امید و زندگی جدید در بروکلین بخش زنان و زایمان مبارزه Covid-19

نگران پزشکان ایستاده بود با هم پس از خود دور وزن خطرات. 31 ساله به زن باردار در خطر ریه ها او ویران شده توسط coronavirus. اگر آنها تحویل نوزاد خود را در حال حاضر ممکن است به کاهش فشار بر روی بدن او و کمک به او بهبود می یابند.

اما آن را بیش از دو ماه قبل از موعد مقرر و نوزاد احتمالا مشکل تنفس و تغذیه و حفظ حرارت و در معرض خطر برای سلامت طولانی مدت مشکلات. عمل جراحی خود را, یک سزارين خواهد بود زای برای مادر.

در پایان سه متخصصان زنان موافقت کرد: نه مادر در ونتیلاتور و نه فرزند در رحم او بود به اندازه کافی اکسیژن و بهترین شانس برای نجات هر دو به نوزاد را به جهان است. امروز.

“ما نیاز به انجام کاری” دکتر گفت: Erroll ♡ جونیور رئیس بخش زنان و زایمان در بیمارستان بروکلین مرکز منعکس کننده که صبح نزدیک به دو هفته پیش است.

زن گرانبها اندرسون یکی از سه بدحال مادران باردار در همان زمان در بیمارستان جامعه در یک شرایط غیر معمول. دکتر ♡ راه می رفت به عقب و جلو بین زنان و زایمان طبقه و واحد مراقبت های ویژه چک کردن در.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

این زنان واحد که ارائه می شود در مورد 2,600 نوزادان از یک سال است که به طور معمول محل جشن و برآورده امیدوار است. اما در میان همه گیر آن تبدیل شده است.

نزدیک به 200 نوزادان رسیده اند و از ابتدای ماه مارس به گفته دکتر Byer. بیست و نه باردار و یا زنان ارائه کرده بود مشکوک یا تایید موارد Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. آنها نگه داشته شده است جدا از سایر بیماران و پزشکی کارگران پوشیدن لباس های محافظ در هنگام حضور به آنها را. راهرو که در آن زنان راه می رفت به عنوان آنها را تحمل نیروی کار خالی با مادران به شود محدود به اتاق خود. چند پزشکان و پرستاران در بخش کاهش یافته است بیمار است.

حتی سالم زنان باردار مضطرب هستند. “آنها نمی احساس خوشبختی و شادی است که بسیاری از مردم تجربه” در این زمان از زندگی دکتر ♡ گفت. بدتر, برخی, حامله بیمارانی که بیمار هستند بنابراین ترس از آمدن به بیمارستان — با استناد به ترس از ویروس و یا از تنها بودن — که آنها را با تاخیر انجام این کار است. تعداد کمی از آنها تبدیل شده اند خطرناکی بیمار است.

به عنوان در سایر نیویورک بیمارستان, موج جدید بیماران مبتلا به Covid-19 پهن در هفته های گذشته است. اما واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان بروکلین تا به حال به نگه داشتن در حال گسترش به حدود سه برابر اندازه اصلی آن و مرگ و میر بالا باقی مانده است. نزدیک به 90 بیماران تایید شده یا مشکوک به این ویروس تا به حال تسلیم پس از آوریل 1. از دوشنبه تا جمعه هفته گذشته به تنهایی 30 سالگی درگذشت. پنج کارکنان نیز درگذشت. بحران نشده است دکتر Byer و دیگر پزشکان هشدار داده است.

اما او سپاسگزار است: تا کنون نه یک مادر یا نوزاد از دست رفته است. شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد در میان نوزادان هر چند پزشکان در انتظار نتایج برای یک, با توجه به صندلی اطفال دکتر نوح Kondamudi.

