هالیوود عصبی در انتظار خرید اینترنتی از مواد منفجره جانی دپ محاکمهتیاو در هالیوود مشاغل بیش از فقط یک زن و شوهر از فیلم ها در معرض خطر این آخر هفته به عنوان فوق العاده کثیف حقوقی نبرد سوراخ سوراخ شدن جانی دپ در برابر همسر سابق خود, Amber Heard, می رود به یک سوم دراماتیک هفته – یک هفته است که در آن شنیده می شود تیم خواهد بود در صندلی رانندگی.

نتیجه مورد – یک افترا اقدام را تحت فشار دپ – می تواند بر بسیاری از کسانی که درگیر. دیگر نام های بزرگ کشیده شده از جمله Winona Ryder, پل بتانی و Vanessa Paradis, در معرض خطر آلوده شهرت آیا آنها ظهور به عنوان بیگناه و یا به عنوان حامیان حزبی. و بازیگران اصلی خانواده فیلم فرانچایز مانند Aquaman سری فوق العاده جانوران هری پاتر اسپین-آف و ابرقهرمانان مارول پایدار از ستاره ها ممکن است تغییر به عنوان نتیجه است.

دپ است تحت پیگرد ناشر از خورشید, اخبار, گروه روزنامه و کاغذ سردبیر اجرایی دن Wootton, برای توصیف او به عنوان “wife-beater” در مقاله ای از آوریل سال 2018 که مورد سوال برادران وارنر تصمیم به بازیگران او در جانوران فیلم. 57 سال بازیگر نام خانواده پس از ایفای نقش ادوارد قیچی و به عنوان جک اسپارو در دیزنی دزدان دریایی کارائیب سری بوده است در خدمت یک سفارش محدود در لس آنجلس در سال 2016 در مدت کوتاهی پس از طلاق خود را, اما او در حال حاضر عناوین ساخته شده با این اتهام که آن را شنیده بود و نه او با خشونت و الکل مشکل است. بدنام هفته گذشته شنیده شد و حتی متهم مدفوع در بستر خود. شنیده 34 است که در لندن به او نسخه ای از رویدادهای نگران کننده است که منجر به پایان خود کوتاه با مشخصات بالا ازدواج. نقش خود را در سودآور Aquaman فیلم ممکن است در شک اگر ناخوشایند اتهامات ساخته شده توسط دپ و تیم حقوقی خود را چوب.

قانونی صاحب نظران نیز سوال که آیا رسانه قانون خواهد بود به طور دائم تغییر مورد. “راه رسانه ها می تواند نوشتن در مورد خشونت خانگی می تواند تغییر برای همیشه” گفت: یک منبع قانونی. “روزنامه نگاران را اعتقاد بر این آنها روشن شد به بحث در مورد کسی که به عنوان یک عفونت های شریک زمانی که آنها در حال حاضر با نام موقت سفارش محدود در آمریکا است.”
Amber Heard

دپ که حفظ یک ثروت بزرگ با وجود های اخیر اقدام قانونی علیه مدیران کسب و کار او ادعا می کند defrauded او را از $650 متر است و مشتاق به ادامه دادن به چشم انداز از کار بر روی فیلم ماجراجویی. ادعا و ادعا می کند ضد خشونت و افراطی رفتار بعید است که به بازی خوب هر دو با مخاطبان خانواده و یا با دیزنی و برادران وارنر studios که خود جی کی رولینگ حق رای دادن.

در امریکا بازیگر که بستری سابقه سنگین مواد مخدر و نوشیدن نیز تحت پیگرد همسر سابق خود به طور مستقیم برای $50m بیش از یک واشنگتن پست مقاله از دسامبر 2018 که در آن او گفت که او یک بازمانده از استفاده داخلی. هر خواننده دپ استدلال می کند که فرض کنیم او سو استفاده کننده. پیروزی در بریتانیا در ماه آینده ممکن است کمک به آینده دفاع در امریکا است.

