هنگ کنگ اموال سرمایه دار خیلی مهم زمینهای شهر جدید ایده به ایرلند

یک دلار هنگ کنگ اموال سرمایه دار خیلی مهم می خواهد به ساخت یک شهرستان در ایرلند به میزبان 50,000 مهاجران از نیمه مستقل شهرستان.

ایوان Ko بنیانگذار ویکتوریا بندرگاه گروه (VHG) بین المللی و منشور شهرستان شرکت سرمایه گذاری امید به پیدا کردن یک 50 کیلومتر مربع سایت بین دوبلین و بلفاست به ایجاد یک شهر جدید به نام Nextpolis از ابتدا.

Ko اتحاد تن به تن این طرح که شامل مدارس است که آموزش در کانتونی به ایرلندی مقامات استدلال آن مناسب خواهد بود و دولت اعلام کرد تمایل به توسعه مناطق خارج از پایتخت.

شش مکان مورد نظر مورد علاقه توسط یک سایت بین دراهیدا و دانداک و در نزدیکی مرز با ایرلند شمالی و در فاصله قابل توجه از فرودگاه دوبلین.

“ما مانند ایرلند” Ko گفت: نگهبان روز سه شنبه. “مالیات شرکت ها بسیار کم است. شما باید یک کار بسیار قوی تولید و پزشکی شرکت. عمده tech غول مقر اروپايي وجود دارد. به طور کلی فکر می کنم ما در ایران بسیار خوب است.”

وزارت امور خارجه سخنگو در دوبلین تایید شده است مذاکرات با Ko اما به نظر می رسد به ریختن آب سرد بر روی این ایده است. “بعد از یک رویکرد اولیه در ماه دسامبر 2019 در بخش محدودی از تماس با افراد درگیر به ارائه مفید و واقع بینانه راهنمایی در مورد ایرلند. پس از ارائه این هدایت شده است وجود دارد هیچ اقدام دیگری صورت گرفته توسط این اداره در این زمینه” گفتند.

Ko original زمین – گزارش شده توسط بار در آخر هفته گذشته – پیش بینی یک شهرستان مستقل برای 500,000 Hongkongers بیش از 500 کیلومتر مربع.

او به شدت کوچک شده است که پس از بازخورد از ایرلند و بالقوه دیگر میزبان گفت: نگهبان. “ما متوجه شدیم که تکرار هنگ کنگ مدل مناسب نیست که اگر ما تحمیل چیزی که دلار هنگ کنگ مردم دیده می شود به عنوان تفکیک از بقیه جمعیت. بنابراین ما تغییر به مدل های دیگر.”

نسخه جدید را به دنبال خواهد داشت میزبان سیستم سیاسی گفت: Ko. “ما نمی باید جداگانه مرز و یا کشور خود ما – فقط یک شهر جدید به اجازه هنگ کنگ مردم با هم زندگی می کنند و در همان زمان ادغام با کسب و کارهای محلی بنابراین ما می توانید حداکثر رساندن منافع هر دو طرف است.”

Ko گفت که امیدوار به رهبری یک هیئت به ایرلند بعد از این سال اگر همه گیر محدودیت سهولت برای دیدار با مردم محلی و بازرسی های بالقوه.

جاذبه های شامل ایرلند کم تراکم جمعیت و مبارزه با تروریسم در اروپا ایجاد فرصت برای بخش خدمات مالی, Ko گفت. وی افزود: او با توجه به کشور دیگر که او کاهش یافته است به نام.

Ivan Ko.

برنج مالون سخنگوی دانداک اتاق بازرگانی گفت: M1 راهرو منطقه بین دوبلین و بلفاست می تواند میزبان مانند یک شهر. “ما خواهد بود ایده آل برای تسهیل این است که ما باید زیرساخت در محل برای مقابله با گسترش.”

مهاجران از هنگ کنگ خواهد لذت بردن از سریع پهنای باند دسترسی به فرودگاه و هفت دانشگاه و قادر به رفت و آمد از شمال ایرلند باید از آنها ترجیح می دهند به زندگی در انگلستان, او گفت:. “اگر آن را به توان جایگزین در ایرلند ما مکان نخست.”

های اخیر چین تحمیل قوانین امنیت ملی در این منطقه باعث شده است بسیاری از Hongkongers به نظر ترک. دولت بریتانیا وعده داده است به ارائه کمک و جابجایی.

در منشور شهرستانها موسسه پادکست Ko در مقایسه با هر گونه مهاجرت به کسانی که میره روی فلاور به امریکا در 1620. “ما را در دستیابی به آزادی و دموکراسی است که یک کمی شبیه به زائران و puritans که چپ اروپا در پیگیری آزادی مذهبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>