مورخان پرده نادر عکس هایی از اردوگاه مرگ سوبیبور

1 / 2

عضو هیات توپوگرافی از ترور بایگانی نقطه در یک عکس تاریخی گفته نشان محکوم نازی گارد جان Demjanjuk در اردوگاه سوبیبور

عضو هیات توپوگرافی از ترور بایگانی نقطه در یک عکس تاریخی گفته نشان محکوم نازی گارد جان Demjanjuk در اردوگاه سوبیبور (AFP Photo/توبیاس شوارتس)

برلین (س) و صدها تازه کشف شده عکس, از جمله برخی از گرفته شده در اردوگاه مرگ سوبیبور نشان دهنده یک “جهش کوانتومی” در تحقیقات به جنایات نازی ها علیه بشریت مورخان در موزه برلین توپوگرافی از ترور کرد.

مورخان گفت: “استثنایی مجموعه” بی سابقه ای را ارائه بینش به اردوگاه سوبیبور در آلمان نازی اشغال شده لهستان است که درباره آن کمی شناخته شده است و حتی 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

این گنجینه شامل 361 سیاه و سفید عکس و چندین نوشته شده اسناد همچنین شامل عکس های معتقد به نشان می دهد محکوم نازی گارد جان Demjanjuk که رد شدن همیشه در سوبیبور.

عکس های کشف شد توسط نسل افسر اس اس یوهان نیمان و تحویل به مارتین Cueppers, یک مورخ در دانشگاه اشتوتگارت در سال 2015 که به مطالعه مواد.

“این مجموعه نشان دهنده یک جهش کوانتومی در ویژوال دانش هولوکاست در لهستان اشغالی,” Cueppers گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در توپوگرافی از ترور یک بایگانی و موزه در محل سابق گشتاپو دفتر مرکزی آن در برلین است.

حدود 1.8 میلیون یهودی کشته شده در بلزک, تربلینکا و سوبیبور در لهستان به عنوان بخشی از “عملیات راینهارد” و در عین حال دانش در مورد دومی بوده است کمیاب.

جایی که قبلا وجود داشته است و تنها دو بازمانده عکس از سوبیبور های نیمان مجموعه انداخت تا بیشتر از 49 فوری گفت: Stefan Haenschen از استانیسلاو Hantz سازمان اجرا می شود که تورهای در اردوگاه.

Haenschen گفت: عکس ارائه یک فرصت برای “گسترش آگاهی عمومی” از نازی ها جنایت بود که “هنوز هم زیر نشان داده”.

– Demjanjuk مورد –

وجود عکس ها در این مجموعه که Cueppers گفت: “احتمالا” نشان داد جان Demjanjuk در سوبیبور.

مورخان محتاط بودند اما گفت که آنها نمی تواند کاملا خاص این عکس ها نشان داد که محکوم نازی گارد.

اوکراین و آمریکا Demjanjuk به اعدام محکوم شد که یک وسیله جانبی به قتل حدود 30,000 هندوها در سوبیبور توسط یک دادگاه آلمان در سال 2011. او در حالی که درخواست تجدید نظر خود را بود در حال بررسی است.

متولد در اوکراین در سال 1920 Demjanjuk مهاجرت به ایالات متحده پس از جنگ.

در سال 1986 او ایستاده بود محاکمه در بیت المقدس متهم به “ایوان مخوف” بدنام اوکراین گارد در مرگ دیگری اردوگاه تربلینکا.

اولیه حکم اعدام لغو شد توسط اسرائیل در دیوان عالی کشور در سال 1993.

اما پس از شواهد پدید آمده است که او به عنوان یک نگهبان در اردوگاه دیگر نازی ها Demjanjuk محروم شد از تابعیت ایالات متحده در سال 2002 برای دروغ گفتن در مورد جنگ خود رکورد در فرم های مهاجرت.

تحویل به آلمان در سال 2009 او بعدها محکوم به پنج سال زندان در یک پرونده تاریخی برای سیستم عدالت.

دادگاه حکم داد که به عنوان یک نگهبان در اردوگاه او به طور خودکار دخیل در قتل های انجام شده وجود دارد در زمان.

مورد مجموعه جدید قانونی سابقه و باعث چندین بیشتر اعتقادات نازی, افسران از جمله این که این “حسابدار آشویتس” اسکار گرونینگ بر اساس آنها به عنوان دندان در کشتار نازی ها و ماشین آلات.

در 2019, Demjanjuk موضوع از Netflix مستند “شیطان درب بعدی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>