هنگ کنگ تماس های خارجی انتقاد از سرکوب دموکراسی چهره های “غیر مسئولانه”هنگ کنگ دولت را متهم سیاستمداران خارجی بودن نادان و غیر مسئولانه پس از آنها انتقاد اخیر خود سرکوب دموکراسی آمار و ارقام و متهم پکن از “نقض آشکار” از هنگ کنگ استقلال.

در حالی که آن را به هر کسی هنگ کنگ دولت در بیانیه ای در روز جمعه گفت: اتهامات مطرح شده توسط “برخی از مقامات و سیاستمداران” از ایالات متحده و بریتانیا و پارلمان اروپا شد “کاملا بی اساس و به مبلغ جدی مداخله در هنگ کنگ امور”.

“SAR دولت به شدت مخالف با شدت غیر مسئولانه سخنان و ابراز تاسف در مورد آنها” آن را گفت.

در روز پنج شنبه گاردین گزارش, آخرین, انگلیسی, فرماندار به هنگ کنگ, Chris Patten بود, خواست دولت انگلستان به گام در وخامت وضعیت سیاسی در هنگ کنگ است. Patten گفت: حزب کمونیست چین گرفته شده بود استفاده از همه گیر به “به نوبه خود پیچ در هنگ کنگ”.

ماه گذشته پکن بالای سازمان در منطقه هنگ کنگ و ماکائو امور اداری (HKMAO) و دفتر رابط وزن به سیاسی داخلی استدلال نقشه کشی اتهامات آنها اقدام خلاف به هنگ کنگ مینی قانون اساسی, قانون اساسی.

در پاسخ مقامات ادعا کردند که این قانون اعمال نمی شود به این دفاتر جرقه خشمگین محکومیت از مدافعان هنگ کنگ دموکراسی و همچنین از چندین دولت خارجی از جمله آمریکا و انگلستان و استرالیا و اروپا.

Patten گفت: دو دفتر’ اظهارات “آشکار نقض بیانیه مشترک” – که به او کمک کرده مذاکره – امضا شده توسط بریتانیا و چین زمانی که دلار هنگ کنگ تحویل داده شد دومی در سال 1997.

در آن جمعه بیانیه دولت حفظ HKMAO و رابط دفتر تا به حال “قدرت و مسئولیت بیش مناسب و اجرای کامل” قانون اساسی و آن این بود که “به وضوح مشروع” برای آنها به ابراز نگرانی در مورد رفتار هنگ کنگ قانونگذاران.

“هر گونه پیشنهاد که آن مشروع اظهارات توسط HKMAO و [دفتر رابط] مقدار به دخالت تنها نشان می دهد یک جهل از قانون اساسی منظور از HKSAR و ارتباط آن با مقامات مرکزی.”

در 18 مارس هنگ کنگ مقامات نیز دستگیر و بیش از یک دوجین ارشد نرم افزار-دموکراسی چهره ها در اتهامات مربوط به جرم اعتراض های سال گذشته از جمله رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای کهنه فعال لی Cheuk-یان و 81 ساله مدافع و هنگ کنگ را “پدر دموکراسی” مارتین لی QC.

روز جمعه دولت در زمان “بزرگ استثنا” به گسترده محکومیت دستگیری این افراد گفت: هر گونه اتهام وجود داشته باشد و فرسایش هنگ Kongers’ آزادی بود “بی اساس”.

“SAR دولت گفت: همیشه احترام و محافظت از حقوق بشر و آزادی” آن را گفت. “اما این حقوق مطلق نیست.”

آن گفت: هنگ کنگ پیگرد قانونی و سیستم قضایی مستقل بودند هدف و مورد احترام.

“بنابراین ما توجه داشته باشید با نفرت خاصی در خارج از کشور سیاستمداران’ درخواست که HKSAR دولت باید رها از اتهامات عنوان شده علیه بازداشت افراد است. اگر ما به تن دادن و یا دیده می شود به عملکرد به چنین خواسته های غیر منطقی ما نه تنها ناعادلانه و غیر حرفه ای بلکه در عمل نقض روح قانون یک ارزش اصلی در هنگ کنگ”

“اتهام توسط برخی از کسانی که بازداشت به مبلغ یک حمله در هنگ کنگ آزادی و نقض [قانون اساسی] پوچ است و به سختی می تواند ایستادن آزمون هر مطیع قانون قضایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>