خانم اندرسون را مورد شده است به خصوص دلخراش. او تا به حال شده است یک بیمار از دکتر Byer را برای سال. او توصیه او را در باردار شدن پس از سقط جنین و تحویل خواهرش کودکان است. روز پس از روز را به عنوان او تلاش برای زنده ماندن او به درخواست خود او است رفتن به از دست دادن نوزاد او خیلی تلاش کردم تا داشته باشد ؟ خواهد فرزند او بود چپ تاكنون?

در مصیبت مادر دوریس رابینسون آمد به دکتر Byer ، “آیا شما فکر می کنم او را برای رفتن به آن را؟” “لطفا با من.”

زمانی که خانم اندرسون, یک معلم جایگزین در نهایت باردار, بارداری بازديد شد امور خانواده است. پدر کودک دیوید Cirilo که با این نسخهها کار در امنیت و اغلب خانم اندرسون را پیوست او به سازمان دیده بان سونوگرافی امتحانات. کودک به دلیل در ماه ژوئن.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • فرماندار کومو خواست احتیاط در عجله برای بازگشایی نیویورک اقتصاد است.
  • شهر نیویورک می گوید: مدارس تعطیل هستند برای سال تحصیلی.
  • این ویروس تا به ویران خانه های پرستاری در سراسر منطقه است.

دکتر ♡ علاقه خود بیمار “یک شخصیت” او را توصیف — که پرسش و پاسخ در مورد سلامت خود را و چگونه او می تواند آدرس مسائل مختلف از جمله چاقی است که می تواند بر شانس خود را از حامله شدن. “او بسیار سخت کوش,” او گفت: یک خبرنگار.

در روز پنج شنبه مارس 26, زمانی که او احساس بیمار او به نام دکتر Byer. از او خواست که او را به بازدید از زایمان درمانگاه اما او گفت که او وحشت زده بود برای آمدن به بیمارستان. علاوه بر این او گفت که احتمالا فقط او آسم اقدام است.

یک روز بعد, او تا به حال انتخاب کمی. او در بیمارستان وارد سرفه و کارگر به نفس قادر به دریافت یک جمله کامل. دکتر Byer به او گفت که او احتمالا تا به حال Covid-19 — “او کلاسیک” — و اعتراف او به یک منطقه خاص از کار و تحویل واحد که در آن چهار اتاق در انتهای یک راهرو تعیین شده بود برای باردار بيمار مبتلا به کروناویروس و یا اعتقاد بر این بود.

روز بعد از زایمان تیم بود قادر به نگه داشتن سطح اکسیژن بالا به اندازه کافی به او منتقل شد به بخش I. C. U. “او فقط بیش از حد کوتاه نفس” گفت: دکتر جیمز Gasperino سر مراقبت ويژه. در عرض 24 ساعت, او در یک ونتیلاتور.

“او سعی کرد برای بسیاری از سال و در حال حاضر او در نهایت و شاد و همه چیز به خوبی و آن را فقط اتفاق می افتد که این بارداری صورت می گیرد با این بیماری همه گیر” دکتر ♡ اظهار تاسف کرد. “اینها چیزهایی هستند که شما هیچ کنترل بیش از است.”

دکتر♡, 51, پسر یک متخصص زنان-متخصص زنان و زایمان با او تحویل نوزادان و عمل بسیاری از زمان شروع زمانی که او ساکن در نزدیکی لانگ آیلند کالج بیمارستان که در آن پدر خود را تمرین. مادر او یک پرستار است. یکی از خواهران خود را در یک ماما است. همسر او که یک داروساز.

او مورد مطالعه در هوارد و سیراکیوز دانشگاه کار کرده است و در بروکلین بیمارستان مرکز برای 20 سال است. او کشیده شده توسط آن برنامه های دانشگاهی, او گفت:, و چرا که او “دوست بودن بخشی از جامعه.” رشد او با حضور در یک دبیرستان در حالی که در نزدیکی فورت گرین پارک فقط در اطراف گوشه از بیمارستان است.

