هنگ کنگ مقامات شلاق را در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به شهرستان از وضعیت ویژهارشد هنگ کنگ مقامات دولتی را مورد انتقاد قرار حرکت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر از آن وضعیت خاص در یک پیشنهاد برای تنبیه چین برای تحمیل قوانین امنیت ملی در مالی جهانی hub.

صحبت کردن ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شهرستان دیگر موجه اقتصادی و امتیازات و برخی از مقامات می تواند در صورت تحریم, امنیت, وزیر جان لی به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که دلار هنگ کنگ دولت نمی تواند تهدید و فشار خواهد بود که با قوانین جدید.

“من فکر نمی کنم آنها موفق خواهد شد با استفاده از هر وسیله ای برای تهدید (هنگ کنگ) چرا که ما باور داریم آنچه ما انجام می دهند درست است” لی گفت.

وزیر دادگستری ترزا چنگ گفت: پایه و اساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات بود “کاملا غلط و اشتباه است” گفت: باید برای امنیت ملی قوانین حقوقی و ضروری است.

در برخی از سخت ترین و بلاغت و در عین حال تهمت گفت: پکن شکسته بود آن کلمه بیش از هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال از پکن پیشنهاد امنیت ملی قوانین و قلمرو دیگر موجه اقتصادی ایالات متحده امتیازات.

“ما اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که واشنگتن نیز از اعمال تحریم ها در افراد دیده می شود به عنوان مسئول “تان – کاملا تان – هنگ کنگ آزادی”.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که چین را به حرکت در هنگ کنگ یک فاجعه برای جهان اما او به هیچ جدول زمانی برای حرکت ترک هنگ کنگ از ساکنان و کسب و کار و مقامات برای اندیشیدن فقط تا چه حد دولت او خواهد شد.

اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ گفت: شنبه با علامت “یک روز غم انگیز” برای چین آزادترین شهر. “این لحظه ای احساسی برای آمریکایی ها در هنگ کنگ و آن را به شرکت ها و خانواده ها در حالی که به هضم انشعابات” AmCham جمهور تارا یوسف در بیانیه ای گفت.

“بسیاری از ما … باید پیوند های عمیق به این شهرستان و با هنگ کنگ مردم است. ما عشق هنگ کنگ و آن روز غم انگیز,” او گفت:, و اضافه کرد که اتاق را به ادامه کار با اعضای آن برای حفظ هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک کسب و کار حیاتی مرکز.

چین پارلمان در این هفته تایید تصمیم به ایجاد قوانین برای هنگ کنگ برای جلوگیری از فتنه تجزیه طلبی و تروریسم و دخالت خارجی. سرزمین اصلی امنیتی و اطلاعاتی عوامل ممکن است مستقر در این شهر برای اولین بار – حرکت منتقدان می گویند قرار داده و شهر گسترده آزادی در خطر است.

مقامات در پکن و هنگ کنگ اصرار دارند قانون را به هدف تنها تعداد کمی از “مشکل” که تهدید چین امنیت ملی است. آنها می گویند چنین اقدامی است ضروری و مورد نیاز پس از ماه از گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی اخیر در این شهرستان در سال گذشته است.

تظاهرات نهفته دوباره به هنگ کنگ ظهور از آن coronavirus shutdown. تظاهر کنندگان انتظار می رود را به خیابان ها در روز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نه نام هیچ یک از اهداف تحریم کرد و اعلام کرد “را تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از موافقت نامه های ما با هنگ کنگ” از جمله ایالات متحده-دلار هنگ کنگ استرداد پیمان به کنترل صادرات در دو-استفاده از فن آوری و بیشتر “با چند مورد استثنا”.

آنچه می تواند از دست دادن ما “وضعیت ویژه” به معنای برای هنگ کنگ?

در حالی که تهمت قول به شهر خاصی تجارت امتیازات و گفت: پکن قصد تحمیل یک جارو امنیت ملی قانون در نیمه مستقل شهرستان شد یک “فاجعه”.

اما او نور را در جزئیات و اعلامیه می تواند در نهایت کمی بیشتر نمادین است.

در اجرا به انگلستان بازگشت هنگ کنگ به چین در سال 1997 “یک کشور دو سیستم” معامله جعلی به اجازه می دهد که شهر به حفظ برخی از آزادی و استقلال برای 50 سال.

کسانی که آزادی شامل یک اقتصاد بازار آزاد و مستقل قضائیه آزادی بیان و قانونی استقلال.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا به ارمغان آورد در قوانین است که به آنها اجازه درمان هنگ کنگ به عنوان یک جداگانه تجارت نهاد به استبدادی و اقتصادی محدود سرزمین اصلی.

ترتیب اجازه هنگ کنگ به رشد را در سطح جهانی مرکز مالی در رقابت با لندن و نیویورک.

تصمیم به شروع خودمختار هنگ کنگ وضعیت ویژه ای را برانگیخته بود با نگرانی در حال رشد است که پکن است که قبل از موعد مقرر زنی از آزادی.

از جدید ترین نگرانی این است که یک طرح ممنوعیت براندازی و اقدامات به خطر انداختن امنیت ملی پس از ماه از دموکراسی تظاهرات سال گذشته است.

جولیان Ku, یک کارشناس حقوق بین الملل در هوفسترا دانشگاه گفت: رئیس جمهور است “مقدار زیادی از انعطاف پذیری”.

“من انتظار دارم او را به گرفتن برخی از مراحل اصلی است که نشان می دهد چین او جدی است اما نه به تغییر همه ما قانون است که شامل هنگ کنگ,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>