به امید درک این ویروس همه تجزیه کوهی از اطلاعات

شیکاگو — آخرین شمارش جدید کروناویروس موارد نامطلوب بود: برخی از 1500 ویروس موارد مشخص شد سه روز متوالی در هفته گذشته در ایالت ایلینوی و ترس از تجدید حیات در دولت و حتی رهبری شهردار شیکاگو به تعطیل کردن میله در سراسر شهر در روز جمعه.

اما در همان لحظه وجود دارد دیگر امیدوار امتیاز داده که به نظر می رسید برای گفتن یک داستان متفاوت است به طور کامل. مرگ و میر ناشی از این ویروس در سطح ایالت ها یک دهم آنچه را که آنها در اوج خود در ماه مه. و مثبت شدن نرخ جدید کروناویروس آزمون در ایالت ایلینوی است که حدود نیمی که از کشورهای همسایه.

“بسیاری وجود دارد تعداد پرواز در اطراف” گفت: دکتر آلیسون Arwady کمیساریای شیکاگو در بخش بهداشت و درمان. “این سخت است برای مردم به دانستن آنچه که مهم ترین چیز به دنبال دارد.”

این یک بیماری همه گیر است که گفته شده است در داستان دلخراش از بیمارستان ها و کارخانه ها و خانه های سالمندان و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. اما به عنوان بحران در امتداد آن نیز اتفاق می افتند به طور فزاینده پیچیده گسترش تعداد.

شش ماه پس از اولین موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده بیشتر مردم آلوده شده است به دور از هر کشور دیگر و روزانه مختصر و مفید از ملی شماره روز جمعه به یک یادآوری از یک نصب اورژانس: بیش از 73,500 جدید موارد 1,100 کشته و 939,838 آزمون و همچنین 59,670 مردم در حال حاضر بستری برای ویروس.

آمریکایی ها در حال حاضر دسترسی به گسترش مجموعه ای از اطلاعات برای کمک به آنها را تفسیر coronavirus بیماری همه گیر. آنها از نزدیک پیگیری تعدادی از بیمار و مرده است. آنها می توانند به عنوان خوانده شده روزانه در مورد شمارش در شهرستانها و کشورهای درصد مثبت آزمایش تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری و تغییر هفتگی در موارد. آن را ممکن است به دنبال در ایلینوی وزارت بهداشت سایت و یاد بگیرند که چگونه بسیاری از تخت های بیمارستانی وجود داشته باشد ایالتی چگونه بسیاری از فن های موجود در پئوریا و چگونه بسیاری از فشرده-واحد مراقبت تخت رایگان در Champaign.

اعتبار…پت Nabong/شیکاگو سان تایمز از طریق آسوشیتد پرس

پیچیده داده های جمع آوری عملیات توسط روزنامه های پژوهشی دانشگاه ها و داوطلبان باید فنر در پاسخ به همه گیر مانیتورینگ و جمع آوری coronavirus معیارهای در سراسر ساعت. مقامات منتخب که به خصوص به خوبی در بهداشت عمومی و یا بیماری های عفونی که سال 2020 آغاز شد و در حال حاضر صدا کمی مانند اپیدیولوژی صرف روز خود را غرق در داده ها و تصمیم گیری های سیاست بر اساس آمار و ارقام قبل از آنها.

“همه ردیابی این ویروس در راه است که آنها انجام داده ام هرگز با سایر بیماری های عفونی” دکتر گفت: Amesh A. Adalja یک پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی که تحت درمان coronavirus بیماران. “برای برخی از مردم آن به آنها کمک کرد درک آنچه اتفاق می افتد. برای دیگر مردم آن بوده است اشتباه و بسیار مفید است.”

او با ارائه یک مثال از یک “صندلی epi” از خود دایره اجتماعی: اسکن خود را Facebook خوراک به تازگی دکتر Adalja خواندن یک دبیرستان همکلاسی مقتدرانه به اشتراک گذاری اطلاعات در coronavirus مرگ و میر — به مراتب پایین تر از آنفولانزای همکلاسی تأکید کرد.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

دکتر Adalja فورا دیدم که محاسبه ناقص بود. “برای آنفولانزا او با استفاده از مخرج تعداد کل آنفولانزا عفونت,” او گفت:. “برای coronavirus او با استفاده از مخرج برای جمعیت ایالات متحده است.”

