در اینجا چیزی است که بازیابی از Covid-19 ممکن است مانند نگاه برای بسیاری از بازماندگان

صدها نفر از هزاران نفر از به طور جدی بیمار coronavirus بیمارانی که زنده ماندن و ترک بیمارستان مواجه هستند جدید و چالش دشوار: بازیابی. بسیاری از آنها در تلاش برای غلبه بر طیف وسیعی از مشکل باقی مانده علائم و برخی از مشکلات ممکن است باقی بماند برای سال یا حتی بقیه زندگی خود را.

بیمارانی که در حال بازگشت به خانه پس از در بیمارستان بستری شدید نارسایی تنفسی از ویروس ها مقابله فیزیکی و عصبی شناختی و مسائل عاطفی.

و آنها باید حرکت خود را بهبود فرآیند به عنوان همه گیر همچنان با تمام تنش ها و کشیده منابع که آن را به ارمغان آورده است.

“این فقط” من من تا به حال یک زمان وحشتناک در بیمارستان اما خدا رو شکر من خانه هستم و همه چیز به حالت عادی بازگشت,’,” دکتر گفت: David Putrino مدیر توانبخشی نوآوری در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک است. “این” من فقط به حال یک زمان وحشتناک در بیمارستان و حدس بزنید چه ؟ جهان هنوز هم در حال سوختن است. من نیاز به آدرس در حالی که همچنین تلاش برای مرتب کردن بر اساس از گرفتن به آنچه که من در زندگی استفاده می شود.'”

هنوز زود است که می گویند چگونه بهبود خواهد بازی را برای این بیماران است. اما در اینجا این است که نگاهی به آنچه که آنها در حال تجربه تا کنون آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از بیماران سابق با مشابه های پزشکی, تجربیات و چالش های است که به احتمال زیاد پیش روست.

بسیاری وجود دارد. بیماران ممکن است ترک بیمارستان با زخم آسیب یا التهاب است که هنوز هم نیاز به درمان در ریه ها و قلب و کلیه و کبد و یا سایر ارگان ها. این می تواند طیف وسیعی از مشکلات از جمله ادراری و مسائل مربوط به سوخت و ساز بدن.

دکتر Zijian چن پزشکی مدیر جدید مرکز برای ارسال Covid مراقبت در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان گفت: بزرگترین مشکل فیزیکی این مرکز به دیدن بود و تنگی نفس است که می تواند ناشی از ریه یا قلب یا اختلالات خون-لخته شدن مشکل است.

“برخی متناوب سرفه که نمی شود که باعث می شود آن را سخت را برای آنها به نفس” او گفت:. برخی از آنها حتی در بینی اکسیژن در خانه, اما آن است که کمک به آنها را به اندازه کافی.

برخی از بیماران که در هواکش گزارش اشکال در بلع یا صحبت کردن بالای زمزمه معمولا موقت نتیجه کبودی یا التهاب از یک لوله تنفس است که از طریق تارهای صوتی.

بسیاری از بیماران دچار ضعف عضلانی پس از دروغ گفتن در تخت بیمارستان برای مدت طولانی گفت: دکتر دیل Needham مهم مراقبت پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی و یک رهبر در زمینه مراقبت های ویژه بازیابی. به عنوان یک نتیجه, آنها می تواند مشکل راه رفتن, بالا رفتن از پله ها و یا بلند کردن اشیاء.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

 • به گزارش ایالات متحده تعداد رکورد جدید موارد متحده و محلات شیر ترمز در بازگشایی.
 • کالیفرنیا بسته داخلی عملیات برای رستوران ها برای بیش از 70 درصد از جمعیت این ایالت.
 • به عنوان موارد افزایش و نسبت ناروا می گوید او معتقد است این ویروس به نوع فقط ناپدید می شوند.’

آسیب های عصبی و یا ضعف نیز می تواند تراشیدن دور قدرت عضلانی دکتر Needham گفت. مشکلات عصبی می تواند باعث علائم دیگر. دکتر چن گفت که کوه سینا را پس Covid مرکز مراجعه کننده حدود 40 درصد از بیماران به متخصصین مغز و اعصاب برای مسائل مانند خستگی و سردرگمی و روانی fogginess.

“برخی از آن بسیار ناتوان کننده است,” او گفت:. “ما بیمارانی که در می آیند و به ما بگویید: ‘من نمی تواند تمرکز در کار است. من بهبود من نمی باید هر گونه مشکلات تنفسی من اصلا درد قفسه سینه, اما من نمی تواند به عقب بر گردیم به کار از آنجا که من نمی توانم تمرکز کنید.'”

این مرکز همچنین با اشاره برخی از این بیماران روانی برای مشورت دکتر چن گفت.

“این واقعا معمول برای بیماران مبتلا به PTSD پس از رفتن را از طریق این — کابوس, افسردگی و اضطراب, چرا که آنها با داشتن فلش بک و به خاطر سپردن آنچه اتفاق افتاده است,” گفت: دکتر لورن Ferrante های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل که مطالعات پست-I. C. U. بهبود نتایج.

