‘شهرت او هرگز بازیابی’: تجاوز به عنف محاکمه که در زمان پایین Harvey WeinsteinHarvey Weinstein حرفه ای در این فیلم کسب و کار افزایش یافته است و کاهش یافته است به طور قابل توجهی به عنوان معروف خود را خلق و خوی.

مدتها قبل از او در مواجهه با آزار و اذیت و حمله به اتهامات از نمرات از زنان او با کار در طول سال و قبل از او نمادین تبه کار از #MeToo جنبش پرداخت بالا به دلار برای دفع تجاوز اتهامات Weinstein مشغول دفاع از خود را از چیزی بیشتر از حد معمول هالیوود: مفهوم او غول پیکر, حرکت تند و سریع.

مت دیمون یک بار در مقایسه با او به یک عقرب گفت: “این خود طبیعت” به نیش مردم است. مریل استریپ و پذیرش یک جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سال 2012 تشکر شده: “خدا Harvey Weinstein, the punisher, عهد عتیق, من حدس می زنم.”

استریپ را استعاره بود apt.

در آن زمان او یکی از قوی ترین مردان هالیوود به عنوان بنیانگذاران Miramax و Weinstein Company, و به عنوان تولید کننده برخی از دهه های قبلی بالا ، او kingmaker کمک به شکل دادن به مشاغل بالا مدیران مانند کوئنتین تارانتینو و ستارههای مانند Gwyneth Paltrow. او می تواند فرصت های شغلی و او می تواند آنها را شکستن.

اما برنده جایزه پولیتزر گزارش از نیویورک تایمز و نیویورکر که در معرض دهه از آزار و اذیت جنسی و تجاوز اتهامات علیه او به اوج خود رسید و در این سال در یک دادگاه جنایی در نیویورک دیدم Weinstein مجازی تبدیل شده untouchable – سمی برای بسیاری از کسانی که قبلا شرکت او را با یک نام خانوادگی است که تبدیل به یک ضرب المثل برای سوء استفاده نه اسکار.

Weinstein بعید است که تا کنون بازگشت به بالا. که با توجه حتی به افرادی که کار آن است که برای از گرو در اوردن شهرت به ظاهر irredeemable. “شهرت و اعتبار خود را هرگز بازیابی گفت:” شانون ویلکینسون نیویورک-بر اساس شهرت مشاور مدیریت.

کن Auletta اولیه پیشفیلتر از Weinstein در حال حاضر در کار بر روی یک بیوگرافی از مغول است که در سال 2021 موافقت کرد. “چه کسی را می خواهید به عمل در یک هاروی فیلم ؟ آنچه در استودیو در حال رفتن به استخدام او؟”
American film producers Harvey Weinstein and his brother Bob Weinstein, left, of Miramax Films at their offices in New York City, in 1989.

اوایل سال

Weinstein رشد در کوئینز و از سن جوان پدر خود را حداکثر خواهد او را و برادرش باب به فیلم هر شنبه. آنها رفت و برای دیدن فیلم های خارجی, درام, همه چیز – و اگر پدر او را گاهی خواب پسران لذت گردش و بی درنگ شد cinephiles.

Weinstein در زمان به آسانی به نقش فیلم, مورخ, ترکیب چیزهایی که او آموخته است که در آخر هفته فیلم sojourns به آنچه که او در یادگیری در مدرسه است. یک همکلاسی قدیمی جف مالک اشتر گفت: خبرنگار هالیوود که Weinstein “دانستند و تمام بازیگران هر سه فیلم” و هنگامی که او تست و سوالات در مورد جادوگر شهر اوز, Weinstein “اقدام به لیست بازیگران و خدمه از جمله gaffers و کمد و غیره توسط حافظه”.

نه همه چیز Weinsteins آموخته در خانه خیلی مفید بود. در سال 2011 قطعه ادای احترام به پدر او باب Weinstein به یاد می آورد که چگونه هنگامی که پس از مادر خود دریافت unflattering کوتاه کردن مو در سالن زیبایی او خواستار شوهرش به دنبال انتقام است. “‘باید hairstylist اخراج و سو سالن زیبایی برای همه چیز آنها کردم,'” باب یاد می آورد مادر او گفت: در این قطعه او می گذراند در Vanity Fair.

باب به معنای رله آن را به عنوان یک اهل تفریح و بازی حکایت نوشته: “مکس و فرزندان خود آموخته درس ارزشمند آن روز. بدون توجه به آنچه, مو همیشه به نظر می رسد بزرگ است.” اما به دنبال بازگشت در Weinstein حرفه ای و لیست طولانی از ادعا می کند که او مواد منفجره و توهین آمیز به زیردستان را, آن را سخت به تعجب می کنم اگر او نبود مختلف غذای آماده.

