چگونه یک همسایه دشمنی در بهشت راه اندازی بین المللی در مورد تجاوز به عنف

Bahamian لذت کاخ برجسته faux معبد تولیدی صنعتی مایان فولاد, مجسمه, از, دود تنفس مارها و یک دیسکو با رقص قطب. صاحب پیتر Nygard کانادایی مد اجرایی نشان داد املاک خود را در تلویزیون نشان می دهد مانند “سبک زندگی ثروتمند و مشهور” انداخت و با صدای بلند بيشماري احزاب reveling در این شرکت از دختران نوجوان و زنان جوان است.

در کنار درب لوئیس بیکن آمریکایی صندوق های تامینی میلیاردر ریاست آن بر روح نشینی با چمن برای بانوان. آقای بیکن ترجیح داده به تنهایی شکار با تیر و کمان برای حضور در احزاب وحشی و اگر ذکر شده در همه, در مطبوعات بود و به طور معمول به عنوان دکمههای بالا.

این همسایگان کمی در مشترک به جز ثروت و در جلوی خانه. اما زمانی که آقای Nygard نبود اجازه برای بازسازی پس از آتش او مقصر آقای بیکن. پس از آن دو شده اند درگیر در یک نبرد حماسی صرف ده ها میلیون دلار و پر کردن حداقل 25 پرونده های حقوقی در پنج حوزه های قضایی است. آقای Nygard, 78, گسترش داستان متهم آقای بیکن بودن خودی معامله گر و قاتل عضو Ku Klux Klan. آقای بیکن, 63, متهم کرده است آقای Nygard توطئه برای کشتن او.

Cinemagraph
این Nygard محل اقامت واقع در ثروتمند Lyford Cay جامعه است.

آخرین اتهام به خصوص آتش زا: وکلا و محققان بودجه در بخش های آقای بیکن ادعا می کنند که آقای Nygard تجاوز به دختران نوجوان در باهاما.

در این ماه طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط جداگانه وکلا در نیویورک به نمایندگی از 10 زنان متهم آقای Nygard از تجاوز جنسی. طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که آقای Nygard مورد استفاده خود شرکت Nygard بین المللی و کارکنان به تهیه قربانیان جوان و رفت و آمد آنها را با الکل و مواد مخدر. او همچنین پرداخت Bahamian افسران پلیس به سرکوب گزارش مشترک زنان با سیاستمداران محلی و مرتب قربانیان به استخدام “fresh meat” طرح دعوی در دادگاه می گوید. از طریق یک سخنگوی آقای Nygard رد اتهامات.

بیش از یک ماه از مصاحبه با نیویورک تایمز ده ها تن از زنان و کارکنان سابق توصیف چگونه ادعا قربانیان اغوا به آقای Nygard را در Bahamian خانه با چشم انداز مدل سازی شغل و یا یک طعم و مزه از لوکس.

“او طعمه بر مردم فقیر را دختران کوچک” گفت: ناتاشا تیلور که در آنجا کار می کرد به مدت پنج سال.

اما این فقط یک داستان سوء استفاده اتهامات. این هم یک داستان در مورد طول دو مردان پولدار می توانید رفتن به در یک کشور در حال توسعه که در آن حداقل دستمزد است فقط 210 $در هفته. هم آقای Nygard و بیکن به ارزش نزدیک به بودجه سالانه دولت باهاما یک مجمع الجزایر در سواحل فلوریدا با شیک پوش های توریستی اقامتگاههای تفریحی که دو کشور را به جیب فقر است.

اعتبار…Elizabeth D. هرمان برای نیویورک تایمز

نبرد خود را تبدیل به یک کلبه صنعت برای اپورتونيست.

محققان و وکلای وابسته به آقای بیکن ارائه شده Nygard همکاران سخاوتمندانه انگیزه برای ساخت یک سوء استفاده در برابر کانادا — جواهرات کارتیه منظم حقوق و دستمزد و یا اجاره یک سال در یک جامعه دردار با توجه به اسناد و مدارک و مصاحبه. کوچکتر پرداخت فیلتر پایین به برخی از شاکیان که می تواند مورد استفاده برای تضعیف اعتبار خود را در هر مورد دادگاه و یا بررسی.

