امید و نگرانی ممزوج به عنوان کشورهای استراحت Coronavirus مستندات

رم — پوشیدن پلکسی گلاس, visor, زیادی, سفید و آبی, لاستیکی, Catia Gabrielli نگاه آماده برای هر کاری که می تواند راه خود را در روز دوشنبه به ایتالیا آزمایشی سست برخی از آن دقیقترین مستند مفاد برابر coronavirus.

“من می بینم خیلی بیشتر جنبش” خانم Gabrielli صاحب یک کتابفروشی گفت: در مرکز تاریخی رم به عنوان او نگران در مورد مردم در اطراف او, از, گرفتن, پیاده روی بدون ماسک. “این یک بسیاری از مردم است.”

که همان نگرانی مخلوط با امید بیان شد در سراسر اروپا و فراتر از آن روز دوشنبه به عنوان حداقل یک دوجین از کشورها از جمله آلمان و اسپانیا و یونان و بلژیک, لیتوانی, فرانسه, نیجریه و لبنان — شروع به سهولت هفته از محدودیت ها با هدف جلوگیری از گسترش سرایت.

اما در بسیاری از مکان های بسیار پیش بینی آرامش محدودیت نگاه بسیاری مانند زمان واقعی آزمایش بدانند چگونه زندگی می کنند با این ویروس. و در حالی که کاهش متنوع کشور به کشور بسیاری از رهبران روشن ساخته است که همه چیز می تواند تعطیل دوباره — اگر شهروندان رشد ناگهانی و بیش از حد incautious.

در اکثر کشورها نه همه فروشگاه ها و صنعت اجازه داده شد به سر کسب و کار. مدرسه دهانه شد انتخابی انجام شده در پیکربندی مجدد کلاس های درس و یا خاموش تا پاییز. اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم در نیروی. ماسک اغلب مورد نیاز است. کافه ها و رستوران ها تا حد زیادی باقی مانده توقیف.

مقامات ایتالیایی اعلام هشدار داد که هر گونه شل شدن محدودیت می تواند کوتاه مدت اگر شهروندان نمی پایبند به اجتماعی فاصله گرفته است. و اگر عفونت شات تا دوباره و ضعف نظام سلامت فقط در آینده برای هوا آنها را قفل جامعه بازگشت.

“ما مداخله و شیر” نخست وزیر جوزپه کونته از ایتالیا گفته است, هشدار ایتالیایی ها از خطرات ناشی از بالا آوردن منحنی از عفونت است که این کشور خیلی سخت کار کرده بود به سرکوب. در ایتالیا این ویروس تاکنون بیش از 28,000 زندگی می کند.

مشکل با آرامش و محدودیت های است که مقامات نمی خواهد که یک نشانه قابل اعتماد از عواقب برای حداقل دو هفته — دوره کمون ویروس. بنابراین وجود دارد باقی می ماند خطر که در نابینایان فاصله ویروس پنهانی موج تنظیم کردن موج دیگری از عفونت به عنوان بد و یا بدتر از اول است.

کارشناسان بهداشت عمومی در حالی که به رسمیت شناختن نیاز به اعتصاب تعادل بین صرفه جویی در زندگی و معیشت به مدت طولانی هشدار داد که باز کردن مغازه ها و آزاد کردن شهروندان از خانه های خود می تواند سخت تر و خطرناک تر از بستن آنها در.

حتی تا هند اجازه کسب و کار حمل و نقل محلی و فعالیت های مانند مراسم عروسی به سر در مناطق با چند و یا هیچ شناخته شده عفونت. لبنان بازگشایی کافه ها و رستوران ها.

نیجریه آرام مستندات در پایتخت آن آبوجا و بزرگترین شهر لاگوس, با, بازار, فروشگاه, مراکز و شرکت های ساخت و ساز ،

در آلمان که گزارش 163,100 عفونت و 6,692 مرگ و میر با توجه به رابرت کخ موسسه, باغ وحش, موزه های آرایشگری و آرایشگاه باز در روز دوشنبه برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

روز یکشنبه 122 از قبل به نمایش نمازگزاران برگزار شده در کلن کلیسای جامع با پوشیدن ماسک و نشستن از هم جدا در pews به جشن های دسته جمعی. کلیساهای دیگر آغاز خواهد شد خدمات تحت محدودیت های مشابه بعد از این هفته.

برخی از زمین های بازی باز بیش از آخر هفته.

