چگونه یک شهر یک بار مصرف ناآرامی های مدنی نگه داشته است تظاهرات مسالمت آمیز

یک آخر هفته اعتراض در نیوآرک به پایان رسید در همان تقاطع که در آن یکی از غم انگیز ترین و کشنده مسابقه شورش است که, تکان ملت در طول دهه 1960 آغاز شد.

آن وجود دارد, فقط در خارج اولین حوزه در گوشه ای از خیابان 17 و لیوینگستون خیابان که صدها نفر از معترضان خشمگین از مرگ جورج فلوید رو خاموش اواخر روز شنبه در برابر ماموران ضد شورش.

یک پلاک یادبود 1967 تحول آویزان در eyeshot احضار قدیمی ارواح: 26 مرده; پنج روز از غارت صدای شلیک گلوله و آتش سوزی, آتش سوزی که در سمت چپ یک میراث خالی زیادی است که هنوز ثابت نیوجرسی بزرگترین شهر; خروج از کسب و کار و طبقه متوسط ساکنان که به تعریف نیوآرک برای پنج دهه است.

اما روز دوشنبه این شهر پدید آمده حداقل بخشی از تعریف.

به عنوان بسیاری از شهرستانها در سراسر ایالات متحده شد پر از صحنه های آتشین سنگ پرانی تظاهرکنندگان سوزاندن پیراهن اتومبیل و تهاجمی پلیس صلح تا کنون غالب در نیوآرک.

این 12,000 شخص اعتراض بعد از ظهر روز شنبه حصيري با خشم در مرگ آقای فلوید 46 ساله آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در مینیاپولیس پس از دستبند و دوخته به زمین در گردن توسط Derek چوین سفید افسر پلیس است.

اما وجود دارد هیچ اعتراض مربوط به دستگیری در طول تعطیلات آخر هفته. لاستیک شد کاهش در تیم ملی اما هیچ کدام به آتش کشیده شد و هیچ مغازه شد و شکست. برجسته ترین نقاشی های دیواری یک پیام ناخوانا در یک دادگاه در رنگ اسپری — “WE LOVE U جورج” — تا به حال شده است قدرت شسته و تمیز بعد از ظهر یکشنبه.

“بسیاری از تنش است. مقدار زیادی از اضطراب” نیوآرک شهردار Ras Baraka گفت: روز شنبه در یک مصاحبه. “اما جامعه برگزار خط.”

حدود 15 مایلی شرق در شهر نیویورک روز از درگیری های خشونت آمیز منجر به صدها نفر از دستگیری ده ها تن از افسران مجروح و حداقل 47 آسیب دیده و یا تخریب خودروهای پلیس. مشابه تظاهرات بزرگ را roiled ده ها تن از شهرستانها عمده از جمله واشنگتن و شیکاگو, مینیاپولیس و آتلانتا منجر به حداقل پنج مرگ و میر.

در نیوآرک برخی از معترضان رقصید که آنها راهپیمایی برای ساعت از طریق تجاری و شهری در مرکز شهر با آقای Baraka پیشرو در راه است.

“این واقعا تقریبا اشک را به چشمان من گفت:” جان شرایبر رئیس جمهور از نیوجرسی مرکز هنرهای نمایشی که تماشا به عنوان مارس پردازش گذشته خود را آپارتمان. “من به تو افتخار من است.”

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

  • فرماندار اعلام حکومت نظامی به عنوان شهر پرانتز برای تظاهرات.
  • وجود دارد تظاهرات متعدد برای امروز برنامه ریزی شده در شهر نیویورک است.
  • اتحادیه پلیس doxxed شهردار ،

نیوآرک است که نه تنها جامعه است که تا کنون باقی مانده است نسبتا آرام است. معترضان در شهرهای دیگر از جمله کامدن (آرکانزاس), N. J., و سنگ چخماق, Mich., برگزار شد و همین طور مسالمت آمیز تظاهرات و نیوآرک مارس بود بدون لحظه ای از تقابل است.