آقای Nygard با استفاده از ثروت خود را برای ارعاب منتقدان و خرید متحدان. او تا به حال کارکنان امضای توافق نامه های محرمانه و شکایت کرد کسانی که او مظنون به صحبت کردن. چندگانه زنان گفت که او تا به حال دست آنها را نقد بعد از رابطه جنسی, کمک برای خرید سکوت. و او به پرداخت دهها هزار دلار به مردم ارائه قسم خورده اظهارات به استفاده از در برابر آقای بیکن در دعاوی با توجه به سوابق دادگاه مصاحبه ها و اظهارات بانک.

برخی از زنان گفت: آنها احساس مورد سوء استفاده توسط هر دو مردان — توسط آقای Nygard برای رابطه جنسی, و توسط آقای بیکن در برابر دشمن خود را.

“آنها در حال خراب کردن زندگی مردم در وسط مبارزه خود گفت:” Tamika فرگوسن که ادعای آقای Nygard raped او در زمانی 16. او گفت که او در نظر گرفته شده برای پیوستن به طرح دعوی در دادگاه.

زمان مصاحبه تمام زنان که در نهایت امضا شده به دست کت و شلوار که شناسایی آنها به عنوان جین می کند برای محافظت از حریم خصوصی خود را. خبرنگاران همچنین صحبت با پنج زن دیگر که گفت: آقای Nygard تجاوز جنسی آنها در باهاما زمانی که آنها نوجوان بودند. سه گفت: آنها زیر 16 در آن زمان سن رضایت وجود دارد. اما دو بعد recanted گفت: به آنها وعده داده شده پول و مربی برای ساخت داستان های خود را.

این اولین بار نیست که آقای Nygard شرکت که مبادرت به فروش لباس زنانه در خود رسانه و دیلرد فروشگاه شده و متهم به سوء رفتار جنسی. طی چهار دهه گذشته نه زنان در کانادا و کالیفرنیا شکایت یا گزارش او را به مقامات. او هرگز محکوم شده است.

Cinemagraph
آقای Nygard فروشگاه در منهتن.

آقای Nygard کاهش یافته است چند درخواست مصاحبه. یکی از وکلای او گفت که او “هرگز درمان زنان نامناسب” و به اتهام “پرداخت می شود-به صورت نهفته است.”

کن Frydman خود را سخنگوی رد تمام ادعاها و گفت: آقای بیکن در حال صرف بیش از یک دهه تلاش “به لام پیتر Nygard با اجبار زنان به ساخت و تولید, کثیف داستان در مورد او.” آقای Nygard همچنین متهم آقای بیکن در یک طرح دعوی در دادگاه متفکر توطئه “به بوته داستان دروغ” در بار مورد سوء رفتار جنسی.

آقای بیکن که تاسیس نیویورک-بر اساس مور مدیریت سرمایه گفت: او احساس موظف به اقدام پس از شنیدن از امکان سوء استفاده جنسی توسط همسایه خود را. همکاران خود را باید دو سال را صرف پیدا کردن زنان را در برابر ادعای آقای Nygard.

“من از هر کسی می دانستم که آنچه در آن بود به این مرد در شما آمده است” آقای بیکن در مصاحبه ای گفت:. “بنابراین قلب من بیرون رفت و به این زنان است.”

آقای Nygard اموال بود و بر خلاف هر گونه دیگر در Lyford Cay یکی از منحصر به فرد ترین جوامع در باهاما. املاک خود را شبیه به چیزی خارج از لاس وگاس.

او آن را به نام “هشتمین شگفتی جهان”: شکوه عقب نشینی با مجسمه از غرش شیران و انسان آکواریوم که در آن زنان بی انتها undulated در پری دریایی دم.

برای یک تولد او پرواز کرد در مدل های که رقصید قبل از او در رنگ بدن. کارگران خود را گفت: آنها به طور منظم روشن مشعل در غروب آفتاب و همچنین به عنوان آهنگ از “شبح اپرا”. مایکل جکسون و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در بازدید از ملک که در کانادا تاجر تغییر نام “Nygard Cay.” (به نام او بسیاری از چیزهایی که بعد از خود را: خود را جت الکتریکی سایه ای از آبی آب بطری.)

اعتراف پلیبوی که یک بار به شوخی که تلاش خود را در تجرد بود “بدترین 20 دقیقه از زندگی من” آقای Nygard عینک خود را مو خاکستری و پیراهن باز است. او در سفر با همراهان از مدل ها و زنانی که در توصیف خود را به عنوان “پرداخت های” مورخ تلخیص به طور منظم مانند آنا نیکول اسمیت و پدر حداقل 10 کودکان با هشت زنان است. با استفاده از خود را به عنوان یک انسان و خوکچه هندی, آقای Nygard تلاش برای مبارزه با پیری با تزریق سلول های بنیادی و صحبت از شبیه سازی خود را یکی از دوستان نزدیک گفت.

