هرمان کین نامزد سابق ریاست جمهوری آمریکا در 74

هرمان قابیل سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری و کسب و کار اجرایی که در بیمارستان بستری شد این ماه با کروناویروس درگذشت. او 74.

مرگ او اعلام شد پنج شنبه در وب سایت خود را و حساب های رسانه های اجتماعی. اوایل این ماه گفت: او در بیمارستان بستری شده بود در منطقه آتلانتا.

آقای قابیل سابق اجرایی پدرخوانده پیتزا زد برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2012 و هتاک سبک و ژنده پوش به ثروت داستان ساخته شده او را یک قهرمان بعید است, چای, حزب محافظه کاران است. او کاهش یافته و از نژاد پس از او متهم به سوء رفتار جنسی است که او را تکذیب کرد اما مشهور خود را در محافل محافظه کار را تحمل کردند و او ثابت متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای قابیل آزمایش مثبت برای این ویروس در ژوئن 29, و به بیمارستان رفت دو روز بعد.

“ما می دانستیم که او برای اولین بار در بیمارستان بستری با Covid-19 که این رفتن به یک مبارزه” دن Calabrese سردبیر آقای قابیل سایت گفت: در پست اعلام مرگ او. “او تا به حال تنفس مشکل و به بیمارستان منتقل شد و توسط آمبولانس.”

“اگر چه او در واقع بسیار سالم در سال های اخیر, او هنوز هم در معرض خطر به دلیل سابقه با سرطان” آقای Calabrese اشاره کرد.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • قانونگذاران موفق به گسترش مزایای بیکاری فدرال که در حال تنظیم منقضی جمعه.
  • هرمان قابیل می میرد پس از بستری با ویروس.
  • الماس شاهزاده شیوع ارائه می دهد یک مطالعه موردی در آئروسل انتقال است.

زمانی که آقای قابیل در بیمارستان بستری شد آقای Calabrese گفت که علاوه بر حضور آقای تهمت داخل سالن تجمع در Tulsa, Okla., در ژوئن 20, او انجام داده بود “بسیاری از سفر” به تازگی.

“من فکر نمی کنم که هیچ راهی برای ردیابی این به یک مخاطب خاص که باعث او را به حریم او گفت:” در آن زمان است. “ما به شما هرگز نمی دانید.”

در یک ویدیو ارسال شده به وب سایت خود را پس از رئيس جمهور تجمع آقای قابیل گفت که او تا به حال پوشیده, ماسک, در حالی که در گروه از مردم است. اما او نیز ارسال شده عکس از خود در رسانه های اجتماعی نشان داد که او بدون ماسک و احاطه شده توسط مردم در این عرصه است.

آقای قابیل انتخابات ریاست جمهوری بود و نه اولین تلاش خود را برای پرش به سیاست اما آن مطرح شده مشخصات خود را از خانه خود را دولت گرجستان و بر روی مرحله ملی. پلت فرم خود را به احتمال زیاد بهترین و شناخته شده برای خود را 9-9-9 مالیاتی طرح: تخت 9 درصد درآمد مالیات با نرخ 9 درصد نرخ مالیات شرکت و 9 درصد ملی مالیات بر فروش.

او ادامه داد: به نظر می رسد در همایش سیاسی و محافظه کار رسانه های خبری پس از مبارزات انتخاباتی خود را به پایان رسید. و بعد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر آقای قابیل نام گاهی شناور به عنوان یک پتانسیل علاوه بر این به دولت. سال گذشته آقای قابیل خارج از در نظر گرفتن به عنوان یکی از آقای تهمت میدارد برای فدرال رزرو هیئت مدیره پس از ظهور مجدد اتهام آزار و اذیت جنسی.

در توییتر, Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات گفت: آقای قابیل “تجسم رویای آمریکایی و نشان از روح آمریکایی.”

در سخنرانی در صحبت با رادیو و در دنباله آقای قابیل اغلب صحبت در مورد رشد ضعیف در گرجستان, گفتن, چگونه پدر خود را سه شغل به خرید یک خانه برای خانواده است. آقای قابیل رفت و به Morehouse College و مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه قبل از تبدیل شدن به یک معاون رئیس جمهور در Pillsbury.

پس از مشاوره از شرکت رئیس جمهور آقای قابیل ترک و وارد Burger King برنامه آموزشی است که در آن پتانسیل مدیران آموزش دیده از کوره تا کار به عنوان “گنده floppers” و تمیز کردن دستشویی و حمام. او را به اتهام از خود منطقه و Pillsbury از او خواست برای کمک به نوبه خود در اطراف پدرخوانده های زنجیره ای که او در نهایت پیوست.

یکی از اولین برس با شهرت ملی آمد و در سال 1994 زمانی که او به چالش کشیده جمهور بیل کلینتون در مراقبت های بهداشتی قانون طی یک سخنرانی تلویزیونی شهر-سالن-style نشست.

از سال 1996 زمانی که او را ترک پیتزا شرکت تا سال 1999 آقای قابیل زد انجمن ملی رستوران یک بار خواب آلود گروه تجارت که او کمک کرد تا تبدیل به یک لابی نیروگاه.

در سال 2011 در مصاحبه با مجله نیویورک تایمز آقای قابیل گفت: او یک جمهوری خواه پس از یک مرد سیاه و سفید در یک رستوران فریاد: “سیاه جمهوریخواهان? که چنین چیزی وجود ندارد.”

“زمانی که من پشت کردم به اوماها من ثبت نام به عنوان یک جمهوری خواه” او گفت:. “آن را خالی از سکنه من سه روز بود که کسی جرات, به من بگویید چه وابستگی حزبی من باید.”

اطلاعات در مورد بازماندگان بود فورا در دسترس است. آقای قابیل ازدواج خود را, همسر, گلوریا در سال 1968 و این زوج دارای دو فرزند و چهار نوه با توجه به وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>