هنگ کنگ در اعتراض به جنبش در مواجهه با پکن امنیتی فشار در بحران

دلار هنگ کنگ — معترضان حذف شده خود را در حساب های رسانه های اجتماعی می ترسم که پیام های خود را می تواند آنها را تحت چین جدید امنیت ملی ، پدر و مادر جوان را scoured اینترنت برای دستورالعمل در مهاجرت. سازمان باید برنامه ریزی تظاهرات تنها به لغو آنها را در آخرین لحظه در چهره غیر قابل نفوذ پلیس محاصره است.

هنگ کنگ جنبش اعتراضی — که سال گذشته cowed دولت محلی و تحقیر مقامات در پکن که مستقیم آن در بحران است. تاکتیک های است که تا به حال تحت فشار قرار دادند مقامات را به عقب در زمان به طور ناگهانی ناکافی در مقابل یک تهاجمی نیروی پلیس ترس از coronavirus و یک حزب کمونیست است که در اجرا از صبر و شکیبایی است. بسیاری از معترضان احساس آنها خسته گزینه های خود را.

“این آغاز پایان” گفت: Michael, Mo, اعتراض سازمان های محلی و رسمی.

چینی طرح دولت برای تحمیل قوانین امنیت در هنگ کنگ است که می تواند به محدود کردن شهر آزادی های مدنی را ترک کرده است هرزگرد و غیر متمرکز مخالفت جنبش به دنبال نه تنها یک بعدی حرکت می کند اما از یک چشم انداز جدید.

آن مبارزه برای دموکراسی بود که همیشه یک شوت از هدف قرار دادن یک دولت محلی که رهبری تنها پاسخگو به پکن. اما چین مداخله مستقیم ساخته شده است چالش های حتی بیشتر صریح مجبور بنیادی تر حساب در مورد چگونه برای مبارزه با به عقب چه هدف این است که — و این که آیا آن است که حتی ارزش آن را امتحان کنید.

بیشتر پیچیده خود را حساب معترضان آشفته بازار از دانش آموزان و معلمان و سیاستمداران و فعالان خود را در مرکز مبارزه بین چین و ایالات متحده است. چین رهبر پینگ می بیند امنیتی فشار لازم برای محافظت از حاکمیت این کشور در حالی که رئیس جمهور تهمت است و بازیگران آن را به عنوان یک تجاوز در آزادی های مدنی در حال حرکت در روز جمعه برای نوار دور برخی از هنگ کنگ امتیازات با ایالات متحده است.

برخی از معترضان می گویند که آنها ادامه خواهد داد تا مارس بیهوده اگر آن را ممکن است در حالی که دیگران که در حال پرتاب کوکتل مولوتف می گویند که آنها در حال حاضر ترجیح می دهند تحریم و یا حمله. برخی می خواهند برای حفظ هنگ کنگ استقلال نسبی از چین در حالی که دیگران باید پیوست یک بار تابو تماس برای آشکار استقلال.

بسیاری از آنها سنجاق امید خود را به ایالات متحده فشار بر چین اما دیگران ترس آنها را تبدیل به آلت خود را در رقابت.

چه متصل می شود و بسیاری از معترضان هم بیشتر از هر چیزی این است که خستگی و ترس.

خواسته های خود را برای حق رای همگانی — که اجازه می دهد برای انتخابات مستقیم از هنگ کنگ اجرایی و تمام قانونگذاران و بیشتر پاسخگو نیروی پلیس برآورده نشده باقی می ماند با وجود ماه از تظاهرات. در حال حاضر که پکن تشدید مبارزه با بسیاری از مخالفان متوجه است که آنها ممکن است قادر به انجام همان.

“ما سعی کردیم تقریبا همه چیز را ما می تواند از فکر می کنم در سال گذشته گفت:” الکس تنگ, 32, یک سازمان کار. “شاید ما خواهد آمد تا با چیزی بهتر بعد. اما در این لحظه مردم فقط احساس خستگی.”

