بستری شدن در بیمارستان برای ویروس تقریبا مسطح در n. y. اما 799 بیشتر می میرند: با به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • بستری شدن در بیمارستان در نیویورک تقریبا مسطح است اما مرگ و میر هنوز نوردی.
  • کوئینز مرکزی است ‘کانون کانون.’
  • بازگشت به حالت عادی نیاز بیشتری تست ظرفیت شهردار می گوید.
  • این ویروس preying در غیر فعال است.
  • این ویروس به نیویورک آمد از اروپا تحقیقات را نشان می دهد.
اعتبار…استفانی کیت برای نیویورک تایمز

بستری شدن در بیمارستان در نیویورک تقریبا مسطح است اما مرگ و میر هنوز نوردی.

داستان coronavirus در نیویورک همچنان به عنوان یکی از دلگرم کننده پیشرفت و ویرانگر از دست دادن زندگی و رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: در روز پنج شنبه.

بیش از دو هفته گذشته تعداد ویروس در بیماران بستری رشد کرده و بیشتر و بیشتر به آرامی از بیش از 20 درصد در هر روز به تک رقمی درصد افزایش در این هفته.

از شنبه تا پنج شنبه از افزایش تعداد 200 نفر به 18,279 افزایش تنها 1 درصد است. اگر این روند همچنان تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها به زودی شروع به کاهش نشانه آن است که این ویروس در گذشته اوج خود.

اما تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از عوارض ناشی از این ویروس به رشد ادامه دارد: 799 نفر از شنبه تا پنج شنبه روز یکی دیگر از بالا.

برای دومین روز متوالی فرماندار در مقایسه با تلفات ویروس به حملات تروریستی سپتامبر. 11 خواستار ویروس یک “سکوت انفجار که امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11.”

به عنوان او بارها و بارها در روزهای اخیر آقای کومو تاکید کرد که اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر همچنان به اجرا گذاشته بودند و لازم برای ادامه پیشرفت دولت تا به حال ساخته شده است.

او هشدار داد که در حالی که نیویورک را به احتمال زیاد به اندازه کافی تخت بیمارستان و هواکش برای درمان بیماران اگر روند فعلی برگزار شد و دولت هنوز منابع آن مورد نیاز اگر بنیادی ترین پیش بینی از ویروس را گسترش برگزار شد.

“همه فرض است, خوب, هنگامی که ما از این طریق ما انجام می شود” آقای کومو گفت. “من نمی تواند خیلی سریع به فرض کنیم که. این ویروس شده است جلوتر از ما از یک روز.”

آقای کومو نیز در ادامه به تاکید است که سیاه و اسپانیایی جوامع بوده است, سخت ترین ضربه توسط ویروس در نیویورک گفت که تست اضافی سایت خواهد بود در باز عمدتا سیاه و لاتین محله.

در اینجا آخرین آمار از فرماندار صبح جلسه.

  • مرگ و میر در ایالت نیویورک: 799 از دیروز برای یک مجموع از 7,067.

  • مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری: 18,279 ایالت تا 200 از 18,079 شنبه افزایش 1 درصد است.

  • در بخش مراقبت های ویژه: 4,925 تا 84 از 4,841 شنبه افزایش 2 درصد است.

کوئینز مرکزی است ‘کانون کانون.’

در یک شهر ویران شده توسط coronavirus چند مکان رنج می برد تا آنجا که کوئینز مرکزی که در آن هفت مایل مربع پچ پر بسته بندی شده مهاجر انکلاوها ثبت بیش از 7000 مورد از این ویروس در اولین هفته از وقوع.

یک گروه از مجاور محله — تاج Elmhurst, East Elmhurst و ارتفاعات Jackson — پدید آمده است به عنوان کانون نیویورک مواج شیوع.

از روز شنبه آن جوامع با یک ترکیب جمعیت حدود 600,000 حال ثبت بیش از 7,260 coronavirus موارد با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی است. منهتن با نزدیک به سه برابر بیشتر از افراد تا به حال در مورد 10,860 موارد است.

بحران تبدیل کرده است این منطقه است. خیابان روزولت حیاتی تجاری عروق است که به طور معمول bustles با taquerias arepa می ایستد نخ سالن ها و مغازه های فروش روزنامه ها در ده ها تن از زبان است اما تعطیل. این سکوت وهم آور است که به طور متناوب شکسته توسط آژیر و clattering قطار در بالا آهنگ.

“ما در کانون کانون” گفت: عضو شورای دانیل Dromm که نشان دهنده المهرست و Jackson Heights. او عاطفی به عنوان او در زمان سهام از ضرر و زیان که شامل پنج تن از دوستان و بیش از دو دوجین تشکیل شده است. “این است متزلزل تمام محله,” او گفت:.

بازگشت به حالت عادی نیاز بیشتری تست ظرفیت شهردار می گوید.

شهردار بیل د Blasio در روز پنج شنبه گفت که حتی به عنوان نیویورکی به احتمال زیاد باقی می ماند تحت سنگین محدودیت از طریق ممکن است او و مقامات شهرستان را آغاز کرده اند به تصور بازگشت به حالت عادی.

