هنگ کنگ فعالان برنامه ریزی ‘پارلمان در تبعید” پس از چین به ارمغان می آورد در قانون تامین

هنگ کنگ معترضان در حال بحث در مورد یک طرح برای ایجاد غیر رسمی پارلمان در تبعید ” برای حفظ دموکراسی و ارسال پیام به چین که آزادی را نمی توان خرد مبارز سیمون چنگ گفته است.

هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا که بازگشت به قانون در سال 1997 بود تکان ماه از اغلب خشونت آمیز طرفدار دموکراسی و ضد چین تظاهرات سال گذشته مقاومت در برابر چینی دخالت در آن وعده آزادی و نما بزرگترین بحران سیاسی برای پکن از تظاهرات میدان تیان آن من از سال 1989.

روز چهارشنبه این هفته در هنگ کنگ پلیس اخراج شده های آب پاش و گاز اشک آور و بازداشت بیش از 300 نفر به عنوان اعتراض به خیابان ها ریختند دوباره در سرپیچی از جدید جارو قانون امنیت معرفی شده توسط چین برای سرکوب مخالفان است.

روز جمعه اعلام شد پکن را بالا رسمی در هنگ کنگ لو Huining را به عنوان سرزمین اصلی چین مشاور به این شهر تازه تاسیس امنیت ملی کمیته رهبری هنگ کنگ اجرایی کری لام.

گوانگدونگ رسمی ژنگ Yanxiong اجرا خواهد شد جدید آژانس امنیت که مهم قدرت و صلاحیت بیش از امنیت ملی موارد است.

ژنگ یک بحث شکل بود که که در سال 2011 سرکوب ضد فساد معترضان در Wukan و متهم روستاییان از “تبانی با رسانه های خارجی به ایجاد مشکل”.

این قانون قرار می دهد چین آزادترین شهر و یکی از مهم ترین مراکز مالی در بیشتر استبدادی مسیر. چین که منکر دخالت در هنگ کنگ هشدار داد که قدرت های خارجی به دخالت در امور داخلی خود.

چنگ یک دلار هنگ کنگ شهروند مشغول به کار کنسولگری بریتانیا در خاک برای تقریبا دو سال تا زمانی که او فرار کرد و پس از او گفت که او مورد ضرب و شتم و شکنجه در چین پلیس مخفی. چنگ که پس از پناهندگی اعطا شده است توسط بریتانیا توصیف خود را به عنوان طرفدار دموکراسی مبارز.

“سایه مجلس می تواند با ارسال یک سیگنال بسیار روشن به پکن و هنگ کنگ مقامات که دموکراسی نیاز نمی خواهد در رحمت پکن گفت:” رادیو فردا در لندن است. “ما می خواهیم به راه اندازی غیر رسمی و گروه های مدنی که قطعا منعکس کننده دیدگاه ها از هنگ کنگ به مردم است.”

او گفت که در حالی که این ایده هنوز در مراحل اولیه یک پارلمان در تبعید ” را حمایت مردم از هنگ کنگ و جنبش دموکراسی خواهی وجود دارد. او کاهش یافته است به می گویند که در آن مجلس ممکن است نشستن.

“ما در حال توسعه یک راه جایگزین برای مبارزه برای دموکراسی” چنگ گفت.

“ما باید به طور هوشمندانه به مقابله با گسترش توتالیتاریسم: آنها در حال نشان دادن قوی تر عضلات به سرکوب بنابراین ما باید ظریف تر و چالاک است.”

Simon Cheng, a former British Consulate employee in Hong Kong, has been granted asylum in the UK

او گفت: بیشتر و بیشتر مردم شد “از دست دادن امید است که موثر است به بیرون رفتن به خیابان ها و یا اجرای انتخابات” به هنگ کنگ شورای قانونگذاری یا مینی مجلس. “ما باید ایستاده با هنگ کنگ مردم و حمایت از کسانی که در هنگ کنگ اقامت,” او گفت:.

در مورد خواسته HSBC حمایت فراگیر امنیت ملی, قانون, چنگ گفت: دولت انگلیس باید به صحبت می کنند به بریتیش سرمایه داران برای تحت تاثیر قرار دادن بر آنها اهمیت دموکراسی است.

پس از نخست وزیر بوریس جانسون ارائه شده میلیون ها دلار هنگ کنگ از ساکنان یک مسیر به شهروندی زیر چین اعمال قانون, چنگ گفت به اعتقاد او صدها هزار نفر از مردم را به بریتانیا.

“انگلستان داده شده بسیار خوب سیگنال” چنگ گفت. “حداقل صدها هزار نفر از مردم خواهد آمد.”

تقریبا 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان واجد شرایط برای به اصطلاح ملی بریتانیا (خارج از کشور) گذرنامه. وجود دارد 349,881 دارندگان گذرنامه که از ماه فوریه بریتانیا گفت.

هنگ کنگ بازگشت به چین 23 سال پیش با تضمین آزادی لذت می برد در سرزمین اصلی از جمله آن مستقل نظام حقوقی و حقوق مربوط به جمع آوری و اعتراض در زیر “یک کشور دو سیستم” فرمول.

بزرگ تظاهرات خواستار دموکراسی به خصوص در سالگرد از 4 ژوئن سال 1989 تیان آن من سرکوب شده اند شایع آورده و عمده خیابان متوقف 79 روز در چتر جنبش 2014.

امنیت ملی قانون مجازات جرایم از تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان را ببینید سرزمین اصلی سازمان های امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار اجازه می دهد تا استرداد به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im