در بسیاری از بعد از ظهر یکشنبه در Bahamian و مستغلات آقای Nygard انداخت “متنعم احزاب” که ارائه شده زن مهمانان رایگان ماساژ, مانیکور, اسب سواری بی پایان و الکل است. و او خواستار یک منبع ثابت از شرکای جنسی با توجه به شش کارمندان سابق که گفت: آنها به استخدام زنان جوان در مغازه ها و رستوران ها.

اعتبار…Elizabeth D. هرمان برای نیویورک تایمز
اعتبار…Elizabeth D. هرمان برای نیویورک تایمز

“یک بار او بود:” من نمی دانم که در آن شما پیدا کردن این دختران از اما دختران زیبا در این محله و همچنین'” یاد می آورد فردی بر آقای Nygard دستیار شخصی در اوایل 2000s. “‘شما نیاز به پیدا کردن دختران زیبا در نیاز است.'”

در نهایت کارکنان خود را وارد یک لیست دعوت شرطی به بار با اسامی بیش از 700 زنان است. سابق کارگران گفت: آنها عکس مهمانان هنگامی که آنها وارد آپلود تصاویر برای رئیس خود را مطالعه کنید. فقط کسانی که جوان بودند باریک و با یک انحنا پشت — که آقای Nygard به نام “توالت” — قرار بود اجازه داده می شود در داخل با توجه به سابق کارکنان از جمله خانم تیلور. (از او خواسته می شود شناسایی شده توسط او نام ازدواج به نگه داشتن مردم از شناخت او ارتباط با Nygard Cay.)

بازیگر زن جسیکا آلبا که با حضور Nygard حزب در حالی که فیلمبرداری “به رنگ آبی” در سال 2004 بعد از توصیف آن به عنوان “ناخالص.” “این دختران هستند مانند 14 سال در, جکوزی, مصرف کردن لباس های خود را,” او گفت: در یک تور را فشار دهید.

هنگامی که این حزب قصد کردم از کارمندان سابق و دختر گفت: آنها coaxed نوجوانان و زنان جوان به آقای Nygard اتاق خواب گاهی اوقات با کمک الکل و مواد مخدر.

آقای Nygard پاسخ نمی دهند به بسیاری از بار سوالات. جای خود را سخنگوی آقای Frydman ارسال گواهی حسن از کارمندان سابق که اظهار داشت که رئیس خود را به حال هرگز آزار زنان و دختران زیر سن قانونی اجازه داده شد در Nygard Cay. یکی حتی به نام آقای Nygard باهاما’ “سخاوتمندانه ترین و صادقانه خارج از کشور.”

دیگران بازیگران داشتن در بیکن ادعا او پرداخت Nygard کارکنان به حفاری تا خاک بود و اعتراض به Bahamians بازدید Lyford Cay.

آقای Nygard تخمین زده می شود ارزش حدود $750 میلیون در سال 2014 توسط کانادا کسب و کار مجله, مدتها مخلوط خود را حرفه ای و زندگی شخصی. او به معنای واقعی کلمه زندگی می کردند در محل کار. یک سال 1980 اخبار مقاله شرح داده شده مساحت دفتر کار خود در وینیپگ — شهر در منیتوبا جایی که او ساخته شده خود شرکت — به عنوان یک “شور گودال” با یک سقف آینه و یک نیمکت که تبدیل به یک تخت در “فشار یک دکمه.”

در طول سال ها او بارها و بارها متهم کرد و خواستار آن است که کارکنان زن او را برآورده جنسی. وجود دارد نه در وینیپگ و لس آنجلس که متهم آقای Nygard از آزار و اذیت جنسی و یا حمله. اما این بار صحبت با 10 نفر دیگر که گفت که او تا به حال پیشنهاد جنسیت آنها را لمس نامناسب و یا تجاوز به آنها. تنها یکی از آنها شاکی در طرح دعوی در دادگاه.

دبرا مک دونالد استخدام به عنوان وزیر امور خارجه خود را در سال 1978 زمانی که او 19 بود گفت: آقای Nygard به طور مداوم مورد آزار و اذیت او و تلاش برای گرفتن سینه او. یک بار او را احضار او به Winnipeg دفتر به عنوان یک فیلم مستهجن پخش شده در تلویزیون, او در مصاحبه ای گفت:. “من خیلی منزجر” او گفت:.

