‘او gonna get us تمام کشته’: حس خبري پس از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus سخنرانیدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین دفتر بیضی آدرس – که تقریبا مقدس منبر برای ما رئیس جمهور در زمان نخست تلویزیون – در آمد ژانویه 2019 در میان بخشی از خاموش کردن دولت و تأکید کرد که تنها یک مرز دیوار می توانید نگه دارید از خطرناک مهاجران غیر قانونی.

دوم خود را چنین نشانی در شب چهارشنبه بود دوباره ادا در شرایط اطراف نیاز به مقاومت در برابر تهاجم خارجی است که تقصیر شخص دیگری. مشکل این است که coronavirus است که در حال حاضر در داخل امریکا و گسترش است.

و پیام تحویل داده شد توسط یک زن 73 ساله با یک خرناس عادت که به نظر نمی رسد به درخشان عکس از بهداشت و نه به طور کامل در سهولت خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته. ادعای جسورانه خود را در هفته گذشته – “من دوست دارم این مسائل. من واقعا آن را دریافت … شاید من یک توانایی طبیعی” — به نظر می رسید حتی باور نکردنی تر از قبل.

آدرس به ملت از دفتر بیضی به معنای تعریف لحظات برای یک رئیس جمهور به عنوان فرمانده کل قوا و یا رابط-in-chief. پس از خدمه شاتل فضایی چلنجر جان در یک فاجعه در 1986 با رونالد ریگان وعده داده شده: “ما هرگز آنها را فراموش و نه آخرین بار که ما آنها را دیدم امروز صبح به عنوان آنها خود را آماده سفر و خداحافظی دست تکان داد و تضعیف ترشرویی اوراق قرضه از زمین’ به ‘لمس صورت خدا’.”

جورج بوش ساخته شده نیم دوجین بیضی آدرس دفتر از جمله در شب 11 سپتامبر حملات تروریستی است. باراک اوباما تحویل داده ، مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول در برابر کنوانسیون – آن است که دقیقا یک سال پس از آخرین کاخ سفید نشست خبری – اما حتی او می یابد برخی از آنها لازم یا مفید باشد.

روز چهارشنبه او در یک کت و شلوار آبی و سفید و پیراهن آبی و طرح دار کراوات نمی مورد علاقه خود را ، او همچنین sported یک ستاره و راه راه پین و تا به حال دست خورده قبل از او (او گفت: هیچ چیز در مورد خطرات بالقوه از دست دادن). چهره اش نگاه غیر قابل انکار نارنجی. پشت سر او بودند قاب عکس از جمله پرتره از پدر و مادر خود و پرچم و طلا پرده.

در 9.02 بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور به طوری که اغلب فراموش: “من همکار آمریکایی است.” اما در نفس او واگردانی به خود را آشنا با ما در مقابل آنها ناسیونالیسم با اشاره به شیوع کروناویروس “آغاز شده است که در چین” است و در حال حاضر در سراسر جهان است. “این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن است.” نه فقط یک ویروس است. یک خارجی ویروس.

رئیس جمهور تبلیغ خود را جارو محدودیت های مسافرتی در چین و به دور از ابراز همدردی و همبستگی با متحدان استدلال اتحادیه اروپا “شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط. به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ما خواهد بود ممنوعیت مسافران از بسیاری از کشورهای اروپایی به ما برای 30 روز آینده با معافیت برای آمریکایی ها, اقامت دائم و خانواده از ما شهروندان که تحت نمایش و مرموزی انگلستان با وجود آن داشتن بالاتر caseload نسبت به برخی از دیگر کشورهای اروپایی است. می تواند Brexit جدید TSA PreCheck?

رئیس جمهور پس از آن ساخته شده افتضاح سرهم بندی کردن. او گفت: “این ممنوعیت نه تنها اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل, اما چیزهای مختلف دیگر که ما تصویب”. چنین کلمات می تواند باعث اقتصادی جهانی وحشت. مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور شد با عجله روشن در توییتر: “… بسیار مهم است برای همه کشورها و کسب و کار بدانید که تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر قرار 30 روز محدودیت در سفر از اروپا است. محدودیت توقف مردم نه کالا.”

او در ادامه به بحث از پاتوژن به عنوان اگر آن را یک خارجی در ارتش و یا شبکه تروریستی. “ویروس نمی خواهد شانس برابر ما,” او گفت:. “هیچ ملتی است که آماده تر یا بیشتر انعطاف پذیر تر از ایالات متحده است.”

و دیده می شود در میان اضطراری تهمت نمی تواند مقاومت در برابر برخی از مبارزات انتخاباتی. “به دلیل سیاست های اقتصادی که ما را به محل قرار در طول سه سال گذشته ما دارای بزرگترین اقتصاد در هر نقطه در جهان تا کنون,” او گفت:.

“این یک بحران مالی این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.”

بسیاری از ناظران بر داشت آدرس unreassuring و کاملا عجیب و غریب. سوزان گلاسر یک نویسنده کارکنان از نیویورکر در توئیتر خود نوشت: “این نظامی تروریستی زبان تهمت سخنرانی امشب قابل توجه است: یک” خارجی ویروس,’ نگهداری از چین و اروپا است.”

David Litt نوشت که سخنرانی برای اوباما نوشته شده: “به عنوان یک سابق ریاست جمهوری speechwriter من دقیق لفظی تجزیه و تحلیل است که او را gonna get us همه کشته شدند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دوم بیضی آدرس دفتر بود بیش 10 دقیقه. سپس یک مرد کردن دوربین گفت: “ما روشن است.” رئیس جمهور گشوده ژاکت خود را و گفت با امداد: “OK!”

به میلیون ها نفر از بینندگان آن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im