هوستون کنسولگری: این jeers برای چین به آمریکا بسته ماموریت

یک گروه از مردان که به نظر می رسد مقامات آمریکایی دیده می شد مجبور به باز کردن درب پشت چینی کنسولگری در هوستون ایالات متحده آمریکا و بسته شدن سفارش در زمان اثر در 4 بعد از ظهر روز جمعه.

در اوایل همان گروه از مردان دیده می شد padlocking یک درب در سمت دیگر ساختمان است. پس از رفت داخل دو لباس شخصی اعضای وزارت امور خارجه آمریکا اداره امنیت دیپلماتیک وارد به نگهبان درب. آنها هم در پاسخ به سوالات. خبر شهادت تو را دیدم کنسولگری کارکنان خروج از ساختمان در مدت کوتاهی پس از 4ساعت و ترک در وسایل نقلیه قبل از درب عقب مجبور شد باز.

حدود 100 چینی فعالان جمع آوری شده در کنسولگری روز جمعه فریاد شعارهای محکوم کمونیسم و heckling کارکنان. معترضان را تشویق می کردند زمانی که یک تریلر تراکتور دور ساختمان با نشانه هایی است که خواندن “آزادی از کمونیسم” و “God Bless America”.

برخی از معترضان برگزار شد و پرچم آمریکا را به عنوان آنها را تماشا کارگران بارگذاری اموال از ساختمان پنج طبقه به کامیون.

چین روز جمعه دستور داد که ما را به نزدیک کنسولگری خود را در چنگدو در پاسخ به اخراج از هوستون ماموریت.

مایک Pompeo آمریکا وزیر امور خارجه گفت: کنسولگری شده بود “یک مرکز جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی” و واشنگتن و متحدان آن باید با استفاده از “خلاق تر و قاطعانه راه” به مطبوعات حزب کمونیست چین به تغییر راه خود را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بسته شدن کنسولگری بود که با هدف حفاظت از آمریکا مالکیت معنوی و اطلاعات شخصی.

در یک مورد مربوط به ارشد پلیس آمریکا گفت: یک پژوهشگر چینی که پناه در چین کنسولگری در سان فرانسیسکو گرفته شده آمریکایی بازداشت در روز پنج شنبه. او گفت: Juan تنگ شد بخشی از یک شبکه از همکاران که خود را پنهان نظامی وابستگی هنگامی که تقاضا برای ویزا.

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de