خانم مک دونالد ترک در سال 1980 در مدت کوتاهی پس از وینیپگ پلیس متهم آقای Nygard تجاوز به 18 سال. مورد کاهش یافته بود پس از آن زن حاضر به شهادت دادن.

یکی دیگر از کارکنان سابق گفت که در یک سفر تجاری به هنگ کنگ که در همان سال آقای Nygard تضعیف به اتاق هتل خود را در حالی که او خواب است. زن Jonna لارسن و سپس 32 گفت: بار است که او مورد تجاوز قرار گرفته ، یک مادر تنها از دانمارک, او گفت که او نگران پلیس نمی خواهد او را به طور جدی و او می خواهم او را از دست بدهند شهرت و کار.

“من می دانستم که درست خواهد بود به آن را گزارش” خانم لارسن گفت: “اما من به نوعی احساس کردند که من می آمد بازنده است.”

فقط بیش از یک سال بعد او گفت: او اخراج بدون علت. او سپس توضیح این قسمت به یک همکار دیل Dreffs که تایید شنیدن آن. زمانی که خانم لارسن تهدید به رفتن به مطبوعات یک مدیر شرکت ارائه $6,700 و نامه توصیه برای سکوت او, او گفت:.

در سال 1995 جدید, استخدام گرفته شد و از فرودگاه به آقای Nygard را وینیپگ اداری-آپارتمان که در آن او تا به حال با او “در برابر او را” یک طرح دعوی در دادگاه گفت. زن وکیل تایید کرد که کت و شلوار منجر به یک توافقنامه nondisclosure. سپس در سال 1996 آقای Nygard شرکت حل و فصل آزار و اذیت جنسی شکایت علیه او توسط سه سابق کارگران — برای حدود $15,000 با توجه به Winnipeg Free Press.

در سال 2015 یکی دیگر از کارکنان سابق گفت: آقای Nygard آمد به اتاق قفل شده است در حالی که او در لس آنجلس خانه و تجاوز ، او بعد از اخراج او, او گفت:. ایمیل نشان داده شده به بار تایید کرد که او در تماس با یک وکیل در زمان مورد پیگرد او. زن که می خواست ناشناس باقی می ماند, تنها غیر Bahamian به عضویت جدید طرح دعوی در دادگاه.

به طور جداگانه دو شکایت آقای Nygard ماه گذشته برای باتری جنسی. یکی که شناسایی شد گفت: او زیر 18 کالیفرنیا سن رضایت — زمانی که او بازدید آقای Nygard در لس آنجلس در سال 2012. او طرح دعوی در دادگاه گفت: آقای Nygard می دانستم که سن او “و در عین حال بارها و بارها تا به حال مقاربت جنسی با او.”

در دیگر دعوی سابق کارمند Maridel Carbuccia ادعا کرد آقای Nygard اجباری و تجاوز جنسی به او در لس آنجلس در سال 2016. شرمنده به او بگویید که خانواده او گفت: او ادامه داد: کار برای او بیش از دو سال قبل از او از کار اخراج شد.

در سال 2009 یک فروغ فوران در Nygard Cay آسیب رساندن چند cabanas به اصطلاح سالن بزرگ و دیسکو. سازمان آتش نشانی گفت: این اتفاقی بود که احتمالا ناشی از برق گسل. اما برخی از Nygard Cay کارکنان گفت: خود رئیس سرزنش آقای بیکن سرسخت محیط زیست که به متهم آقای Nygard به طور غیر قانونی از معدن شن و ماسه برای ایجاد جدید beachfront.

اعتبار…Elizabeth D. هرمان برای نیویورک تایمز
اعتبار…Elizabeth D. هرمان برای نیویورک تایمز

دولت حاضر به اجازه آقای Nygard بازسازی است. در روز جنگ شروع شد.

آقای Nygard شکایت بیش از تغییرات همسایه خود را به حال ساخته شده سال قبل خود را در جلوی خانه. سپس او شکایت دولت گفت تبانی با آقای بیکن به زور او را به جزیره.

اتهامات تر شد, عجیب و غریب: یک تظاهرات در ناسائو ویژه آقایان در رنگ سفید کاپوت و پلاکارد اعلام, “بیکن است KKK.” وب سایت جدید بودجه توسط آقای Nygard ادعا کرد آقای بیکن مسئول چندین قتل پرونده های دادگاه نشان می دهد. یک ویدیو ساخته شده توسط Nygard کارکنان با توجه به سابق پیمانکار برآمدگي آقای بیکن در صورت سقوط برج های دوقلو.

