‘سر خود نیست در دنیای واقعیت: چگونه طرح برای حمله به ونزوئلا سقوط از هم جدایکs get-rich-طرح های سریع بروید و آن را غیر منتظره ای پیچیده است. حمله به یک کشور خارجی شما می دانید کمی در مورد. ربودن رئیس جمهور خود را به ما. جمع آوری $15m فضل از دولت آمریکا – و شاید حتی بزرگتر نتیجه حاصل از این افراد که پس از به دست گرفتن قدرت است.

این طرح برای سرنگونی ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا و بسته نرم افزاری از او به فلوریدا به صورت قاچاق مواد مخدر هزینه به نظر می رسید ادم سابق ارتش آمریکا گروهبان اردن Goudreau او به عنوان نقشه برداری آن را در یک آپارتمان لوکس در میامی در اواخر سال 2019. 43-سال-کانادا-آمریکا مطمئن بود که سال خود را به عنوان یک کلاه سبز در عراق و افغانستان آماده کرده بود او را برای این کار.

و برای مخالفان مادورو او پرداختن به آن باید صدا قانع کننده است – حتی پس از شکست قبلی کودتا در سال 2019.

نمایندگان ژوئن Guaidó – رهبر مخالفان به رسمیت شناخته شده به عنوان ونزوئلا مشروع رئیس جمهور آمریکا و بسیاری از متحدان آن امضا یک قرارداد جذاب Goudreau برای سرنگونی مادورو.

اما در مصاحبه با گاردین ارشد دولت گفت: آنها رشد به شک Goudreau و در نهایت شکست با او ماه قبل از راه اندازی این هفته یک فاجعه حمله که تکرار botched 1961, Bay of Pigs invasion کوبا.

نقص در طرح خود گذاشته بودند به عنوان دو خیس سابق نیروهای ویژه سربازان رژه در کنار دیگر اعضای پاره پاره تهاجم نیروی. هارون بری و لوقا Denman دستگیر شدند در دریا قبل از آنها حتی پا بر روی خاک ونزوئلا.

هشت نفر کشته گزارش شده است در botched حمله و بیش از 100 نفر دیگر دستگیر شدند. بری و Denman بعد از آن به نظر می رسد در تلویزیون دولتی ونزوئلا ترسیم قرار است برنامه ریزی برای تصرف کاخ ریاست جمهوری و ماهوت پاک کن زدن مادورو به آمریکا.

Goudreau اعلام کرد آنچه که او به نام “شجاعانه حمله آبی خاکی” در روز یکشنبه بعد از ظهر. آن موسوم به عملیات Gideon پس از داستان های کتاب مقدس symbolising پیروزی کوچک نظامی در برابر یک مقدار قوی تر کنه.

“ما واحدهای فعال شده اند در جنوب غرب و در شرق ونزوئلا,” او گفت: لباس پوشیدن و در یک گلف پیراهن و ایستاده در کنار سابق ونزوئلا گارد ملی کاپیتان پوشیدن زره بدن, خاویر Nieto Quintero.

اما پس از آن این طرح در حال حاضر از هم جدا افتاده نه به خاطر دو روز زودتر آسوشیتد پرس منتشر کرده بود تحقیقات طولانی در معرض این طرح است. اگر AP می دانستم که این احتمال وجود دارد که دولت ونزوئلا بیش از حد بود.

Goudreau خدمت در کانادا نظامی در 1990s و مطالعه در دانشگاه کلگری قبل از پیوستن به ما green berets. او به مدت 15 سال به عنوان یک پزشکی گروهبان انجام چندین نانامی به بازی در عراق و افغانستان است.

پس از خروج نظامی Goudreau تاسیس یک امنیت پیمانکار Silvercorp ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است. شرکت طرح اصلی بود به ارائه نگهبانان برای حفاظت از مدارس آمریکا از تیرباران های دسته جمعی.

Silvercorp وب سایت ترومپت یک سری پر از شکوفه ادعا می کند از جمله این که Goudreau رهبری “امنیت بین المللی تیم برای رئیس جمهور ایالات متحده” (او تا به حال ارائه شده امنیتی خصوصی در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات سیاسی).

در اوایل سال 2019 Goudreau شد فراهم کردن امنیت برای یک کنسرت در کمک ونزوئلا پناهندگان در مرز کلمبیا برگزار شده توسط ریچارد برانسون میلیاردر صاحب باکره کنگلومرا. او ملاقات وجود دارد Cliver الکالا یک ونزوئلا عمومی سابق که پناهنده به مخالفت. جفت شروع به صحبت کردن در مورد چگونه برای سرنگونی مادورو.