“مردم حق دارند به خشم گفت:” لارنس هام یک نامزد حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا در مجلس سنا و رئیس مردم سازمان برای پیشرفت آن سازمان اعتراض. “من حتی می گویند که آن را ناسالم برای مردم خود را سرکوب احساسات قوی است.”

اما نهفته تنش هرگز به یک نقطه اشتعال — یک پیروزی است که مسئولان شهرستان و شهروندان نسبت به ترکیبی از تصمیمات تاکتیکی جامعه و رهبری سیاسی و هنوز خام حافظه از سال 1967.

آقای Baraka یک آفریقایی-آمریکایی سابق مدیر دبیرستان که پدر شاعر Amiri Baraka بود بار توسط پلیس در ماه ژوئیه سال 1967 استناد آن روز تاریک در یک سخنرانی قبل از ماه مارس به عنوان او خواست تنها از تظاهرات مسالمت آمیز.

اعتبار…همین هوگان چارلز/نیویورک تایمز

مدیر اداره پلیس نیوآرک, Anthony F. Ambrose که سفید است, یک تصمیم تاکتیکی به موقعیت افسران پلیس نظامی به سبک دنده در طول مسیر.

و اعضای نیوآرک جامعه خیابانی تیم یک نهاد تشکیل شش سال پیش به د-تشدید خشونت در این شهر و دیگر گروه های جامعه مستقر شدند در طول این جمعیت به تلاش برای منزوی کردن کسانی که قصد تخریب.

اما در بیش از یک دوجین مصاحبه معترضان و رهبران شهر گفت: این قوی تعیین عمدتا جوان آفریقایی-آمریکایی و از اعضای نیوآرک جامعه — که بسیاری از آنها تا به حال گذشته اجرا فهم با پلیس — که ایستاده در راه تخریب گسترده.

“این بود که ترکیبی از آنارشیست ها و اپورتونيست در انتظار یک پنجره شکسته شود به طوری که آنها می تواند در رفتن و گرفتن چیزی” گفت: Aqeela Sherrills مدیر از 50 نفر street team.

“اما من به شما بگویم: جامعه نبود داشتن آن است.”

در یک نقطه در طول ماه مارس معترضان روشن یک پرچم آمریکا در آتش در وسط خیابان وسیع به عنوان یک جوان مرد سفید با استفاده از یک خفاش به اعتصاب یک پنجره از یک Dunkin’ Donuts, فروشگاه شاهدان گفت.

“او ضربه پنجره یک زمان و در آنجا بود که 20 نفر ایستاده و در مقابل او” آقای Sherrills گفت. به عنوان اعتراض او به نام “تحریک” نقل مکان کرد و به سمت ساختمان های متعلق به مشخصاتش مالی شهر برجسته ترین کسب و کار لنگر است که حفظ حضور در نیوآرک برای 145 سال مشابه بن بست خنثی شد, او گفت:.

جیمز رایت جونیور, نیوآرک ساکن و یک دانشجو در دانشگاه بوستون گفت: او در ابتدا نمی شد برنامه ریزی برای ماه مارس است. اما آقای رایت, که سیاه و سفید است, تصمیم مهم بود که شنیده شود.

“ما با استفاده از رسانه های اجتماعی, نوشته,, “آیا رایت کردن شهر ما'” آقای رایت, 19 گفت.

“وجود دارد هیچ افسران ضد شورش یا SWAT دنده. وجود دارد به طور منظم موتور سیکلت پلیس. وجود پلیس مخفی, اما آنها به انتظارنشسته بودند تا برای نشان دادن فیزیکی تقسیم بین آنها و معترضان. ما تا به حال مهار آزاد.”

آن را تا شب هنگام که آزمون واقعی آمد.

پس از ساختار مارس به پایان رسید یک جمعیت است که پلیس تخمین زده می شود بین 700 تا 1000 معترضان نقل مکان کرد و به سمت حوزه در 17 خیابان.

320 اعضا در انجام وظیفه از اداره پلیس نیوآرک — که دهکدهای از دست داد و چهار افسران به Covid-19 و همچنان به مبارزه با کروناویروس مربوط به مسائل نیروی انسانی — شد “کشیده” آقای آمبروز گفت.