  درک کنونی هنگ کنگ تظاهرات

  به روز شده در 27 مه سال 2020

  • که در آن ما به سمت چپ خاموش

   در تابستان 2019 هنگ کنگ معترضان شروع به مبارزه با یک قانون است که اجازه می دهد به فرهنگ جامعه تبدیل چین است. این اعتراضات در نهایت گسترش به محافظت از هنگ کنگ برای استقلال از چین است. تظاهرات زخم که طرفدار دموکراسی نامزدهای بریده یک پیروزی خیره کننده در هنگ کنگ انتخابات در ماه نوامبر در آنچه دیده می شد اشاره کرد و ملامت پکن و متحدان آن در هنگ کنگ است.

   در اواخر سال 2019 تظاهرات پس از آن آرام.

  • چگونه آن را متفاوت این زمان

   کسانی که مسالمت آمیز تظاهرات انبوه رخ داده است که در ماه ژوئن 2019 شد اشاره کرد و در برابر قلمرو رهبری از هنگ کنگ. بعد آنها تفویض به اغلب درگیری های خشونت بار بین معترضان و افسران پلیس به طول انجامید و از طریق نوامبر 2019. در زمان تظاهرات با هدف در سرزمین اصلی چین است.

  • آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر

   این آخرین دور از اعتراضات در هنگ کنگ سوخت شده است تا حد زیادی توسط حزب کمونیست چین حرکت در این ماه برای تحمیل جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ است.

   به چین قوانین لازم برای حفاظت از این کشور و حاکمیت ملی. به منتقدان آنها را بیشتر تضعیف استقلال نسبی اعطا شده به قلمرو بریتانیا پس از تحویل آن به چین در سال 1997.

  • آنچه در این قانون را انجام دهد

   قوانین را مستقیم هدف در تظاهرات ضد دولتی و دیگر مخالفان در هنگ کنگ است. آنها انتظار می رود برای جلوگیری و مجازات تجزیه طلبی براندازی و همچنین نفوذ خارجی — که همه پکن سرزنش کرده برای دامن زدن به ناآرامی در این شهر است.

   این قانون همچنین اجازه می دهد تا سرزمین اصلی را می ترسید سازمان های امنیتی به راه اندازی عملیات خود را علنا در هنگ کنگ برای اولین بار به جای عامل در مقیاس محدود است در پنهان کاری.

   در تلاش برای تصویب این قانون در پکن است که دور زدن هنگ کنگ دولت و قانون است که تحت فشار قرار دادند توسط چین با مهر لاستیکی مهر کردن قوه مقننه کنگره خلق ملی.


جنبش زخمی شرط شده است بیشتر مشهود در جایی که آن را برای اولین بار خود را نشان داد قدرت: خیابان.

تظاهرات علیه قوانین امنیت ملی در هفته گذشته به خود جلب کرد هزاران نفر نشان دهنده این است که ماه از همه گیری ناشی از حالت سکون به حال ضعیف خشم خود را. اما مردم در انتخابات کاهش یافت و به مراتب از صدها هزار نفر و در زمان بیش از یک میلیون نفر — که با حضور برخی از سال گذشته در راهپیمایی.

بسیاری از تظاهرکنندگان منصرف شده اند توسط پلیس را به طور فزاینده ای قوی پاسخ. سال گذشته معترضان مسالمت آمیز گسترده ای داده شد طول و عرض جغرافیایی و زمانی که درگیری های خشونت بار آنها خروشان برای ساعت. معترضان lobbed آجر و بنزین بمب در حالی که ماموران در پاسخ با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

در حال حاضر swarms ضد شورش افسران تحت فرمان جدید رئیس پلیس منصوب پکن پراکنده حتی تظاهرات مسالمت آمیز با آبپاش و اسپری فلفل از ابتدا. معترضان به نام یک تجمع در قوه مقننه پس از صدها نفر از افسران پلیس پیشگیرانه احاطه پیچیده است.

هنگامی که معترضان به خیابانها خواهند ریخت به جای پلیس بازداشت آنها را کلا و در برخی موارد در عرض یک ساعت. بیش از 360 دستگیر شده بودند روز چهارشنبه در بالای 180 پیش از آن در هفته.