“این یک کمک بزرگ” گفت: Katherin براوو که هدایت او نزدیک به 2 سال با دختر, کردن, برلین, اسلاید. “شما نمی توانید توضیح دهید که به بچه های کوچک که چرا آنها نمی توانند در اینجا بازی. ما را پیاده روی هر روز و به او می گویند, ‘اسلاید, اسلاید, اما ما تا به حال به نگه داشتن رفتن.”

در اسپانیا که در آن بیش از 25000 نفر فوت کرده اند, کسب و کارهای کوچک بازگشایی در روز دوشنبه.

دولت امیدوار به بازگشت این کشور به یک “جدید عادی” اواخر ماه ژوئن اجازه دادن به برخی از مناطق با کمتر سرایت و بیمارستان اشباع باز کردن زودتر از بیشتر قطعات آلوده.

کریستینا کروس که صاحب یک سالن کوچک در بارسلونا گفت که او خوشحال به بازگشت به کار پس از هفت ماه از مستند, اما همچنین پیدا کردن قوانین جدید “بسیار پر هرج و مرج.”

برای مثال همه مشتریان باید حداقل دو متر یا حدود شش فوت از هم جدا در حالی که در سالن است. آرایشگاه باید به طور کامل تمیز کردن محل پس از هر مشتری و همچنین mop طبقه دو یا سه بار در یک روز خانم کروس توضیح داد.

“من شده اند انجام می دهند به همان اندازه تمیز کردن به عنوان برش تا کنون” خانم کروس گفت: با پوشیدن یک ماسک و دستکش و فقط مشتری.

پس از 42 روز از حبس یونانیان در روز دوشنبه بودند آزاد به ترک خانه های خود و بدون مجاز دلیل و سالن های کتاب, فروشگاه لباس, فروشگاه ها و فروشندگان بازگشایی شد. حمل و نقل مقامات محاصره هر صندلی در اتوبوس و مترو اتومبیل.

اما حتی اگر این کشور در حال محدود عفونت به حدود 2,626 موارد عفونت و حدود 150, مرگ و میر, رستوران ها و کافه ها انتظار می رود بسته باقی می ماند تا ژوئن.

“آنچه که من واقعا از دست یک قهوه در خورشید اما باید صبر کنید” گفت: Anthoula Paraskeva, 48, به عنوان او منتظر به نوبه خود او را در خارج از آتن سالن مو و پوشیدن یک ماسک و دستکش.

“این یک اولویت است, اگر چه,” او گفت: خنده و با اشاره به یک اینچ از قهوه ای به ریشه موهای بلوند.

اما در یونان بیش از حد باز آمد با admonishments از دولت است. “اگر ما همچنان به این ویروس در رو به پایین مسیر ما باید تمام توان مضاعف محتاط” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت.

لهستان آغاز شد که در آن مستند در مارس 14, بازگشایی آن, هتل ها, مراکز خرید و مناطق ورزشی و همچنین برخی از موزه ها و گالری های هنری.

این کشور در کودکستان ها و مهد کودک نیز می تواند باز بعد از این هفته هر چند سخت جدید بهداشتی دستورالعمل ها و جداسازی فضاهای موارد مشکوک احتمالا منجر بسیاری از reopenings به تعویق افتاد.

استونی و لیتوانی آغاز شد محدودیت های بلند به عنوان بلژیک که در آن ساخت و ساز را دوباره آغاز شده و شرکت ها از بخش های غیر ضروری از جمله مغازه فروش پارچه — اجازه داده شد برای از سرگیری فعالیت است.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه روز دوشنبه به نام “آرامش” و “عمل گرایی” به عنوان کشور آماده شده را به آرامی بلند مستند محدودیت های شروع در مارس 11, اما او هشدار داد که “این نیست که بازگشت به حالت عادی آن است که یک گام جدید است.”

“لازم است برای زندگی با ویروس” آقای پاکسازی گفت: استدلال سلول نمی تواند برای همیشه لطفا برای ادامه دلیل این امر باعث گسترده اقتصادی و اجتماعی آسیب برساند. هنوز, او گفت:, “یخ بسیار نازک است.”

در ایتالیا به موفقیت باز به نظر می رسید به بستگی دارد که چگونه نسبی معنای کلمه “نسبی” است.

در آماده سازی ایتالیایی ها برای کاستن از محدودیت ها در ماه گذشته آقای کونته شناخته شده نیست برای او ساده صحبت گفت: ایتالیایی ها می تواند سفر خود را congiuntiیک کلمه است که می تواند به عنوان ترجمه بستگان بلکه روابط.

