هنگ کنگ تدابیر مرزی به عنوان کارگران پزشکی تماس برای خاموش کردن

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ دولت روز دوشنبه گفت که این امر بیشتر نزدیک بازرسی مرزی به عنوان برخی پزشکی کارگران در اعتصاب به تقاضای ممنوعیت کامل مطالب از سرزمین اصلی چین به محدود کردن شیوع کروناویروس جدید.

کری لام در هنگ کنگ بالا, رسمی مواجه شده است و افزایش تماس از بیمارستان, کارکنان, کسب و کار جامعه و حتی برخی طرفدار دولت و قانونگذاران به بیشتر تشدید کنترل مرز با سرزمین اصلی چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

بیش از 2500 پزشکی کارگران در هنگ کنگ — بیشتر کسانی که در نظر گرفته می شود عروق کرونر از پرسنل — در اعتصاب صبح روز دوشنبه به فشار مقامات به نوار نوشته از سرزمین اصلی چین است. تعداد اعتصاب کنندگان بود و انتظار می رود به رشد اگر دولت نمی خرد شدن.

پزشکی کارگران که عضو هستند که به تازگی تشکیل اتحادیه گفت: آنها نگران بودند که بیمارستان ها غرق خواهد شد با موجی از coronavirus موارد به عنوان سرزمین اصلی چین به دنبال استفاده از دلار هنگ کنگ سیستم مراقبت های بهداشتی.

به طور فزاینده ای پر بحث بیش از هنگ کنگ مرز خود نشان دهنده وضعیت غیر معمول در چین است. پس از آن بازگشت از کنترل 23 سال پیش در هنگ کنگ داده شده است درجه ای از استقلال از جمله خود را کنترل مرز یک مدل شناخته شده به عنوان “یک کشور و دو سیستم.”

اما اگر این شهر نیست و بیشتر سفت آن مرز قابل توجه کارگران پزشکی استدلال می کنند این خطرات شیوع قابل مقایسه است که در سرزمین اصلی است. در حال حاضر برخی از کشورها شامل هنگ کنگ با بقیه چین به تازگی اعلام کرد محدودیت در ورود هر چند این شهرستان فقط 15 از بیش از 17,000 موارد تایید شده در سراسر کشور.

خانم لام اعلام کرد برخی از اقدامات هفته گذشته برای کاهش ورود از سرزمین اصلی چین از جمله این بسته از چندین بازرسی مرزی متوقف مرزی قطار و برش های ورودی پرواز. دولت همچنین گفت: آن را نمی خواهد اجازه ورود توسط ساکنان هوبئی استان, مرکز شیوع و یا افرادی که اذعان کرد که آنها تا به حال به آنجا سفر شده است.

ورود توسط ساکنان سرزمین اصلی کاهش 62 درصد از کسانی که این محدودیت در محل قرار داده شد, او گفت:, و سقوط بیشتر با تازه اعلام تعطیلی.

اما او مقاومت کرده است, یک ممنوعیت کامل در سرزمین اصلی ورود تماس با یک حرکت “یک رویکرد تبعیض آمیز” و نه در خط با توصیه های سازمان بهداشت جهانی است.

خانم لام گفت: بسته شدن چهار تن دیگر در نقاط مرزی در نیمه شب دوشنبه بود که در پاسخ به مشاوره از کارشناسان و اعتصاب.

“اگر کسی فکر می کند که شدید به این معنی می تواند نیروی دست از هنگ کنگ, S. A. R. دولت و بیمارستان اقتدار را تهدید به انجام غیر منطقی چیزهایی که آسیب های عمومی آنها در اشتباه هستند” او گفت:.

او همچنین با انتقاد از اعتصاب کارگران بیمارستان. “به استفاده افراطی به معنی در چنین زمان حساس خواهد به ناچار بر حقوق بیمار و اضافه کردن فوق العاده به بار در حال حاضر تحت محاصره بیمارستان اقتدار رهبران” خانم لام گفت.

