مادر بزرگ او کردم Coronavirus. پس از آن بود که تمام خانواده.

ووهان چین — بلا ژانگ آویزان وریدی قطره در یک دوک وار شاخه درخت و سقوط به پایین بر روی یک سنگ بزرگ زمینی در خارج از شلوغ بیمارستان. مادر و برادر نشسته wearily کنار او روی شانه های خود را تضعیف هر دو نیز متصل به خود میگذرد.

در روزهای اخیر خانم ژانگ, 25, حال تماشای بی اراده به عنوان یکی توسط یکی از بستگان او بودند بیمار توسط coronavirus که پاره شدن از طریق زادگاه او ووهان. برای اولین بار مادر بزرگ او آن را کردم و سپس گسترش آن به پدربزرگ و مادر است. او و برادر کوچکترش بعدی بودند.

حال التماس برای کمک به, اما این شهر و بیمارستان با آن مواجه شدید کمبود تخت نمی تواند آنها را. در فوریه. 1 پدر بزرگ ژانگ در خانه درگذشت.

“آنها به ما بگویید که به صبر” thundered خانم ژانگ مادر یانگ لینگ 48 صحبت با خبرنگاران از نیویورک تایمز که در بازدید از این بیمارستان است.

او تقریبا پاره پاره سوزن داخل وریدی از دست او به عنوان او دست تکان داد سلاح های خود را در نا امیدی. “اما صبر کنید تا زمانی که? ما در حال حاضر از دست داده است.”

یک خبرنگار ملاقات Zhangs زمانی که آنها خود را IVs در خارج از بیمارستان و آنها رله داستان خود را.

شهر ووهان که در آن جدید کروناویروس سرچشمه گرفته است و تلاش برای به دست آوردن این بیماری تحت کنترل تشدید با یک مستند و همچنین دولت منابع محدود و گزینه های. ضعف و understaffed بیمارستان تبدیل شده بسیاری از بیمار ساکنان مانند Zhangs آنها را وادار به رفتن به خانه و قرنطینه خود را در آپارتمان های کوچک که در آن آنها در معرض خطر آلوده کردن دیگر اعضای خانواده.

نزدیک به 15000 نفر شده است بیمار در شهرستان و بیش از 600 کشته شده اند, حسابداری برای سه چهارم از کل مرگ و میر در چین از ویروس. در مواجهه با رشد خشم عمومی و از جان گذشته برای جلوگیری از گسترش این مقامات در روزهای اخیر شده اند گرد کردن بیماران با علائم خفیف و قرار دادن آنها را به موقت قرنطینه مراکز که خود ایجاد چالش های جداگانه برای درمان.

از جمله مراکز راه اندازی شده اند در استادیوم ورزشی و سالن های نمایشگاه به خانه چند هزار نفر در مجموع با تخت مرتب به هم نزدیک و در ردیف. استراتژی مطرح است نگرانی در مورد اینکه آیا چنین شبیه خوابگاه امکانات می تواند سهوا کمک به گسترش بیماری های عفونی دیگر در میان بیماران است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

خانم ژانگ که مراجعه کننده به یکی از مراکز در روز پنج شنبه با یک فرد بازنشسته را دیدم آن را به عنوان تنها گزینه خود را برای جلوگیری از آلوده پدرش.

آن را سرد قد بلند repurposed نمایشگاه center; حمام و سرویس بهداشتی محدود شد; و کمی وجود دارد حفظ حریم خصوصی. اما تخت گرم با تشک برقی پد و پزشکی تیم خود را بررسی دماهای سه بار در روز و به رایگان دارو و غذا.

“حداقل کسی اهمیت می دهد در حال حاضر,” او گفت: در یک تماس تلفنی از مرکز قرنطینه.

اعتباری…امی شین/نیویورک تایمز
اعتباری…بلا ژانگ

برای خانم ژانگ خانواده اولین نشانه از مشکلات پدید آمده در هفته منتهی به سال جدید قمری هنگامی که او 70 ساله مادر بزرگ بود که در سلامت خوب تا به حال تب و شروع به سرفه کردن.

سپس توسط این ویروس جدید شده بود percolating در این شهرستان برای هفته اما مقامات تا به حال بیشتر به بازی کردن آن است. که در هفته دولت در نهایت فاش شد که در آن میان مردم گسترش است. خانم ژانگ بستگان فکر نمی کنم آنها در خطر بود چرا که آنها صرف بیشتر وقت خود را در داخل خانه. آنها در زمان مادر بزرگ او را به یک درمانگاه که پزشک تجویز دارو برای سرد و فرستاده او.

برای جلوگیری از شیوع دولت قفل شده پایین شهر تعطیل حمل و نقل عمومی و ممنوع خصوصی ترین اتومبیل ها در جاده ها. مانند بسیاری از ساکنان خانم ژانگ, عطر بانوی فروشنده با رنگی آبی و عشق سفر بود که در اولین unworried. او ارسال شده الگوهای رفتاری در رسانه های اجتماعی ساخت نور از مستند و گذشت زمان مرتب سازی دنباله مخلوط.

مادر بزرگ او بود که ماندن با آنها را برای تعطیلات ادامه داد: به سرفه. تب او نمی خواهد عقب رفتن.

