نوه او بیمار بود بنابراین دکتر Birx خانه ماندند: “شما نمی توانید این نوع از خطر’ در اطراف رئیس جمهور

دکتر دبورا Birx یکی از این دو منجر به کارشناسان پزشکی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که از احترام اجتماعی فاصله قوانین او دور مانده از او, دختر, در خانه — با وجود 10 ماهه نوه داشتن ثبت نام یک تب از 105 درجه بیش از آخر هفته.

Birx گفت: این کودک که دوره نقاهت بعد احتمالا تا به حال roseola مشترک دوران کودکی عفونت نیست COVID-19.

“ما نیاز به مراقبت از هر یک از دیگر در حال حاضر به عنوان یک آمریکایی. و من می دانم که آنها در حال سخت” Birx گفت: در روز دوشنبه نیروی کار جلسه. “من نوه از 10 ماه تا به حال تب 105 این آخر هفته. من دکتر هستم و من نمی توانستم وجود دارد. بنابراین من در تلاش برای توضیح به دختر من چگونه به گوش دادن به ریه ها او را.”

Birx که در دیدار روزانه با رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس گفت: او بوده است هوشیار در مورد اجتناب از تماس های اجتماعی “از آنجا که از شما دو نفر است.”

“اما شما نمی رفتن وجود دارد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Birx که ایستاده بود کنار رئیس جمهور بر روی سکو به عنوان دو ایستاده و در کنار یک دیگر. “شما نمی توانید وجود دارد؟”

دکتر دبورا Birx با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه. (Alex براندون/AP)

“من رفتن نیست وجود دارد چرا که از شما دو” Birx گفت: اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس. “منظورم این است که شما نمی توانید این نوع از خطر با رهبران این کشور است.”

“خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “نوه را OK؟”

“—دختر” Birx پاسخ داد.

“این است که مقدار زیادی از حرارت 105 و” مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد.

“بچه ها که می توانید انجام دهید اما آن را بسیار ترسناک, پس از آن فقط چند شب بی خوابی برای من” Birx اضافه کرد: “من مطمئن هستم که آن را roseola.”

با توجه به این که او پدر و مادر سالمند زندگی می کنند در همان خانه با مادر و نوزاد نوه Birx گفت که خانواده او پس سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“هیچ کس مجاز است که در خانه یا خارج از خانه که به دلیل وجود بیش از حد محموله گرانبها را در آن خانه” Birx گفت.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>