در اینجا چیزی است که منجر به N. Y. C. اولین حکومت نظامی در 75 سال

هنوز چند ساعت قبل از شهر نیویورک خواهد سقوط تاریخی منع رفت و آمد در شب دوشنبه اما شهردار, بیل د Blasio در حال حاضر می تواند ببینید که در آن مشغول به کار شد.

تظاهرکنندگان به حال گردآوری شده است برای چند روز در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. 11 p. m. قطع در روز دوشنبه به طور موثر تحت فشار قرار دادند مسالمت آمیز معترضان از خیابان است اما به نظر می رسید به کمی کار را برای جلوگیری از کسانی که غارت بخش های بزرگی از میدتاون منهتن و یک تکه از برانکس.

اگر هر چیزی منع رفت و آمد به نظر می رسید به آنها را باعث شروع زودتر.

به عنوان یک نتیجه, شهردار تصمیم به حرکت زمان شروع حکومت نظامی به 8 بعد از اعلام تصمیم خود در مصاحبه ای در NY1. سه شنبه صبح آقای د Blasio گفت که گسترش که 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شهر نیویورک برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم از طریق پنج شنبه شب.

تصمیم به موسسه حکومت نظامی بود و لادن سیاسی و استراتژیک ملاحظات و دوباره باز کردن یک پنجره به مملو رابطه بین شهردار و همکار خود را دموکرات رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو.

اما آن را نیز نشان داد تمایل دولت و رهبران شهر به در نظر گرفتن اقدامات فوق العاده — یک راه حل از نوعی به یک سطح از دوزخ در خیابان های شهر که دیرین نیویورک رهبران گفت: تا به حال هیچ اخیر موازی.

“وجود دارد هیچ کس امروز زنده در اجرای قانون — و من در اطراف از اواخر 60s — هیچ کس دیده است چیزی شبیه به این در این کشور گفت:” Wiliam J. براتون واقعا آقای د Blasio اولین کمیسر پلیس.

ریچارد Ravitch, 86 سابق ایالت نیویورک معاون فرماندار گفت که اگر چه وجود دارد شورش در دهه 1960 “آن را به هیچ وجه نزدیک به آنچه اتفاق می افتد در شهر نیویورک در حال حاضر.”

Sid Davidoff در حال حاضر یکی از شهرستان های برتر لابی شد یک دستیار شخصی برای شهردار وحيد جان لیندسی شب برگرد. دکتر مارتین لوترکینگ ترور شد. حتی که تراژدی, او گفت:, و همچنین ناآرامی های آن را وادار می کند در مقایسه با آنچه در او است و امروز شاهد.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

“آن را به عنوان عصبانی گفت:” آقای Davidoff, که همچنین توصیه آقای د Blasio. “این عزاداری.”

آن است که در همه, روشن,, اما, اگر قبل از آن منع رفت و آمد را در جلوگیری از جرم و جنایت گسترده و یا بهتر توانمند سازی پلیس برای برقراری نظم به مناطق هدفمند توسط غارتگران است. در میان بسیاری از شک هستند آقای براتون واقعا که توصیف حکومت به عنوان “نمادین” و داناون ریچاردز یک ملکه که منجر عضو شورای شهر شورای عمومی کمیته ایمنی. آقای ریچاردز نگران است که اجرای مقررات منع رفت و آمد می گیرند بیشتر به شدت ضروری کارگران از رنگ.

“پدر من یک تجاری تمیز کننده” آقای ریچاردز گفت. “او با این نسخهها کار تا 11 p. m. کسی مثل او را مجبور به مقابله با یک حکومت نظامی — یک مرد سیاه و سفید در وسط منهتن. من قطعا باید نگرانی.”

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

  • رژیم صهیونیستی. کومو گفت: شهردار de Blasio و N. Y. P. D. “انجام نداده و کار خود را از شب گذشته است.”
  • شهردار de Blasio اعلام حکومت نظامی یک هفته ای به نام خشونت و غارت “غیر قابل قبول است.”
  • شنبه لگد کردن با تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر شهرستان

آخرین بار شهر نیویورک تحت مقررات منع رفت و آمد بود و در فوریه سال 1945. Fiorello H. La Guardia شد شهردار. فرانکلین D. روزولت رئیس جمهور شد. نیروهای متفقین بود فقط بمباران درسدن, آلمان و ایالات متحده رو به رو شده کمبود زغال سنگ. مدیر جنگ بسیج تحمیل سراسری نیمه شب مقررات منع رفت و آمد در تمام “مکان های سرگرمی است.” آن را به طول انجامید تا زمانی که ممکن است.