او در برابر اصرار به نوع شتابزده اصلاح — Covid-19 اعتقاد بر این است به طور قابل توجهی میزان مرگ و میر بالاتر از این که انسان به آنفولانزای فصلی و نگهداری پیمایش.

اپیدیولوژی هشدار داد که در حالی که داده ها می تواند روشن coronavirus روند آن را نیز می تواند گمراه کننده و دشوار است به تفسیر شاید بهترین دیده می شود به عنوان یک قطعه در یک بزرگتر پازل پیچیده.

“به نظر من همه چیز با بسیاری از شک و تردید گفت:” دکتر ناتالی E. دین های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه فلوریدا است. “من سعی می کنم و سه گوش در سراسر بسیاری از چیزهای مختلف است.”

برای بسیاری از آمریکایی ها این شماره ها یک راه برای ایجاد حس همه گیر که در حال گسترش در جنوب غرب و خیلی از این میانه اما آرام در غرب — و به ارزیابی این که آیا همه چیز در حال بهتر یا بدتر در شهر خود.

آنها اغلب با شروع مورد تعداد. که روزانه شمارش از افرادی که عفونت کروناویروس تایید شد توسط تستهای آزمایشگاهی یک نقطه داده است که اغلب به نقل از سوء استفاده و مورد بحث است.

“اگر من در خانه نشسته و گفت: چگونه است که من در جامعه انجام شده است؟’ من می خواهم می خواهم به نگاه روزانه مورد شمارش” گفت: دکتر جان Swartzberg, یک متخصص بیماری های عفونی و بالینی استاد بازنشسته در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در دانشکده بهداشت عمومی.

تعداد کسانی که فک انداختن. در ایالات متحده تجمعی تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus پیشی گرفته است چهار میلیون نفر است. جدید ثبت شده روزانه به صورت شمارش شده اند نگران کننده مکرر در هفته های اخیر: حداقل 16 متحده باید پست تنها-روز پرونده این هفته است. روز جمعه بیش از 73,000 موارد جدید شناسایی شدند سراسر کشور دومین روز از این بیماری همه گیر.

وجود دارد راه های مختلفی برای تجزیه و تحلیل مورد شمارش تعداد.

اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات بارها مورد سوال مشروعیت coronavirus مورد شمارش دروغ نشان می دهد که افزایش در تست در دسترس است تنها مسئول افزایش در تایید عفونت. بیشتر تست می تواند یک چشم انداز مثبت در گزارش های جدید از عفونت اما داده ها نشان می دهد که افزایش در موارد دور جلبک رشد در تست.

کارشناسان پیشنهاد شده است که روزانه مورد تعداد بهتر است به عنوان یک اندازه گیری که آیا شیوع کاهش گسترش و یا تثبیت شده است. کاهش جدید تایید موارد نیز می تواند نشان می دهد که تست در دسترس است به طور گسترده ای به اندازه کافی وجود دارد که یک تعداد آزمون که هنوز پردازش شده است و تحویل به بخش بهداشت محلی.

مدت زمان مسائل بیش از حد. مقایسه مورد شمارش در ماه جولای به مورد شمارش در مارس گمراه کننده است چرا که بسیاری از افراد بیمار بودند اما چند نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در اوایل بیماری همه گیر. اما در مقایسه با صورت حساب برای یک دوره زمانی که تست نسبتا ثابت اندازه گیری مفید.

دیگر اغلب ذکر شده تعداد مثبت نرخ, درصد از coronavirus آزمون که به بازگشت و با یک نتیجه مثبت است.

“مثبت شماره یکی از اولین مکان های من” گفت: رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو که از خواب بیدار هر روز صبح به یک تازه ارائه پاورپوینت از کارکنان خود را که او می خواند بر روی iPad خود را قبل از ساعت 8 صبح “این چیزی است که من صفر است.”

