هنگ کنگ: اعتراض به عنوان فعالان دانشجویی بازداشت شده تحت قانون تامینبازداشت چهار دانشجو در هنگ کنگ برای اولین بار سرکوب چهره های سیاسی پس از تصویب یک جارو امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین را وادار گسترده خشم عمومی.

تونی چانگ 19 convenor از منحل pro-گروه استقلال Studentlocalism و سه نفر دیگر از اعضای دستگیر شده بودند در اواخر روز چهارشنبه.

بدون نام بردن از آنها پلیس هنگ کنگ به تازگی تشکیل امنیت ملی بخش گفت: افراد جوان بین سنین 16 و 21 دستگیر شدند جدید امنیت ملی قانون “سازماندهی و تحریک تجزیه طلبی” با حمایت خود از استقلال است.

Pro-پکن مطبوعات گزارش “خنثی کردن” طرفدار استقلال ، چین متعلق به ون وی پو, روزنامه گفت: “امنیت ملی پلیس brandished آن شمشیر” در ساخت دستگیری و حمله این گروه به صورت سطحی بسته شدن اما ادامه فعالیت به “گسترش pro-استقلال سم”.

امنیت ملی قانون تصریح می کند که secessionist جنایت ها مجازات به سه تا 10 سال زندان و یا در “جدی” موارد حبس ابد.

جدول زمانی

معترضان در هنگ کنگ

جدید هنگ کنگ استرداد قانون پیشنهاد شده است که اجازه می دهد مردم را به انتقال به سرزمین اصلی چین برای انواع جرایم است. ساکنان از ترس آن می تواند منجر به انگیزه های سیاسی فرهنگ جامعه تبدیل به چین را بسیار شدیدتر سیستم قضایی.

بزرگ تظاهرات عمومی شروع به راهپیمایی در خیابان ها در اعتراض به استرداد لایحه.

هنگ کنگ نمایندگان مجلس درگیری در مجلس در یک ردیف بیش از قانون است.

هنگ کنگ رهبر, کری لام معرفی امتیازات به استرداد لایحه از جمله محدود کردن دامنه extraditable جرائم اما منتقدان می گویند که آنها به اندازه کافی نیست.

مقیاس تظاهرات همچنان به افزایش به بیش از نیم میلیون نفر را به خیابان ها. پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی و teargas در برابر بزرگترین تظاهرات در هنگ کنگ دیده می شود برای چندین دهه است.

لام می گوید: پیشنهاد استرداد قانون شده است و به طور نامحدود به تعویق افتاد.

تظاهرات همچنان به عنوان تظاهرکنندگان طوفان شورای قانونگذاری از بین بردن تصاویر daubing نقاشی های دیواری بر روی دیوار و پرواز های قدیمی پرچم هنگ کنگ مزین با پرچم اتحادیه. این تظاهرات همزمان با 22 سالگرد تحویل هنگ کنگ از بریتانیا به چین است.

مردان مسلح در پیراهن سفید تصور می شود حمایت از دولت چین حمله به مسافران و عابران در یون لنگ ایستگاه مترو در حالی که در نزدیکی پلیس هیچ عمل است.

44 معترضان به اتهام شورش است که بیشتر antagonises ضد استرداد لایحه جنبش است.

در حال حاضر جنبش اعتراضی است coalesced حدود پنج کلید خواستار عقب نشینی کامل از پیشنهاد استرداد لایحه خروج از استفاده از کلمه “شورش” در رابطه با تظاهرات آزادی بی قید و شرط بازداشت معترضان و اتهامات علیه آنها کاهش یافته و مستقل تحقیق در رفتار پلیس و اجرای اصل حق رای همگانی.

تظاهرات گسترده خود را وارد کنید پانزدهم هفته پلیس با توسل به teargas و ماشین های آب پاش علیه معترضان و یک موج “doxxing” با استفاده از تکنیک های دیجیتال به چیزی را اشکار پلیس و معترضان به عنوان یک جبهه جدید در جنگ.

پلیس یک معترض با مهمات برای اولین بار به عنوان ادامه تظاهرات در روز مارک 70 سالگرد اعلام جمهوری خلق چین است.

اولین اتهامات علیه معترضان برای پوشش چهره خود را پس از مقامات را در قوانین جدید ممنوعیت ماسک صورت به منظور آن را آسان تر برای شناسایی یا بازداشت معترضان.

هنگ کنگ مقامات جرقه خشم در این شهر آن را به عنوان نشان داد که نزدیک به یک سوم از معترضان بازداشت شده پس از ماه ژوئن شده است کودکان است. هفت صد و 50 از 2,379 مردم دستگیر شد و زیر 18 سال و 104 بودند زیر 16.

لام مجبور است برای ارائه یک کلید سالانه سیاست های سخنرانی از طریق ویدئو لینک پس از پس از heckled در مجلس به عنوان شورای قانونگذاری از سر گرفته شد جلسات پس از آن به حالت تعلیق در 12 ژوئن. بعد از آن در روز یکی از رهبران اعتراضات جیمی شام مورد حمله قرار گرفت توسط مهاجمان استفاده از چکش و چاقو.

