چگونه کوچک, Georgia شهرستان تبدیل به یکی از بدترین coronavirus نقاط مهم در کشور


چگونه کوچک, Georgia شهرستان دور از نیویورک تبدیل به یکی از بدترین coronavirus نقاط کشور با 5.7 درصد مرگ و میر و 659 مورد در هر 100,000 نفر

  • آلبانی گرجستان بود 967 تایید موارد coronavirus سه شنبه شب
  • آن را در حال حاضر رتبه چهارم موارد سرانه در کشور
  • شده اند وجود دارد 973 مجموع موارد در کشور و مرگ و میر 56
  • این مقدار به یک نرخ مرگ و میر از 5.7 درصد جمعیت شهرستان اکثر آنها زندگی می کنند در آلبانی
  • آن را اعتقاد بر این است که این ویروس ممکن است گسترش در دو مجالس ترحیم در اوایل ماه مارس
  • پس از وقوع ضربه بیمارستان 14 تخت ICU کامل پس از دو روز
  • پرستاران شد و گفت: برای ادامه کار حتی پس از آنها آزمایش مثبت

این شهر کوچک از آلبانی, گرجستان تبدیل به چهارمین بدترین coronavirus کانون سرانه در ایالات متحده است.

این شهر با جمعیت 77,000 بود 967 موارد تایید شده که از سه شنبه شب.

این تعداد به نظر می رسد کوچک در مقایسه با زمانی که به کانون در شهر نیویورک که در آن وجود دارد در حال حاضر بیش از 74,000 موارد اما با به طور قابل توجهی کوچکتر جمعیت آلبانی را آمار و ارقام برابر با 659 مورد در هر 100000 نفر جمعیت.

آلبانی دیده است آن بیمارستان تاخت و تاز در هفته های اخیر که در آن وجود دارد تنها 14 واحد مراقبت های ویژه در دسترس به عنوان مقامات در تلاش برای پیدا کردن منبع از شیوع بیماری است.

Phoebe Putney Hospital in Albany, Georgia. The city has one of the worst coronavirus cases by capita in the United States with early data revealing a fatality rate of seven percent

قمر Putney بیمارستان در آلبانی جورجیا است. این شهرستان دارای یکی از بدترین coronavirus موارد توسط سرانه در ایالات متحده با آمار اولیه آشکار مرگ و میر نرخ هفت درصد

A patient is wheeled from Elmhurst Hospital Center's emergency room in New York. Cases in Albany are not as high as it the epicenter but it is hitting the much smaller city as hard

یک بیمار چرخ از المهرست بیمارستان مرکز اورژانس در نیویورک است. موارد در آلبانی هستند نه به عنوان بالا به عنوان آن کانون اما از آن است که ضربه بسیار کوچکتر شهرستان به عنوان سخت

آن است که در حال حاضر اعتقاد بر این گسترش در دو مجالس ترحیم در ماه فوریه و اوایل ماه مارس که یکی از آنها شرکت داشتند coronavirus قربانی از خارج از شهرستان است.

گرجستان اولین مرگ ثبت شده در مارس 12. 67 ساله قربانی آلبانی سفر کرده بود در ماه فوریه برای شرکت در مراسم تشییع جنازه یک مرد آن بود که معتقد بودند مرگ طبیعی مرده.

به گفته نیویورک تایمز قربانی ممکن است ندانسته گسترش این ویروس به عنوان او در مراسم تشییع جنازه حضور داشتند. معلوم نیست چگونه بود آلوده شد.

بیم آن می رود coronavirus ممکن است گسترش یافته و پس از یک دوم عزاداری در مارس 7.

‘آن را در زمان یک نفر هر کس که بود و هیچ قصد,’ Scott Steiner, مدیر اجرایی قمر Putney نظام سلامت در آلبانی با سی ان ان گفت.

‘این نشان می دهد که این ویروس می تواند به سرعت گسترش یافته است.’

