امیدوار است که مینیاپولیس پلیس تغییر خواهد کرد ؟ دیدار با اتحادیه پلیس ارشد …در میان بدترین ناآرامی های مدنی در آمریکا در نیم قرن وجود داشته است به ویژه چند آمریکایی ها مایل به صحبت کردن از طرف مردی که روشن فیوز: Derek چوین حاضر سابق افسر پلیس به اتهام قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

تصویری از چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به نظر می رسد بیش از حد روشن و دردناک سعی کنید به بهانه.

گام رو به جلو باب Kroll, رهبر, مینیاپولیس, پلیس اتحادیه. کرول در نامه ای به اعضای خود این هفته توصیف فلوید به عنوان یک “خشونت آمیز جنایی” چرا که او از زندان در یک تلاش آشکار برای این مفهوم را میرسانند چوین درمان از مرد غیر مسلح بودن به اتهام خشونت جزئی جرم مشروع بود. رئیس اتحادیه همچنین در توصیف کسانی که در اعتراض فلوید مرگ به عنوان تروریست و اخراج چوین و سه نفر دیگر از ماموران در مواجهه با اتهامات محروم کردن آنها از حقوق خود است.

سابق مینیاپولیس رئیس پلیس Janeé Harteau که مبارزه Kroll در تلاش برای اصلاح یک گروه با سابقه طولانی نژادی, سوء استفاده, سرعت ضربه برگشت و گفت او نا مناسب به یک افسر پلیس و دعوت او را به استعفا از نیروی.

“یک رسوایی برای نشان! این نبرد که خودم و دیگران شده اند و به مبارزه با. باب کرول به نوبه خود در نشان خود را!” او در توییتر نوشت.

آن را نمی خواهد زحمت Kroll. توسط Harteau خود پذیرش اتحادیه ارشد است که در بسیاری از راه های قوی تر از رئیس پلیس در مینیاپولیس – همانطور که در مورد بسیاری دیگر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده.

“پلیس فدراسیون از لحاظ تاریخی بیشتر نفوذ بیش از پلیس فرهنگ بیش از هر رئیس پلیس همیشه می گفت:” Harteau. “من مبارزه را در هر نوبت از آوردن دوربین بدن به اداره پلیس به داشتن ضمنی و تعصب آموزش حرفه ای فرآیندهای توسعه و داشتن برخی از سازگاری و هماهنگی بیشتری در تبلیغات.”

که قدرت اتحادیه (یا فدراسیون) اغلب ایستاده در راه اصلاحات تداوم قدیمی مدرسه racialised پلیس تاکتیک و محافظ افسران پلیس از پاسخگویی.
Police officers stand outside the Third Police Precinct during the I Can’t Breathe protest in Minneapolis.

Harteau اقدام جامع اصلاحات به عنوان رئیس پلیس برای پنج سال تا سال 2017 پس از دعوت آمریکا و وزارت دادگستری به بررسی رفتار پلیس مینیاپولیس. نتیجه این شد یک استراتژی MPD 2.0 جدید پلیس مدل که قرار دادن یک تاکید قوی بر جامعه تعامل شفافیت و پاسخگویی است. Harteau گفت: آن را به طور مداوم مقاومت و واژگون توسط اتحادیه.

او گفت که زمانی که او همچنین تلاش برای رسیدگی به مسائل اطراف فرسودگی شغلی و سلامت روانی, افسران پلیس و موسسه یک سیستم هشدار دهنده به پرچم تا کسانی که در معرض ابتلا به سوء استفاده از این اتحادیه مشخص می شود این اقدامات به هیچ عنوان بیش از یک راه برای نظم و انضباط افسران و مسدود شدن آنها.

سابق مینیاپولیس شهردار RT Rybak گفت: 800-قوی اتحادیه پلیس ایستاده بود و در این راه از تلاش های پی در پی دولت برای تغییر policing فرهنگ نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها.

“من می گویند پنج شهرداران هستند و مردم بسیار متفاوت است اما هر یک شده است عمیقا متعهد به اصلاح اداره پلیس. هر یک از آنها. در مجموع ما موفق به حرکت به اندازه کافی از اهرم تغییر,” او گفت:.

