گله ایمنی یا 2 موج ؟ اسرائیل آنتی بادی آزمایش امیدوار است برای پیدا کردن

اورشلیم — اسرائیل که تهاجمی پاسخ به کروناویروس خود را برگزار کرده مرگ و میر به کسری از کسانی که از ایالات متحده و دیگر سخت-آمار سازمان ملل است و آماده در سراسر کشور سرولوژی آزمون از 100,000 شهروندان به ببینید که چگونه این ویروس به طور گسترده ای گسترش یافته است در سراسر جمعیت آن و چگونه آسیب پذیر ممکن است به موج جدیدی از سرایت.

این بررسی انجام می شود و در کلینیک های اجرا شده توسط اسرائیل H. A. O. s ابتدا در یک یا دو هفته است که یکی از بزرگترین و در عین حال تلاش برای تعیین شیوع آنتی بادی به Covid-19. آلمان نیز اعلام کرد: تست آنتی بادی با استفاده از یک نماینده در سراسر کشور نمونه است.

این نتایج می تواند کمک به تصمیم گیری چگونه به سرعت کسب و کار و مدارس باید مجاز به بازگشت به عملیات عادی. روز دوشنبه اسرائیل اعلام کرد که شهروندان می تواند به ترک خانه های خود پس از 40 روز lockdown اما بسیاری از جنبه های زندگی اجتماعی و اقتصادی محدود باقی می ماند.

حتی بیشتر مهم است, مقامات گفت: بررسی یافته ها می تواند باعث تسریع آماده سازی برای هر تجدید حیات ویروس, شاید زمانی که به بیمارستان ها و مراکز بهداشت نیز مشغول آنفلوانزای فصلی.

“این مهم ترین ماموریت: آماده برای موج بعدی به خصوص یک موج در طول زمستان” گفت: موشه نوار-Siman-Tov, مدیر-کل اسرائیل در وزارت بهداشت در مصاحبه ای در روز سه شنبه. “خوشبختانه Covid-19 گرفتار us post-فصل آنفولانزا. اما ما نمی توانیم فرض کنیم که وجود دارد رفتن به یک بعدی موج یا که از آن خواهد شد در طول فصل تابستان است.”

مقامات می گویند آنها امیدوارم که این بررسی را شناسایی بخشی از جمعيت سالم است که هنوز رتبهدهی نشده است در معرض ویروس و بخشی که در حال حاضر در معرض شده است اما توسعه آنتی بادی به آن است. پاسخ می تواند پیامدهای عظیم برای کشور ظرفیت برای مقاومت در برابر موج جدیدی از ویروس.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • گرفتار نقض خود را اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره از بالا, بریتیش, دانشمند واریز یک دولت پنل.
  • پیشرو در فیلیپین گوینده هدف از Duterte خشم, مجبور است از هوا.
  • از دهلی نو اتاق خواب یک شعبده باز انجام شده است آنلاین رایگان برای هر کسی که می پرسد.

اگر آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که بخش قابل ملاحظه ای از جمعیت است و توسعه آنتی بادی است که می تواند به معنای اسرائیل در راه خود را به “گله مصونیت” خواهد بود و مجهز به مقاومت در برابر شیوع بیشتر.

اما اگر تست نشان می دهد که تنها درصد کوچکی از جمعیت در معرض شده است و این کشور در نظام سلامت هنوز هم می تواند تحت الشعاع گسترش Covid-19 آقای نوار-Siman-Tov گفت. او گفت: برآورد درصد از اسرائیلی ها با آنتی بادی طیف گسترده ای از کمتر از 1 درصد به بالاتر از 10 درصد است.

“ما می خواهیم به حقیقت را می دانم,” او گفت:.

سازمان بهداشت جهانی است و هشدار داد که هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود Covid-19 یا آنتی بادی به آن محافظت از یکی دیگر از عفونت است.

اما دکتر یائیر Schindel یک عضو از وزارت بهداشت نیروی کار بر روی ویروس تحت فشار قرار دادند که برای بررسی گفت: اسرائیل مطالعه می تواند تولید چنین شواهد. “بخشی از آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به اینجا این است که پاسخ به سوالات W. H. O. بالا بردن” او گفت:.

دکتر Schindel ترسیم دو سناریو برای اسرائیل است.

در rosier یک نظرسنجی نشان می دهد که 10 درصد از اسرائیلی ها باید آنتی بادی به Covid-19. اگر چنین است و اگر یک موج آینده این ویروس منجر به همان نسبت از اسرائیلی ها به شدت بیمار است و یا در حال مرگ به عنوان رخ داده است تا کنون که حدود 2,300 مردم نیاز به مراقبت های ویژه دکتر Schindel گفت. که خواهد بود و ظرفيت هاي کشور را به سیستم بهداشت و درمان.

اما در یک bleaker سناریو این نظرسنجی را نشان می دهد که تنها 1 درصد از اسرائیلی ها باید آنتی بادی که در این صورت تعداد افرادی که نیاز به فشرده-تخت های مراقبت در آینده موج می تواند بیش از 12,000 — فراتر از اسرائیل ظرفیت, او گفت:.

“این کاملا یک تمرین در اپیدمیولوژی — بنابراین مهم است که آن را واقعا مهم را به انجام,” دکتر گفت: Schindel یک از بنیانگذاران امون اسرائیل یک صندوق سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری در زندگی-علوم شروع یو پی اس.

اسرائیل صرف نزدیک به 40 میلیون دلار برای به دست آوردن 2.4 میلیون آنتی بادی آزمایش از دو تامین کنندگان که با دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو: Abbott Laboratories در ایالات متحده و DiaSorin در ایتالیا.