“این یک حمله بر من شهرت من ایمنی” آقای بیکن گفت.

Video player loading
یک تظاهرات در 2015 هدف قرار دادن آقای بیکن.

آقای Nygard شد حریف توانمند. افسران پلیس و روزنامه نگاران محلی dined در خانه خود را یکی بعد از اعتراف در دادگاه که آقای Nygard پرداخت کرده بود او را به لام آقای بیکن. آقای Nygard نیز متحدان در مترقی حزب لیبرال که او می خواست به قانونی تزریق سلول های بنیادی. او bragged او داده بودم حزب $5 میلیون نفر در طول سال 2012 انتخابات — از نظر قانونی به عنوان باهاما هیچ مالی مبارزات انتخاباتی ، پس از آن برنده انتخابات Nygard کانال یوتیوب پست شده یک ویدیو شامل شش وزرای بازدید از املاک خود را.

او تهدید یا شکایت — رسانه ها که بررسی او. او آهسته راه می رفت و پرونده های حقوقی پرونده های بی شماری حرکات و درخواست تاخیر طاقت فرسا خود را دشمنان. یک قاضی ارجاع به خود “scorched-earth” تاکتیک در طولانی مبارزه با بیش از حمایت از کودک.

اما آقای بیکن نادر بود دشمن. او ثروت به ارزش بیش از دو آقای Nygard است.

او به شکل یک سازمان غیر انتفاعی به نام نجات خلیج به هدف زیست محیطی نقض شروع با Nygard Cay. Fred Smith برجسته حقوق بشر و وکیل آمد در هیئت مدیره.

آقای بیکن و برادر بزرگتر خود زاک استخدام یک ارتش کوچک از وکلا و محققان خصوصی از جمله جانبازان از F. B. I. و اسکاتلندیارد. آنها را متقاعد برخی از آقای Nygard متحدان به ارائه شواهد برای یک افترا طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2015. آنها راه اندازی خود را در پرونده های حقوقی. و آنها نیز پرداخت می شود.

دو خود توصیف سابق اعضای باند لیوینگستون “Toggie” بولارد و Wisler “بوبو” Davilma گفت: Bacons’ محققان که آقای Nygard تا به حال آنها را استخدام برای کار کثیف مانند آتش زدن خود, دوست دختر سابق مو سالن و شروع عملیات ضد بیکن تظاهرات با توجه به سوابق دادگاه. مردان ادعا کرد آقای Nygard به آنها داده بود “لیست آمار” که شامل لوئیس بیکن و آقای اسمیت. آقای Nygard را رد کرده است این.

آقای بولارد و آقای Davilma کار با بیکن محققان تخم یک برنامه به نوار ویدئویی آقای Nygard. خصوصی چشم عمل مانند راز عوامل با استفاده از رمزگذاری گوشی و حذف پول نقد برای دو مرد در یک جعبه پشت اداره پست. در نهایت Bacons پرداخت دو حدود 1.5 میلیون عمدتا به صورت مخفیانه ضبط پنج جلسات با آقای Nygard.

فیلم تبدیل شده تا هیچ نشانه ای از آقای Nygard را توطئه قتل است. “من نمی توانم به کشتن او گفت:” در فیلم های به دست آمده توسط این زمان.

به جای یک ویدیو از ژوئن 2015 اسیر او در موضوع های مورد علاقه. به دنبال از پنجره ماشین آقای Nygard گفت: وجود دارد بسیاری از زنان با او نداشته و در عین حال رابطه جنسی داشته است.

“آیا شما می بینید کسانی که توالت؟”

این Bacons گفت: آنها ناراحت بودند و داستان آنها شنیده در مورد آقای Nygard داشتن رابطه جنسی با دختران نوجوان است. در اواخر سال 2015 آنها استخدام TekStratex جدید تگزاس شرکت امنیتی به فشار آمریکا اجرای قانون مقامات به بررسی او را برای قاچاق جنسی.

شرکت رهبر جف دیویس گفت: زاک بیکن که او کار می کرد برای C. I. A. 10 سال — از جمله در چیزی به نام “شبح در برنامه” آقای بیکن به یاد می آورد.