دکتر ♡ خواب بیدار در 5:30 صبح آماده شدن برای روز خود را در برخورد با کروناویروس بحران است. بر روی iPad خود او بررسی آنچه اتفاق افتاده است یک شبه به دنبال در وب سایت برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در دانشگاه جانز هاپکینز و نیویورک وزارت بهداشت برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه توصیه های جدید و ارزیابی اینکه آیا این شهر در حال رسیدن به اوج خود بیمار ،

او را نگه می دارد یک چشم روی داده است. چند مطالعات منتشر شده در مورد کوروناویروس در دوران بارداری. نوزادان یافت شده برای کامپیوتر در یک اقلیت کوچک از موارد اما به طور کلی شانس خوبی است. در حالی که برخی از بیمارستان های جداگانه مادران جدید با Covid-19 از نوزادان و دیگران از جمله بروکلین بیمارستان مرکز اجازه می دهد تا مادران با نوزادان آنها و آنها را — به ویروس است و نه اعتقاد به انتقال از طریق شیر مادر است. آنها دستور به اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و لباس و نگه داشتن دست خود را تمیز که داشتن تماس بگیرید.

زنان باردار تصور می شود در یک شبیه خطر ابتلا به بیماری شدید از Covid-19 به عنوان افراد دیگر. اما دکتر ♡ گفت که تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود به خصوص در جوامع مانند بروکلین که در آن چاقی و دیابت و فشار خون بالا شایع در میان مادران باردار.

دوشنبه گذشته سه پزشک در واحد بودند بیمار است. یک آزمایش منفی برای این ویروس و خواهد بود به زودی.

دکتر Byer و دیگران مورد بحث که آیا آنها تا به حال به اندازه کافی نیروی انسانی و تجهیزات به خصوص تجهیزات حفاظتی. “این احساس ثابت: این حمل و نقل رفتن به اندازه کافی برای چند روز آینده?” او گفت:. “این واقعا یک روز-به-روز چیز است.”

او تا به حال دو عملیات که روز شنبه: برنامه ریزی شده C-بخش و کمک به عمل جراحی بر روی یک بیمار با یک توده بزرگ در شکم او. قبل از آن که او دور که در آن همه موارد در زنان و زايمان خدمات مورد بحث قرار گرفت.

یکی از بستری در زایمان طبقه با Covid-19 بود Basharrie مکنزی که تا به حال شده است در یک ونتیلاتور در بخش مراقبت ويژه با هم تداخل دارند با خانم اندرسون و یک زن بود که در 28 هفته و بعد از بهبود و بدون اوایل تحویل.

خانم مکنزی, 36, متولد جامائیکا و آمد به ایالات متحده به عنوان یک نوجوان. او دارای سه فرزند و این نسخهها کار در پزشکی برنامه نویسی در یکی دیگر از بروکلین بیمارستان که در آن او معتقد است که او برداشت ویروس. در ابتدا او فکر او بود و سرد. او 11 سال را به ارمغان آورد آب ساخته شده از هویج و چغندر برای درمان آن است.

نزدیک به سه هفته پیش در روز شنبه او با داشتن مشکل در تنفس. مثل خانم اندرسون او بکند با او متخصص برای آمدن به بیمارستان هنگامی که او بیمار حدود سه ماه قبل از موعد مقرر. پزشک دکتر کهربا فرل بود احساس خطر هنگامی که خانم مکنزی به نام بود و تا نفس او به سختی می تواند صحبت می کنند. دکتر فرل هشدار داده بخش مراقبت های تیم.

خانم مکنزی بستری در بیمارستان و ترس به خواب ترس از هرگز بیدار شدن از خواب. او را تماشا کارکنان در داخل و خارج از درب اتاق بعدی یک بیمار او معتقد است درگذشت.

که جمعه, او تا به حال توسعه یافته حاد هيپوکسيک نارسایی تنفسی — اکسیژن به اندازه کافی بود به او خون که به معنای همان درست است برای نوزاد. او قرار بود در ونتیلاتور.