در حدود 6:30 p. m. او قرار می گیرد متقابل کمک تماس بگیرید و درخواست برای پشتیبان گیری از افسران پلیس ایالتی نیوجرسی, شهرستان Essex County Sheriff و نزدیک به یک دوجین از شهرهای مجاور. در ساعت 280 افسران از این منطقه وارد شده بود برای کمک به.

به عنوان یک خط از افسران پلیس ایستاده در مقابل از اولین حوزه پوشیدن چهره سپر و شورش دنده اعضای جمعیت انداخت بطری فریاد زد: توهین و اقدام به حرکت به سمت درب. یکی از معترضان شروع به پریدن کرد در بالای یک تیم ملی و چندین خودروی پلیس لاستیک بودند کاهش داد اما وجود دارد هیچ دستگیری.

“این یک بازی انتظار” آقای آمبروز گفت. “پلیس برگزار شد آنها را از رفتن در نیوآرک جامعه ایستاده بود و پلیس کمک کرد. و من برای همیشه سپاسگزار آنها را برای آن.”

نیوآرک شهر 282,000 است که حدود نیمی افریقایی-امریکایی 36 درصد اسپانیایی و 10 درصد سفید. آن اداره پلیس باقی می ماند که محدود به یک فدرال رضایت فرمان مربوط به گذشته نقض حدود 84 درصد سیاه یا اسپانیایی, مقامات گفت.

یک پیام در نهایت به بیرون رفت گسترش جوانتر ساکنان شد که در آن زمان برای هر کسی که زندگی می کنند نه در نیوآرک به ترک با توجه به روحانیت و اعضای جامعه رهبران و مقامات پلیس در حال حاضر در بن بست.

“اگر شما نمی خوای از اینجا, شما می خواهم بهتر از” آقای Sherrills گفت. “شما می توانید نگاه در چهره کسی و شما می دانید که نقش نگه می دارد.”

10:30 p. m., جمعیت شروع به پراکنده شدن و به آرامی برروی آن بکشید گذشته این لوح یادبود که پیچ و مهره ای خارج از حوزه در 40 سالگرد ناآرامی های مدنی. “ممکن است این پلاک به عنوان نمادی از انسانیت مشترک ما و تعهد ما به دنبال عدالت و برابری” را می خواند.

“نیوآرک نگه می دارد خود را گفت:” برگرد. لوئیس اسکات-Rountree که نظارت نیوآرک ادیان داد. “شما بهتر است ظروف سرباز یا مسافر با خانواده من — که نیوآرک.”

مقامات پلیس گفت: آنها در حال حاضر پدیده هنگامی آشکار شد بیش ویدئو از دوربین های بدن فرسوده توسط افسران تلفن های همراه و خیابان فیلم های نظارت و پیگیری خواهد شد دستگیری به عنوان ضمانت. آنها گفتند که باقی می ماند hypervigilant به خوبی آگاه از بی ثباتی و نا امیدی گسترده ملت است.

“ما در آماده باش” آقای آمبروز گفت. “ما در حال درمان این مانند تروریسم است.”

Junius ویلیامز, نیوآرک رسمی مورخ و بازنشسته بنیانگذار راتگرز’ ابوت رهبری موسسه یک دانشجوی حقوق در دانشگاه ییل مشغول به کار در نیوآرک در طول سال 1967 جنگ است. او اعتبار آقای Baraka رهبری برای آخر هفته آرام است.

“شهردار نگه داشته است با مردم به طوری که آنها نمی بینیم و او را به عنوان یک مانع به خشم برحق” آقای ویلیامز 76 گفت. “آنها می دانند که او عصبانی است.”

رئیس اجرایی از مشخصاتش Charles F. خودشان توافق کردند.

“من واقعا فکر نمی کنم شما می توانید دست کم گرفتن تاثیر و نفوذ او در این” آقای خودشان گفت. “این یک جنبه از یک تصویر کلی اگر شما یک احساس است که ما می توانیم بیشتر با هم از ما می توانید از هم جدا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>