رفتن به سیاست او 12 سال به عنوان وکیل ایالات متحده — و او با خوشحالی استعفا از مجلس سنا صندلی برای رفتن به محل کار بازسازی وزارت دادگستری در تصویر خود را در حال حرکت آن را به دور به حق مهاجرت و حقوق مدنی و اجتماعی است. اما دو ماه تصدی خود در جلسات recused خود را از نظارت بر F. B. I. تحقیق در انتخابات روسیه دخالت در انتخابات 2016 بر این اساس که او در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

که فورا او را به دست آورده دشمنی از رئیس جمهور بود که به زودی هجوم جلسات هر دو بخش خصوصی (شکایت به کاخ سفید و مشاوران و با توجه به باب وودوارد در کتاب “ترس” است که جلسات بود “ذهنی” و “گنگ جنوبی”) و عمومی (به tweeting به ده ها میلیون نفر از پیروان است که “ما A. G. ترس سفت و گم شده در عمل”). در نوامبر سال 2018 تهمت اخراج جلسات بعد از گفتن ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که او انتصاب دادستان کل بود که “بزرگترین اشتباه” خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

جلسات چپ دولت توسط برخی از حساب یک مرد شکسته. “او به نظر می رسید به طور کلی نوع shellshocked بود و گیج و ناراحت کننده با این واقعیت است که تهمت نمی مانند او می گوید:” کسی که صحبت با او در مورد گام های بعدی. “او فقط به نظر می رسید نوع شناور.” جلسات را تحقیر شد با این واقعیت است که سیاسی او به عنوان تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هر کسی که در حزب جمهوری خواه. ضد مهاجرت و ضد تجارت آزاد و ضد مداخله نمایش که مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد به جلو از G. O. P. شد مواضع جلسات شده بود دفاع اغلب به تنهایی برای بسیاری از کار خود را. جلسات تا به حال سند چشم انداز از شروع یک اتاق فکر برای ترویج این ایده ها و تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن پیام با توجه به چند نفر که در مورد پروژه با جلسات. اما او در تلاش برای جمع آوری پول برای آن. “او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی آنها تهمت متنفر است” یکی از جلسات می گوید. “به طوری که به استخدام او؟”

“کسی از من پرسید امشب — من معمولا فقط بحث در مورد آن, اما من خواست یک بار زن و شوهر, ‘چرا شما recuse خودتان؟.” جلسات گفت: مخاطبان خود را در مدوبروک. جلف لحن صدای او را تیره و تار شد. بسیاری در میان جمعیت قرار دادن ظروف خود را و hush کاهش یافت و در طول اتاق. “اجازه دهید من فقط به شما بگویم. وجود قوانین در وزارت دادگستری. وجود قوانین و مقررات در وزارت دادگستری. من بخشی از مبارزات انتخاباتی. من یک دفاع ملی رئیس مبارزه است. من تا به حال یک عنوان رسمی در doggone کمپین.” جلسات گفت: کسانی که قوانین و مقررات روشن بود که مقامات وزارت نمی تواند شرکت در یک بررسی یک کمپین اگر آنها تا به حال در آن نقش دارند. “من فکر نمی کنم من تا به حال یک انتخاب در واقع او گفت:” تقریبا plaintively.

“چرا شما بحث را به مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از شما بود که” یک زن در یک sequined MAGA کلاه فریاد زد. جلسات در زمان یک گام به عقب و شروع به لکنت. “این چیزی است که ما می خواهیم به دانستن!” زن فریاد زد.

“ام او می دانست که قبل از من فقط قصد دارم به بحث در مورد رئیس جمهور” جلسات گفت.

“اما شما wobbled!” زن متنبه جلسات. “شما wobbled!”

جلسات فشرده در صحبت کردن بیش از او و تکرار حمایت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت قبل از تلاش برای حمله به یک همدلانه داشته باشید. “این خیلی سخت بوده است از رئیس جمهور” جلسات گفت. “من فکر می کنم این شگفت انگیز است که چگونه او شده است بسیار قوی و سپس انجام بسیار در این دوره از این همه.”

