بیمارستان ها در تلاش برای راه اندازی مجدد سودآور انتخابی مراقبت بعد از Coronavirus خاموش شدن ناگهانی

[به دنبال ما در جهان زندگی می کنند به روز رسانی در Coronavirus همه گیری و شیوع.]

خاموش کردن از اعمال جراحی الکتیو و دیگر “غیر ضروری” مراقبت های پزشکی توسط فدرال و مقامات دولتی در طول بیماری همه گیر در سمت چپ این کشور 5,200 بیمارستان ها به خصوص در مکان های که در آن وجود داشته است تعداد نسبتا کمی از عفونت با بیکار کلینیک های خالی اتاق عمل و قحط و غلا از بیماران.

“بیمارستان های ما مانند هر دیگر بیمارستان در کشور در حال نیمه خالی” گفت: Marvin O’Quinn رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای CommonSpirit سلامت کاتولیک سیستم است که در عمل 137 بیمارستان در سراسر 21 متحده است.

به عنوان محدودیت سهولت در سراسر کشور برخی از کشورها آغاز کرده اند اجازه می دهد روش های نامربوط به coronavirus مانند زانو, تعویض, colonoscopies و ماموگرام نمایش.

“به عنوان کسی انتظار برای یک عمل جراحی انتخابی می داند “غیر ضروری” به این معنا نیست ‘minor'” گفت: رژیم صهیونیستی است. کیت براون اورگان در اجازه دادن به دولت را در بیمارستان به سر کسب و کار در تاریخ 1 مه. “این فوق العاده مهم است مراقبت های پزشکی است که ما نمی خواهد که گفته دهندگان به تاخیر اگر تهدید Covid-19 تا به حال ساخته نشده است.”

هنگامی که به عنوان سدی در طول رکود اقتصادی مراقبت های بهداشتی است که اثبات آسیب پذیر در طول coronavirus ناشی از رکود اقتصادی با هزینه های پایین و قابل توجهی زیان کار است. بیش از 1.4 میلیون شغل در این بخش از دست داده بودند در ماه گذشته بخشی از تاریخی رکود اقتصادی که شامل 20.5 میلیون شغل کمتر و نرخ بیکاری به حدود 15 درصد است.

بیمارستان و اغلب بزرگترین کارفرما در شهرها و ایالات متحده هستند furloughing در میان کارگران صنعت ضرر و زیان که در مجموع به اندازه 50 میلیارد دلار در ماه تا حد زیادی در نتیجه محروم مانده جراحی و روش های, با توجه به برخی از تخمین می زند. برای بسیاری از موسسات به عمل جراحی قلب و روش های ارائه شده مالی جریان درآمد که انتقادی به باز ماندن. اکثریت ملت را در بیمارستان های غیر انتفاعی هستند اما آنها هنوز هم نیاز به یک ثابت فهرستی از بیماران برای زنده ماندن.

همه بیمارستان تکیه بر این اعمال جراحی الکتیو برای بسیاری از درآمد خود را به دلیل هر دو مدیکر و خصوصی بیمه تمایل به پرداخت بیشتر برای چنین روش از آنها برای انواع دیگر از بیمارستان مراقبت. بیمارستان ها می گویند که آنها در حال از دست دادن پول زمانی که آنها درمان Covid-19 بیماران به دلیل طولانی و مراقبت های ویژه پزشکی این بیماران نیاز است. بیمه سلامت مانند UnitedHealth Group, یکی از بزرگترین کشور باید گفت که این مقدار پول آنها از کاهش انتخابی مراقبت در حال حاضر بیش از مقدار آنها reimbursing بیمارستان برای درمان coronavirus.

و در حالی که کنگره funneling $175 میلیارد دلار در امداد به بیمارستان مقدار زیادی از پول جریان به بزرگترین بیمارستان سیستم خدمت به بیشترین تعداد بیماران مدیکر. HCA بهداشت و درمان برای سود بیمارستان های زنجیره ای گفت: آن را دریافت 700 میلیون دلار. روستایی و بیمارستان و در حال حاضر بیمار مجهز برای مقابله با ویروس ها و بیمارستان ها خدمت کم درآمد بیماران دریافت کرده اند بسیار کمتر است. برخی از بیمارستان ها تشکیل پرونده برای ورشکستگی در حال به چالش کشیدن قوانین فدرال است که جلوگیری از آنها را واجد شرایط برای وام های کسب و کار.