سازمان باید اذعان کرد که برای برخی از هزینه اعتراض در حال حاضر ممکن است بیش از حد بالا است.

“احساس دل و روده من است که آن را ممکن است اجازه دهید واقعا صلح آمیز معترضان میانگین Joes ماندن در خانه به جای” آقای Mo گفت: انتظار امنیت و قوانین. “آنها می ترسند از بازداشت مورد آزار و اذیت توسط پلیس.”

جستجوهای گوگل برای کلمه “مهاجرت” در هنگ کنگ مشخصی پس از امنیت ملی اعلام شود که نشان می دهد برخی از ساکنان ممکن است به جستجو برای یک استراتژی خروج. بسیاری از معترضان از ترس آینده, دستگیری, حذف حساب های خود را در تلگرام یک برنامه پیام رسانی است که دیگران شروع به ترغیب مردم به ماندن آنلاین.

“اگر شما ترسو شما از دست دادن تمام زندگی خود را” یک کثیرالانتشار پیام گفت. “تنها اگر شما شجاعانه چهره همه چیز وجود دارد خواهد بود یک نقطه عطف است.”

اما جایگزین هایی برای تظاهرات خیابانی به نظر می رسد به طور فزاینده ای خطرناک است.

فعالان پیشنهاد کرد که اتحادیه های کارگری و تحریم pro-پکن کسب و کار می تواند ارائه راه های جدید برای مقاومت در برابر. که روش کار کرده بود در ماه اوت زمانی که تعداد زیادی از کنترل ترافیک هوایی به نام بیمار را وادار به لغو بیش از 200 پرواز.

در ماه فوریه و حتی به عنوان coronavirus ساخته اجتماعات بزرگ غیر ممکن است پزشکی که اعتصاب کارگران کمک نیروی دولت برای بستن قطعات از مرز با سرزمین اصلی است.

برخی از معترضان که از ترس قوانین امنیت خواهد بود که فراگیر در حوزه می تواند هدف اتحادیه های کارگری و سازمان های غیر دولتی که بسیاری از آنها شکل گرفته از سال گذشته تظاهرات.

زبان برنامه امنیتی که چین مقننه تصویب شده در پنجشنبه گسترده است: چین می تواند تحمیل قوانین مجازات هر “عمل می کند و فعالیت های” امنیت ملی را تهدید کند, با توجه به رسانه های دولتی. جهانی بار دولت اجرا تلخیص پیشنهاد که توییتهایی انتقادی از پکن می تواند در اجرا گرفتار قوانین است.

مقامات در هنگ کنگ و پکن را رد کرد ترس از نفس بیش از حد امیدوار به حمایت هنگ کنگ استقلال نسبی. اما در سرزمین اصلی این حزب را متهم رهبران کلیسا رهبران اتحادیه و دیگر سازمان از تضعیف دولت امنیتی است.

زمان بندی نیز در اتحادیه های جانبی. این بیماری همه گیر است و بیشتر کتک هنگ کنگ اقتصاد و برخی از کارگران تمایلی به اعتصاب زمانی که نرخ بیکاری بالا است گفت: آقای تانگ کارگری سازمان که اتحادیه فناوری اطلاعات کارگران یکی از تازه تشکیل گروه.

که می تواند تغییر کند اگر رکود اقتصادی جهانی در بالای یک سرکوب بدتر عمیق نابرابری درآمد سوخت بسیاری از جوانان معترض که احساس می کنید که آنها را به از دست دادن.

“اگر شما فقط آنها را به برخی از زمان و محیط زیست, بدتر, آنها ممکن است فقط بگو پیچ آن. من بیرون رفتن در هر صورت'” آقای تانگ گفت.

در شاید روشن ترین نشانه ای از چگونه پکن آخرین حرکت وادار کرده است بسیاری از معترضان به ارزیابی مجدد استراتژی خود را, تماس, برای استقلال, برای هنگ کنگ — یک بار در حاشیه ایده را تبدیل به مشترک در تظاهرات اخیر.