The Martin Luther King Chapel in Albany where the state's first coronavirus victim attended a funeral in February. It is feared he may have spread the virus while he was there

مارتین لوتر کینگ نمازخانه در آلبانی که در آن دولت اول coronavirus قربانی با حضور در مراسم تشییع جنازه در ماه فوریه است. آن است که ترس او ممکن است گسترش این ویروس در حالی که او وجود دارد

Albany, Georgia, where all non-essential businesses have been closed since March 23

آلبانی گرجستان که در آن همه غیر ضروری کسب و کار بسته شده اند پس مارس 23

مارتین لوتر کینگ کلیسای یادبود مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی شناسایی شد به عنوان یک عامل مشترک در coronavirus موارد در این شهرستان پس از پاستور در ماه فوریه در مراسم تشییع جنازه و دیگران که با حضور آزمایش مثبت است.

آنها تماس گرفته شد در مارس 13 توسط وزارت بهداشت مقامات یک روز پس از اولین قربانی مرگ است.

‘اگر چه ما شناخته شده است به عنوان یک عامل مشترک در ردیابی COVID-19 در آلبانی می دانم که ما عامل در تمام مقررات ایمنی و دستورالعمل های بهداشتی,’ شرکت گفت.

شیوع بیماری در کمتر پرجمعیت مکان هایی مانند آلبانی هستند تأثیر جوامع بسیار شدید تر از سطح بالا تر-مشخصات نقاط در امثال سانفرانسیسکو و سیاتل که در آن مرگ و میر سرانه به عنوان بالا.

با توجه به داده ها از Dougherty County, آلبانی که در آن واقع شده است وجود داشته است 973 مجموع موارد در کشور و 56 مرگ و میر. این مقدار به یک نرخ مرگ و میر از 5.7 درصد جمعیت شهرستان اکثر آنها زندگی می کنند در آلبانی.

این نرخ مرگ و میر کاهش یافته است از 7.65 درصد در مارس 29.

میزان مرگ و میر ممکن است به نظر می رسد بالاتر به دلیل عدم تست به صورت جزئی تر مورد از این ویروس به عنوان مناطق خارج از نیویورک همیشه تست به همان اندازه.

برخی از مناطق خارج از شهرهای بزرگ نیز ممکن است غافل از حد خود را به دلیل شیوع تست در حال انجام است در سطوح پایین تر از آن است که در شهرستانها در حال حاضر ثبت نام به عنوان یک کانون.

در آلبانی, افزایش تعداد موارد به سرعت غرق بیمارستان.

آن را از طریق رفت و شش ماه ارزش منابع در یک هفته و تمام 14 تخت های مراقبت ويژه کامل پس از دو روز.

مرگ و میر نیز شروع به سنبله در آغاز مارس به وقوع بدتر شده است.

گرجستان هنوز کمتر از 100 مرگ و میر ناشی از مارس 30 اما دولت شمار کشته شدگان در حال حاضر در 348.

‘روز بعد از آن زمانی که ما شروع به دیدن افرادی که به ما اتاق اورژانس که بیمار’ اشتاینر با سی ان ان گفت.

‘دو روز اول شش روز بعد هشت روز بعد و آن را فقط شروع به آبشار از آن نقطه است.’

بیمارستان تحت چنین فشار است که با توجه به مجله آتلانتا قانون اساسی پرستاران گفته شد به کار نگه دارید حتی اگر آنها تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

فدرال پاسخ به بحران بود به شدت انتقاد توسط شهردار این شهرستان بو عماد که ادعا می کند که بیشتر مورد نیاز بود به کمک در قطع گسترش در سطح ملی.

“من فکر می کنم که این بحران نیاز به مدیریت بیشتر قاطعانه از دولت فدرال و دولت در سطح,’ او گفت WABE در آتلانتا عمومی رادیو وابسته است.

“من فکر می کنم ما باید حداقل کل کشور باید در یک پناهگاه در محل و موقعیت.

“ما در حال تلاش برای مقابله با این وضعیت که ریخته شد بر ما که هیچ کس انتظار می رود و هیچ کس آماده برای’ او گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>