Weinstein برای اولین بار شروع به اهرم خود را پررنگ شخصیت به یک حرفه ای در حالی که حضور در مدرسه در بوفالو شعبه از دانشگاه ایالتی نیویورک جایی که او تاسیس یک کنسرت توسعه کسب و کار Harvey & چوب پنبهای ارائه با دوست خود چوب پنبهای برگر و به سرعت ساخته شده یک نام برای خود را با آوردن نام های بزرگ مانند رولینگ استونز, فرانک سیناترا و باب دیلن به بوفالو.

توسط 1973 او از مدرسه کاهش یافته است و در حال اجرا بود یک تئاتر محلی که در آن او نشان داد سه فیلم برای قیمت یک شنبه شب با توجه به Auletta را نیویورکر مشخصات در سال 2002.

او و باب می خواستم برای دریافت به فیلم کسب و کار هر چند به طوری که در سال 1979 او با استفاده از درآمد حاصل از هاروی & چوب پنبهای ارائه به همراه برادرش در بر داشت Miramax, یک فیلم مستقل توزیع و تولید شرکت به نام پدر و مادر خود مریم و حداکثر.

“آن را بسیار گران قیمت برای انجام این کار” Auletta گفت. “توزیع شد واقعا ارزان انجام دهید و آنها تا به حال یک چشم خوب و آنها خال خال مانند فیلم سکس دروغ و نوار ویدئویی بود که اولین ضربه اصلی.”

دیگر موفقیت دنبال کرد و در ژوئن 1993, Miramax خریداری شد توسط شرکت والت دیزنی برای $80m در یک معامله است که اجازه برادران به ماندن در خلاقانه. کارگردان کوئنتین تارانتینو در فرقه کلاسیک فیلم Pulp Fiction بود که با حمایت Miramax آمد یک سال بعد اهدا شد نخل طلا جایزه در جشنواره فیلم کن. در سال 1997 بیمار انگلیسی فرود آمد Miramax اولین جایزه اسکار برای بهترین تصویر. و در سال 1999 شکسپیر در عشق برنده هفت اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه برای Gwyneth Paltrow.
‘Shakespeare in Love’ Best Actress winner Gwyneth Paltrow (center) is joined by Harvey Weinstein (center left) backstage as they celebrated their win of Best Picture at the 1999 Academy Awards.

شکست

اما حتی در اوج قرار دادند در حال توسعه بود شهرت به عنوان دشوار است برای کار با حتی علیه نوار بالا هالیوود که در آن دیکتاتوری مدیران و متکبر استودیو سر هنجار هستند.

پس از یک رشته از موفقیت های او به یک پچ خشن در سال 2005. دیزنی طلاق دادند برادران که سال بعد اختلافات در مورد بودجه و کنترل خلاق.

برادران راه اندازی مستقل خود را studio, the Weinstein Company, همان سال است. اما آنها در ابتدا تلاش برای تکرار موفقیت پیش از آن. فیلم های منتشر شده در چند سال اول شامل تعدادی از duds و شایعات در مورد خلق و خوی خود بودند شروع به گرفتن با او در محافل منزوی که در آن او نقل مکان کرد.

در اوایل 1990s, نیویورک تایمز گزارش شهرک های او با زنان مختلف – در میان آنها Rose McGowan در سال 1997 و متعدد دستیاران.

“این یک موضوع در محدوده زمانی معین با او گفت:” Auletta نوشت که پیشگامانه نیویورکر مشخصات Weinstein در سال 2002 برجسته خود رفتار توهین آمیز و اشاره به او سوء رفتار جنسی هر چند Auletta قادر به تایید آن با زنان در جریان ثبت ، “او معذرت خواهی کرده و می گوید: من می خواهم به تغییر” Auletta ادامه داد. “او انجام می شود که در تمام طول زندگی بزرگسالی خود را. اما در تجربه من او تغییر کرده است. او نمی تواند کنترل خلق و خوی خود را.”

باز گشت و سقوط

اما در سال 2011 Weinstein بود در بالا دوباره به عنوان تغییر سلیقه مخاطبان با زیبایی او. که سال سخنرانی پادشاه بود نامزد دریافت ده جایزه اسکار و برنده جایزه بهترین تصویر. سال بعد او متصلب تا توده ای از جوایز گلدن گلوب برای فیلم از جمله هفته من با مرلین, بانوی آهن و هنرمند – قصیده به دوران طلایی فیلمهای صامت است که رفتن به برنده بهترین فیلم در جوایز اسکار.