یک روز بعد شناور در داخل و خارج از آگاهی او احساس خاصی که کادر پزشکی در تلاش بود تا او را بکشد. در وحشت او را بیرون کشیده لوله تنفس. پزشکان تصمیم گرفت برای دیدن اگر او می تواند حفظ تنفس کردن ونتیلاتور.

در اتاق 11 I. C. U. دو روز بعد او را دیدم یک پزشک در یک کت سفید دکتر Gasperino تصویب و او را یک thumbs-up. آن را به او امیدواریم. او بازگشت و حرکت با دو انگشت شست و یک لبخند. اما او هنوز هم تنفس به سرعت و تا به حال یک لوله در زیر بینی خود را ارائه یک جریان اکسیژن است.

“من کمی نگران” یکی از I. C. U. پزشکان گفته دکتر Gasperino زمانی که تیم جمع شده بودند برای بررسی بیماران که آن روز صبح. پزشکان توافق به خانم مکنزی روز دیگر برای بهبود در I. C. U.

خانم مکنزی ستایش خدا او بعدها گفت. خواهر او یک کشیش در تورنتو خواست برای نماز به توان گفت برای او. به آرامی به وضعیت او بهبود یافته است. او در نهایت در سمت چپ I. C. U. که در آن اکثریت بزرگی از Covid-19 بيمار نشده اند جان سالم به در برد و منتقل شد به ویژه اتاق جدا شده در بخش زنان و زایمان.

به تنهایی — بدون بازدید کنندگان اجازه داده شد به جز زنان و زایمان است که می تواند یک او را نگه داشته و خودش اشغال شده توسط مرور Instagram و FaceTiming با فرزندان خود از جمله او 3 سال عالیه. آن را به حال شده است یک سال سختی برای خانواده با چهار بستگان مرگ در شش ماه گذشته.

آخرین شب دوشنبه آنجلا Lewis, یک زایمان پرستار که مشغول به کار در بیمارستان به مدت سه دهه بر يك N95 ماسک های پلاستیکی آبی لباس و دستکش و چکمه و یک چهره shield برای ورود خانم مکنزی ، او گفت که او تا به حال بدون دریافت آموزش های تخصصی برای مراقبت از coronavirus بیماران. “سال پیش ما آموخته بودند که چگونه به استفاده از P. P. E. و شستن دست ها و همه چیز. Covid همان است — شما باید به آن اعمال می شود. شما فقط باید کمی بیشتر مراقب باشید,” او گفت:. “و دعا کنید.”

پرستار کمبود نظارت در سراسر خانم مکنزی حلقه. صدای نوزاد ضربان پر اتاق کوچک.

خانم لوئیس بازگشت و 30 دقیقه بعد از قرار دادن در دنده محافظ و دوباره بررسی می شود, خانم مکنزی علائم حیاتی. او تنفس بدون کمک. درجه حرارت او عادی بود. “هیچ انقباضات? هیچ گرفتگی?” پرستار پرسید. او خورده تا پرینت از نوزاد ضربان قلب.

بعد از ظهر خانم مکنزی جمع آوری وسایل خود را. به عنوان او به رهبری واحد برای رفتن به خانه یکی از حدود 80 coronavirus بيماران ترخيص شده در هفته گذشته او گرفتار دید از دکتر Byer و پرستاران.

Keena ساموئلز, پرستار مسئول از زایمان پس از زایمان واحد خداحافظی به عنوان خانم مکنزی گریستم. “شما در حال رفتن به فقط خوب” خانم ساموئلز گفت. “شما در حال رفتن به آمده به عقب و تحویل سالم و زیبا عزیزم.” او افزود: “شما از آن ساخته شده!”

در I. C. U. گرانبها اندرسون وضعیت شکننده بود.

“شما از دیدن او واقعا نمی گرفتن به طور قابل توجهی بهتر است حتی اگر او را انتوبه و تهویه و ما تا به حال به شکل آنچه که ما می تواند انجام دهد” دکتر ♡ گفت. او اعطا با دو نفر دیگر از پزشکان و متخصصان در هر دو گروه زنان و مادران و جنین. ادامه بارداری آنها به این نتیجه رسیدند بیشتر می تواند سازش او عملکرد ریه.