در ماه آوریل گذشته شان اسپایسر سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات و دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مردود سفر به آلاباما به شام با تامی Tuberville که مربی Auburn, تیم ملی فوتبال برای 10 فصل شروع در سال 1999. Tuberville بازنشسته از مربیگری در سال 2016 و فکر به طور جدی در مورد در حال اجرا برای سنا. اسپایسر که علاوه بر خدمت به عنوان خبرنگار ویژه برای سرگرمی نمایش اخبار “فوق العاده” و رقابت در “رقص با ستاره ها” آغاز شده بود سیاسی مشاوره کسب و کار وجود دارد به او فشار حصار.

مدت کوتاهی پس از آن Tuberville وارد مسابقه. با کمک اسپایسر (که ترک Tuberville انتخاباتی چند ماه بعد) او به نظر می رسد “فاکس و دوستان” دوشنبه پس از عید پاک که تهمت بود در Mar-a-لاگو و مسلما تماشای نشان می دهد. “من می خواهم برای حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” Tuberville گفت: میزبان و گفت که بر خلاف بایرن او پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. “من به او اعتقاد دارند. او یک کار بزرگ اخلاق است. آن مرد یک برنده است.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به گرفتن اخطار. در ماه های بعدی با توجه به افرادی که در گفتگو با رئیس جمهور او را پرس و جو در مورد چگونه “مربی” و یا “مربی تامی” انجام شد در آلاباما در سنای مسابقه.

در ضمن Tuberville شروع به ساخت جدی تاخت و تاز در میان کسانی که Alabama جمهوری خواهان که در گذشته حمایت Roy Moore. Tuberville نمی داشتن بسیار در راه سیاست انداز فراتر از خود را بارها اعلام اعتقادات است که امریکا باید اسلحه بیشتر و بیشتر به خدا. “او مطلقا هیچ نشانه ای که او را بیش از 10 ثانیه از فکر به مدنیت بسیار کمتر از آنچه که یک سناتور مستلزم” می گوید: Quin Hillyer یک محافظه کار روزنامه نویس زندگی می کند که در تلفن همراه. اما مثل موفق ترین کالج مربیان فوتبال — که کار اصلی پس از طراحی تا پخش, برنده بیش استخدام و بوستر — Tuberville می توانید صحبت کنید. ماه گذشته او به یک جمع حدود 40 تفنگ فعالان حقوق زن در یک رستوران بوفه در برنت 50 مایلی جنوب, Birmingham. “خدا ما فرستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Tuberville به آنها گفت. “او نگاه کرد به ما و گفت:” آنها ain’t gonna make it. I’m gonna give ’em یکی از آخرین شات.”

در تلویزیون تبلیغ Tuberville ویژه بازی های قدیمی فیلم از خودش فریاد در یک داور در حالی که برگزار می شود یک دستیار مربی است. او گفت: تفنگ گروه حقوق آنها می تواند انتظار بیشتر از همان را از او در مجلس سنا. “شما در حال رفتن به پایین در طبقه که شما در حال رفتن به می گویند, ‘مربی شما نیاز به حل و فصل کردن یک کمی در حال حاضر. من قصد دارم برای رفتن وجود دارد و صحبت می کنند ذهن من است.” به عنوان پری هوپر مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, آلاباما, کمپین شرکت رئیس و یک Tuberville مشاور آن قرار می دهد: “این دو محبوب ترین چیز در آلاباما در حال Donald J. Trump و S. E. C., دانشکده فوتبال — و نه لزوما در آن منظور است.”