سخنان خود ایستاده بود در تضاد به کسانی که از فرماندار که مورد سوال که آیا مقامات می تواند با دقت پیش بینی گسترش یک ویروس کارشناسان را کاملا نمی دانند.

“من قصد ندارم به حدس می زنم که این داده ها می گویند که ما باید با تغییر شیوه های ما” آقای کومو گفت.

“چگونه می تواند به شما می گویند؟” او پرسید. “چه کسی می تواند به جلو نگاه و می گویند” این است که در آن ما در حال رفتن به در سه یا چهار یا پنج هفته است.'”

با انتقال هنوز هم گسترده شهردار گفت که او فکر می کردم این شهرستان می تواند به عنوان اوایل به عنوان اواسط ماه مه حرکت به مرحله بعدی در این بیماری همه گیر: یکی با سطح پایین گسترش ویروس در آن موارد می توان به راحتی پیش بینی کرد.

“ما می توانیم می گویند که از آن زمان شروع به برنامه ریزی برای مرحله بعدی بسیار آشکارا” آقای د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری.

او تاکید کرد هر چند که هر گونه انتقال ضروری در دسترس بودن گسترده برای تست این ویروس آزمایش شد که هنوز در دسترس نیست.

“ما نیاز به یک کل بسیاری از تست” آقای د Blasio گفت. “ما نیاز دولت فدرال به گام تا ما به آنها نیاز به آن را انجام دهد به سرعت.”

هنوز هم آقای د Blasio اظهارات منعکس خوشبینی محتاطانه است که دیگر مقامات ابراز کرده اند در روزهای اخیر به عنوان بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسید به سرعت.

شهردار انعکاس رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک گفت که هر مسیر شل تر اجتماعی فاصله دستورالعمل نیاز به نیروهای جدید به ادامه پیوستن به قوانین فعلی است.

آقای د Blasio بود تمایلی به بحث در جزئیات آنچه چنین شل شدن ممکن است مانند نگاه. “در هر سناریو ما می خواهیم برای دیدن حداکثر تعداد زیادی از مردم کار در خانه برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

شهردار همچنین گفت که این شهرستان را برای کاهش سه کلید آمار و ارقام قبل از آرامش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: درصد مثبت coronavirus آزمون تعداد افراد بستری شده در بیمارستان بودند که مشکوک به ویروس و تعداد بستری شده در بخش مراقبت های واحد بودند که مشکوک به ویروس.

تمام سه عدد نیاز به روند رو به پایین برای 10 روز تا دو هفته قبل از محدودیت خواهد بود کاسته آقای د Blasio گفت.

شهردار همچنین گفت که مقامات دو یا سه روز به دور از تصمیم گیری که آیا مدارس عمومی خواهد بازگشایی قبل از پایان سال تحصیلی در ماه ژوئن.

این ویروس preying در غیر فعال است.

در یک خانه گروهی در لانگ آیلند به شدت تکامل افراد معلول 80 درصد از ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. در یک مرکز مشابه در کوئینز سه ساکنان فوت کرده اند. در یکی دیگر در منهتن آمبولانس تبدیل شده اند مکرر بازدید کنندگان است.

به عنوان ویرانگر به عنوان ویروس بوده و در جمعیت عمومی است preying خاص با بی رحمی در نیویورک وسیع شبکه ای از گروه خانه برای افراد با نیازهای ویژه.

همانطور که از دوشنبه 105 از 140,000 تکامل افراد معلول تحت نظارت دولت مرده بود — دو دولت را به طور کلی مرگ و میر. بیش از 1100 تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

یک مطالعه اخیر توسط یک کنسرسیوم خصوصی ارائه دهندگان خدمات یافت که ساکنان از خانه ها و امکانات مشابه در منطقه شهر نیویورک شد و بیش از پنج برابر بیشتر از جمعیت عمومی به توسعه Covid-19 و نزدیک به پنج برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن است.

افرادی که کار با معلولان توصیف چالش های اجرای اجتماعی فاصله میان آنها است.

“یکی از افراد در اینجا مثبت و رفتار خود است که برای دریافت به سرعت و او می خواهد به من آغوش لرزش دست من گفت:” مراقب در استاتن آیلند. “آنها یک زمان سخت متوجه است که آنها باید جدا باشد.”

در این مرکز در لانگ آیلند 37 46 ساکنان آزمایش مثبت دو فوت کرده اند و نه بستری هستند.

“مرا ببخش اگر من روحی” گفت: خانه مدیر باب مک گوایر. “مردم تخفیف افراد معلول و تصور آنها درک آنها را زمانی که آنها آنها را نمی دانم. آنها فکر می کنند زندگی خود را به ارزش همان است که شما و یا من و این درست نیست.”

این ویروس به نیویورک آمد از اروپا تحقیقات را نشان می دهد.