شهردار یعقوب فری انتخاب شد در یک وعده به اصلاح اداره پلیس با تاکید قوی بر جامعه محور. اما او گفت که این اتحادیه در برابر همه این تغییر است. در ضمن فری گفت که او “صالح توسط معماری از سیستم” اتحادیه قرارداد و داوری که باعث می شود آن را دشوار است به نظم و انضباط و اخراج افسران برای سوء استفاده.

بزرگترین مانع گفت Ryback است کرول و رهبری خود را از فدراسیون است که مقاوم در برابر هر گونه تغییر به دور از سبک پلیس که جوامع اقلیت در مینیاپولیس توصیف به عنوان اقدام مانند یک نیروی اشغالگر.
Mayor Jacob Frey becomes emotional as he gives an update on damage from Minneapolis’ George Floyd protests.

کرول باعث می شود هیچ راز طعم خود را برای یکپارچهسازی با تاکتیک های پلیس و دادگاه ها اختلاف است. سال گذشته او به نظر می رسد در یک کمپین تجمع با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ستایش او را به عنوان “فوق العاده رئیس جمهور”.

“دولت اوباما و جوراب توری, جوراب و سرکوب پلیس نفرت بود,” او گفت: این تجمع است. “اولین چیزی که رئیس جمهور تهمت بود زمانی که او در زمان دفتری بود که به نوبه خود در اطراف … و تصمیم گرفت تا شروع به اجازه دادن به پلیس در انجام کار خود قرار داده که دستبند روی جنایتکاران به جای ما.”

کرول عینک “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” تی شرت اتحادیه آغاز فروش پس از فری منع افسران از پوشیدن لباس در رویدادهای سیاسی. کرول شده است آشکارا خصمانه به سیاه و سفید زندگی می کند و ماده آن را “سازمان تروریستی”. در سال 2016 او تقدیر چهار مینیاپولیس افسران پلیس که راه می رفت از یک حرفه ای بسکتبال بازی به دلیل بازیکنان با پوشیدن Black Lives Matter گرم کردن کشباف.

قبل از او رئیس فدراسیون کرول تا به حال یک رکورد از اقدامات انضباطی علیه او. او به حالت تعلیق در سال 2008 با یک همکار افسر در حالی که از یکنواخت و بدون شناسایی خود را به عنوان پلیس برای ضرب و شتم یک مرد در خیابان و سپس با او دستگیر و به اتهام دروغین. کرول نیز معلق شده است برای استفاده از یک ضد همجنس لکه دار برای توصیف یک گی دستیار سپس شهردار Rybak.

این هفته Kroll حیاتی بود از زمان مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arrandondo که آفریقایی آمریکایی برای بلافاصله شلیک چوین و سه نفر دیگر از ماموران از متهم در Floyd مرگ است.

این جفت ارز باید یک سابقه طولانی است. در سال 2007 Arrandondo به نام کرول در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر اداره پلیس آن را متهم به تبعیض نژادی. Arrandondo و چهار دیگر سیاه افسران ادعا که کرول ساخته اظهارات نژادپرستانه در مقابل افسران ارشد و “می پوشد یک موتور سیکلت ژاکت با یک “قدرت سفید’ نشان دوخته شده بر روی آن”.

طرح دعوی در دادگاه همچنین گفته است که کرول گفت: پس از آن کنگره کیت الیسون که سیاه و سفید است و یک مسلمان “یک تروریست”. در زمان الیسون که در حال حاضر در ایالت مینه سوتا دادستان مسئول تحقیقات فلوید بود و فشار برای اصلاحات در اداره پلیس.

افسران ادعا که نیروی “دارای سابقه تحمل نژادپرستانه و تبعیض آمیز سخنان آن سفید افسران پلیس و درگیر در رفتار تبعیض آمیز علیه آمریکایی های آفریقایی تبار افسران پلیس”.

عمل حل و فصل شد برای 800.000 دلار و یک وعده تغییر دهید.