در طول تاریخ بسیاری از حامیان دموکراسی بود را رد کرد و این ایده از استقلال به عنوان غیر عملی و دلیلی تفرقه با اشاره به هنگ کنگ فرهنگی و روابط اقتصادی با چین است. آنها تحت فشار قرار دادند به جای حفظ این شهر از درجه بالایی از خودمختاری مندرج در “یک کشور دو سیستم” سیاسی فرمول مصوب در سال 1997 پس از انگلیس بازگشت هنگ کنگ به چین است.

اما فعالان کرد که فشار پکن ثابت کرد که وضع موجود بود قابل دفاع است و تا به حال در حال تکان بیدار معترضان که فکر می کردند که می تواند کار در درون نظام است.

“شاید آنها هنوز هم تا به حال برخی از امید به آینده انتخابات و یا آنها هنوز هم تا به حال برخی از انتظار خوش بینانه در مورد آینده جنبش” گفت: Ventus لاو, 26 برجسته سازمان است که شناسایی به عنوان یک عضو از تظاهرات’ “رادیکال” بال با اشاره به انتخابات مجلس در سپتامبر.

این brazenness از قوانین امنیتی که در کنار هنگ کنگ دولت بود “بسیار خوب یادآوری” برای کسانی که مردم او را ادامه داد.

“ما در حال حاضر رو به تاریک ترین ساعت” آقای Lau گفت. “و ما به مبارزه ادامه خواهد داد.”

هنوز استقلال همچنان عمیقا پر مخاطره موضوع است. پکن گفته است که قوانین امنیت ملی را هدف تجزیه طلبی. نامزدها برای انتخاب می شود صلاحیت برای حمایت از استقلال است.

چندین معترض که پیوست اخیر استقلال طلبان شعارهای گفت: تماس بودند تا حد زیادی نمادین است.

“زمانی که من برای استقلال, من به سادگی بیان یک آرزو برای همه چیز من قرار است به” مانند حقوق بشر و آزادی بیان گفت: پیروزی کوان 50 ساله کارمند در روز یکشنبه در اعتراض به. “ما را از آمدن به راهپیمایی و تظاهرات اما به نظر می رسد مانند ما تا به حال بدست هر چیزی است.”

بسیاری از معترضان واقعی امید آنها گفت: استراحت با جامعه بین المللی به عنوان آنها دیگر بر این باور بودند که هنگ Kongers’ اقدامات خود را از هر گونه اثر در پکن. علاوه بر جذاب به ایالات متحده و بریتانیا و دیگر معترضان لابی سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا را محکوم حزب کمونیست.

بسیاری از معترضان استقبال ایالات متحده حرکت می کند در این هفته اعلام کرد که آن را دیگر نمی دیدم هنگ کنگ به عنوان به طور قابل توجهی مستقل از چین — یک عنوانی است که هر چند در نظر گرفته شده به سرزمین اصلی نیز به خطر اندازد شهر و موقعیت به عنوان یک جهانی مرکز تجاری. آقای ترامپ حرکت رو به جلو در روز جمعه با برنامه ای برای لغو این شهر وضعیت ویژه با ایالات متحده و همچنین به تحریم های چینی و هنگ کنگ مقامات دیده می شود به عنوان مسئول فرسایش آزادی در semiautonomous منطقه است.

بعید است که چنین حرکت خواهد نوسان حزب. پکن می بیند بسیاری از این شهر به عنوان فعالان تبانی با دشمن خارجی نیروهای خم در استفاده از دلار هنگ کنگ برای نفوذ به سرزمین اصلی — تهدیدی که امنیت و قوانین به صراحت به دنبال سرکوب.

معترضان می دانم که آنها برای یک مبارزه طولانی است.

“فقط به این دلیل که ما ممکن است دیدن نتایج در طول عمر ما به این معنا نیست که ما تلاش خواهد ناپدید می شوند گفت:” آلیس چان 35 ساله معلم دبیرستان است که یکشنبه با حضور در تجمع. “همه چیز ما در حال حاضر ساختمان این بنیاد برای نسل های آینده است.”

ایلین یو کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>