اعضای تازه شکل گرفته در بیمارستان اقتدار کارکنان داد بسیج در خارج از بیمارستان عمومی در صبح روز دوشنبه.

اتحادیه حدود 18,000 اعضا از جمله 9,000 که امضا کرده اند متعهد به اعتصاب. بیمارستان اقتدار از هنگ کنگ در حدود 80,000 کارکنان در کل.

سیگنالینگ نگرانی در میان مدیران کسب و کار بیش از نیمی از آمریکایی رهبران کسب و کار مورد سوال گفت: آنها می خواستند برای دیدن هنگ کنگ دولت تعطیل مرز با سرزمین اصلی چین بر اساس یک نظرسنجی از 156 مدیران توسط اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است.

یک تعداد انگشت شماری از دستگاه های انفجاری نیز قرار داده شده در اطراف شهر در روزهای اخیر و به دنبال آن توسط ناشناس تهدیدات آنلاین از بمب اگر سرزمین اصلی مرزی بود نه به طور کامل مهر و موم شده. روز یکشنبه دو دستگاه پیدا شد در یک قطار در مرز, پلیس گفت:. یکی مشتعل اما بدون آسیب گزارش شده است.

برای کاهش اثرات اعتصاب برخی از بخش های خصوصی پزشکان گفتند که داوطلبانه در بیمارستان. و دیگر اتحادیه های کارگری از جمله هنگ کنگ عمومی انجمن پرستاران و هنگ کنگ پزشکی و مراقبت های بهداشتی کارکنان به طور کلی اتحادیه اروپا را محکوم کرد اعتصاب و خواست اعضای خود را به ماندن در کار است.

اولیه موارد در هنگ کنگ شد و نشان داد در افرادی که در بازگشت از سرزمین اصلی است. اما آخرین به نظر می رسد شده اند منتقل شده بین 39 ساله که در بازگشت از سفر به ووهان در Jan. 23 و 72 سال است.

برخی در هنگ کنگ کسب و کار جامعه نیز ابراز نگرانی می کند که اگر هنگ کنگ نیست بیشتر سفت مرز خود را, از آن خواهد شد در نظر گرفته میشوند در سرزمین اصلی چین با کشورهای جلوگیری از ورود.

ویتنام در ابتدا در زمان که گام در شنبه هنگامی که آن را شامل هنگ کنگ در ممنوعیت اکثر پروازها از چین و تایوان است. اما ساعت بعد از آن کوتاه آمد محدود کردن محدودیت به سرزمین اصلی چین است.

فیلیپین که در آن برای اولین بار coronavirus مرگ در خارج از چین اعلام شد روز یکشنبه بیشتر رفت محرومیت غیر فیلیپینی ورود از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو است.

خانم لام تمایل بیشتری به سرکوب مطالب از سرزمین اصلی دیده می شود توسط منتقدان او را به عنوان نشانه ای از اولویت انتظارات از دولت مرکزی بیش از هنگ کنگ ،

“کری لام یک بار دیگر به نظر می رسد اتخاذ یک کشور دو سیستم” گفت: David Webb مستقل سرمایه گذار در هنگ کنگ است.

کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و استرالیا و سنگاپور را منع ورود اتباع خارجی که اخیرا به سرزمین اصلی چین است. اگر تعداد مورد افزایش در هنگ کنگ, شهرستان می تواند در پیدا کردن خود را فشرده با محدودیت های اعمال شده بر مردم سفر از سرزمین اصلی آقای Webb گفت.

“ساکنان مجاز به رفتن به کتابخانه به کنسرت, به پارک تفریحی” او گفت:. “این شهرستان در سطح بی سابقه ای از مستند. در همان زمان به ما اجازه می دهد پتانسیل موارد به راه رفتن در سراسر مرز به هنگ کنگ. که متناقض است. اگر هر کسی باید هر تلاش, پس از آن ما باید تعطیل مرزی جز ضروری ترافیک.”

الکساندرا استیونسون کمک گزارش.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>