اعتبار…بنیامین نورمن برای نیویورک تایمز

هفتاد و پنج سال و 10 شهرداران بعد از آن — به عنوان اواخر شب خشونت ربوده شده در غیر این صورت مسالمت آمیز تظاهرات به مردم غارت میسی گل سرسبد فروشگاه به عنوان بخش هایی از برانکس شد دوباره سوختن — آقای د Blasio در زمان یک صفحه از آقای روزولت کتاب.

تصمیم به ایجاد یک حکومت نظامی نمی آمد به راحتی.

اخیرا در مه 31, آقای د Blasio داشت به خبرنگاران گفت که حکومت نظامی بود و بعید است که حتی به عنوان آنها در حال اعمال در شهرهای بزرگ در سراسر کشور است.

یکشنبه شب تغییر ذهن خود را. غارتگران شکسته بشقاب شیشه ای پنجره ها در Flatiron منطقه و سوهو به سرقت برده و آنها چه در داخل. آنها مجموعه ای از جنگل در آتش است.

صبح روز بعد قبل از خود را به طور منظم برنامه ریزی شده در نشست خبری شهردار و پلیس در حال حاضر کمیسر, Dermot F. درخت روغن قلم مطرح این ایده از یک حکومت نظامی.

در همان زمان دفتر والی شد ابراز زنگ.

“در صبح روز دوشنبه, ما رسید و گفت: ما بسیار نگران آن است که آنچه شما انجام می دهند کار نمی کند و در این شهر به منظور حفظ” یک دولت رسمی گفت.

بعد که بعد از ظهر شهردار اعطا با آقای شیا و آقای کومو. او تصمیم گرفت که یک حکومت نظامی آغاز خواهد شد و در ساعت 11 شب بود که خبری پس از آن آشکار توسط فرماندار در محلی در یک مصاحبه رادیویی در آلبانی.

آن شب آقای د Blasio بود بر روی زمین به عنوان تظاهرات لگد کردن و غارت آغاز شد.

“او را دیدم وضعیت حال تشدید قبلا در این شب از آن تا به حال در روز یکشنبه و در آنجا بود غارت کلی” گفت: Freddi گلدشتاین دبیر مطبوعاتی شهردار.

بنابراین آقای د Blasio ساخته شده آنچه او گفته بود که “تصمیم فوری” برای شروع حکومت نظامی در 8 بعد از ظهر روز سه شنبه. او و آقای شیا بعد تصمیم به تمدید حکومت نظامی هر چند پایان هفته خانم گلدشتاین گفت. نه تصمیم گیری مورد بحث قرار گرفت با فرماندار.

David N. Dinkins سابق شهر نیویورک شهردار که ریاست آن بیش از گذشته عمده موجی از نا آرامی های مدنی در شهر — چهار روز از نژادهای مختلف, خشونت در تاج ارتفاعات بروکلین — گفت که او تا به حال هیچ مشاوره یا مشاور به پیشنهاد شهردار فعلی اما او ابراز نگرانی در مورد ناآرامی.

“زبان من می خواهم با استفاده از ‘نگران'” آقای Dinkins گفت. “رادنی کینگ به ذهن می آید. بار دشوار است.”

کاترین S. Wylde رئیس جمهور و رئیس اجرایی از غیر انتفاعی و مشارکت برای شهر نیویورک گفت: آینده شهر را به خوبی ممکن است بستگی دارد شهردار گرفتن این حق است.

“بسیار برجسته و صاحب کسب و کار به من گفت: صبح امروز” این است که به مراتب بدتر از Covid,'” خانم Wylde گفت. صاحب کسب و کار با این نسخهها کار در سهام خصوصی. “این اولین بار است که از طریق این تمام چیزی است که او فکر بسته شدن فروشگاه و حرکت از New York.”

“و اگر ما نمی تواند جلوگیری از این کار وجود خواهد داشت خروج دسته جمعی,” او اضافه شده است.

آقای د Blasio است که در سخت ترین وضعیت است که هر گونه مدرن شهردار شهر نیویورک است که تا کنون از طریق آقای Davidoff گفت.

و این وضعیت به احتمال زیاد به گذشته در حالی که خوب دیگر.

آقای براتون واقعا پیش بینی کرد که ناآرامی های مدنی تسریع حکومت نظامی بود به احتمال زیاد به گذشته تا ژوئن 9 تشییع جنازه آقای فلوید.

“این واضح است که به اجرای دیگری در هفته و یا 10 روز” آقای براتون واقعا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>