F. B. I. نگاه کرد به آقای Nygard دو بار اما تنها به طور خلاصه. در مارس 2016, Department of Homeland Security حفر شده در.

برای کمک به تحقیق Bacons منتقل پنج شاهد — دو نفر از Bahamian کارکنان از آقای Nygard و سه دوست دختر سابق — به ایالات متحده و پوشش هزینه های زندگی خود را. آقای دیویس به آنها گفت که آقای Nygard بود “قرار داده و از بازدید آنها را به یاد می آورد در مصاحبه. زبر و خشن محافظان آنها را سوار به خانه های مختلف و هتل swerving از طریق ترافیک و تغییر اتومبیل گفت: آنها به دنبال داشت.

با وجود Bacons تلاش Homeland Security بررسی fizzled پس از نه ماه به حالت تعلیق به دلیل “شرایط پیش بینی نشده” و “عدم وجود شواهد دادستانی” با توجه به یک آژانس ایمیل.

آقای دیویس تبدیل به یک تقلب است. به جای اینکه یک سابق جاسوسی او یک اتومبیل سابق کارگزار با یک رشته از بدهی ها و کسب و کار شکست خورده. این Bacons تا به حال پوسته حدود 6 میلیون. “من اخراج او را” زاک بیکن گفت.

او به زودی با تمرکز بر یک طرح دعوی در دادگاه به امید قرعه کشی در #MeToo جنبش و “تهاجمی ترین وکلا در جهان” زاک بیکن گفت: در ضبط ارائه شده به بار.

با تابستان گذشته آقای اسمیت و محققان خصوصی معرفی کرده بود حدود 15 Bahamian زنان آمریکایی وکلا در DiCello لویت Gutzler شرکت است. آنها برنامه ریزی برای آوردن یک طرح دعوی در دادگاه در نیویورک که در آن آقای Nygard شرکت تا به حال آن دفتر مرکزی شرکت. پرتره خود را آویزان در خارج از یک فروشگاه گل سرسبد در نزدیکی میدان تایمز طلایی عضلات خم.

در آقای اسمیت پیشنهاد شش زنان رفت و به Bahamian پلیس — یک گام بزرگ به عنوان اجرای قانون در نظر گرفته شده است فاسد ترین نهاد عمومی در کشور با توجه به یک سال 2017 شفافیت بین المللی مطالعه و جنایات جنسی بدنام underreported. تنها 55 تجاوز شد اندکی وجود دارد در سال 2018 در حالی که کلیولند با مشابه جمعیت تا به حال 585. Bahamian پلیس هنوز در حال بررسی است.

داستان تکرار یک دیگر. طرح دعوی در دادگاه بعدها ادعا می کنند که زنان تجاوز شد و مجبور به اعمال دیگر آنها اهانت آمیز.

یک زن در حال حاضر در کت و شلوار و گفت: این بار او بود 14 هنگامی که او به ملاقات آقای Nygard در یکی از فروشگاه ها در سال 2015; او یک عکس با او را در آن روز. او گفت: او بعد از دعوت برای مدلسازی مصاحبه در Nygard Cay, جایی که او مورد ضرب و شتم او. او گفت که او تا به حال گفت: هرگز کسی هر آنچه که اتفاق افتاده است.

یک زن دیگر در کت و شلوار در مصاحبه ای گفت که او 14 هنگامی که او با حضور در متنعم حزب در سال 2011 پس از مادرش پرسید: آقای Nygard به حمایت از او در یک مراسم مجلل زیبایی. “این است آنچه که من زندگی می تواند?” او به یاد می آورد تفکر از مدل ها در اتاق.

او لیوان شراب هرگز خالی به نظر می رسید به او گفت. بعد از آن او به یاد می آورد او بلعیده قرص آقای Nygard به او گفت: مدل انجام گرفته است. سپس او گفت: او در زمان او به طبقه بالا و تجاوز ، کشیده شده با پول و وعده گیگابایت مدل او بعد از بازگشت از استخدام زنان دیگر, او گفت:.

Tamika فرگوسن در بر داشت راه خود را به Nygard Cay در سال 2004 پس از اخراج از مدرسه بالا است. یتیم از یک محله فقیر او گفت: D. J. تا به حال دعوت به یک متنعم ، او نوشید بیش از حد و به پایان رسید تا در یک حمام پابرهنه در لباس شنای زنانه دوتکه, او گفت:. هنگامی که او ظهور دوستان او رفته بود. او گفت: آقای Nygard سازی او را به طبقه بالا و تجاوز ،

خانم فرگوسن گفت: او بازگشت و چند بار و تا به حال با آقای Nygard چرا که او احساس او می تواند می گویند هیچ; او فرستاده مردم به خانه اش به او را انتخاب کنید تا. او این بار دو عکس از خودش در Nygard Cay; سه نفر — سابق Nygard دختر یک کارمند سابق و مهمان — گفت: آنها را به یاد او وجود دارد.