“من فکر کردم:” چه بیشتر ما می توانید انجام دهید ؟ او است رفتن به دیدن نوزاد?'” دکتر Byer به یاد می آورد.

I. C. U. پزشکان نیز بر این باور است که ارائه کودک ممکن است بهبود خانم اندرسون بیماری است. “احساس دل و روده من بود که او را بیشتر از ریه ها او را به مبارزه با” دکتر Gasperino گفت. آنها تجويز دو دوز استروئید و داروهای داده شده 12 ساعت از هم جدا برای کمک به کاهش خطر ابتلا به مشکلات تنفسی در نوزاد.

در I. C. U. صبح گزارش دو هفته پیش یک دکتر ارائه شده مورد او: “او برای رفتن به C-بخش.” عمل جراحی حوالی ظهر. طولانی نیست پس از او چرخ در خانم اندرسون مادر شدم. نوزاد پسر با وزن 3.7 پوند است.

یک تیم از بخش مراقبت ويژه نوزادان بلافاصله شروع به رسیدگی به او را. او نمی تواند نفس بکشد و در خود و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

خانم اندرسون ناخودآگاه در حالی که همه در نظر گرفته شد به I. C. U. هیچ بهبود قابل توجهی را برای روز. دکتر Byer و خانم اندرسون خانواده بودند عمیقا نگران است.

“از آنجا که Covid چنین و جدید, رمان, ویروس,” دکتر گفت: هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چه خواهد شد نتیجه در یک فرد بیمار “حتی اگر شما سعی کردم همه چیز شما احتمالا می تواند.”

I. C. U. کارکنان دریافت تأییدیه خاص سعی تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir با خانم اندرسون به گفته دکتر Gasperino. در یک مطالعه از 58 به شدت بیمار بیماران منتشر شده در هفته گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند اکثر کسانی که با توجه به این دارو نشان داد بهبود وجود دارد اما در مقايسه بنابراین اهمیت مشخص نیست.

آخرین بعد از ظهر دوشنبه دکتر ♡ رفت به دیدن بیمار خود را در I. C. U. “چگونه خانم اندرسون انجام می دهند ؟” او یکی از مهم مراقبت پزشکان است.

او دیگر نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی که تا به حال فقط حذف شده است او گفته شد. “بسیار خوب!,” متخصص پاسخ داده است. “بسیار خوب.”

هنگامی که او ایستاده بود در خارج از خانم اندرسون را در اتاق او باز چشم او و تماسهای مکرر شکم او به عنوان اگر او فکر او بود و هنوز هم ، او هنوز مست بیمار یک موج است.

او را به نام مادر خود دوریس رابینسون به گزارش اخبار خوب است. “او می داند که او تا به حال یک کودک مناسب است؟” خانم رابینسون پرسید.

دو روز بعد خانم اندرسون را بگویید دکتر Byer او نام کودک: David سوم بعد از پدر خود. در یک قرص دکتر ♡ متصل خود از I. C. U. توسط تصویری به بخش مراقبت ويژه نوزادان. نوزاد بیماری شده بود بهبود است.

“اوه!” خانم اندرسون گفت. “او در خواب است.”

“او را از مصرف بطری را به خوبی مکیدن خوب” مریم Godineaux ارشد مدیر پرستاری برای مادر و کودک بهداشت گفت: از نوزاد کنار تخت. “او خیلی خوش تیپ ارزشمند است.”

خانم اندرسون خواسته که او می تواند به خانه و دکتر ♡ گفت که او تا به حال به دست آوردن وزن است.

و به دنبال او مادر جدید مادر لبخند زد و گریه در همان زمان. “هی” او گفت:. کودک چشمانش را باز کرد و wriggled. “شما بروید وجود دارد. سلام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>