افزایش رای مثبت می تواند نقطه به نقطه غیر قابل کنترل شیوع آن می تواند همچنین نشان می دهد که به اندازه کافی تست رخ داده است.

فرماندار DeWine است که خواننده مشتاق روزانه ارائه پاورپوینت که او خواستار این وضعیت به روز رسانی. آن آغاز شد در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. این رشد کرده است به حداقل 31 اسلاید از اعداد و نمودار ها و نمودار ها — در هر روز است.

او گفت: او همچنین از نزدیک با تمرکز بر روی تعدادی از Ohioans که در بیمارستان بستری شده است برای coronavirus یک نقطه داده است که دشوار است به چرخش و یا غلط تفسیر. هفته گذشته همه گیر نزدیک هشدار دهنده نقطه عطف: در مورد به عنوان بسیاری از مردم در ایالات متحده در حال حاضر در بیمارستان بستری با کروناویروس به عنوان در هر زمان دیگر در این بیماری همه گیر از جمله در اوایل موج در نیویورک منطقه در بهار.

“بستری است یک شماره” آقای DeWine گفت. “هیچ سخن بی معنی وبیهوده در آن است.”

اعتبار…نیک آکسفورد برای نیویورک تایمز

اما حتی است که اندازه گیری شده است هشدارهای. بستری شدن در بیمارستان را منعکس نمی کند چگونه بسیاری از مردم بیمار در خانه و دچار علائم خفیف — به خصوص افراد جوان تر — اما کسانی که هنوز هم می تواند آلوده کردن دیگران است.

دکتر تارا C. Smith, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت است که به مطالعه بیماری های عفونی گفت که بازدید به صورت جداگانه مقدار موجود در coronavirus داده ها تنها می تواند به ارائه یک نگاه اجمالی از وضعیت بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم مردم تمایل به گیلاس انتخاب آنچه آنها می خواهند برای دیدن, برای تایید تعصبات خود را,” او گفت:.

او سالهاست به جای مقدار سهام در آمار مرگ و میر ناشی از کوروناویروس مثلا. “من یک مقدار زیادی از استفاده از آمار مرگ و میر که ناقص هستند” دکتر اسمیت گفت. “شما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما ما می دانیم که کسانی هستند undercounted. برای من حداقل این است که به خصوص مفید متریک. اما کسانی که این نوع آمار است که برخی از مردم گرفتن بر روی.”

شاید گفتن اعداد روند داده ها — بررسی جهت که جامعه یا دولت به نظر می رسد به عنوان گفت: Michael T. Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

“وجود دارد هیچ شماره سحر و جادو برای هر یک از این” دکتر Osterholm گفت. “این بیشتر شبیه به یک شیشه که در آن شما به دنبال در همه چیز در مقابل از شما. آن را یک قطعه از داده ها. این همه آن را با هم.”

در سال 1918 روزنامه در شهرستانها در سراسر ایالات متحده منتشر شده روزانه برگه از بیمار و مرده را از همه گیری آنفولانزای گفت: John M. بری نویسنده “بزرگ آنفلوانزا” و مقامات بهداشت عمومی ساخته شده تصمیم گیری سیاست بر این اساس و بر اساس داده ها.

امروز مقامات منتخب را به مراتب بیشتر گرانول داده ها را در نظر بگیرید.

در شیکاگو دکتر Arwady شهر کمیسیون بهداشت و درمان یک تماس با شهردار لری Lightfoot هر روز صبح بحث در این شهر تعداد موارد مرگ و میر, هفت روز به طور متوسط برای تست و دقیق بستری اعداد در میان معیارهای دیگر.

“اطلاعات برای من یکی از بهترین راه برای آن را واقعی برای مردم” دکتر Arwady گفت. او اغلب در تلاش برای هدایت Chicagoans به نگاه coronavirus شماره را با کد پستی به طوری که آنها درک خطر آنها چهره خود را در محله. “بیشتر من می خواهم مردم را به احساس می کنم مثل Covid است در زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>