“او با خراب تمام زندگی من گفت:” خانم فرگوسن در حال حاضر 32. “و همه می دانستند چه می گذرد به جز من.”

برای سال آقای Nygard اصرار کرده بود که لوئیس بیکن مردم را به دروغ در مورد او. صندوق های تامینی بنیانگذار نگهداری می شود که درست نیست.

اما تیم خود را ایجاد آسیب پذیری دادن پول و هدیه به شاهدان و شاکیان در باهاماس بار یافت. آقای بیکن و برادر خود را گفت: آنها غافل از هر هدیه و پرداخت و ابراز اعتماد به نفس در آقای اسمیت حرفه ای.

Bahamian وکلا و محققان پرداخت نشده توسط Bacons به طور مستقیم. در عوض آنها پرداخت می شود توسط یک غیر انتفاعی و آقای اسمیت ایجاد شده به نام پناهگاه برای حمایت از قربانیان تجاوز جنسی; هر دو او و آقای بیکن اهدا سخاوتمندانه به آن است.

“آنها در حال توزیع متهم استدلال گفت:” جین کریستنسن یک وکیل نیویورک با تمرکز بر آزار و اذیت جنسی.

این محققان خصوصی و آقای اسمیت جبران دو شاهد که مقتولین: Litira Fox, یک دوست دختر سابق آقای Nygard را که گفت که او استخدام برای او و Richette راس سابق ماساژ درمانگر در Nygard Cay که گفت: او همان است. از طریق یک سخنگوی آقای Nygard گفت که او به یاد داشته باشید خانم روباه و نه استخدام برای او.

خانم راس خوب بود. پس از او گفته آقای اسمیت که مهاجمان ناشناس به ضرب گلوله کشته بود تا او سابق خانه او را کشته سگ خانواده و شکست را به ماشین خود را در حوادث مختلف و آقای اسمیت نقل مکان کرد و او را به یک جامعه دردار پرداخت 5000 دلار در ماه است.

داستان آشنا بود: او تا به حال گفت: تنوع به آقای Nygard دو سال زودتر ایمیل نشان می دهد. “من فرستاده شما پول برای خرید یک سگ جدید آقای Nygard نوشت: پس از شرکت سیمی او تقریبا $10,000.

“تماس با پلیس بلافاصله,” او گفت:. “قرار دادن در یک اتهام بیکن.”

آقای اسمیت همچنین به خانم راس 500 دلار در هفته به کار در یکی دیگر از پتانسیل طرح دعوی در دادگاه علیه آقای Nygard این یکی برای محل کار مورد استفاده قرار گیرد ،

شاکیان دریافت کوچکتر پرداخت. خانم فاکس که به دست آورده $2,000 ماه گفت: او گذشت برخی از آن زنان او را به ملاقات با وکلا و محققان اغلب $200 برای یک دیدار. آقای اسمیت اذعان به حدود 1000 $در مجموع به چهار یا پنج مقتولین اما گفت که برای خود زمان و هزینه.

“من قصد ندارم به آنها را به 100 دلار به دروغ, برای, خوبی, خاطر,” او گفت:.

وجود دارد بیشتر قابل توجهی هدیه. Deidre میلر گفت: خانم روباه او را دعوت به بهائی Mar رفت و آمد مکرر لوکس در ماه اوت سال 2018 به دیدار با محققان. او با ارزش شهادت او را بعد از گفتن این زمان او تا به حال مورخ آقای Nygard برای سال ها و دیده بود دو نوجوان در تخت خود را در مدرسه.

پس از آن خانم میلر گفت: محققان در زمان او و خانم روباه به رفت و آمد مکرر را کارتیه store. او گفت: مردان خرید هر یک از زن مطابق با 18 قیراط طلا دستبند و گردنبند برای $9,350. خانم میلر ارائه یک عکس از رسید هر چند این مرد که نامش بود در آن محروم ساخت خرید.

“او مانند” این یک هدیه از ما, رئیس,'” خانم میلر به یاد می آورد. “آنها گفت: آنها کار را برای لوئیس بیکن.”