Rybak گفت که او باور ندارد کرول views نماینده بسیاری از افسران در مینیاپولیس نیروی. “اکثریت افسران من می دانم که آیا حمایت از این نژاد به اتهام رئیس اتحادیه خود را. اما مگر آنها ایستادن و صحبت کردن در برابر او ما را نمی تواند پیشرفت. به همین دلیل من در زمان Kroll در شرایط بسیار علنی و بسیار قوی است چرا که ما نیاز به کمک برخی از احشاء به این بسیار خوب افسران در نیروی است که اجازه می دهد یک اقلیت از افسران را نه تنها خراب کردن فرهنگ خود اما به معنای واقعی کلمه زندگی خود را به مخاطره می اندازد,” او گفت:.
Bob Kroll, president of Minneapolis Police Federation, Lt. speaks at a news conference in St. Paul, Minnesota.

شهردار سابق گفت: ماموران این باور Kroll خواهد ایستاد تا برای آنها مهم نیست که چه زمانی که آنها خود را به عنوان به طور مداوم تحت حمله از مردم و سیاستمداران است.
Harteau گفت: محاصره ذهنیت در نیروی کمک کرده است توسط یک swift به انتقاد افسران زمانی که آنها در اشتباه هستند اما که به ندرت می ایستد تا برای آنها را زمانی که آنها حق دارند.

“اگر مردم می تواند هرگز آوازی در حمایت و تنها چیزی که شما می بینید که ما می تواند آوازی در مخالف و یا در خاتمه دادن و یا نظم و انضباط و سپس ماموران در حال رفتن به نگاه به این اتحادیه برای حفاظت آن است که آیا مشروع است یا نه” او گفت:. “من استفاده می شود به شما می گویند می تواند کسی را بکشند و اتحادیه خواهد شما محافظت می کند. خوب است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

Harteau تجربه شخصی است از تعصب در مینیاپولیس اداره پلیس. او بود که اولین بار, لزبین منصوب به عنوان یک رئیس پلیس در ایالات متحده است.
به عنوان یک افسر سوم 25 سال پیش همکاران خود را پنهان نمی کند نفرت و بیزاری.
“در اواسط-90s. در واقع من راه می رفت خاموش کار به دلیل بودن در یک محیط خصمانه کار,” او گفت:.

Harteau گفت که او تا به حال یکی دیگر از افسر زن به عنوان گشت شریک و مرد افسران پلیس خواهد شکست به آنها بازگشت تا زمانی که نام و برش را انتقال رادیویی. او شکایت کرد بخش و برنده شد.

قبل از Rybak شهردار شد او تا به حال شده است یک روزنامه نگار در این شهر روزنامه استار تریبیون. “من آغاز شده به عنوان یک خبرنگار در پوشش ماموران پلیس با هجوم به, گی, استخر شنای سرپوشیده و تحقیر ساکنان,” او گفت:.

به عنوان شهردار او مصمم به انجام کاری در مورد فرهنگ همجنسگرا ستیزی. Rybak منصوب Harteau به عنوان رئیس پلیس. که به تنهایی با ارسال پیام. او گفت که او تغییر فرهنگ این شهرستان در اداره پلیس به یکی از مهمترین گی دوستانه در کشور است.

انتصاب یک آمریکایی آفریقایی تبار رئیس برای موفقیت Harteau در سال 2017 نشانه ای از پیشرفت در مسابقه. اما در سال های اخیر فشار برای تغییر فرهنگ شده است پیچیده با افزایش militarisation پلیس در سراسر کشور است.
Rybak گفت که پس از 9/11 وجود دارد “باز فدرال بررسی کتاب” به عنوان امنیت داخلی تبدیل شده و نیروهای پلیس به سازمان های امنیتی و برای خرید سلاح های قدرتمند و مازاد تجهیزات نظامی از ارتش ایالات متحده پس از آن کشیده شد.

Harteau گفت که شرایط فلوید مرگ او منجر به سوال چه او تا به حال شده است قادر به رسیدن به عنوان رئیس پلیس.

“من می گویند دولت من احتمالا با 100 درصد اطمینان بیشتر فعال تدریجی تغییرات از هر دولت و در عین حال این حادثه هنوز رخ داده است که باعث می شود من واقعا سوال همه چیز من فکر کردم من می دانستم که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>