سپس خانم ژانگ پدربزرگ در حال حاضر ضعیف از سرطان ریه به طور ناگهانی در زمان به نوبه خود برای بدتر است. او تا به حال شده است با استفاده از یک دستگاه اکسیژن برای حمایت از تنفس خود را به مدت 30 دقیقه در صبح و دوباره در شب. در حال حاضر او نمی تواند نفس کشیدن و نیاز به متصل به دستگاه در سراسر ساعت. او آمد با تب بالا. به مدت چهار روز او آنقدر ناراحت کننده است که او نمی تواند خواب خانم ژانگ گفت.

از جان گذشته برای پیدا کردن کمک به خانم ژانگ و خانواده او به نام همه آنها می تواند از فکر می کنم. اما بیمارستان ها تمام شد ، پاسخ اضطراری به آنها گفت که آنها نیاز به امن تخت بیمارستان اولین بار قبل از آمبولانس می تواند ارسال شود.

خانم ژانگ ویران شد برای دیدن پدر بزرگ او که تا به حال به جمع آوری او نزدیک شدن به مرگ است. یک شبه رسانه های اجتماعی خود را تغذیه به طور معمول پر از مواد غذایی و سفر, عکس, شد, سیل فوری گریه می کند برای کمک به. به عنوان اخرین تلاش های او به نام یک خط برای شهر شهردار. اما یک اپراتور تا به حال هیچ پاسخ و از او خواست آنچه را که آنها برنامه ریزی شده را انجام دهد.

“شما درخواست من یک شهروند عادی چگونه به حل و فصل این ؟” در پاسخ خانم ژانگ بی اعتقاد. او گذاشت.

که بعد از ظهر درگذشت پدربزرگ خود در خانواده را آپارتمان.

کارگران از یک کفن وارد به بدن خود را دور. آنها گفتند که چون او احتمالا آلوده شده با این ویروس به خانواده اجازه داده نمی شد به همراه بدن و آن را به حال به سوزانده شود بلافاصله.

اما آنها تا به حال هیچ وقت به سوگواری. خانم ژانگ مادر بزرگ شد و در حال حاضر به سرعت رو به وخامت. آنها او را به یک بیمارستان که دکتر گفت که ریه ها به نظر می رسد در یک سی تی اسکن به عنوان تقریبا به طور کامل سفید — علائم ذات الریه شدید. او بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

خانم ژانگ مادر بزرگ نیاز به بستری در یکی از بیمارستان در شهرستان تعیین شده برای رسیدگی به کروناویروس مبتلا ، وجود پزشکان ممکن است قادر خواهید بود برای نظارت بر علائم حیاتی آنها را با درمان ضد ویروسی و ضد H. I. V. مواد مخدر و ارائه آنها را با اکسیژن پشتیبانی می کند.

اما هنوز هم وجود دارد هیچ تخت.

سپس توسط پزشکان گفته بود خانم ژانگ و مادر آنها آلوده شدند. او برادر کوچکتر آلن همچنین آزمایش مثبت است. همه آنها گفت: به بازگشت به خانه.

پدر او 50 ساله شد و تنها عضو خانواده بود که نه آلوده شده است. او در زمان به خواب در اتاق نشیمن دور از بقیه آنها. آنها عینک ماسک تمام وقت, حتی در حالی که آنها خواب بودند و به نوبت در زمان مراقبت از خانم ژانگ مادر بزرگ که در حال حاضر تلاش شد به نفس و به سختی می تواند به خارج شدن از رختخواب.

اما خانم ژانگ متقاعد شده بود آن را تنها یک ماده از زمان قبل از پدر او آلوده نیز هست. آنها در هر ضد عفونی کننده و یا N95 ماسک سنگین ماسک که بهتر محافظت در برابر ویروس.

“هر روز شما با هم زندگی نوشیدن و غذا خوردن با هم نشسته و با هم به تماشای اخبار” خانم ژانگ گفت. “مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید و البته او را به رفتن به آن را دریافت.”

برای خانم ژانگ مادر و برادر خود را روز به سرعت از کوره در رفته روال.

آنها را مادربزرگ به بیمارستان به دکتر مراجعه کنید حدود نیمه شب زمانی که خطوط کوتاه تر شد, برای دریافت دارو. در طول روز بازگشت آنها به بیمارستان با مادر خود و انتظار در خط. خانم ژانگ را به سختی می تواند شامل سرخوردگی او.

“چه نوع از دولت این است؟” خانم یانگ گفت: در آتش سریع, محلی, گویش به صدای او را حمل در سراسر حیاط بیمارستان. “اخبار همیشه صحبت کردن در مورد چقدر خوب همه چیز است; آنها حتی نمی مراقبت در مورد مردم عادی است.”

آن را فقط دولت پاسخ آرام به گسترش اپیدمی که خشم خانم یانگ. این چیزی بود که مانند احساس محرومیت از پایه کرامت است. پس از پدر ژانگ درگذشت او گفت: او را بردند و “مثل یک مرده خوک یا سگ مرده.” آنها هنوز هم نمی دانم که در آن خاکستر شدند و تا به حال هیچ وقت به فکر می کنم در مورد ترتیبات مراسم تشییع جنازه.

“من حتی نمی تواند نجات افرادی که زنده هستند” خانم یانگ گفت.

“در حال حاضر همه ما می توانید انجام دهید این است که التماس آسمانها” او گفت:. “التماس هر کس دیگری بدون استفاده است.”

Elsie چن کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>