هنگ کنگ میله هوبئی ساکنان از ورود به شهر به عنوان coronavirus نگرانی تشدید

1 / 4

هنگ کنگ میله هوبئی ساکنان از ورود به شهر به عنوان coronavirus نگرانی تشدید

مخالفان دولت تنظیم شعله ور لابی تازه ساخته شده ساختمان مسکونی است که مقامات برنامه ریزی برای استفاده به عنوان یک مرکز قرنطینه به عنوان نگرانی های عمومی در مورد شیوع کروناویروس شدت در هنگ کنگ

توسط Jessie اضطراب سخت و ناگهانی و فلیکس Tam

هنگ کنگ (عصر ایران) – هنگ کنگ مقامات روز یکشنبه منع ساکنان چین هوبئی مرکز شیوع کروناویروس از ورود به شهر در پاسخ به فشار برای تصویب اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر.

این ممنوعیت شامل کسانی که در این استان در گذشته 14 روز اما مانع هنگ کنگ شهروندان است.

پیش گروهی از معترضان شعله ور لابی تازه ساخته شده ساختمان مسکونی در هنگ کنگ است که مقامات برنامه ریزی برای استفاده به عنوان یک مرکز قرنطینه برای شیوع کروناویروس.

خبر شهادت تو را دیدم چندین نقاب معترضان چادری سیاه عجله به طرف مسکن بلوک در Fanling منطقه نزدیک به مرز با چین و شعله ور مجموعه کوکتل مولوتف. دود سیاه دیده می شود می تواند ریختن ساختمان به صدا هشدار دهنده آتش. ویندوز بودند شکست.

آتش نشانان موفق به خاموش کردن آتش سوزی و خسارت به نظر می رسد محدود به لابی منطقه است. صدها پلیس ضد شورش نیز در نقل مکان کرد, دستگیری حداقل یک نفر.

به عنوان نگرانی در مورد شیوع ویروس به شدت خواستار شده اند برای هنگ کنگ دولت برای بستن مالی توپی مرز با سرزمین اصلی چین برای به حداقل رساندن خطر عفونت.

قبل از آن صدها نفر از هنگ کنگ شهروندان به مسدود شدن جاده های منتهی به ساختمان های با آجر و زباله های دیگر در اعتراض به طرح تبدیل ساختمان به یک منطقه قرنطینه به عنوان تعداد موارد تایید شده در این شهرستان صعود به شش.

“ما ناراضی هستند با دولت انتخاب این املاک و مسکن به عنوان یک (قرنطینه) جدایی ایجاد کرد که آن را بسیار نزدیک به منطقه مسکونی و یک مدرسه ابتدایی” سعید 28 ساله ساکن surnamed Tsang.

هنگ کنگ مقامات گفتند که تبدیل “Fai مینگ و مستغلات خالی, عمومی و مستغلات در Fanling به طور موقت آپارتمان برای قرنطینه و نظارت از تماس نزدیک افراد بدون علائم در صورت نیاز.”

پس از اعتراض دولت گفت: “بس مرتبط آماده به کار در Fai مینگ و مستغلات است.”

هنگ کنگ شده است و ستد با تظاهرات بیش از هفت ماه گذشته در مرکز هنگ کنگ را در ارتباط با سرزمین اصلی چین: با برخی از معترضان نرده در برابر آنچه آنها را به عنوان در حال رشد دخالت از پکن است. پکن با رد دخالت و سرزنش غرب برای تکان دهنده مشکل در این مستعمره سابق بریتانیا.

هنگ کنگ مقامات تا کنون حاضر به قاطعانه بلوک جریان بازدید از سرزمین اصلی چین در سراسر زمین چند گذرگاه های مرزی. مستقیم قطار و پرواز اتصال به و از ووهان شده اند به حالت تعلیق درآمد.

مقامات بهداشتی در بعد از ظهر گفت: 107 نفر تحت قرنطینه وجود دارد 77 موارد مشکوک.

توانایی جدید کروناویروس به گسترش است تقویت و عفونت می تواند در ادامه به افزایش چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: با نزدیک به 2000 نفر در چین آلوده و 56 کشته شده توسط این بیماری است.

(گزارش اضافی تایرون سیو و الکساندر Solum در هنگ کنگ بن بلانچارد در تایپه; نوشتن توسط جیمز Pomfret; ویرایش توسط توبی چوپرا و لوئیس آسمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>