افتخار John Lewis با عبور از حق رای لایحه پیشرو دموکرات خواستارخانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn به نام روز یکشنبه برای رأی گیری حقوق قانونی و یک پل بدنام در آلاباما به نام John Lewis.

“این روشی است که برای انجام آن” Clyburn سی ان ان گفت دولت از اتحادیه بحث مرگ آتلانتا کنگره در شب جمعه از سرطان لوزالمعده در سن 80 سالگی و میراث او در آمریکا زندگی است.

دموکرات ها که کنترل مجلس نمایندگان تصویب حق رأی پیشرفت عمل 2019 با هدف بازگرداندن حمایت های برنده در دوران حقوق مدنی اما تضعیف 2013, حکم دادگاه عالی. این لایحه شده است, گرفته شده توسط جمهوریخواه سنا برگزار شد.

“کلمات ممکن است قدرتمند اما اعمال ماندگار هستند” گفت: Clyburn از کارولینای جنوبی, اچ لوئیس و با نفوذ صدا در محافل دموکراتیک است. “آن را باید به جان R لوئیس رای گیری حقوق قانون از سال 2020 است.”

Clyburn تماس است به احتمال زیاد به شنیده می شود توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و یا در مغلوب ساختن پیشی جستن ، دموکرات شارژ جمهوریخواهان با مشخص تلاش برای سرکوب اقلیت آرا در تلاش است که به دست آمده فوق العاده اهمیت در انتخابات سال ضربه مرگبار بیماری همه گیر.

ماه گذشته Clyburn گفت: نگهبان: “تنها باید به پیروزی در این مبارزه است. که باید نه تنها برای مردم بلکه برای کشور است. چون من واقعا اعتقاد دارم که اگر جو بایدن نمی کند پیروزی در این مبارزات انتخاباتی این کشور دموکراسی را فرو بریزند.”

لوئیس مشهور شد در تظاهرات برای حقوق مدنی اصلاحات در 196os, در کنار مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگر رهبران.

در سال 1965 لوئیس بود به شدت مورد ضرب و شتم سربازان دولت طی یک راهپیمایی در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما. فیلم از خشونت کمک کرده و تغییر افکار عمومی منجر به قانون حق رای سال 1965 قانون تضعیف توسط دیوان عالی کشور 48 سال بعد.

“ادموند Pettus شد و یک grand wizard of Ku Klux Klan,” Clyburn گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات است. “به نام او که پل و جایگزین کردن آن با یک مرد خوب, John Lewis, تجسم خوبی از امریکا به جای به افتخار کسی که بی احترامی آزادی های فردی.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سکوت کرده بود و 14 ساعت پس از لوئیس مرگ اعلام شد, پس از آن, توییتی کوتاه پیام تسلیت. او همچنین دستور داد پرچم ها به پرواز در نیمه کارکنان در کاخ سفید و دیگر ساختمان های فدرال.

Ayanna Pressley, یک ماساچوست دموکرات با سی ان ان گفت تهمت ثبت در دفتر تضعیف هر گونه تلاش برای افتخار Lewis.

“اگر شما واقعا می خواهید به افتخار the life of John Lewis, شما لازم نیست انجام کارهایی مانند روده نمایشگاه-قوانین مسکن,” او گفت:. “شما نمی افشانده شدن دانه بدست آورد.”

در مصاحبه عصر روز شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن برابر سیاه زندگی با توجه به حمایت مؤتلفه پرچم و تهدید به وتو تلاش برای تغییر نام پایگاه نظامی به نام مؤتلفه ژنرال.

در CBS چهره ملت بازنشسته آمریکایی آفریقایی ژنرال کالین پاول گفت: Lewis شده بود “آقا دو واقعا اشکال سخت به عنوان ناخن یکی ملایم است. و او همیشه به عنوان یک فردی که همه او می تواند برای امریکا است.”

“نیاز است که بیشتر جان Lewises,” پاول اضافه شده است. “ما مقدار زیادی از کار را به انجام.”

پاول در خدمت یک جمهوری خواه رئیس جمهور جورج بوش به عنوان وزیر امور خارجه است. اما او تایید کرده است بایدن در این سال و او گفت که او مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن مؤتلفه در مورد نمادها.

“ما واقعا تا به حال در مورد آن فکر چند سال پیش” او گفت:. “اما در حال حاضر با موضوع زندگی و تمام مسائلی که قبل از ما هستند من فکر می کنم آن است که یک ایده خوب برای تغییر نام 10 پایگاه در ارتش ایالات متحده است که پس از نام Confederates.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de