در اینجا تفاوت بین مجلس نمایندگان و سنا Coronavirus امداد صورتحساب

واشنگتن — با اقتصادی و بهداشت عمومی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به کوه در سراسر کشور, اعضای کنگره آمریکا در حال بحث دور دیگری از فدرال برای کمک به افراد و کسب و کار.

اما هنوز معلوم نیست چه دموکرات ها و جمهوری خواهان خواهد خود آشتی بسیار طرح های مختلف. آنها خیره پایین مهلت تنگ, با ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها میله میله به از دست دادن خود را در افزایش بیکاری کمک های این هفته است.

جمهوری خواهان مجلس سنا و مقامات دولت در روز دوشنبه رونمایی از $1 تریلیون پیشنهاد به دقت و متناسب با اولویت های جمهوری خواه. این شامل کاهش دو سوم از 600 دلار در هر هفته بیکاری پرداخت که کارگران دریافت کرده اند پس مارس و ارائه کاهش مالیات و مسئولیت حمایت از کسب و کار.

آمریکا در ماه مه تصویب 3 تریلیون دلار بسته امداد است که به مقدار خود باز پیشنهاد: یک جارو اندازه گیری که شامل تعدادی از دموکرات اولویت از جمله گسترش بیکاری کمک 200 میلیارد دلار برای اجاره کمک و وام مسکن تسکین $3.6 میلیارد دلار برای تقویت تامین امنیت انتخابات و کمک های اضافی برای کمک های غذایی.

سخنران نانسی پلوسی از کالیفرنیا گفته است که او قصد دارد به مبارزه برای حتی بیشتر بودجه به ویژه برای مدارس در مذاکرات با جمهوری خواهان. سناتور میچ مک کانل کنتاکی اکثر رهبر هشدار داده است در مقابل اجازه دادن به برچسب قیمت افزایش فراتر از $1 تریلیون و به خصوص به عنوان بسیاری از جمهوریخواهان سوال محاسن تصویب هر گونه کمک های اضافی.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان اعداد باقی می ماند خطرناکی بالا در بسیاری از کشور, واشنگتن deliberates امداد.
  • آینده امروز: سنا مذاکرات بیس بال قطعیت teetering متحده است.
  • رئیس جمهور تهمت سهام یک ویدیو حاوی اطلاعات غلط در مورد هیدروکسی کلروکین.

در حالی که مقامات دولت باید شناور چشم انداز سرعت را از طریق یک کوتاه مدت, باریک اندازه گیری به آدرس بلندی انقضا از مزایای بیکاری مسئولیت حمایت و کمک مالی برای مدارس دموکرات panned که پیشنهاد به نفع یک بسته جامع.

در اینجا برخی از نکات اصلی کنتراست که به احتمال زیاد به عنوان چسبیده امتیاز.


به 2.2 تریلیون دلار محرک قانون اضافه شده 600 دلار در هر هفته مکمل برای کسانی که در بیمه بیکاری اما محافظه کاران استدلال کرده اند که آن مانع مردم از بازگشت به کار در برخی از کشورهای خاص به دلیل آن بیش از خود طبیعی حقوق و دستمزد. خانه لایحه گسترش بهره مندی کامل از طریق ژانویه در حالی که سنا اندازه گیری را به شدت محدود کردن آن پوسته پوسته شدن آن به 200 دلار در هر هفته. یکجا در نهایت می توان با جایگزین عنوان یک محاسبه بهره مند شوند که هنگامی که در ترکیب با منافع دولت را پوش می شود و در 70 درصد از یک کارگر را قبل درآمد.

آمریکا دوباره هل دادن برای ایمنی و بهداشت شغلی دولت به ایجاد یک استاندارد قابل اجرا بر اساس هدایت از بالا فدرال سازمان بهداشت و درمان برای محل کار به توسعه عفونت-کنترل برنامه. خانه لایحه همچنین جلوگیری از کارفرمایان از مقابله به مثل در برابر هر کارمند است که گزارش های محل کار نقض.

در این مجلس آقای مک کانل بارها گفت که او views تقویت مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها که باز باقی می ماند در طول اپیدمی به عنوان یک پیش نیاز برای هر گونه کمک ، جمهوری خواه پیشنهاد را ایجاد مسئولیت shield برای کسب و کار و مدارس و بیمارستان ها از رو ادعا می کند بیش از قسمت های مربوط به کوروناویروس.

بودجه برای دولت های محلی و قبیله ای دولت محور قانون آمریکا تایید شده است. دموکرات ها استدلال می کنند که دولت را باید یکی دیگر از عمده تزریق کمک به نگه داشتن کارگران ضروری در payman و برای از دست دادن درآمد پس از کاهش گردشگری و گذراندن دوران بیماری همه گیر.

این لایحه پرده برداری توسط جمهوری خواهان مجلس سنا می کند هر گونه کمک به طور خاص در کنار مجموعه ای از دولت های محلی و قبیله ای دولت هر چند این کمک های مالی انعطاف پذیری بیشتر برای چگونه متحده صرف قبلا بودجه اختصاص داده است. چند قانونگذاران محافظه کار توجه داشته باشید که برخی از پول اختصاص داده شده در مارس محرک قانون نشده است صرف شده است. دیگران هشدار داده اند در مقابل متحده با استفاده از coronavirus امداد را برای قبل از بدهی های موجود و هزینه های.

هر دو پیشنهاد را دوباره تخصیص دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به خانواده های آمریکایی تکثیر ارائه در محرک قانون تصویب شده در ماه مارس خواهد بود که از دور خارج کردن این مقدار پول برای فردی درآمد بالا $75,000.

اما دموکراتیک پیشنهاد اجازه می دهد مهاجران مستند نشده به دریافت پول واگرد زبان ممنوع است که پرداخت به هر کسی که در زمینه مالیات به طور مشترک با کسی که با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان مشترک جایگزین برای یک شماره امنیت اجتماعی. که تعداد استفاده می شود عمدتا توسط مهاجران بدون وضعیت قانونی.

دموکرات ها نیز افزایش مقدار پول در هر کودک به $1,200 تا سه فرزند در هر خانواده است. جمهوری خواه پیشنهاد را حفظ $500 مقدار تعیین شده در اولین محرک, اما همچنین اجازه می دهد بالغ وابسته به واجد شرایط.

زیرا دموکراتیک اندازه گیری تصویب شد در ماه مه قبل از مدارس بودند فکر چگونه برای شروع یک سال تحصیلی با خیال راحت با این ویروس هنوز هم صعودی در سراسر کشور خانم پلوسی گفت: “در حال حاضر فشار برای بیش از 100 میلیارد دلار در بسته گنجانده شده است برای آموزش و پرورش است.

جمهوری خواه لایحه تخصیص $105 میلیارد دلار برای متحده را نسبت به مدارس. از آن پول است که 5 میلیارد دلار خواهد بود در کنار مجموعه ای از فرمانداران برای استفاده در اختیار خود و 30 میلیارد دلار خواهد بود در کنار مجموعه ای از کالج ها و دانشگاه ها. باقی مانده 70 میلیارد دلار خواهد رفتن به دبستان و دبیرستان با دو سوم از کمک های تعیین شده برای مدارس را آغاز کرده اند که بازگشایی و برگزاری کلاس های حضوری.

دموکرات ها تا کنون خودداری کردند در چشم انداز بستن فدرال کمک به بازگشایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>