توسط پاییز Tuberville باز کرده بود تا دو رقمی سرب بیش از بایرن و بقیه G. O. P. زمینه است. این زمانی بود که برخی از برجسته محلی و ملی جمهوریخواهان شروع به تشویق جلسات برای ورود به مسابقه. آنها نگران این است که Tuberville و برای اولین بار در زمان نامزدی با شطرنجی کسب و کار ضبط — از جمله یک کسب و کار سابق شریک است که مجرم به اتهام تقلب — ممکن است ثابت (electorally) به یکی دیگر از Roy Moore. “وجود دارد بسیاری از مردم در آلاباما که نمی خواهید برای دیدن تامی Tuberville رفتن به سنا اما حتی بیشتر از آن است که آنها نمی خواهید برای دیدن Doug Jones اقامت در سنا” از بالا Stalnaker یک آلاباما استراتژیست جمهوری خواه می گوید. “ترس در آلاباما است که جونز را پاره تامی Tuberville از هم جدا است.”

در پاییز گذشته به عنوان جلسات به نظر می رسد در آستانه ورود به مسابقه Tuberville و مبارزات انتخاباتی خود آمد تا با یک برنامه ریزی: دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از او می خواهد که نگه داشتن جلسات از پریدن و متقاعد کردن بایرن به رها کردن. در سال 2017 انتخابات تا به حال به او آموخت و او را استراتژیست ارزش روش مستقیم. که در سال کاخ سفید و مشاوران و فکر آنها را متقاعد کرده بود تهمت به بی طرف باقی می ماند در جمهوریخواه اولیه برای آلاباما ویژه انتخابات. اما در آستانه انتخابات لوتر عجیب و غریب رو از طریق گوشی به ناروا و از او خواست برای حمایت خود را. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی را پشتیبانی می کند.

از طریق هر کانال در دسترس Tuberville و همکاران خود را فشرده نامزدی خود را در کاخ سفید است. و در اوایل ماه نوامبر آنها اعتقاد داشتند در آستانه موفقیت است. Tuberville فرستاده شد کلمه ای که او باید تماس مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید دستیار که اتصال او به رئيس جمهور براي گفتگو. اما زمانی که Tuberville ساخته شده است تماس, توجه یک فرد آشنا با این قسمت او وصله از طریق. مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نمی Tuberville و چند روز بعد از آن جلسه وارد مسابقه. Tuberville که تا به حال شده است مطمئن باشید با مشاوران او این نیست که اتفاق می افتد پس از آن اخراج آنها را آورده و در یک تیم جدید است. فوق العاده PAC حمایت از Tuberville منتشر آگهی و گفت که آن زمان برای جلسات به “قطع cleats” و خواست رای دهندگان “نه گفتن به خائن جف جلسات.”

زمانی که جلسات وارد مسابقه در ماه نوامبر او بلافاصله تایید شده توسط 11 سناتور جمهوریخواه چند تن از آنان صرف ماه قبل صحبت کردن به ناروا به او آماده شدن. کسانی که مکالمات اولیه نمی باشد. “رئیس جمهور نمی شد دقیقا پردازنده” شلبی به من گفت. یکی دیگر از برجسته جمهوری خواه آلاباما صحبت در خواست نامش فاش نشود می گوید که رئیس جمهور به شوخی بادی به او “اگر جف جلسات نامزد من قصد دارم برای آمدن به آلاباما و مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات.”