مسائل عاطفی ممکن است افزایش برای Covid-19 بیماران به دلیل از روز خود را صرف در بیمارستان بستری بدون بازدید از خانواده و دوستان ،

“این تجربه که بسیار بیمار و بسیار به تنهایی واقعا تقویت تروما,” دکتر گفت: Putrino اضافه کرد که بسیاری از بیماران در تماس با برنامه خود را به درخواست برای پزشکی از راه دور خدمات روانشناسی. “آنها گفت:” گوش من واقعا خودم و من نیاز به صحبت با کسی.'”

برای توصیف طیف گسترده ای از بهبود چالش های کارشناسان اغلب با استفاده از یک چتر اصطلاح ابداع حدود یک دهه پیش: پس از مراقبت های ویژه سندرم یا عکس است که می تواند شامل هر یک از فیزیکی و شناختی و عاطفی علائم بیماران روبرو می شوند.

مطالعات مردم بستری برای نارسایی تنفسی از علل دیگر نشان می دهد بهبودی است و به احتمال زیاد سخت تر برای افرادی که ضعیف از قبل و برای افرادی که نیاز دیگر بستری شدن در بیمارستان دکتر Ferrante گفت.

اما بسیاری دیگر از coronavirus بیماران — و نه فقط کسانی که مسن تر هستند و یا کسانی که شرایط پزشکی دیگر — در حال گذراندن هفته در هواکش و هفته بیشتر در بیمارستان پس از تنفس لوله های حذف شده خود را بازیابی تپه تندتر به صعود.

“شما باید طولانی مدت طول اقامت در ونتیلاتور و در I. C. U. که در حال حاضر بیش از ما تا کنون دیده ام قبل از” دکتر Ferrante گفت. “یکی از نگرانی ها این است که رفتن به پیامدهای جسمی و تابع آن خواهیم دید که بیشتر مردم در حال بهبود است.”

عامل دیگری که می توانید گسترش و یا مانع بازیابی پدیده ای است به نام بیمارستان هذیان یک بیماری است که می تواند شامل پارانویا و توهم و اضطراب و سردرگمی است. آن است که به احتمال زیاد به رخ می دهد در بیمارانی که تحت طولانی مدت و آرام بخشی را محدود به تعامل اجتماعی و قادر به حرکت در اطراف — همه مشترک میان Covid-19 بيمار.

مطالعات از جمله یکی توسط یک تیم در دانشگاه مرکز پزشکی پیدا کرده اند که در I. C. U. بیمارانی که تجربه بیمارستان هذیان هستند بیشتر احتمال دارد به اختلال شناختی در ماه های پس از ترک بیمارستان.

یو پی اس و فراز زندگی مشترک هستند. “این کاملا یک فرایند خطی, و آن را بسیار منحصر به فرد” دکتر Needham گفت.

پشتکار مهم است. “آنچه ما نمی خواهیم که برای بیماران برای رفتن به خانه و در بستر دروغ در تمام طول روز” دکتر Ferrante گفت. “که نمی خواهد کمک به بهبود و احتمالا همه چیز را بدتر کند.”

بیماران و خانواده های آنها باید بدانند که نوسانات در حال پیشرفت هستند و طبیعی است.

“وجود دارد در حال رفتن به روز که در آن همه چیز را برای رفتن راست خود را با ریه ها اما مفاصل شما در حال احساس درد است که شما می توانید خود را انجام دهید بازتوانی ريه و شما باید چند نشینی” دکتر Putrino گفت. “یا ریوی مراقبت می گذرد اما شناختی خود را مه باعث شده است شما را به اضطراب و باعث می شود شما به مارپیچی بنابراین شما نیاز به رها کردن همه چیز و کار خود را با اعصاب بدهیم.”

“آن را واقعا احساس می کنم مثل یک گام به جلو دو گام به عقب” او افزود: “و این خوب است.”

برای بسیاری از مردم ریه ها به احتمال زیاد به بهبود می یابند اغلب در ماه. اما مشکلات دیگر می ماندند و برخی از مردم ممکن است هرگز بهبودی کامل را کارشناسان می گویند.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در تاریخ 30 ژوئن 2020

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


یک معیار 2011 New England Journal of Medicine مطالعه 109 نفر در کانادا که برای درمان سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS نوع ریه شکست که رنجور بسیاری از Covid-19 بيمار. پنج سال بعد او به دست آورد نرمال یا نزدیک به نرمال عملکرد ریه است اما هنوز هم تلاش مداوم فیزیکی و مسائل عاطفی.

در یکی از مهم آزمون — تا چه حد بیماران می تواند قدم زدن در شش دقیقه — متوسط آنها فاصله حدود 477 متری تنها سه چهارم از فاصله محققان پیش بینی کرده بود. بیماران در محدوده سنی 35 تا 57 و در حالی که بیماران جوانتر بیشتر به حال نرخ بهبود فیزیکی از بیماران مسن, “نه گروه بازگشت به حالت عادی پیش بینی شده سطح عملکرد بدنی در پنج سال” نویسندگان نوشت.