اعتبار…اندرو Selsky/آسوشیتد پرس

اما حتی در بیمارستان ها با تعداد کمی از coronavirus بیماران بازگشایی به احتمال زیاد به یک فرایند پر زحمت به عنوان متحده و دولت های محلی را به روش های مختلف و بیمارستان دست و پنجه نرم کردن با چگونه به نگه داشتن بیماران و کارگران امن است. اورگان بهداشت و دانشگاه علوم, بیمارستان دولتی دانشگاهی مرکز پزشکی با 562 تخت بستری کمتر از 50 Covid-19 بيمار و اشغال آن نرخ کاهش یافت و به حدود 60 درصد است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • بالا بهداشت مقامات quarantining پس از قرار گرفتن در معرض.
  • ردیابی بالا coronavirus و میر در آمریکا و خانه های سالمندان.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن زمین با سالمندان وقتی که می آید به او را از دست زدن به ویروس.

تحت دستورالعمل های تاسیس شده توسط دولت پانل مشاوره بیمارستان شروع به برنامه ریزی مجدد بيماران در حالی که ماندن آماده شده است که اگر یک افزایش ناگهانی در عفونت های جدید گفت: دکتر رنه ادواردز, افسر ارشد پزشکی. بیمارستان نیز رسیدن به بیمارانی که آیا ویروس اما آن شرایط ممکن است به طور قابل توجهی بدتر اگر آنها نمی تواند مراقبت از.

“ما در حال ramping تا ما فولاد حجم در فازهای چرا که ما نشان می دهد که به عنوان ما را افزایش می دهد ما فولاد حجم ما قادر به حفظ ظرفیت موجود در بیمارستان ما,” او گفت:.

و بیمارستان ها نیز در تلاش برای پیکربندی مجدد فضاهای آلوده جداسازی بیماران و کسانی که مشکوک به آلوده شدن در واحد مجزا و حصول اطمینان از بیماران باید به اندازه کافی فاصله فیزیکی از دیگران است. “بیمارستان ها تمایل به مکان های شلوغ” دکتر ادواردز گفت.

در حالی که بیمارستان ها مشتاق هستند برای از سرگیری پول در آوردن انتخابی خدمات است که می تواند حساب برای تقریبا نیمی از درآمد خود را با یک برآورد بیمارستان مدیران و مشاوران می گویند که آنها ممکن است محدود کمبود لوازم و تجهیزات تست و همچنین نیاز به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی انزوا لباس و تخت های مراقبت ويژه.

“این است که یک علامت سوال بزرگ: چگونه به سرعت شما می توانید تا سطح شیب دار و چگونه شما آن را مدیریت کند گفت:” سوزی دسای که به شرح زیر غیر انتفاعی بیمارستان برای S&P رتبه جهانی.

برخی از بیمارستان ها در حال حاضر رسیدن به بيماران است. “در حال حاضر ما در طرف دیگر از این و ما شروع به تعامل مجدد مردم گفت:” دکتر دونالد Yealy صندلی طب اورژانس در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی که اعمال جراحی کاهش یافته است تا آنجا که 70 درصد به دلیل بیماری همه گیر. پس از راه اندازی مجدد این مرکز می گوید: تعداد اعمال جراحی انجام می دهند به روش های مانند برداشتن یک تومور در حال حاضر آغاز شده به دوباره بجای اول برگشتن.

اما شبح دوم امواج ویروس و ترس از سرایت ممکن است به جلوگیری از بيماران از بازگشت به ویژه برای کسانی که در بیمارستان ها است که باید درمان شود تعداد زیادی از coronavirus بیماران. “حتی اگر ما بازگشایی خواهند آمد ؟” گفت: Matthew Murer صندلی از مراقبت های بهداشتی عمل Polsinelli یک شرکت حقوقی.

که سوال این است که به سختی لفظی کوچک و بزرگ و مراکز پزشکی که گزارش کرده اند متناوب کاهش در درآمد. بیمارستان ها می گویند که آنها در حال از دست دادن حدود 50 میلیارد دلار در ماه به گفته های اخیر تجزیه و تحلیل توسط انجمن بیمارستان های آمریکا که پیش بینی چهار ماه از دست دادن $200 میلیارد دلار در پایان ماه ژوئن است.

لغو اعمال جراحی کاهش می یابد در بازدید دکتر و کاهش اورژانس مراقبت های حساب برای بخش عمده ای از این ضرر و زیان برخی از 160 میلیارد دلار.

بیمارستان می تواند خود را در یک Catch-22, جایی که آنها لازم نیست به اندازه کافی پول برای تجهیزات و پرسنل لازم را برای راه اندازی مجدد روش انتخابی آنها نیاز به تولید پول نقد گفت: Christopher کرنس های اجرایی با هیئت مشاوران مشاوره واحد متعلق به UnitedHealth Group, غول بیمه گر. “اگر بیمارستان ها نمی تواند شروع به کسب درآمد, درآمد, آنها را,” او گفت:.

