امیدوارم که هیکس برای بازگشت به کاخ سفید پس از نزدیک به دو سال غیبت

امیدوارم که هیکس از نزدیکان به رئیس جمهور تهمت که استعفا داد و نزدیک به دو سال پیش باز خواهد گشت به کاخ سفید در یک نقش جدید مقامات دولت خبر داد.

خانم هیکس, 31 مشغول به کار در آقای تهمت کمپین 2016 از آن آغاز به کار کرد و به دنبال او به کاخ سفید پس از او انتخاب شد در نهایت تبدیل شدن به مدیر ارتباطات. بازگشت او خواهد آمد به عنوان ناظران سیاسی تشدید و خود را به عنوان مشاوران می گویند خرافی جمهور است و صحبت در مورد بازآفرینی برخی از جنبه های است که برای اولین بار در مسابقه.

خانم هیکس را به عنوان زمانی که او را تكذيب و نفوذ او با آقای ترامپ که بیشتر احساس آسایش شخصی با او در مقایسه با تقریبا هر نوع دیگر مشاور. اما بازگشت او را او گزارش خواهد شد به Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد و کار با کاخ سفید مدیر سیاسی برایان جک. به عنوان او خواهد بود “مشاور رئیس جمهور است.”

یک مقام ارشد دولت گفت که خانم هیکس خواهد کار بر روی پروژه هایی که آقای کوشنر نظارت از جمله مجدد انتخابات. او نمی خواهد دوباره به ارتباطات ،

“وجود دارد هیچ کس بیشتر اختصاص داده شده به اجرای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از امید هیکس” آقای کوشنر در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده به پشت او در تیم است.”

کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام توصیف خانم هیکس را به عنوان “یکی از با استعداد ترین و ادراک افراد من آمده اند در سراسر.”

“او همیشه مرا تحت تاثیر قرار داد و با اعتماد به نفس آرام و وفاداری و تخصص” خانم گریشام گفت: “و من فراتر از آن هیجان زده به استقبال امید بازگشت به کاخ سفید است.”

از پاییز گذشته خانم هیکس مشغول به کار بود به عنوان رئیس افسر ارتباطات در فاکس این spinoff شرکت آغاز شده توسط Lachlan مرداک پسر روپرت مرداک غول رسانه.

کاخ سفید او را به این زمستان بسیار متفاوت از یکی از او باقی مانده است. تعدادی از دستیاران ارشد را ترک کرده اند از جمله رئیس ستاد John F. کلی و معاونان او. در محل خود را در حال میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد و تعدادی از مشاوران که به او وفادار.

و در آن زمان خانم هیکس در سمت چپ این تحقیقات توسط مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم شد و هنوز هم در جریان است — و یک سال از بسته بندی ، او در میان بسیاری از مقامات دولت او مصاحبه در گزارش نهایی خود را, و او شهادت قبل از کمیته های کنگره در برخی از مسائل که در آن مطرح شده است.

خانم هیکس زمان با آقای ترامپ زمانی شروع شد که او مشغول به کار بود به عنوان یک دستیار برای خود سالمند دختر, Ivanka Trump, در خود را با نام تجاری مد. او او را به استخدام خود اسکلت کارکنان هنگامی که او شروع مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری در سال 2015 و به دلیل مبارزات انتخاباتی آنقدر کوچک خانم هیکس پس از آن 26 شد به طور مداوم در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

از وجود او ضروری به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و هنگامی که او رئیس جمهور شد, او به ارمغان آورد او را به بال غربی. برخی جدیدتر و بیشتر دستیاران ارشد تلاش برای جلوگیری از خانم هیکس دسترسی به رئیس جمهور اما رابطه خود را با او outlasted بسیاری از آنها tenures.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>