ماه سپتامبر توطئه پیشرفت بود به یک جلسه در میامی بین Goudreau و خوان خوزه Rendón یک تبعید ونزوئلا منصوب Guaidó به استراتژی راه از به دست گرفتن قدرت.

Rendón شناخته شده در آمریکای لاتین سیاست است. او استعفا داد و به عنوان یک استراتژیست در آن زمان رئیس جمهور کلمبیا, خوان مانوئل سانتوس مجدد مبارزات انتخاباتی در میان اتهامات که او قبول رشوه از مافیای مواد مخدر. او همچنین متهم به تلاش برای دستکاری در مکزیک 2012 انتخابات. او را به شدت رد کرده و هر دو را با خود ندارد.
An arrest in Venezuela after the alleged US incursion

Guaidó حال راه اندازی یک گروه مشورتی به اشفتگی فکری موقتی راه برای پایان دادن به مادورو رژیم است. Rendón کار بود به توصیه کمیسیون چه را که اتفاق می افتد.

او گفت که این کمیسیون در بررسی همه ابزارهای قانونی از برکناری مادورو از جمله دزدی ، این کمیسیون همچنین در مصاحبه مشاوران امنیت بیشتر سابق-سربازان ارائه خدمات تخصصی برای فصل های هزینه.

“وجود دارد هیچ محدودیتی وجود ندارد – $1bn, $1.5 میلیارد” Rendón گفت: نگهبان.

Goudreau شرکت درخواست شد به مراتب کمتر — در مورد $213m از ونزوئلا در آینده درآمد نفت و $1.5 m نگهدارنده.

“او ظاهرا آماده سازی چیزی در ونزوئلا که رفته اند از طریق مرز کلمبیا,” Rendón گفت.

Goudreau گفت: ونزوئلا او تا به حال 800 مردان آماده برای حمله به.

یک تعداد انگشت شماری از جلسات منجر به یک توافق در ماه اکتبر برای “یک عملیات به تصرف/بازداشت/حذف نیکولاس مادورو … حذف رژیم کنونی و نصب به رسمیت شناخته جمهور ونزوئلا ژوئن Guaidó”.

Goudreau ساخته شده است که صفحات عمومی از توافق – یکی از آنها ظاهرا امضا شده توسط Guaidó. می شود رئیس جمهور گفته است که آن را امضا کرد و قبلا رد هر گونه دخالت..

Rendón در زمان ارتباط به طور جدی به اندازه کافی برای پرداخت Goudreau 50.000 دلار از پول خود را برای پوشش هزینه های. “او شکایت کرده بود که من یک فرد ثروتمند بود و او و او صرف پول” Rendón گفت.

تحت توافق Silvercorp تا به حال 45 روز برای آموزش و تجهیز تهاجم نیروی قبل از تیم مردان خواهد نفوذ ونزوئلا برای به دست گرفتن کلید مکان ها و ساختمان ها و تشویق قیام به طور کلی.

اما Rendón زودی به شک که Goudreau حال منابع نظامی و یا صلاحیت او ادعا کرد و رشد نگران او رفتار نامنظم – از جمله خود را تکرار تقاضا برای پول است.

Rendón نشان داد نگهبان نسخه به طور فزاینده ای عصبانی متون او گفته بودند از Goudreau خواستار $1.5 m پیشبرد. “من به 1.5 از راه قانونی. چه شرم آور” یک متن گفت. “ما به این را به شما بر روی صفحه گرامافون نقره ای و شما ای همه چیز.”

“اعتبار خود را در DC به این دلیل از بین رفته است” متن دیگری گفت. “شما یک میلیونر. شرم بر شما برای تثبیت خود کشور است. شما سزاوار نیست برای زندگی در ایالات متحده آمریکا.”

نه Goudreau و نه وکیل او خواستار بازگشت به دنبال نظر.

به عنوان حمله نافرجام بود و در راه Goudreau گفت Factores de Poder میامی مبتنی بر کانال یوتیوب: “آنها را نگه داشته و امیدوار کننده به پرداخت هفته به هفته. به طوری که به طول انجامید حدود یک ماه اما پس از آن ما به نوعی متوجه شدم که هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.”

Rendón گفت: او از دست رفته اعتماد به نفس در Goudreau دلیل خود را “شخصیت خود را خلق و خو” و “عدم توجه”. او گفت: Guaidó نیز شروع به گمان است که Goudreau بود صحبت کردن بیش از حد.

“وی در نشست با مردم در کلمبیا قبل از دیدار با ما که به ترتيب مربوط به گروه هایی که ما نمی تعامل با – زیرا آنها مربوط به رژیم گفت:” Rendón.

اختلاف بیش از $1.5 m نگهدارنده به سر آمد و در یک دنباله دار ردیف در ماه نوامبر هنگامی که Goudreau, Nieto و دیگر تبعیدیان مواجه Rendón در میامی آپارتمان.