تحقیقات جدید نشان می دهد که کروناویروس در منطقه نیویورک توسط اواسط ماه فوریه هفته قبل از اولین مورد تایید شده که مسافران به ارمغان آورد آن را عمدتا از اروپا و نه آسیا.

در حالی که دولت فدرال شروع به محدود کردن سفر بین چین و ایالات متحده در ماه ژانویه مسافران هنوز هم می تواند آزادانه حرکت بین اروپا و آمریکا به یکی دیگر از پنج هفته است. آن کسانی که مسافران محققان دریافتند که کمک به گسترش این کروناویروس در اطراف نیویورک است.

“اکثریت است که به وضوح اروپایی” گفت: آسیب ون Bakel, یک متخصص ژنتیک در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای که شرکت نوشت: یک مطالعه بر روی ویروس.

دو مطالعه جداگانه ای رسیده نتیجهگیری بر اساس تجزیه و تحلیل ژنوم ویروس است که حامل متمایز جهش که به دانشمندان اجازه می دهد برای پیگیری آن جنبش و گسترش یافته است. این تحقیقات نشان داد که قبلا پنهان گسترش ویروس که ممکن است تشخیص داده شده اند اگر تهاجمی تست گرفته شده بود.

همان توالی روش استفاده شده است برای تایید است که coronavirus به وجود آمد در خفاش ها.

تا کنون کوه سینا محققان شناسایی هفت جداگانه دودمان از ویروس است که وارد نیویورک و شروع به گردش.

خریداران در حال پیدا کردن ملزومات محلی bodega.

Bodegas قابل اعتماد محله جواهرات در شهر نیویورک را تبدیل به یک تاسیسات حیاتی در طول بیماری همه گیر.

در حالی که بسیاری از مواد غذایی در قفسه های فروشگاه شده اند موردنیاز از ملزومات مانند کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست جدید نیویورکی در حال تبدیل شدن به خود را در گوشه ای از فروشگاه ها برای کسانی که بالا و تقاضای لوازم و پیدا کردن آنها را به طور کامل مواجه نگردند.

“ملزومات آن من می توانم پیدا کردن در فروشگاه های مواد غذایی, آنها سمت راست وجود دارد در bodega” گفت: Rabyaah Althaibani که زندگی در بی ریج بروکلین.

در هارلم ضد عفونی کننده دست بود و هیچ جا یافت می شود در داروخانه CVS در 125 خیابان و لنکس بلوار. یک خریدار در مراسم کمک فردریک داگلاس بلوار می توانم هر گونه وجود دارد یا نه.

اما آن را در سهام چند بلوک دور در باغ سبز دلی. “اما اگر شما به فروشگاه اینجا” گفت: Wadie عبید صاحب bodega, “چگونه شما می دانید؟”

این ویروس کشتن سیاه پوست و لاتین مردم در دو برابر نرخ سفید مردم در N. Y. C.

و مردم اسپانیایی زبان در شهر نیویورک در مورد دو احتمال دارد به مرگ از این ویروس به عنوان افرادی با توجه به داده های اولیه منتشر شده در روز چهارشنبه در شهرستان.

شهردار بیل د Blasio گفت: اوایل روز شنبه که نابرابری منعکس اقتصادی نابرابری و تفاوت در دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

آقای د Blasio و دکتر Oxiris Barbot این شهر کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد که برخی از شهر اسپانیایی ساکنان ممکن است دلسرد شده اند از به دنبال مراقبت های پزشکی توسط ضد مهاجر و بلاغت است که تحت سلطه گفتمان ملی در سال های اخیر است.

“پوشش ضد مهاجر و بلاغت در سراسر این کشور, من فکر می کنم به مفهوم واقعی در سلامت جامعه ما,” او گفت:.

آقای کومو گفت: تفاوت می تواند تا حدودی نسبت به برخی از گروه های بیشتر در صورت عدم درمان مشکلات بهداشتی مزمن بیش از دیگران ساخت آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس. اما او همچنین گفت که سیاه و مردم اسپانیایی زبان نیز ممکن است به طور نامتناسبی نمایندگی در صفوف کارگران که شغل در خط مقدم قرار داده و آنها را در معرض خطر.

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگران در منطقه نیویورک? به ما بگویید چه شما در حال دیدن.

همانطور که نیویورک تایمز به شرح زیر گسترش coronavirus در سراسر نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات ما نیاز به کمک شما. ما می خواهم به صحبت کردن با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه درمانگران تنفسی اورژانس کارگران خدمات پرستاری, خانه مدیران — هر کسی که می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آنها در حال دیدن در این منطقه بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی. حتی اگر شما چیزی ندیدم و در عین حال ما می خواهیم برای اتصال در حال حاضر, بنابراین ما می توانید در تماس ماندن در آینده است.

یک خبرنگار یا سردبیر ممکن است با شما تماس. اطلاعات خود را منتشر نخواهد شد بدون اجازه شما.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ آنی Correal مایکل طلا, Andrew Jacobs, متی Haag, دنی Hakim جفری C. Mays اندی, نیومن, Aaron Randle و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>