در استمفورد سلامت یک 305-تخت بیمارستان در کانکتیکات است که بخشی از یک سیستم بسیار از تمرکز بیش از چند هفته گذشته بوده است در مراقبت از بیش از 500 Covid-19 بیماران به بیمارستان بیش از سه برابر تعداد تخت های مراقبت ويژه آن عامل بود. حدود 350 از Covid-19 بيمار را از بيمارستان مرخص شده.

با موارد ثبات و بیمارستان از دست دادن حدود 25 میلیون دلار در ماه کاتلین Silard مدیر اجرایی استمفورد سلامت مشتاق به از سرگیری ارائه این روش او به عنوان توصیف “ما حیاتی.” استمفورد تا کنون دریافت 40 میلیون دلار در بودجه فدرال از جمله پول با هدف بیمارستان در coronavirus نقاط داغ و furloughed 375 از کارگران آن است.

اعتبار…Rosem مورتون/ایسنا

اما خانم Silard می گوید او هم خواهد شد محتاط مطمئن شوید این بیمارستان به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و پرسنل قبل از او به طور کامل رزومه عملیات. “این رفتن به یک سوئیچ در سوئیچ کردن وضعیت” او گفت:.

در حالی که بیمارستان ادامه خواهد داد به انجام اورژانس جراحی ممکن است نگه داشتن در موارد پیچیده مانند قلب باز عمل جراحی است که نیاز به مقدار زیادی از تجهیزات حفاظتی و لوازم اگر بیماران می توانند صبر کنید, او گفت:.

“گام منطقی است که برای انجام حداقل اقدامات تهاجمی” توافق آقای O’Quinn از CommonSpirit.

برخی از مدیران و مشاوران هشدار می دهند وجود دارد می تواند کمبود مانند آنهایی که دیوانه تقلا برای ماسک و لباس در ماه مارس. اختلال در عرضه “رفتن به آلوده توانایی ایستادن روش انتخابی” گفت: Kenneth کافمن یکی از شرکای موسس از Kaufman سالن که مشاوره بیمارستان.

و بیمارستان ها نیز باید به سطح شیب دار بالا coronavirus تست از بيماران کانديد عمل جراحی برای کاهش خطر گسترش ویروس به کارکنان بیمارستان و بیماران دیگر. بررسی های اخیر توسط برتر که اقدام به خرید تجهیزات پزشکی به نمایندگی از ایالات متحده بسیاری از بیمارستان ها نشان می دهد بیمارستان را به بیش از سه برابر فعلی خود را تست ظرفیت برای آغاز از سرگیری خدمات خود را.

با توجه به تقاضای بالا در بیمارستان می تواند مشکل گرفتن سواب و تست مواد. در حالی که مسئولان سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفته اند که آنها ارائه خواهد شد منابع به دولت آن است که روشن نیست که چگونه این محصولات توزیع خواهد شد گفت: مگ وايت اجرایی با لیگ برتر. “ما سیستم های سلامت در حال پرواز کور به منظور توسعه یک سطح شیب دار تا طرح,” او گفت:.

آژانس می گوید دولت تعیین توزیع منابع در درون خود دولت است.

در سابق نقاط داغ و بیمارستان است که باید درمان شود تعداد زیادی از coronavirus بیماران ممکن است سخت ترین زمان برای متقاعد کردن مردم به در آمده چیزی معمول است.

“بیمارستان ها امن هستند راش امن است,” دکتر گفت: عمر Lateef مدیر اجرایی مرکز پزشکی دانشگاه راش که می گوید آن را درمان Covid-19 بيمار در همان زمان آن را مراقبت از بیماران بدون ویروس بود که فوری پزشکی نیاز دارد.

“ما تا به حال یک عفونت سفر از یک Covid بیمار به غیر Covid بیمار در بیمارستان ما” دکتر Lateef گفت.

اما او اذعان برخی از مردم وحشت زده خواهد شد با تصاویر از تاخت و تاز کردن بیمارستان و بسیار بیمار مبتلا به کوروناویروس. “انسان” او گفت:. “مردم از ترس به بیرون رفتن در حال حاضر. مردم از ترس به یکدیگر را در آغوش بگیرند.”

بسیاری از مدیران بیمارستان می گویند که آنها نیز ترس از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر وجود دارد در آینده امواج از عفونت در جامعه است که در نتیجه تکرار مارس با تعداد زیاد بیماران به طور جدی بیمار است که دیگر نیاز به خاموش کردن.

“هر کس صحبت کردن در مورد موج دوم” گفت: آقای O’Quinn. “من فکر نمی کنم این کشور تعطیل می توانید در موج دوم. بیمارستان ها نمی توانیم به تعطیل در موج دوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>