چان تانگ کای, قتل مشکوک که مورد خواسته اصلی استرداد لایحه از زندان آزاد شد و گفت که او حاضر به تسلیم خود به تایوان است. استرداد لایحه نیز به طور رسمی خارج کلیدی تقاضا شد.

چو Tsz-lok, 22, می شود برای اولین بار مستقیم مرگ و میر شد. چو یک دانشجوی علوم کامپیوتر در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری (HKUST) پیدا شد مجروح در یک پارک ماشین در Tseung Kwan O در كولون جایی که او معتقد به کاهش یافته یک طبقه. معترضان تا به حال شده است در تلاش برای مختل کردن یک افسر پلیس است که برگزار می شد در این منطقه است. یک هفته بعد از 70 سال-از پاک کننده های قدیمی است که تصور می شده ضربه آجر در طول یک درگیری میان معترضان و نرم افزار-پکن ساکنان می شود نفر دوم به مرگ است.

صدها نفر از معترضین به دام پلیس دراز محاصره به یک دانشگاه شلیک گاز اشک آور.

انتخابات محلی تحویل یک پیروزی برای دموکراسی شدند.

“آنها قلدری بچه ها گفت:” یک دیدگاه در Facebook. “چرا از آن است که یک جرم جدی با فقط چهار دانشجو که چیزی گفته باشد. آیا این براندازی کشور ؟ جای تعجب نیست که کسانی که در 27 کشور گفت: شهروندان برای خودداری از رفتن به هنگ کنگ.”

بازداشت شدند و بسیاری از مشخصات بالا سرکوب چهره های سیاسی پس از مقدمه ای در تاریخ 1 ژوئیه امنیت ملی قانون که مجازات جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی. ده نفر بازداشت شدند در جریان اعتراض های امنیت ملی به اتهام در اولین روز از این قانون را تصویب.

منتقدان گفت: این گروه دستگیر شده در روز چهارشنبه انجام داده بود کمی به جز مدافع نظرات سیاسی خود را آنلاین. آنها گفتند که با وجود این دولت اطمینان است که آزادی های مدنی بودند حفاظت شده تحت قانون تامین آن را با ارسال یک سیگنال قوی است که صدای مخالفت خواهد بود بی رحمانه سرکوب شده است.

“این دستگیری نشان می دهد دقیقا همان چیزی است که امنیت ملی در قانون در نظر گرفته شده است برای رسیدن به: جرم آزادی بیان” گفت: ویکتوریا Hui یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه نوتردام در ایالات متحده اشاره کرد که چهار شد فقط یک بیانیه در رسانه های اجتماعی. “این قانون را پوشش می دهد نه تنها اعمال بلکه فعالیت های که ما در حال حاضر می دانم که شامل هر گونه اشاره ای به ممنوع کوتاه مدت: ‘هنگ کنگ استقلال.'”.

“سن جوانی خود را نشان می دهد که چگونه پکن بیگانه جوان Hongkongers. به جای wooing قلب پکن درمان آنها را به عنوان دشمنان گرفته و تمام اقدامات ممکن برای از بین بردن آنها,” او گفت:.

کنت چان, علوم سیاسی در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه گفت: “این نشان می دهد که قصد پاک کردن تازه تاسیس آژانس امنیت ملی مشتاقانه به استفاده از قدرت خود را با توجه به قانون جدید برای قرعه کشی ‘خط قرمز’ و ‘no-go مناطق’ در هنگ کنگ است.”

پس از تصویب قانون تامین Hong Kong دولت نیز ممنوع محبوب ترین ها در اعتراض به شعار “آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” و اعتراض ترانه “افتخار به هنگ کنگ” گفت: این به طور موثر حمایت استقلال از چین و در نتیجه نقض قانون است.

“این است که بازتابی از یک محاصره ذهنیت که تصور ملت و شهرستان ها واژگون توسط دشمنان کشور در داخل و بدون” چان گفت.

Studentlocalism اعلام کرد بسته شدن آن در آستانه تصویب امنیت ملی قانون اما اعلام کرد بعد از استقرار آن ما را بدست آورد. آن گفت: در رسانه های اجتماعی در 21 جولای که یک گروه جدید به نام ابتکار حزب استقلال تا به حال شده است تا توسط اعضای سابق در خارج از کشور.

در Facebook صفحه جدید گروه می گوید که طرفدار استقلال به دلیل “هنگ کنگ را هرگز برای رسیدن به دموکراسی در زیر چین” و “ساختمان جمهوری هنگ کنگ … است ما تنها راه است.”

در حساب توییتر خود, رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای گفت: “چین است که گفته می دوم قدرتمند ترین کشور در جهان است. چه چیزی می تواند به چهار مدرسه سن جوانان را برای سرنگونی چنین قدرت فوق العاده؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>