یکی از پتانسیل دام: اگر coronavirus جهش ژنتیکی با آزمایش خون ممکن است قادر به شناسایی آن دکتر Schindel گفت. دیگری است که همه آنتی بادی آزمایش مورد تایید F. D. A. ثابت کرده اند که قابل اعتماد است.

این آزمایش خون بررسی پلاسما خاص و تکرار ایمونوگلوبولین M یا IgM و ایمونوگلوبولین G و یا IgG هستند که توسط سیستم ایمنی بدن در پاسخ به Covid-19. در حالی که IgM ایجاد شده است به سرعت به عنوان بخشی از پاسخ بدن به عفونت و ریزید به زودی IgG پرسه در بدن و “نشان دهنده حافظه ما از ما ایمنی” دکتر Schindel گفت.

بیماران مراجعه کننده به درمانگاه برای آزمایش خون به صورت عادی به دلایل خواسته خواهد شد که اجازه می دهد تا نمونه های آنها را نیز آزمایش می شود برای کوروناویروس.

آنها همچنین خواسته شد تا به پرسشنامه در مورد اینکه آیا و هنگامی که آنها با تجربه علائم آیا آنها جدا شد در خانه یا در بیمارستان بستری که در میان دوستان و بستگان خود قرارداد ویروس و غیره.

کسانی که آزمایش خون نشان می دهد حضور coronavirus آنتی بادی نامیده خواهد شد به عقب به صورت استاندارد واکنش زنجيره ای پلی مراز یا, P. C. R., آزمون, برای, ویروس برای تعیین همبستگی بین بار ویروسی و آنتی بادی سطوح آقای نوار-Siman-Tov گفت.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که ما می توانند یاد بگیرند و پژوهش, اگر ما قصد داریم آن را به درستی” او گفت:.

درخواست بسیاری از شهروندان برای ارسال به چیزی به عنوان مهاجم به عنوان یک آزمایش خون می تواند به نظر می رسد به منظور بلند در یک کشور که در آن یک دیجیتال-نظارت ابتکار به شناسایی coronavirus بیماران با استفاده از گوشی های هوشمند در محل مجموعه داده های خاموش سیاسی تظاهرات و پرونده های حقوقی. بسیاری از اسرائیلی ها با استناد به نگرانی های حریم خصوصی نیز کاهش یافته است برای دانلود با حمایت دولت برنامه که طراحی شده است برای کمک به آنها در اجتناب از شهروندان که در حال آزمایش مثبت است.

اما آقای نوار-Siman-Tov گفت که او انتظار ندارد این بررسی به سختی فروش به دلیل شرکت کنندگان خواهد شد گفت: این نتایج. “من فکر می کنم مردم می خواهم به دانستن” او گفت:. “من فکر می کنم در مورد خودم و من می خواهم به می دانم.” او افزود: “من فکر می کنم که ما باید تقاضا بیشتر از عرضه است.”

علاوه بر این که آیا از گرایش به مالیخولیا و یا اینکه خود را بیمه بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم باعث می شود آن را ارزان و آسان به عنوان بسیاری که 70 تا 80 درصد از اسرائیلی ها در حال حاضر خون کشیده شده در هر سال داده شده آقای نوار-Siman-Tov گفت.

“اسرائیلی ها معتاد به خدمات بهداشتی و درمانی,” او گفت:.

علاوه بر گسترده در سراسر کشور نمونه آقای نوار-Siman-Tov گفت: این وزارتخانه برنامه ریزی شده برای تست بیشتر غلظت افراد در شهرستانها که تجربه کرده اند عمده شیوع بیماری مانند بنی Brak و بیت المقدس. مراقبت های بهداشتی کارگران را نیز آزمایش می شود به عنوان یک گروه. باقی مانده آنتی بادی آزمایش در دسترس خواهد بود به محققان برای مطالعات بیشتر است.

اگر این نظرسنجی در سراسر کشور نشان می دهد که بخش بزرگی از جمعیت به دست آورده ایمنی است که می تواند بی درنگ دولت به سهولت باقی مانده محدودیت سریعتر آقای نوار-Siman-Tov گفت. اما او گفت: هیچ قصد بازگشت به یک سختگیرانه تر مستند بر اساس آزمايشهاي به تنهایی.

هر چند اسرائیل شکایت کرده اند در مورد هرج و مرج و تناقض در قوانین توسعه یافته اند و اجرا این کشور شانس نسبتا خوبی با تنها 237 مرده و 16,268 موارد از شنبه بعد از ظهر. مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از جمعیت 27 در اسرائیل نسبت به 213 در ایالات متحده است.

آقای نوار-Siman-Tov گفت: اسرائیل تجربه نشان داده است که “به حق شفعه بود که کلید.”

“زمان برای اقدام یا اقدامات است که شما می خواهید را در طول بیماری های همه گیر است که شما فکر می کنم آن را خیلی زود او گفت:” با یادآوری تصمیم گیری ابتدا با لغو پروازهای هواپیمایی از چین در اوایل فوریه.

“همه فکر ما بودن بیش از حد تهاجمی در مورد آن و یا فقط اغراق تهدید که هیچ چیز در حال رفتن به اتفاق می افتد, ما فقط باعث خرابی خارجه اسرائیل در امور و یا در حال هیستریک و یا باعث خرابی اقتصاد,” او گفت:. “معمولا آن را در زمان یک روز برای ما به احساس می کنید که ما کار درست را انجام داد و حدود دو تا سه روز برای دیگران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>