در روز پنج شنبه محاکمه در دادگاه عالی در لندن در زمان به نوبه خود غیر منتظره هنگامی که پای دپ نامزد سابق و فرانسوی ستاره آواز Paradis, دپ, همسر اول و مادر خود دو فرزند به نظر نمی رسد برای او صحبت می کنند. این دو تا به حال با صدور بیانیه های مطبوعاتی گفت دپ بود و نه یک مرد خشن بودند و هر دو برنامه ریزی شده به صحبت می کنند به عنوان شاهد. “این اظهارات از رایدر و Paradis نمی شد بخشی از این دادگاه به عنوان آنها را قرار داده تا به صورت cross-examination,” حقوقی منبع اضافه شده است. “آنها به نظر می رسد استفاده شده است به عنوان بخشی از یک کمپین رسانه ای بدون نیاز به ایستادن در دادگاه.”

این تصمیم به نظر می رسد در دادگاه نا امید کسانی که به دنبال فوق ستاره وات اما شنیده تیم حقوقی نیز می خواستم به سوال این زنان در مورد شرایط پایان از روابط خود با دپ. شنیده نقل 14 حوادث خشونت در طول رابطه خود را که همه دپ را انکار می کند.

رایدر در حال حاضر تحسین برای عملکرد خود را در جدید HBO درام توطئه علیه امریکاپس از موفقیت او در سری غریبه همه چیز. صریح حمایت دپ ممکن است خطرناک حرکت می کند. سه دیگر دپ شاهدان به نظر نمی رسد در هفته گذشته اگر چه قوی وجود دارد که حمایت شهادت از برخی از دوستان خود و کارمندان سابق. اسحاق باروخ یک هنرمند و دوست قدیمی دپ که زندگی خود را به عنوان مهمان در لس آنجلس پنت هاوس مجتمع گفت: دادگاه در روز جمعه او دیده نمی شود هر گونه شواهدی از آسیب به شنیده می شود در ماه مه سال 2016 پس از زن و شوهر نهایی فروپاشی است.
JOHNNY DEPP & POPPY CORBY-TUECH

کسانی که در دادگاه که صبح فکر کرده اید که اگر دپ نیز ممکن است موفق به نظر می رسد. بازیگر دیر شده بود برای رسیدن به توضیح او گرفته بود صبح فیلم جلسه در اتاق هتل خود را. یک دادگاه ناظر گفت: این آخر هفته: “این تیم امنیتی و مقامات در دادگاه خوشحال بودند آنها بسیاری برای رسیدگی به زمانی که ستاره ها می رسند.”

محیطی آسیب نیز می تواند وارد در فارسی-متولد بتانی که نقش چشم انداز در این ابرقهرمان مارول حق رای دادن. یکی از دپ دوستان نزدیک نام او آمده است تا در دادگاه با توجه به پیام نفت خام است که در آن دپ شکایت در مورد همسرش و مشاوره در مورد استفاده از مواد مخدر.

در این هفته شنیده می شود, ظاهر می شود به عنوان شاهد برای NGN است که انتظار می رود سعی کنید به اصلاح اصلی اتهامات در مورد شوهر سابق او. در طول هفته گذشته دپ وکلا تبدیل شده اند خود ادعای بدرفتاری در برابر او یک استراتژی سازی توسط دپ مشاور حقوقی ایالات متحده وکیل آدم Waldman.

دپ بسیاری از طرفداران در سراسر جهان در حال حمایت از شهرت و اعتبار خود و یک گروه تبدیل شده اند تا به طور منظم در خارج از دادگاه. شنیده همراهان شامل خواهر کوچکترش ویتنی و کهربا دختر بیانکا Butti همراه با پیشرو استرالیا وکیل جن رابینسون دوست Amal Clooney.

این هفته رابینسون فکر است به احتمال زیاد به پیشنهاد Waldman و دپ اقدام به آبهای گل آلود در سهام بالا مثال حقوقی “gaslighting”. این مورد همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de