بیماران در این مطالعه بود ARDS از انواع علل از جمله پنومونی سپسیس شدید یا سوختگی. آنها تا به حال یک ميانه ماندن از 49 روز در بیمارستان از جمله 26 روز در I. C. U. و 24 روز در ونتیلاتور.

تحقیقاتی به رهبری دکتر Needham از دانشگاه جانز هاپکینز دریافتند که “بیماران طولانی مدت ضعف عضلانی است که طول می کشد ماه یا بیشتر و ضعف عضلانی است و نه فقط محدود به بازوها و پاهای خود را — آن را نیز خود تنفس عضلات,” او گفت:.

مطالعه دیگری که توسط دکتر Needham و همکارانش دریافتند که حدود دو سوم از بيماران ARDS قابل توجهی داشته خستگی یک سال بعد.

روانی و شناختی و علائم همچنین می توانید ماندند. حدود نیمی از بیماران در سال 2011 کانادا مطالعه گزارش حداقل یک قسمت از “پزشک-تشخیص افسردگی و اضطراب و یا هر دو بین دو تا پنج سال پیگیری.” و یک مطالعه بیماران تحت درمان در سال 2003 شیوع سارس نوع دیگری از coronavirus یافت که یک سال بعد بسیاری تا به حال “هیچ گونه نگرانی در سطح افسردگی و اضطراب و پس از ضربه علائم است.”

در میان چیزهای دیگر بیماران ممکن است دچار مشکل بازگشت به شغل خود. یک تیم به رهبری دکتر Needham دریافتند که نزدیک به یک سوم از 64 بيماران ARDS آنها به دنبال برای پنج سال هرگز به بازگشت به کار.

برخی سعی کردم اما نشد که آنها نمی تواند انجام دهد شغل خود را و متوقف در دسترس نباشد دکتر Needham گفت و دیگران “تا به حال به تغییر شغل خود را به طور خاص برای یک شغل است که کمتر به چالش کشیدن و احتمالا کمتر پرداخت.”

دکتر چن گفت که او نگران است که در دراز مدت عواقب Covid-19 می تواند شبیه مزمن اثرات درمانی ایدز و یا سپتامبر. 11 حمله در شهر نیویورک است. “یک بیماری جدید که شدید و یا یک رویداد فاجعه بار باعث می شود که علائم مدت زمان طولانی گذشته” او گفت:. “این است که شکل دادن به چیزی که ممکن بود بدتر از هر دو از آن.”

ممکن است “صدها نفر از هزاران نفر که در حال رفتن به مبتلا به این بیماری مزمن سندرم است که ممکن است مدت زمان طولانی به درمان و رفتن به یک مشکل بهداشتی و همچنین مشکل اقتصادی اگر ما نمی مراقبت از آنها” دکتر چن گفت.

برنامه های بازیابی برای Covid-19 بيمار در حال برداشت تا در کوه سینا ییل دانشگاه جانز هاپکینز و جاهای دیگر بیماران ارائه مشاوره پزشکی از راه دور و گاهی اوقات در فرد ملاقات.

برخی از بیماران نیاز به دارو برای کمک به با تنگی نفس و مشکلات قلبی یا لخته شدن خون. دکتر Ferrante گفت: مردم باید چک داروها با پزشک خود به دلیل برخی از داروهای آنها داده شد در بیمارستان ممکن است مناسب برای بیماران به ادامه در صفحه اصلی.

اما دارو ممکن است لازم باشد و یا ممکن است کار را برای بسیاری از مسائل است. تمرین تنفس آرام و با استفاده از یک دستگاه, یک دستگاه است که اقدامات چقدر هوا یک فرد می تواند در تنفس و چگونه به سرعت می تواند در بهبود مسائل تنفسی. فیزیوتراپی می تواند کمک به بازگرداندن قدرت عضلانی حرکت و انعطاف پذیری. کاردرمانی می تواند کمک به مردم دوباره توانایی انجام کارهای روزمره خود مانند خرید مواد غذایی و پخت و پز. گفتار درمانی می تواند کمک به بلع و طنابهای مسائل.

Physiatrists پزشکان که تخصص فیزیکی و توانبخشی هستند به احتمال زیاد به طور فزاینده ای در تقاضا ، بنابراین متخصصین مغز و اعصاب و سلامت روان درمانگران.

“من فکر می کنم اصلی-صفحه اصلی اینجا است که پس از Covid مراقبت از مجموعه” دکتر Putrino گفت. “آن را سخت به اندازه کافی برای اعاده حیثیت کسی که با پای شکسته که در آن یک چیز اشتباه است.”

“اما با پست-Covid مراقبت,” او گفت: “شما در برخورد با مردم با شناخت مسائل فیزیکی مسائل ریه, مسائل, مسائل مربوط به قلب و کلیه مسائل مربوط به تروما و همه اینها باید با مدیریت درست و مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de