“که مکالمه رو گرم گرم گرم می شود و در پایان Nieto مداخله و ما رفت و به بالکن من به لرز” Rendón گفت.
President Nicolas Maduro shows what Venezuelan authorities claim are identification documents of former US special forces and US citizens Airan Berry and Luke Denman

Goudreau چپ بدون پول خود را. Rendón گفت که او شنیده ام هیچ چیز بیشتر تا آوریل زمانی که او موفق به دریافت یک وکیل, نامه ای خواستار پرداخت $1.5 متر.

Rendón بود که اول شخص به دور از مقابله با Goudreau. درو سفید که خدمت با Goudreau بری و Denman در خاورمیانه کمک کرد راه اندازی Silvercorp. اما او از جیبش در سال 2019 که Goudreau شروع به پخت و پز تا این طرح به ربودن Maduro, تصمیم گیری آن را بیش از حد دور از ذهن است.

“به عنوان حمایت به عنوان شما می خواهم به عنوان یک دوست سر خود نیست در دنیای واقعیت” سفید آسوشیتدپرس گفت. “هیچ چیز او گفت: به انتظارنشسته بودند.”

افرایم Mattos سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم است که آموزش برخی از خواهد بود-رزمندگان در تاکتیکی پزشکی گفت: وال استریت ژورنال او در تلاش برای متوقف کردن عملیات.

Goudreau تصمیم به مطبوعات در آستانه به هر حال.

آماده سازی بر روی زمین شروع به باز کردن در اواخر ماه مارس زمانی که پلیس کلمبیا متوقف شد خورخه آلبرتو Molinares رانندگی در امتداد سواحل کارائیب. او Renault Duster بسته بندی شده بود با تفنگ توپخانه ضد هوایی کت و کلاه نظامی او در حال حرکت به یک خانه امن در ریهچا, 55 مایل از مرز ونزوئلا.

مقامات آغاز شده بود تماشای این خانه پس از صاحبخانه شکایت کرده است که توطئه گران تا به حال از دست رفته پرداخت اجاره. Molinares گفته محققان او ارائه حمل و نقل به یک مرد شناخته شده به عنوان “ال Pantera” یا پلنگ که مقامات ونزوئلا گفت: رابرت لوین Colina Ibarra – پس از آن کشته در botched تهاجم.

Goudreau برنامه بودند بیشتر پیچیده که خود را متحد الکالا سابق عمومی, مجرم شناخته شد در همان قاچاق مواد مخدر اتهامات مادورو مواجه است. قبل از تبدیل خود را به مقامات الکالا گفت: نگهبان است که او با آگاهی از “پیمانکاران آمریکایی و دولت کلمبیا” اگر او نمی خواهد به جزئیات بیشتر.

رونمایی از کیفرخواست در ماه مارس مقامات ایالات متحده همچنین ارائه $15m پاداش برای اطلاعاتی که منجر به مادورو را ضبط و دادستان است.

با نتیجه نهایی مورد توافق با Rendón مرده ساخته شده است که پرداخت بالقوه از دولت آمریکا همه مهم تر برای Goudreau. (وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo مطرح ابرو این هفته با انکار “direct” مشارکت در طرح است.)

بری یکی از دستگیر مزدوران آمریکایی گفته تلویزیون دولتی است که این طرح به ربودن رئیس جمهور از او در قرن 19 رسمی کاخ در قلب کاراکاس اگر چه او نامشخص است که چگونه آنها خطابه حمل است که خاموش است. Denman گفت: تلویزیون که او را به امن نظامی نزدیک فرودگاه و آن را در هواپیما برای حمل مادورو ،

پس از این می شود آزاد از ونزوئلا شدند جمع در ساحل در یکشنبه ونزوئلا ادعا کرد که عوامل نفوذ کرده بود این عملیات از مدتها پیش و آماده به حمله با چنگال. “ما می دانستیم که همه چیز را,” او گفت:. “آنچه که آنها می خوردند چه آنها نمی خوردن. چه آنها نوشید. که تامین مالی آنها است.”

Guaidó گفت که اگر رئيس جمهور ونزوئلا اجازه عملیات به جلو در که دانش او خون در دست خود را. “نیکولاس مادورو شما مسئول هستند. آنها می دانستند در مورد عملیات آنها نفوذ آنها و صبر برای آنها را به قتل عام آنها را” او گفت:.

Goudreau صدا بیشتر خوش مشرب و حتی به عنوان عملیات Gideon سقوط در اطراف او.

“من یک مقدار زیادی از پول, زیادی,” او گفت: این هفته است. “بسیاری از ما آمد و با هم به انجام این کار. من شده است با یک جنگنده آزادی تمام زندگی من است. این همه من می دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>