اما در طول زمان شلبی و دیگران ساخته شده تهمت راحت تر با اگر نه حمایت از چشم انداز جلسات نامزدی. زمانی که جلسات اعلام کرد در تاکر کارلسون رادیو فردا برنامه ای است که او در حال اجرا بود او زده چاپلوس حتی بردگان استقرار به سمت سابق خود را ، “هنگامی که من سمت چپ رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت من نوشتن یک ارسال به همه کتاب ؟ نه” جلسات گفت: در تبلیغ او عرضه در نشان می دهد. “آیا من در سی ان ان و حمله به رئيس جمهور ؟ نوچ. به من گفت: در یک کلمه متقابل در مورد ما رئيس جمهور ؟ نه یک بار.” مکیدن بالا به نظر می رسد به کار کرده اند. “من از تماشای نمایش با چهار politicos و همه ما تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر کشیده تا فقط انتظار” Stalnaker می گوید. “وجود دارد هیچ چیز! ما مثل ” چه جهنم می گذرد؟.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را به سکوت برگزار کرده است و نظرسنجی ها نشان می دهد جلسات با گسترده منجر شود بیش از بقیه در این زمینه اگر چه او هنوز هم خجالتی از 50 درصد او باید برای جلوگیری از رواناب در 31 مارس است. بایرن و Tuberville انتخاباتی مشاوران در همین حال از خواب بیدار هر روز صبح — یا دقیق تر اتصال به فاکس نیوز را اول وقت صف هر شب با این امید که چیزی را به یاد رئیس جمهور چقدر او detests سابق دادستان کل. سپس یک صدای جیر جیر بعد از آن می تواند یک نژاد جدید است. “رئیس جمهور این است که خود فرد” بایرن می گوید. “او به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد این مسائل. هر بار که کارکنان خود تلاش می کند تا مدیریت آن را فقط سخت به انجام است.”

البته یک نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن بودن خود فرد است که بایرن واقعا نمی توانید به بایرن است. “این است که برادلی بایرن من می دانم که می گوید:” Hillyer که یک بار متعلق به همان کلیسا و شام باشگاه به بایرن و نظر او را به یک دوست. “او شده است اقدام بخشی از یک بی حزبی و تلاش برای خارج تهمت تهمت.” در واقع او و دیگر آلاباما جمهوری خواهان در مسابقه شده اند کاهش می یابد به نقش حمایت از بازیگران در خود انتخابات روابط خود را با رای دهندگان وابسته به رابطه خود با رئیس جمهور.

این می تواند یک قرص تلخ فرو — به خصوص آن را به نظر می رسد برای کسی مثل جلسات بود که نرده در برابر مهاجرت و تجارت به عقب زمانی که تهمت بود با بازی در “شاگرد.” زمانی که من پیشنهاد کرد به او که او در دفاع از آنچه که او در حال حاضر خواستار “مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار” قبل از تهمت تا کنون جلسات اجازه از یک mirthless خنده. “مردم در اینجا نمی دانم که” او گفت:.

آن را در اواخر شب حدود یک ساعت پس از G. O. P. جلسه در مدوبروک شکسته بود و او نشسته بود در بازگشت از خانه صدف. جلسات که با آن مواجه رقابتی انتخابات پس از او به سنا در سال 1996 به نظر می رسد خسته است. “کسی به من گفت که یک داستان” او گفت:. آن را در مورد سناتور والتر جورج گرجستان دموکرات که مخالف فرانکلین روزولت دادگاه-بسته بندی طرح و آنها روزولت پس از آن تلاش برای شکست در سال 1938 انتخابات میان دوره ای. “گرجستان بود برای فرانکلین و او را به پایین وجود دارد برای یک رویداد” — که با حضور جورج به عنوان به خوبی — “و او گفت: هر کس برای رای دادن به حریف خود” جلسات گفت. “که گفت:” آقای رئیس جمهور, من سعی می کنم برای حمایت از شما در هر زمان که من می توانم, اما مردم گرجستان تصمیم خواهد گرفت که خود سناتور است.’ او به دست آورد.”

این یک نشاط بخشی, داستان در مورد یک سیاستمدار اصل و قوام بودن پاداش توسط رای دهندگان می دانستند که او را طولانی ترین و بهترین. واضح بود که چرا کسی گفت: آن را به جلسات و به همین دلیل جلسات گفت: آن را به من. برای یک لحظه به نظر می رسید به شناور خود را از ارواح, اما فقط برای یک لحظه. “من فکر نمی کنم که اگر,” او گفت: بی سر و صدا, خستگی, خزنده به صدای او. “در واقع من فکر می کنم برگ برنده قوی تر است در اینجا احتمالا از روزولت بود در گرجستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>