دولت تعریف شده در دسترس بستگان به عنوان کسانی که “در کلاس ششم” خویشاوندی یک تعریف است که سر در گم بسیاری از ایتالیایی ها. همه چیز رو muddier زمانی که آقای کونته گفت: congiunti همچنین شامل یک فرد از “پایدار محبت است.”

ملی معناشناسی بحث در گرفت و این آخر هفته ساعت قبل از مستند برداشته دولت سعی در حل و فصل این مسئله است.

دوستان فقط نمی آن را قطع. همسران همکاران در اتحادیه های مدنی و افرادی که تا به حال نقل مکان کرد و در کنار هم — خود را در بر داشت از هم جدا شده توسط این مستند می بینیم دیگر. اما می تواند مردم را با “ثبات محبت اتصال.”

اما ایتالیایی قوانین حفظ حریم خصوصی به معنای آن است که پلیس نمی تواند نیروی هر کسی به فاش کردن هویت شی یا مقصد از محبت خود را به عنوان congiunti سفر برای زناشویی بازديد و هويدا.

طولانی نگران-بیش از بازگشایی ایتالیا به طور ناگهانی به نظر می رسید به بازی کردن بین تعریف “مثل” و “مانند مانند.”

“ما فقط با هم برای دو ماه و ما اصلا با هم زندگی می کنند” Danilo Ferrera, 25, گفت: صبح روز دوشنبه به عنوان او برگزار شد دست در دست دوست دختر خود را در مقابل میلان علامت تجاری کلیسای جامع. “من فکر نمی کنم آن را در نظر گرفته پایدار محبت است.”

او و جلب اعتماد او استفاده می شود به بهانه ای از یک معاینه پزشکی به دیدار او.

پلیس به جای جریمه او را برای پوشیدن یک ماسک به عنوان سخت خود را-ضربه لمباردی منطقه مورد نیاز مردم را به پوشیدن ماسک حتی در خارج. او گفت که او نمی دانم ماسک بودند واجب چون وجود داشته است بسیاری از گیج کننده احکام رسمی که “من هیچ چیز را درک نمی کنند.”

آن ایتالیا حدود 4.5 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به بازگشت به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز در روز دوشنبه. جاگر و دوچرخه سواران می توانید در حال حاضر از نظر قانونی بیشتر از 200 متر از خانه های خود. و سفر برای کار و یا ضروری خرید و یا نیازهای بهداشتی می تواند به طور گسترده تر در هر منطقه هر چند سفر بین مناطق هنوز هم شدیدا محدود شده است.

ماسک مورد نیاز در حمل و نقل عمومی و در فروشگاه ها و در دیگر فضاهای بسته و باز ،

در حال حاضر وجود دارد نشانه هایی است که برخی از ایتالیایی ها بودند لغزش به خود را قبل از ویروس عادات.

در رم ویلا Doria Pamphili پارک در دوشنبه نوجوانان در گروه های شش و 12 تن بدون ماسک به عنوان آنها با هم فشرده بر روی نیمکت و یا گرفتار تا از نزدیک با دلبر. خانواده سوار بر دوچرخه. و Giulia Quadri یک واکر سگ حرفه ای در زمان برخی از سگ ها را در یک “آزمون اجرا شود.”

او گفت که او تا به حال از دست رفته بسیاری از کسب و کار خود را در طول مستند, هنگامی که راه رفتن سگ یک دلیل قابل قبول برای مردم به ترک آپارتمان خود را.

“من نیاز به درک اگر من می توانید انتخاب کنید تا مشتریان من سگ با خودرو و آوردن آنها در اینجا,” او گفت: معلوم نیست که آیا این قانونی بود یا نه.

به عنوان ایتالیایی ها در تلاش برای کشف کردن آنچه اجازه داده شد و چه نمی شد بزرگ نگران بود که آنها را فشار محدودیت بیش از حد.

والتر carmela di carlo یک مشاور به ایتالیا, وزارت بهداشت هشدار داده است که اگر عفونت رای نشان داد افزایش در دو هفته “ما را مجبور به تعطیل یک بار دیگر.”

گزارش شد کمک توسط Emma Bubola در میلان; Elisabetta Povoledo در رم; Monika Pronczuk در بروکسل; Aurelien Breeden در پاریس; Melissa ادی در برلین; Niki Kitsantoni در آتن; Joanna Berendt در ورشو; Raphael Minder در بارسلونا اسپانیا; و اموزش Maclean در داکار, سنگال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>