‘عربى نفوذ’: زنان رنگ ندانسته استفاده می شود تا سال 2020 مبارزاتبا 2020 انتخابات به خوبی در راه آمریکا, سیاسی, تبلیغات با پیام امید و فراگیر شده اند و جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی خوردها و صندوق در سراسر کشور است.

Sabirah محمود یک دانش آموز دبیرستانی و ملی لجستیک مدیر برای ما جوانان آب و هوا اعتصاب شگفت زده شد و در 2 فوریه زمانی که او در سراسر فیلم از خودش در یک آگهی ویدیویی برای جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری پس از یک دوست پیامک ، اما شوک اصلی این بود که آن اتفاق افتاد با وجود این واقعیت که او یک آوازی برنی ساندرز حامی.

“در ابتدا من شگفت زده شد اما در حال حاضر من احساس بسیار ناراحت کننده است. از همه [دموکراتیک] نامزدها [بایدن] است که یکی از من خواهد بود بیشتر نگران در مورد” محمود گفت. “این یک کمپین ملی آگهی و من صورت حال را به بالا بردن مبارزات انتخاباتی خود. مردم به من نگاه کن و فکر می کنم “بایدن است جوان مسلمان و پیروان’ اما این درست نیست چرا که من یکی از آنها هستم.”

محمود توییتی یک تصویر از خودش را از تبلیغ و اضافه کرد: “فقط به عنوان استفاده می شود عربى نفوذ برای @JoeBiden مبارزات انتخاباتی بیش از حد بد من #hotgirIsforbernie”


sabirah ☾
(@sabirahmahmud)

فقط به عنوان استفاده می شود عربى نفوذ برای @JoeBiden مبارزات انتخاباتی بیش از حد بد من #hotgirIsforbernie 🥵😌 pic.twitter.com/YtjoYJh1C3

فوریه 3 سال 2020

محمود با حضور در کمپین حوادث برای چندین سال 2020 نامزد ریاست جمهوری از جمله بایدن را کیکآف تجمع در فیلادلفیا در ماه مه سال 2019. محمود رفت و در سفارش به سوال او را در سیاست های خود در مورد بحران آب و هوا, اما او هرگز انتظار می رود به یک سرپا نگه داشتن برای تنوع.

محمود گفت که او به یاد می آورد که بسیار عصبی صحبت کردن به معاون سابق رئیس جمهور.

“قبل از من حتی می تواند از او سوال او قطع من اواسط جمله mansplaining کل بحران آب و هوا,” محمود گفت. “او در ادامه به بعد مردم برای گرفتن عکس و لرزش دست.”

این بایدن کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

Ayanna لی یکی دیگر از ساندرز حامی اعتراض با دوستان در یک الیزابت وارن تجمع در میلواکی است. او بعد از کشف کرد عکس او برجسته بود در یک آگهی برای Warren سال 2020 است.

“دوست من با ارسال عکس در چت گروهی” لی گفت. “من بر روی آن کلیک کرده و مانند” هیچ راهی وجود ندارد.'”

“حتی 10 دقیقه به ما راه رفتن در درب تیم او بود و درخواست ما آنچه که ما انجام شد و تلاش برای معامله با آمریکا را نه یک بیانیه” لی گفت. “ما به او صحبت کرد. هر یک از ما در زمان 10-20 ثانیه به یک بیانیه ای در مورد آنچه که ما در مورد مراقبت مانند کشاورزی بومی حقوق و یا آب است.”

لی گفت: وارن کمپین آگاه بود او بود در این تجمع در حمایت از وارن. وارن کمپین همچنین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

“من صادقانه نمی دانم چه باید بکنید. من احساس عجیب و غریب به خاطر من می دانستم که من در زمان خودم به این تجمع اما آنها در زمان استفاده از who I am,” لی گفت. “از آن ساخته شده من ناراحت بود که من استفاده می شود برای مبارزات انتخاباتی که را پشتیبانی نمی کند و آنچه که من پشتیبانی می کند.”

Nida Allam خودش را در یک وضعیت مشابه در سال 2016. این هیلاری برای امریکا حساب توییتر @HFA, حمایت کلینتون در مبارزات انتخاباتی در توئیتر خود نوشت: “ما تاریخ ساخته شده است.” آن را شامل یک عکس از Allam که می پوشد حجاب گریه. مانند محمود و لی Allam بود و همچنین حمایت از نامزد دیگری.


هیلاری برای امریکا
(@HFA)

تاریخ ما ساخته شده. pic.twitter.com/TBvItE7oSa

جولای 26, 2016

“من در DNC کنوانسیون نماینده طبقه و آن لحظه ای بود سناتور سندرز به حال اذعان کرد. من گریه من به خاطر کار بر روی ساندرز کمپین” Allam گفت. “این بدیهی است که واقعا خام شنیدن داستان از صدای به حاشیه رانده شده در سراسر کشور است که امیدواریم در این پیام از [ساندرز] مبارزات انتخاباتی.

Allam کشف صدای جیر جیر از هیلاری برای امریکا حساب توییتر پس از دوستان پیامک لینک ،

“به عنوان یک مشخصه مسلمان آمریکایی, آن را احساس مثل من حجاب بود که استفاده می شود در یک شیوه ای است که من هیچوقت از تصویب” Allam گفت.

از دست دادن عزیزان تحت تاثیر قرار Allam تصمیم به دنبال کار بر روی ساندرز’ 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

“من تا به حال بدست درگیر در مبارزات پس از از دست دادن بهترین دوست من.”

بهترین دوست بود Yusor محمد ابو-Salha یکی از سه قربانیان 2015 چپل هیل تیراندازی در دانشگاه کارولینای شمالی است.

“جامعه ما آمار بود با چنین تراژدی” Allam گفت. “این چیزی است که واقعا به من انگیزه برای تبدیل شدن به لحاظ سیاسی فعال برای بالا بردن صدای به حاشیه رانده شده.”

Allam با اشاره به کلینتون در مبارزات انتخاباتی خطا در آن زمان با پاسخ به صدای جیر جیر اصلی با “حدس می زنم شما نمی توانید یادداشت…#StillSanders”.

“@HFA پاسخ داد و در نهایت گفت: “متاسفم برای مخلوط کردن. با تشکر برای همه چیز شما را انجام’,” Allam گفت. “اما آنها هرگز آن را در زمان پایین.”

این چرخه انتخابات Allam خواستار نامزدها به دقت گوش دادن به جوامع مختلف در مورد آنچه آنها می خواهند از مقامات منتخب خود را.

“صحبت می کنند به بچه, بچه ها, ائمه. شما نمی توانید فقط با استفاده از تصویر ما برای جلب حمایت” Allam گفت. “شما باید به صحبت می کنند به این مسائل است که ما تاثیر می گذارد در یک روز به صورت روز. ما باید دسترسی عادلانه به آموزش و پرورش و دیگر منابع از طریق سیاست.”

Allam است که در حال حاضر معاون صندلی کارولینای شمالی حزب دموکرات اولین زن مسلمان به این موقعیت نگه دارید. او همچنین در حال اجرا برای شهرستان کمیسر در انتخابات محلی در دورهام. اگر Allam برنده او خواهد بود که اولین زن مسلمان تا کنون انتخاب شده در ایالت کارولینای شمالی است.

“من کل مبارزات انتخاباتی است که در مورد ادامه برای بالا بردن صدای به حاشیه رانده شده و تعامل با افرادی که نبوده است درگیر در روند انتخابات” Allam گفت. “اگر نمایندگی در سراسر هر سطح از دولت شما کمتر احتمال دارد به سقوط به این tokenisms از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de