برای بیش از یک سال Marvinique اسمیت و خواهرش Marrinique بودند مرکزی به توسعه طرح دعوی در دادگاه.

آنها به داستان های خود را بارها و بارها به وکلا محققان و Bahamian پلیس. Marvinique گفت که او دعوت به متنعم حزب در سال 2010 زمانی که او 15. او گفت: آقای Nygard به صحبت با او در مورد مدلسازی و تا به حال با او. خواهر او بازگو وحشتناک داستان: آقای Nygard حال تجاوز به او را به عنوان کارتون های پخش شده در تلویزیون. او گفت که او بود 10.

اما در ماه اکتبر خواهران گفت: یک داستان متفاوت به بار خبرنگاران گفت: آنها هرگز حمله توسط آقای Nygard. آنها حتی هرگز او را ملاقات نمود. آنها ادعا کردند که خانم Ross پرداخت کرده بود آنها را به همه چیز.

Marvinique اسمیت گفت: خانم راس پیشنهاد او ممکن است جمع آوری به عنوان بسیاری به عنوان نیم میلیون دلار در حل و فصل و سپس می تواند به خانم راس یک برش.

او مربی آنها آقای Nygard را خطوط وانت اتاق خواب, طرح و جنسی proclivities خواهران گفت. در ضمن او به آنها پول نقد — $150 در اینجا 350 دلار وجود دارد — برای هر جلسه گفتند.

خانم اسمیت گفت که او اعتراف به دروغ گفتن چون خانم راس بود که در دوستیابی دوست پسر او را پدر متوقف شد پرداخت. او و خواهر او احساس گناه و ترس است. “من این کار را انجام نمی,” خانم اسمیت گفت: “ممکن است وجود داشته باشد که آن را در واقع اتفاق افتاده اما این اتفاق رخ نداد به من و خواهر من.”

خانم راس محروم پرداخت هر کسی برای ساخت داستان در مورد آقای Nygard و گذشت یک دروغ سنج تست به این اثر, با توجه به رابرت انیس یک polygrapher استخدام وکیل او.

در یک مصاحبه او این باورند که آقای Nygard پرداخت کرده اسمیت خواهر به تبری جویند — مفهوم آنها را رد کرد.

خانم راس بود نامعلومی ارتباط با زنان دیگر او را به وکلا. دو خانواده بودند. دو نفر مرتبط با یک دوست نزدیک. همه بودند به عنوان شاکیان به طرح دعوی در دادگاه.

او همچنین با ارسال یک توجه داشته باشید به سابق Nygard کارمند, درخواست برای بحث در مورد این مورد. “آن خواهد پرداخت بسیار سخاوتمندانه,” او نوشت. وقتی پرسیده شد که در مورد خانم راس گفت: او به معنای آن خواهد پرداخت “عدالت است.”

پس از آمریکا وکلای پرونده با توجه به آنها گفت: آنها به دریافت تماس از بیش از سه ده از زنان ادعا سوء استفاده به عنوان دور برگشت به عنوان 1970s. جدید اتهامات عمدتا از زنان در کانادا و ایالات متحده خود را نشان می دهد مورد هیچ ربطی به با همسایگان دشمنی وکلا گفت.

“این یک علت خوب است, صرف نظر از آنچه شما فکر می کنم ممکن است انگیزه و گفت:” گرگ Gutzler سرب وکیل در دعوی در دادگاه. او گفت: شرکت خود را که در عمل در احتمالی است و هیچ وابستگی مالی به آقای بیکن تا به حال انجام تحقیقات خود را و هرگز پرداخت هر متهم یا شاهد. وکلای امیدوارم که این ادعا را تبدیل به یک کلاس عمل است.

در مواجهه با مشکلات قانونی بیش از اموال خود آقای Nygard نشده است به باهاما در بیش از یک سال است. حتی به عنوان او به تازگی با حضور در یک نمایش مد flanked توسط مدل در کانادا او اصرار داشت او خیلی بد بود برای سفر به باهاما برای جلسات دادگاه.

اریک گیبسون سابق Nygard کارمند و دوست دیرین به نام بار از طرف او. او گفت: آقای Nygard بود “نوع وجدان” مردی که نمی خواهد که هر کسی صدمه.

“زنان در باهاما پرتاب خود را در پیتر Nygard” آقای گیبسون گفت. “او کسی است که همه دختران می خواهید با.”

پژوهش کمک توسط Susan C. Beachy زن سبک و جلف بنت یوهانا Lemola و Declan شرودر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im