هنگ کنگ بحران: چین به “حمایت” سرزمین پلیس آمریکا هشدار داد دخالت نکندچین امنیت عمومی وزارت متعهد شده است تا “هدایت و حمایت” پلیس هنگ کنگ پس از مجلس در پکن تایید تصمیم به اعمال جدید امنیت ملی قانون در نیمه خودمختار سرزمین است.

حرکت در آمد که در هنگ کنگ دولت هشدار داد, واشنگتن به اقامت در خارج از امور داخلی و گفت: برداشت خاص خود ما وضعیت است که بیمه های شهرستان به عنوان یک مالی جهانی هاب می تواند یک “شمشیر دو لبه”.

روز پنجشنبه چین را مهر و موم لاستیک مجلس رای به حرکت به جلو با بحث امنیت ملی که خواهد یاغی براندازی و دخالت خارجی در هنگ کنگ است.

قانون جدید همچنین انتظار می رود برای فعال کردن پکن به ایجاد سازمان های اطلاعاتی در هنگ کنگ از جمله اطلاعاتی داخلی آژانس به طور بالقوه مربوط به وزارت امنیت عمومی (نمایندگان مجلس) و وزارت امنیت چین اصلی سازمان.

اواخر روز پنج شنبه به نمایندگان مجلس گفت: این امر با استفاده از “همه تلاش ها برای هدایت و حمایت از پلیس هنگ کنگ به توقف خشونت و برقراری نظم”. هنگ کنگ پلیس نیروی مستقل از چین و نمایندگان مجلس هیچ اجرای قدرت در این مستعمره سابق بریتانیا.

امنیت ملی رای باعث محکومیت بین المللی و ترس قانون می تواند تضعیف شهر آزادی. تظاهرات جمعه نامیده می شدند در پاسخ به رای دادن. بعد از آن در روز جمعه رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که با توجه به اعلام پاسخ خود را.

این مستعمره سابق بریتانیا دارای درجه بالایی از خودمختاری تحت “یک کشور دو سیستم” فرمول پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

“هر گونه تحریم یک شمشیر دو لبه است که نه تنها ضرر منافع هنگ کنگ اما همچنین به طور قابل توجهی کسانی که از ما,” دولت شهرستان گفت: اواخر روز پنج شنبه.

آن اضافه شده که از سال 2009 تا 2018 با ما مازاد تجاری با هنگ کنگ بزرگترین در میان تمام آن شرکای تجاری در مجموع $297bn کالا و 1,300 ما شرکت های مستقر در این شهر است.

طرح مشتعل است, اولین اعتراضات در هنگ کنگ به صورت ماه به عنوان هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند این هفته باعث شد پلیس به آتش فلفل گلوله در قلب منطقه مالی شهر برای متفرق کردن جمعیت.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در گزارش روز پنج شنبه می تواند “دیگر گواهی که دلار هنگ کنگ همچنان به حکم (دیفرانسیل) درمان” از پکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow هشدار داد که دلار هنگ کنگ است که لذت می برد امتیازات ویژه تحت قانون ایالات متحده بر اساس آن درجه بالایی از استقلال از پکن در حال حاضر ممکن است نیاز به درمان مانند چین در تجارت و دیگر مسائل مالی است.

در بیانیه ای جداگانه در روز جمعه منتشر شده در چندین روزنامه های محلی هنگ کنگ رهبر کری لام خواست “شهروندان” به “عضویت در دست به دنبال رویاهای ما در حالی که کنار گذاشتن تفاوت های ما”.

او گفت: این قانون نیاز به دلیل “تهدید تروریستی” و از آنجا که سازمان دفاع از “استقلال و خودمختاری” را به چالش کشیده اقتدار پکن و دولت های محلی و التماس برای دخالت خارجی.

پنج خواسته از آخرین سال های طرفدار دموکراسی در جنبش اعتراضی شامل حق رای همگانی و مستقل تحقیق پلیس دست زدن به تظاهرات اما نه استقلال. یک اقلیت از معترضان دست تکان دادند “هنگ کنگ استقلال” پرچم.

چین گفته است که آن را تحمل نمی کند خواستار استقلال که پکن خود را با نام “خط قرمز”.

این قانون امنیت همراه با یک لایحه به criminalise بی احترامی چین سرود ملی هستند دیده می شود توسط معترضان به عنوان آخرین تلاش های پکن برای تشدید کنترل خود را بر شهر است.

این قانون امنیت انتظار می رود به تصویب رسید قبل از سپتامبر محکوم شد همچنین توسط انگلیس و استرالیا و کانادا و دیگران. بریتانیا گفت که آن را به بیشتر ویزا حقوق به انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه-دارندگان از هنگ کنگ مگر اینکه چین تعلیق برنامه های خود را.

در روز جمعه, چینی, رسانه های دولتی مورد تحسین قرار گرفته عبور از تصمیم گیری در شرکت ملی صنایع پتروشیمی. در سرمقاله خود در Xinhua news agency گفت: “حفاظت از امنیت ملی به معنای حفظ” یک کشور و دو سیستم.”

سرمقاله دفاع راست چین موسسه قانون هشدار داد همه ضد چین نیروهای هنگ کنگ “بلافاصله توقف غیر قانونی و اعمال مجرمانه” به خطر افتادن امنیت ملی است. “آیا ادامه misjudging وضعیت و هرگز دست کم گرفتن دولت چین از مردم چین است.”

مردم روزانه تماس با شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصویب طرح “مصمم بیان 1.4 میلیارد مردم چین”. “آن را می فرستد یک سیگنال قوی.. به ضد چین نیروهای هنگ کنگ به شدت مبارزه مانند یک گوشه جانور وحشی: شکست خود را در حال حاضر تصمیم گرفته شده است.”

در میان تعمیق ردیف بیش از هنگ کنگ وضعیت پکن روز جمعه هشدار داد این امر استفاده از وسیله ای برای جلوگیری از استقلال طلبان و نیروهای جدا تایوان از چین است.

Li Zhanshu سر از چین در مجلس گفت: غیر صلح آمیز اقدام علیه چینی-ادعا جزیره خواهد بود آخرین رفت و آمد مکرر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>