موجی از درخشان پروفایل به تصویر کشیده Weinstein به عنوان ناب “بچه باز گشت” هالیوود از جمله یکی توسط نیویورک تایمز رسانه ها نویسنده David Carr به عنوان یک اشتباه به نوشتن کردن Weinsteins. یکی دیگر از قطعه ای در Gawker او را به عنوان توضیح برآمدن از گور به “جشن استخوان از دشمنان خود را”.

Weinstein بود به نزدیکی ارتفاع از قدرت خود را زمانی که او شنیده ام که خبرنگاران بودند snooping اطراف اتهامات تجاوز به عنف و تجاوز جنسی است که تا به حال مدت طولانی است که نهفته.
Actresses who have accused Harvey Weinstein of assault. (Top L-R) Léa Seydoux, Emma de Caunes, Gwyneth Paltrow, Asia Argento, Ashley Judd (bottom L-R) Cara Delevingne, Rosanna Arquette, Judith Godrèche, Angelina Jolie and Rose McGowan.

در پاسخ او با استفاده از وسعت کامل از اتصالات پول و بی رحمانه خود علاقه به تلاش برای سرکوب آنها. او استخدام وکلا محققان خصوصی و حتی هوش شرکت تاسیس شده توسط ex-جاسوسان اسرائیلی به نام سیاه و سفید, مکعب, که counter-بررسی خبرنگاران بودند که به تحقیق در مورد او.

او همچنین با تکیه بر روابط دیرینه در NBC News و شنود روابط در دیگر رسانه ها از جمله دیوید دماغ این شرکت بدنام سر National Enquirer که همچنین نگهداری اسرار و کشته شدن داستان برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما Weinstein نمی تواند مانع جزر و مد.

در پاییز سال 2017, نیویورک تایمز و نیویورکر منتشر شده داستان مستند سال از اتهام سوء استفاده و لگد زدن به آنچه که تبدیل به #MeToo جنبش در سراسر جهان حساب اطراف آزار و اذیت جنسی و تجاوز توسط مردان قدرتمند بی شماری در صنایع. Weinstein به پایان رسید تا در دادگاه نماد قدرتمند برای زنان در سراسر جهان از مردان قدرتمند سوء استفاده از موقعیت خود ،

مدنی وکیل Ari Wilkenfeld یک شریک در DC مبتنی بر شرکت Wilkenfeld, Herendeen & اتکینسون که متخصص در تبعیض گفت: Weinstein را محاکمه کرده است باعث تغییرات مهم است.

برای یک چیز, Wilkenfeld – که به نمایندگی از مشتریان زن در تعدادی از مشخصات بالا #MeToo موارد از جمله بروک Nevils زمانی که او متهم Matt Lauer از تجاوز به عنف و لیندا Vester زمانی که او متهم Tom Brokaw از آزار و اذیت جنسی – شاهد یک رنسانس در افراد دلسوز مورد آزار و اذیت جنسی قانون است.

“ما بالاخره جایی,” او گفت:.

او همچنین با اشاره به Weinstein محاکمه شده است مهم در برجسته دفاع خط استدلال که اگر زنان واقعا بوده است و مورد تجاوز یا حمله آنها نمی خواهد ادامه داشته و هر نوع رابطه خود را با سو استفاده کننده.

Wilkenfeld گفت که این مورد نیست. “مردم رفتار در راه است که به نظر می رسد در تضاد به اعضای هیئت منصفه. آنها ممکن است تاخیر در گزارش; آنها ممکن است انکار کند که تجاوز رخ داده است. آنها ممکن است یک رابطه عاشقانه با این فرد پس از حمله یا تجاوز به عنف; آنها ممکن است انجام هر تعداد از چیزهایی است که برای یک فرد عادی حس را ندارد. و چالش این است که برای توضیح روانشناسی چه قربانی و بازمانده از طریق و چگونه هیچ خط مستقیم و بدون یکی از راه های یک فرد واکنش نشان می دهد,” او گفت:.

شبیه حقوقی دفاع بودند نصب شده از طرف متجاوز کالج, فوتبال, مربی جری Sandusky بود Wilkenfeld اشاره کرد و محاکمه شد و در نهایت قادر به غلبه بر شک و تردید قابل پیش بینی.

  • در ایالات متحده Rainn ارائه می دهد پشتیبانی در 800-656-4673 یا چت در Rainn.org. در انگلستان تجاوز به بحران ملی خط تلفن freephone در 0808-802-9999. در استرالیا پشتیبانی در دسترس است در 1800Respect (1800-737-7328) یا 1800respect.org.au. دیگر بین المللی کمک می توان در یافت Ibiblio.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de